Lewiatan

Kraków

Opinie o Lewiatan

słonko 2013-05-24 16:38:43
a co takiego działo się w poniedziałki
MILO 2013-06-23 11:42:45
zależy w którym lewiatanie?
MILO 2013-07-18 00:36:29
jest beznadziejnie, pensja a i owszem stała ,ale głodowa,zero mozliwości dorobienia i jakiegokolwiek rozwoju..obowiązków całe mnóstwo..jak masz ochotę zapieprzać za cały sklep to coś dla ciebie..różnica jest ta ,zalezy na który sklep trafisz,ale nie spodziewaj się cudów..
MILO 2013-07-29 08:16:13
około 1200 netto. choć praca stabilna,zero podwyżek,zawsze na czas.pozdrawiam
MILO 2013-07-30 08:57:16
w zasadzie tak.jak narazie.podwyżek nie będzie bo kryzys, oszczędzają na czym się da...ale próbuj, gdzieś trzeba się zahaczyć...
marta 2013-08-28 22:32:08
Nie polecam wręcz odradzam tam pracować kierownictwo to nieroby, nie doceniają twojej pracy. Kasa na poziomie 1200 zł i to nieżle się trzeba napracować. Lepiej ulotki roznosić czy gazety rozdawać niż tam pracować. [usunięte przez admina]
janina 2013-09-20 13:43:02
A jak lewiatan robi promocje (jest taka zakładka na ich stronie) to jak przyjdę do sklepu to jest pewność że ten produkt będzie? Bo to czasami tak jest że jest promocja a na sklepach 3-4 sztuki produktu
janina 2013-09-25 11:41:05
Witam. Czy jednak ktoś mógłby mi udzielić informacji odnośnie tych promocji. Bo widziałam na stronie promocję ale nie chcę iść na darmo bo mam kawałek
Milo 2013-09-25 23:15:54
jasia podejdz smiało,, napewno nie braknie.najlepiej na włoską.a na czym ci zależy?
mila 2013-11-17 16:04:05
promocje są tylko trzeba na uczyć się czytać.Ja tam pracuje tyle lat i lepiej pracować w takim miejscu niż na czarno bez ubezpieczenia bez niczego.
seksi 2014-02-17 10:45:04
na awans i na podwyżki mogą liczyć tz. listonosze inaczej mówiąc konfitury(usunięte przez administratora).Nie dziwne że codziennie mają wytarte kolana :)i wcale nie ma tak kolorowo (usunięte przez administratora)bez szacunku dla człowieka.SZOK I KOMPROMITACJA DLA TEGO SKLEPU
czesiu 2014-02-17 11:31:51
na raciborskiej masakra,kier.zmiany szpieg nr.1 zero szacunku dla personelu,współczucia dla pracownikówów,zamiast pensji-jałmużna,nikt nie docenia pracowników,mają zero motywacji do pracy.
miśka 2014-02-23 15:26:17
Pracowałam w lewiatanie na włoskiej, to jest kołchoz a nie zakład pracy. Kierowniczki nic nie robią, nawet nie obchodzi je co na sklepie się dzieje. Dziwie się zarządowi że trzyma takich ludzi i ciężkie pieniądze za nieróbstwo płaci. Pensja to jałmużna sama dałabym prezesowi tą kasę i niech żyje cały miesiąc. Ludzie omijajcie szerokim łukiem market punkt. Pozdrawiam Miśka
zakochana 2014-03-04 18:50:55
zgadzam się ze wszystkim co napisała MIŚKA.pieniądze jakie dostają to ochłap niech pan prezes buty sobie za nie kupi.teraz liczy się kto pojedzie na barke ten ma awans.uciekać tylko gdzie pieprz rośnie
mól 2014-03-07 18:16:17
to co zarabiacie dziewczyny to żenada za takie pieniądze to można się tylko(usunięte przez administratora) osiem godzin
matylda 2014-09-01 16:42:43
Nie polecam faktycznie zarobki fatalne a kierownicto wyzej nosi tylek niz sami wiecie pracowalam na balickiej w market punkcie jest tam taka stara paniusia wystrojona pali jednego od drugiego wydaje jej sie ze wszystkie rozumy pozjadala jacku niemczyku po co ty ja trzymasz placisz jej 2700 za to ze przychodzi odpoczac
pracownik 2014-11-22 12:02:22
To chyba zalezy od szefa, bo prawie kazdy sklep ma innego wlasciciela :)
u mnie pensja godzinowa 6.5 BRUTTO!!! przez pierwsze 3 miesiace umowa zlecenie, i wtedy zarobki po okolo 1200-1300 (brak premii) za ponad 200h (w miesiacu tylko 2 weekendy wolne, reszta pracujaca). Pozniej umowa o prace na okres probny i o prace. Wtedy dochodzi premia od kierowniczki (max 300zl) i przy takiej samej ilosci godzin okolo 1400-1500. Nie ma wolnego za niedziele ani nic, bo na sklepach brakuje pracownikow. A nawet jakby byla mozliwosc to ludzie nie biorabo mniejsza wyplata. Takie realia
klient 2015-01-25 17:14:43
pracowac w lewcu to zenada!!!!!!!!! a szczegolnie na ulanow
lucek 2015-01-26 19:00:33
Wszystko co piszecie to bzdura ,pracuje tam juz 7 lat i jest ok nawet awansowalam zarobki maja dobre bo 1700zl dziewczyny a praca jak w kazdym sklepie zalezy od dnia i dostaw raz jest mniej raz wiecej roboty normalnie.
lara 2015-03-17 13:34:15
hej co do lewiatana w gdańsku, po rozmowie byłam "umówiona" na rozpoczecie pracy, w pierwszy dzien zaprosil mnie do biura szef calego sklepu, z ktorym nie milam wczesniej "przyjemnosci", i bardziej szczegolowo niz kierowniczka sklepu omowil warunki pracy....co do pracy a raczej czasu pracy gdzie na rozmowie nie dopytywalam (moj blad) bo przeciez dla kazdego to opczywiste ze praca w weekendy rowna sie z dniami wolnymi w tygodniu..tu niestety o tym zapomnij ...prace rozpoczynasz tydzien na popoludnie po 8h , nastepnie caly weekend po 12h, i kolejny tydz na rano! w ciagu calego miesiaca czekaja cie tylko 4 dni wolne!dwa tyg tyrasz jak osiol, za umowe zlecenie ktora nie chcieli mi dac na poczatku pracy, mowiac ze przeciez od kiedy to pani umowe zlecenie podpisuje na poczatku pracy podpisze ja pani na koniec miesiaca tak jak wszedzie....szkoda slow poza tym niezgode z prawem przy umowie zlecenie jakakolwiek odpowiezialnosc finansowa za ktora odpowiada pracownik, tu musisz odpowiadac za kase(tylko 2,50zl dopuszczonej roznicy) to dalej odpowiedzialosc za alkohol,papierosy, zdrapki konkursowe, bilety ztm i to wszstko za 1600!!!chociaz kto wie ile z tego musialbys oddac bo cos sie by nie zgadzalo, wyszlam od razu jak tylko to uslyszalam, wspolczuje tym ktorzy musza tam byc bo nie maja pracy,ja wole posiedziec jakis czas bez niej i znalezc cos w miare przyzwoitego bo to jest totalna porazka!
praca 2015-05-02 19:28:57
Dołączam się do poprzedniego pytania,proszę o w miarę jak najszybszą odpowiedź w tej sprawie,płacą pewnie około 1200 zł na rękę,ale pracować gdzieś trzeba,proszę jeszcze o podpowiedź jak wygląda szkolenie.
vette 2015-05-14 20:35:29
Siemka wrzystkim !!!! Sprzedają we Włocławku smierdzace uda kurczece nie chcę obrażać debili
po 30 2015-06-04 11:31:26
morze ty masz lepsze czsy za sobą kretynie albo kretynko
Pracuś 2015-06-29 11:59:02
Zatrudniona byłam w Lewiatanie w Katowicach ,oczywiście na czarno w charakterze z-cy kierownika sklepu miało być pięknie bo kiedyś pracowalam w takim sklepie jako kierownik i wydawalo mi się ,że mój nowy pracodawca będzie taki miły jak poprzedni ale moje złudzenia szybko pękły, facet na pozór miły ale do pracodawcy mu daleko młody wilk, zmienia pracownice jak przysłowiowe rękawiczki siedzi na monitoringu i obserwuje co pracownicy robią ale mnie to nie ruszało bo pracowac trzeba, stosunek do pracownika fałszywy , testy na kasjera sprzedawce jak na kosmonautę a płaca rzadna ja po kilku dniach zrezygnowałam i do tej pory nie zapłacono mi za okres pracy dzwonie do własciciela ,który zablokował mój numer ,żenada dokładna ,jednym słowem słup ,który kiedyś za takie zachowanie może skonczyć obitym pyskiem
praca 2015-08-13 18:43:49
Na jakie miesięczne zarobki można liczyć w lewiatanie na stanowisku kasjer-sprzedawca w Krakowie?
gruby62 2015-08-13 18:50:53
Fajny praca! Bardzo polecam! Uważam że stawka godzinowa była bardzo dobra! Praca w miłym towarzystwie! Szefostwo bardzo wyrozumiałe!
praca 2015-08-14 17:37:37
Jeszcze jakiś rok temu zarobki kształtowały się na poziomie 1200-1250 zł na rękę,czy obecnie też tyle wynoszą,czy też wzrosły?
