Opinie o Lewiatan w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lewiatan. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lewiatan na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lewiatan w Kraków

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Lewiatan?

janek

Na to co sobie kupisz i przyniesiesz,nawet o polar na zime trzeba sie długo prosic a

zosia

Lewiatan w Brodnicy przy ul. Mieszka . Nowy ,czysty, przestronny, bardzo miła obsługa .Polecam!

BK

Witam chodzi o sklepy Zachęta Lewiatan. Czytajac ponizsze wpisy swierdzam ze jedni pracownicy sa faworyzowani inni ponizani czyli jednym slowem mamy do czynienia z mobbingiem. Pracownicy boja sie isc lub dzwonic do Panstwa przed konsekwencjami ze strony osob zarzadzajacych kierownicy a nawet fakturzyski. Konsekwencje sa takie ze grozenie przeniesiem na inny sklep, odebraniem czesci lub calosci premi albo w najgorszym wypadku zwolniem. Uwazam ze jedynym rozwiazaniem jakie sie stosuje w innych firmach jest to zeby premie dawala firma poniewaz nie sa one adekwatne do wykonywanej pracy i powinny byc rowne jak rowniez sporzadzenie anonimowach ankiet o prowadzeniu sklepu przez wyzej wymieniony osoby. Kadra kierownicza i fakturzyski powinny byc zmieniane co jakis czas zeby nie dochodzilo do takiej sytuacji a poprawilo by to atmosfere w sklepie. Jednym słowem normalność dla pracowników oraz chęci dla poprawieniem pracy i atmosfery w pracy.

Aju
@BK

Nic zmiana kierowniczki i fakturzystki nie da ta pani kierownik była już nie na jednym sklepie a wszedzie utworzy sobie grupę ludzi którzy są jej pupilami a reszta to zło konieczne

siunia7
@BK

Z przykrością zgadzam się z Tobą w 100%.Pani regionalna bardzo dezorganizuje prace ,wymaga 5 rzeczy na raz i strasznie krzyczy na pracowników.Kierownik wymaga zapłaty za każdą stratę,pracownicy mają się zrzucać i dodatkowo zabierane są premie.Nie po to idzie się do pracy zeby dokładać firmie!!!Zero jakichkolwiek szkoleń,ludzie są rzuceni na głęboka wodę a jak jak coś się stanie to są obciązani finansowo.Zarobki nie adekwatne do tej ilości pracy.Przerwa która trwa 15 min niejednokrotnie jest przerywana bo coś trzeba pilnie zrobić...BAŁAGAN,CHAOS-NIE POLECAM.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Lewiatan?

J1

Golub-Dobrzyń tragedia pod kazdym wzgledem! Atmosfera tragedia, zarobki tragedia!

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
LALUNIA5

Mam pytanie odnośnie grafiku oraz dni wolnych.Ktosie tym zajmuje?Czy nie ma problemu z zaplanowaniem dnia wolnego?Ile dni w tygodniu jest się w pracy??Czy nadgodziny są płatne?

Klient już nie stały

Lewiat na ul.Wrobela w Krakowie nie polecam ekspedyjetki są bardzo nie miłe zachowują się tak jak by były tam za karę, mowa o trzech kasjerkach

Anonimowy

Chciałbym zapytać się jak to jest z zatrudnieniem pracowników z grupą inwalidzką, czy chętnie ich przyjmują, czy mają takie same obowiązki jak zwykli pracownicy (w tym przypadku przez grupę inwalidzką nie można nosić ciężkich towarów powyżej 2 kilo), jak wygląda sprawa z pensją. Dziękuję Pozdrawiam

Teresa

Lewiatan ma to do siebie, że jest zawsze blisko, koło domu. Kiedy czytam te wszystkie opinie, mam wrażenie, że niektórzyy, może wskutek swoich frustracji życiowych zajmują się trolowaniem. Zastanawiam się, czy ktos im płaci za to trolowanie, czy sa tak nieszczęsni w zyciu, że czują się lepiej, kiedy coś skrytykują. Zauważcie, że takie osoby zawsze chętnie wdają się w dyskusie, chętnie mówia do wszystkich per "ty"; o wiele częściej nawiązują kontakty niż w prawdziwym życiu. Dlaczego? Ponieważ czują się anonimowi. Prawda jest taka, że Lewiatan wychodzi na oczekiwania klientów; ma wszystko; ale panie z personelu czasem ogladają się jedna na drugą, kto ma obsłużyć klientów. Nie wiem, może jakieś tajne stowarzyszenie reprezentują. Jak ktoś niewtajemniczony to ma nie wchodzić? Wówczas należy napisać kartke; np. "Wstep mają tylko prawicowi albo lewicowi , albo z dziećmi". Wszystko jasne będzie. Albo weźcie sobie automaty do obsługi kupcie.

