Logowanie dla kandydatów/kursantów

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Interesujący profil? Udostępnij!

Profil firmy: Sherpa International Force

Oceniono 544 razy
Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach na swój adres e-mail.
zdjecie uzytkownika
Dawid - 2014-03-25 21:40:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam, będę wyjeżdżał z bratem na pomidory, jak wygląda transport do Holandii? Czy płaci się za niego czy ściągają z wypłaty?
zdjecie uzytkownika
rania - 2014-03-26 08:18:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [myślcie ludzie! - 2014-02-27 17:47:13]:
Witajcie ,..czy któraś z Pań wybiera się do np Skandynawii lub Holandii..z kimś będzie łatwiej, jestem po 30, bez zobowiązań , dzieci itp.Szukam normalnej i zdecydowanej na wyjazd koleżanki.
zdjecie uzytkownika
Złotko - 2014-03-26 13:13:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Czy ktos pracował na zakładzie zon przez Sherpa ?
zdjecie uzytkownika
na spokojnie - 2014-03-27 10:33:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Małolaty(18-25) do szkoły a nie do holland.pracuje już 8 lat i pierwsze przed wyjazdem sprawdziłem co mogę jako pracownik i co może agencja,jak wygląda salaris i co ma na nim być.w Każdej agencji po przedstawieniu oferty zacznijcie rozmowe od pytania jakimi certyfikatami może się pochwalić agencja.Jeżeli w umowie jest napisane-obowiązuje CAO to jest ok tylko który(a) z was ćwoki kiedykolwiek przeczytał Układ zbiorowy 52 strony książeczka jak "Medaliony" Nałkowskiej ale nie plebs myśli kategoriami Holandia=kasa(usunięte przez administratora)Nie zapominajcie żeby więcej kaski przywieźć a nie wywieść.powodzenia
zdjecie uzytkownika
klajas - 2014-03-27 17:06:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czy ktoś jedzie 5 albo 12 kwietnia na truskawki do Venlo??
zdjecie uzytkownika
Lola - 2014-03-27 21:35:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ja mialam jechac na truskawki ale zrezygnowalam... Za duzo tu negatywnych opini.
zdjecie uzytkownika
Yosiz - 2014-03-28 20:09:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [Dawid - 2014-03-25 21:40:23]:
Płaci się z własnej kieszeni nie ma możliwości z 1 wypłaty.
zdjecie uzytkownika
rybka38 - 2014-03-31 13:22:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Złotko - 2014-03-26 13:13:39]:
myślę o wyjeździe przez sherpe na Pomidory ale jak czytam te opinie to juz sama nie wiem kto mówi prawdę a kto kreci
zdjecie uzytkownika
Marek - 2014-04-03 01:58:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [na spokojnie - 2014-03-27 10:33:16]:
Człowieku jak czytam Twoją wypowiedź, to jedynym plebsem jaki widzę na tej stronie jesteś Ty. Nie wiem za kogo człowieczku się uważasz, raz nazywając 25-letnią osobę małolatem, dwa obrażając rodaków. Aż nie chcesz się czytać Twoich gorzkich żali, nie wiem czy Cię tam biją, czy Cię żona zdradza, ale daj sobie spokój gościu, jak masz takie pierdoły pisać, a później tak jest, że taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zostaje koordynatorem i tylko życie uprzykrza innym, pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
v - 2014-04-05 17:47:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
mial ktos jechac dzis (5 kw) do jakiejs pracy tam ?
zdjecie uzytkownika
Nikita - 2014-04-07 01:10:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [v - 2014-04-05 17:47:56]:
Ja miałam jechać na borówki.
zdjecie uzytkownika
v - 2014-04-07 07:36:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
no to niezle... ja specjalnie w czwartek jechalem podisac umowe i wyjazd na sobote, ale jak wiedzieli ze i tak nie ma wyjazdu to po co ta szopka ??? a w internetach wyczytałem ze borowke w europie zbiera się od czerwca.... ciekawe ciekawe, prosze ludzi na mniejscu w holandii o napisanie czy jest praca i czy jest ta borowka.
zdjecie uzytkownika
Nikita - 2014-04-08 23:14:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [tt - 2014-03-25 12:42:00]:
Po twojej wypowiedzi widać twój poziom elokwencji. Nic więcej nie widziałaś, to i Sherpe doceniasz.
zdjecie uzytkownika
ddddd - 2014-04-09 09:42:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
mazi1228 chyba nie zauważyłeś, że odpowiedź Nikity nie była do Ciebie.. więc niepotrzebnie się unosisz. rozumiem, że sherpa potrafi rozszarpać nerwy, ale bez przesady..
zdjecie uzytkownika
Nikita - 2014-04-09 11:53:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [ddddd - 2014-04-09 09:42:38]:
Dzięki za sprostowanie :)
zdjecie uzytkownika
mazi1228 - 2014-04-09 13:35:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam, pszepraszam, rzeczywiscie nie zauwazylem ze ta wypowiedz nie byla o mnie, pszepraszam Nikita, pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
Nikita - 2014-04-09 13:44:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [mazi1228 - 2014-04-09 13:35:16]:
Przeprosiny przyjęte :)
zdjecie uzytkownika
Nikita - 2014-04-09 20:28:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dziś dostałam telefon z biura i otrzymałam nową ofertę. Dołączę do męża. Święta spędzimy razem w Holandii :)

Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
ace - 2014-04-09 21:44:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Nikita - 2014-04-09 20:28:31]:
I tym sposobem walka z Sherpą została zakończona :D
zdjecie uzytkownika
zibi - 2014-04-14 09:59:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Co to za strona z opiniami, że nie można umieścić własnej opinii?! Negatywna opinia, to też opinia. Sherpa nie może znieść, że tyle ludzi czuje się oszukanych.
zdjecie uzytkownika
vereijken - 2014-04-14 14:40:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Niecałe 3lata pracy w Sherpa a po niej ogromny bagaż doswiadczeniem .A jak staniesz sie niewygodny to chora psychicznie tyle Sherpa potrafi.Zrobią Ci pochuwek za życia.Będą chcieli Cię pochować na zywca
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2014-04-17
Żródło: sherpaforce.pl
Zeewolde
Zakres podstawowych obowiązków:• Przenoszenie sera na linie produkcyjną • Pakowanie sera do kartonów • Ważenie sera i kontrolowanie jego ciężaru • Układanie plastrów sera w pudełkuWymagania:• Dobra znajomość języka angielskiego • Chęć podjęcia pracy za granicą na minimum 1 rok • Ważne zaświadczenie o niekaralności • Doświadczenie zawodowe przy produkcji sera • Umiejętność szybkiego uczenia • Zaangażowanie • Odpowiedzialność oraz elastyczność • Do
zdjecie uzytkownika
milek - 2014-04-15 21:38:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Negatywne opinie tez sa akceptowane, ale nie moze ona przekraczac granicy dobrego smaku czy zasad forum. A co takiego sherpa zrobila?
zdjecie uzytkownika
Kitty - 2014-04-15 23:22:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie przekroczyłam granicy smaku, nikogo nie obraziłam, nic nie zmyśliłama, ale prawda na tyle zabolała Sherpę, (usunięte przez administratora) Opisałam swoje zmagania z tą agencją. Chciała ustrzec ludzi szukających pracy zagranicą przed tą (usunięte przez administratora)firmą.
zdjecie uzytkownika
Kitty - 2014-04-16 18:09:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ok kiedy "negatywne komentarze" są usuwane przez administratora. Negatywna opinia to już jakieś zgorszenie? Nic nie poradzę na to, że firma Sherpa nie należy do wzorowych agencji pośrednctwa pracy, a do tych najgorszych, z drugim dnem.
zdjecie uzytkownika
jankes - 2014-04-16 19:49:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Firma?co?krzak,dla nieudacznikow,jaka praca na VIDI Fresch w Venlo,geodis,Edco,co ludzi napedzili mnostwo,a roboty brak,zarabiasz tyle co na bungalow,gdzie za internet tygodnic nie zaoszczedza sie/jestem bez nalogow/ SHerpa to dno nie dla tych co chca zarobic i cos do domu przywiesc.lpowiem syf,syf dla fenoli po 5.50 euro na godzine co chca robic netto.
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sherpa International Force

Twoj email:
Wiadomość: