brak logo

Sklep Lewiatan

Białystok

Opinie o Sklep Lewiatan

sam 2016-01-08 21:43:57
akurat pracuję w tym miejscu i wielu ludzi nas chwali ale nie wiedzą jak ciężko osiągnąć ten dobry efekt ponieważ panuje bardzo toksyczna atmosfera między pracownikami i z tego właśnie powodu nie polecam tego miejsca pracy...
8
anonimxxx 2016-06-17 23:03:05
Oszukują ! -jak szukają pracownika to biorą go na godziny próbne a potem nie chcą zatrudnić !!
w taki sposób mają darmowych pracowników !
Najbardziej przetrzegam przed sklepem Lewiatan po 2 stronie galerii Jurowieckiej ....
Non stop szukają darmowych ludzi !!! -mamią tym że po godzinach próbnych podpiszą z tobą umowę zlecenie a po 2 tygodniach umowę o pracę ale tak naprawdę jest to ściema -fajnie jest mieć darmowego pracownika co dzień przez 2-4 h!
1
Dąbrowski 2016-08-22 15:23:03
Przestrzegam przed Lewiatanem na Dojlidach Górnych .Właściciele traktują pracownika jak śmiecia. Możesz pracować cały miesiąc na popołudnie , dopiero po 14 dniach pracujących możesz mieć wolne i to z wielkim bólem .Non-stop są dziwne zebrania ,wszystko jest źle, żeby wyjść po 8 godz.pracy trzeba się zapytać czy możesz już iść , bo trzeba dostawić jedną butelkę piwa.Atmosfera do kitu.Najgorsza jest czarna A. i Karolina W. lizodupy i podpierdalacze .Przydałaby się inspekcja pracy.Właściciel nawet planuje za pracownika co będzie jadł (każą kupować przeterminowany towar ,który można wymienić u przedstawiciela ).Obóz koncentracyjny -właścicielka wyładowuje swoje frustracje na pracowniku .Omijaj wielkim łukiem.
10
Sabina 2016-08-23 13:39:58
Szukaja od marca pracowników, chętnych brak. Rotacja non stop. Klimat lepiej nie mówić. Wiecznie zebrania, wyjść do domu nie można poswojej zmianie zanim nie zapytasz. Kierownik oprócz wietrzenia swojego rowa, nadaje się do klubu nocnego dla panów. Pretensje i ciagly opieprz. Grafik zmienia się tyle razy że można zglupiec, oczywiście schowany. Co do gwiazd fałsz totalny.
3
Sabina 2016-08-23 13:40:23
Szukaja od marca pracowników, chętnych brak. Rotacja non stop. Klimat lepiej nie mówić. Wiecznie zebrania, wyjść do domu nie można poswojej zmianie zanim nie zapytasz. Kierownik oprócz wietrzenia swojego rowa, nadaje się do klubu nocnego dla panów. Pretensje i ciagly opieprz. Grafik zmienia się tyle razy że można zglupiec, oczywiście schowany. Co do gwiazd fałsz totalny.
3
*** 2016-08-26 16:01:22
Dlaczego nie powiesz tego głośno i prosto w oczy, tylko obsmarowujesz w internecie???czyżby zabrakło odwagi???
6
Dąbrowski 2016-08-27 23:53:27
Mówiło się i w oczy i się teraz Piszę żeby ostrzec innych ;) pozdrawiam
3
Sucha 2016-08-28 19:14:50
Lepiej z tym miejscem nie mieć nic wspólnego. Pożal się Boże. Wyzysk, kto ma rodzinę... Może o niej zapomnieć, bo ledwo na oczy widzi. Szefostwo szuka jak opieprzyc,z wypłaty uwolnić. Oczywiście popołudnia jak się odezwiesz. Co do czarnej i Karoliny to szczyj..... W oczy to powie że ciepły deszcz pada. Pozdrawiam
5
Diablica 2016-09-02 10:31:23
Mogę się wypowiedzieć o atmosferze w sklepie na dojlidach górnych gdyż niedaleko mieszkam to nieraz robię tam zakupy. Tak jak wcześniej ktoś już napisał o czarnej A że jest osobą mega fałszywą na nią wystarczy spojrzeć i odechciewa się wszystkiego ma ciągle przetłumaczone włosy i wygląda żałośnie zaź ruda karolisia wygląda jeszcze bardziej fatalnie.. Blee młoda dziewczyna a wcale nie dbałość sobie Wągry Na mordzie i wogle tragedia nie znam szefostwa ale ja na ich miejscu bym nawet nie przyjmowała takich pokrak do sklepu.. Masakra sklep i ludzie..
3
Diablica 2016-09-02 10:32:06
Mogę się wypowiedzieć o atmosferze w sklepie na dojlidach górnych gdyż niedaleko mieszkam to nieraz robię tam zakupy. Tak jak wcześniej ktoś już napisał o czarnej A że jest osobą meimegaga fałszywą na nią wystarczy spojrzeć i odechciewa się wszystkiego ma ciągle przetłumaczone włosy i wygląda żałośnie zaź ruda karolisia wygląda jeszcze bardziej fatalnie.. Blee młoda dziewczyna a wcale nie dbałość sobie Wągry Na mordzie i wogle tragedia nie znam szefostwa ale ja na ich miejscu bym nawet nie przyjmowała takich pokrak do sklepu.. Masakra sklep i ludzie..
2
Pozdrawiam 2016-09-02 11:57:53
Praca jak praca, atmosfera za to do kitu. Zebranie za zebraniem bez sensu. Pranie mózgu non stop. Szefostwo tylko z pozoru ok, a potem jazdA bez trzymanki. Co do grafiku to jest u szefowej, i zmian tyle ile się odezwiesz czyli popoludnia.. Nie polecam pracy w tym miejscu, bo szkoda nerwów.
5
Zostaw swoją opinię o Sklep Lewiatan - Białystok
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep Lewiatan