John

Pozdrawiam dziewczyny z Bajana ze zmiany p.Anety,Kasi,Gosi,Basi,Ewy te dziewczyny sa zawsze pomocne usmiechna sie porozmawiaja w miare mozliwosci bo uwijaja sie jak mrowki cala ta zmiana widac ze lubi swoja prace i ludzi

@John

Brawo dziewczyny!!! Jestescie super!!! Najlepsza jest ewa z miesa aneta gosia i kasia

Stala klientka
@John

Jest tam starsza pani w okularach ktora biega kasa ;mieso;sala ;nabial zawsze doprowadzi do towaru ktorego sie szuka albo wskaze gdzie szukac albo sprawdzi czy jest lub kiedy przyjdzie ale ogolnie te kobitki z tej zmiany sa super!!!

Stala klientka
@Stala klientka

Polecam ten sklep towar zawsze swiezy ekspedientki zawsze zyczliwe i 0omocne nawet mimo zmeczenia zawsze uiechniete

Klient
@John

Co to za nowa osoba stoi na monopolu czarna szczupla niemila opryskiwa pare razy zamiast polowki chleba skasowala mi caly widac ze psuje dobra opinie tym kobieta tam pracujacym

Klient staly
@John

Ciekawy jestem jakie maja zarobki bo widze ze te kobitki ciezko zapiepszaja na dwoch trzech stoiskach a ich kolezanki z drugiej zmiany chodza jak ksiezniczki do kas nie podejda na miesie jedna babka i kolejka jak diabli czy kierownictwo tego nie widzi to moze biuro to dojrzy?

@Klient staly

Po podwyzszce zarobki takie same lub mniejsze niz przed podwyzka zabrana premia a takowa dostaja ulubienice kierowniczki odradzam prace w zachecie

Kropka

Zgadzam sie z ta opinia premia nie jest adekwatna do twojej pracy po co sie starac jak inni sa doceniani to sarkazm ha

Pracownicy

Po sezonie urlopowym wiekszosc z nas odchodzi co to teraz dzieje sie w firmie wola o pomste do nieba ciekawe jestesmy ile zarabiaja nasze wladze i panusie w biurze na stalowym moze zamienilybysmy sie miejscami i pensjami ???

Stały klient
@Kropka

Co dzieje się w lewiatanach jestem wasza stała klientka przez długi czas pracował u was super personel dziewczęta uśmiechnięte chętne do pomocy do pracy tez a teraz w dwóch sklepach w których robię zakupy nowe twarze stoją jak za kare bez uśmiechu bez życia i Ukraińcy nie rozumiejący nic co się do nich mówi ale myślę że jaki pracodawca tacy pracownicy

John

Niestety ten personel rozsypał się były to super dziewczyny z żyłka prawdziwych handlowców !!!!! A szkoda inny pracodawca będzie cieszył się z takich pracownikow

@Stala klientka

Gdzie dziewczęta z tamtych lat?

Teresa

@Pracownik lewiatana Dziękuję Ci za odpowiedź. Czyli można śmiało powiedzieć, że Lewiatan w sposób uczciwy traktuje swoich pracowników. Jak długo już jesteś tam zatrudniony? @Pracownik Widzę, że pracujesz w tej firmie. Może w związku z tym napisałbyś nam coś o tym pracodawcy z własnej perspektywy?