Proszę o odpowiedź osoby,które tam były zatrudnione.
Tadek 2015-08-27 17:51:50
Niestety nie!! Obecna minimalna pensja to 1286 zł i taką "fortunę" otrzymasz :(
praca 2015-09-07 10:59:22
Też nie wiem czy się zdecydować na pracę w tym miejscu.
mloda 2015-09-27 16:42:41
pracowalam w tym miejscu i odradzam istny (usunięte przez administratora)
Nowa Huta 2015-10-06 08:08:37
Lewiatan Mistrzejowice Nowe - Panie bardzo miłe, ale wczoraj sprzedały mi zepsute mięso i ser. Zauważyłam dopiero w domu. W lodówkach tam zawsze śmierdzi, teraz wiem dlaczego.
dominika 2015-10-08 12:16:30
Ja miałam podpisać umowę z lewiatanem market punkt i tam rzeczywiście jest 7 zł brutto plus premia a przecież najniższe wynagrodzenie wynosi 1750 brutto.
Lewek 2016-01-24 16:47:18
Płaca w Lewiatanie na terenie NH, na dzień dzisiejszy 1850 brutto plus 2 weekendy w miesiącu płatne jako nadliczbowe, czyli 200%. Kasa moim zdaniem dobra. Prawie każdy Lewiatan ma innego właściciela i on ustala sobie warunki na jakich zatrudnia pracowników, więc nie można generalizować. Lewiatan jako sieć udostępnia swoje logo, produkty, kontakty itp.
ja 2016-01-25 11:46:28
nie polecam pracy w lewiatanach MARSA biura na ULANOW to istny horror i wyzysk jak chcesz pracowac to polecam lewiatany ZACHETA godne warunki super zarobki mile kierownictwa nie to co u tamtych wiem bo pracowalem
Ja zla 2016-02-22 12:26:14
Lewiatan na Glowackiego 4 to totalna porazka nie polecam współpracownicy chamscy kierowniczki na poziomie szkoly podstawowej -dramat ,kierowniczki ponizaja nowo przyjętych pracownikow skandalicznie zachowuja sie wobec klientow - nigdy tam juz nie bede robic zakupow ,bede sie cieszyc jak ktos inny normalny przejmie ten sklep w swoje rece i pozwalnia wszystkich ktorzy tam do tej pory pracuja :)
młoda 2016-03-11 17:45:13
znam Lewiatan na Bronowickiej warunki nie najgorsze ekspedientki dosyć sympatyczne wprawdzie nie wszystkie z tego co rozmawiałam ponieważ myślałam o pracy tam kasa średnia jak w handlu najgorsze niedziele 11 godzin personelu mało ale jeśli się poprosi doradzą pomogą szkoda mi tych dziewczyn bo zapieprzają a kierowniczki komentują na sklepie nie zastanawiając się że klienci słuchają i mogą przekazać tą wiedzę pracownikom trochę szacunku ale ze względu na obsługę lubię tu przychodzić
hardcor 2016-03-23 19:31:17
zarobki za miesiąc 1250-1300 zł do ręki za 160h pracy (ale pracuje się więcej niż norma godzin) na początek umowa zlecenie.. Kierownictwo to porażka jakaś, ja bym ich nawet do zamiatania ulic nie zatrudnił. Brak poszanowania dla pracownika, to nawet widać idąc na zakupy do lewiatana, jak się odnoszą i traktują pracowników rozkładających m.in. towar... Uważam że praca w lewiatanie to tylko przystanek żeby mieć jakiś grosz przy sobie i od razu rozglądać się za lepszą pracą, chyba że ktoś lubi pracować za auto-robota i dać sobie na głowę wyjść.
PODSUMOWUJĄC: Pracownik nie ma obowiązku chylić się i bić czołem przed szefostwem czy kierownictwem, bo każdy z tej samej gliny ulepiony jest, pracownik wykonuje swoje obowiązki w normalnym tempie, nie w biegu (jak będzie chciał pobiegać to zapisze się na maraton), za takie pieniądze pracodawca nie może wymagać od pracownika 100% zaangażowania (jaka płaca taka praca), jak ktoś szuka jeleni to do lasu na polowanie.. Jeśli pracodawca jest uczciwy to pracownik uczciwie i sumiennie wykonuje prace, ale za takie upłakane grosze, to prosze was- troche szacunku dla własnej osoby.. Kierownik myli swoje prawa- nie jest od gnębienia pracownika i darcia tylko od pilnowania czy praca przebiega zgodnie, ma prawo zwrócić uwagę ale nie unosić się nad kimś.. Także ma obowiązek udzielić pomocy pracownikowi jeśli jej potrzebuje a nie stać "jak wół namalowane wrota" bo jest zmęczony bo musiał sobie drugą kawe zrobić.
gość266 2016-03-28 20:25:05
Witam. Szukam opinii na temat sklepu Lewiatan senatorska 2 mix Jan Janik. Szukam obecnie pracy a widziałam ostatnio ich ogłoszenie. Według mnie wszystko zależy od atmosfery panującej w sklepie więc chciałam się czegoś dowiedzieć
dominika 2016-04-09 20:13:35
Bo to zależy jaki lewiatan. Pracowałam w lewiatanie market punkt. Rzeczywiście masakra 6 zł brutto na umowie niby wyrównują premia ponieważ 6 zł brutto to nie jest najniższa krajowa ale sam fakt nie wiem jak inni ale ja chce miedź na umowie że mam naj niższą krajową na nie 6 zł brutto. Ciągła rotacja pracowników, natomiast teraz pracuje w lewiatanie łokietek już 5 miesięcy i na razie jest w porządku
Ekspedientka 2016-04-21 11:30:05
Pracowałam wcześniej w sklepie osiedlowym ale jak upadł sklep i byłam bezrobotna to poszłam do Lewiatana pracować. Miałam taką sytuację ze wyczytałam w necie że potrzebują sprzedawców. Zadzwoniłam i przyszłam rano na rozmowę z CV. Ku mojemu zdziwieniu pracę zaczęłam od razu. Na początku dostałam do podpisania umowę zlecenie, ubrałam mundurek z logo Lewiatan i zaczęłam prace. Po miesiącu dostałam umowę o pracę. Pracuje nadal praca taka sobie a zarobki bez komentarza.
sklepowa 2016-04-24 05:25:12
Jeśli chodzi o stroje służbowe to są super. Fartuszek który noszę w pracy jest elegancki i wygodny.
szukam pracy 2016-04-28 09:30:25
Witam. Czy ktoś wie jak wyglądają warunki pracy w Lewiatanach w Tychach? Podobno jest umowa zlecenie na początku, wiecie ile dają netto na godzinę?
kasjerka 2016-05-06 23:39:33
nadgodziny nie są płatne 100%, siedzisz 11h za taką samą stawkę godzinową jak w każdy inny dzień. Mimo wszystko nie narzekam, pracowałam w gorszych miejscach. Pozdrawia pracownica Lewiatana na Bronowickiej :)
kiero 2016-06-21 13:51:15
czy mógłby ktoś powiedzieć jakie zarobki ma kierownik sklepu bo zostałem zaproszony na rozmowę i chciałbym wiedzieć czy opłaca się iść??
Agusiula87krk 2016-08-06 18:19:00
Dzień Dobry chciałam napisać skargę tylko niewiem gdzie na sklep lewiatan na ul.Borkowskiego 17 w Krakowie przyjmuje kierowniczka osoby i zamiast ona rządzic osobami to pracownicy rządzą i wykorzystywali moją siostrą wyśmiewali sie z niej kazali jej robic dużo ciężkich rzeczy a ona ma chorobę Crona leśniewskiego i siostra już nie chodzi do pracy płaccze a teraz ja pewnie wyrzucą z pracy ze juz nie chodzi co z tym zrobic pomóżcie. Mój mail virginia17@interia.pl
Mieszkaniec Borkowskiej 2016-09-03 23:35:49
Mieszkam na Borkowskiej i właśnie jest ogłoszenie że potrzebują sprzedawców.
kajaa 2016-10-14 14:37:17
Tak tak, to się zgadza, bo poszukuja własnie kogoś na stanowisko jako Ekspedientka wiec tak naparwde chodzi o sprzedawce podejrzewam, bo też jest to praca w sklepie Lewiatan na osiedlu Radogoszcz-Zachód dokładnie z tego co widze. Dajcie znac co o tym wiecie.
Sylwia 2016-11-20 08:42:26
Witam To ja pracowalam w lewiatanie z 8 lat temu i byla pensja 1200 zl i nic sie nie zmienilo? Dalej taka sama pensja. Żyjemy w chorym kraju.
Asia 2016-11-23 12:33:42
Witam. W naszym Lewiatan ie czyli w Krakowie zarabiamy mniej więcej od 1530 do 1850 zależy od godzin i wcale nie jest tak najgorzej. Atmosfera zajefajna no i kierownictwo super. Pozdrawiam
Asia 2016-11-23 12:34:43
Zostaw swoją opinię o Lewiatan - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lewiatan