@Teresa

Nie wiem czy można do końca nazwać to uczciwościa nie mamy zwrotu za pranie lub proszku kilka innych niedociągnięć też znalazło by się ale to co najważniejsze ubezpieczenie jest pensja na czas jest i ze wszystkim można dogadać się Na upartego można doczepić się czegoś ale po co? Ale pamiętaj lewiatan a lewiatan to różnica pozdrawiam

@Pracownik lewiatana

A napisz jaką ta pensja kwotowa

Przy podstawie 168 godzin wyjdziesz ok 2300 na rękę

Haha zartujesz

Pracownik lewiatana

To po co pytasz jak nie wierzysz ale to twój problem

Tez pracownik
@Pracownik lewiatana

Jak jestes na miesie to tyle mozesz miec jeszcze jak dostaniesz od kierowniczki premie bo jestes jej kumpelka

@Tez pracownik

Nigdy nie byłam na miesie nie jestem koleżanką kierowniczki bo taką stawkę mamy wszystkie -a tak oczywiście dziewczyny z mięsa mają więcej ale ja dziękuję za ich charowke chylę głowę przed nimi Cały czas nie rozumiecie jednego każdy Lewiatan ma swojego właściciela i ja na niego nie narzekam Kończę ten temat i więcej się nie wypowiadam

Cdn
@Teresa

Lewiatan zrzedła teraz na psy nowy właściciel ma pracowników za nic a i kierowniczki pomiatają ludźmi zero szacunku kierowniczki są przenoszone że sklepów na inne sklepy ale nic się nie zmienia w ich zachowaniu

@Cdn

Nie da się ukryć, że źle oceniasz aktualną sytuację w Lewiatanie. Ale nie wiemy właściwie, czy piszesz jako osoba tam pracująca, czy jedynie obserwująca. Wyjaśnisz Nam to zatem? Pozostawiając już zachowanie Właściciela i Kierowniczek sklepu - jak oceniasz poziom tamtejszych zarobków?

gosia

2350 to jest ale brutto na rękę nawet 2000 nie ma

You
@gosia

Dokładnie więc nie warto tam aplikować czy się starasz czy się obijasz macie to samo nie liczyć tego że niektórzy dostają premie od kierowniczek po znajomości

Jeszcze pracownk
@Cdn

Upały a e lewiatanach oszczędzanie na klimatyzacji towary pływają dziwię się że te kobiety dają radę może sanepid lub inną instytucja się tym zainteresuje

Rysiek

2300 na rękę chyba we wszystkie wekendy co za farmazony piszesz

Tomasz
@Rysiek

Widzę, że nie zgadzasz się z opinią użytkownika @Pracownik lewiatana. Powiesz mi coś więcej na temat zarobków? Na jaką realną kwotę można liczyć przy pracy na pełen etat? Weekendy są dodatkowo płatne? Oprócz tego można też liczyć na dodatkowe świadczenia, bony na święta? Napisz proszę jeśli wiesz coś na ten temat.

216 godz -2200 na rękę

@Cdn

Kierowniczki jak kierowniczki ale p.menadzer wchodzi na sklep żadnego dzień dobry zero szacunku dla starszych pracowników a to my tworzymy ta firmę pracujemy na jego pensje i pensje pan na stalowym nikt się nami nie przejmuje jak tak dalej będzie sami będą pracowac

Nieznany

Czy jest jakaś premia i czy są dodatki na święta

MAZUR
@Nieznany

Praca na pełny etacie 1700-1800 na rękę w zależności od wypracowanych godzin 170-180 h. Żadnych premii i dodatków nie ma. Tak przynajmniej jest w naszym mieście Giżycku . Ogólnie marnie. W zarządzaniu tym sklepem liczy się tylko zysk pracodawcy, pracownik nie jest ważny. Kierownik ostatnio otrzymał dwa mandaty za prowadzenie sklepu, chce by pracownicy je zapłacili, choć mandaty są wypisane na nazwisko kierownika.

Uska
@MAZUR

Pracuje 11 lat I nie narzekam pensja dobra I na czas chociaz moglo by byc troche wiecej ale to akurat chyba kazdy chcialby tak miec jedynie co za malo to bony swiateczne w stosunku do podwyzek troche male

solsajer

Moja żona idzie do pracy w Lewiatanie na godz. 13:00 tam pracuje do 22:00 - do 22:45 sprzątają sklep potem zostaja na remanent do 6 rano. a od 6:00 zaczyna zmianę w pracy. Czy to jest ten Polski wspaniały sklep ??????????? gdzie trzeba tyrać jak zajac dzień i noc ??

Darek

Pracuję w Lewiatanie na umowę zlecenie według zasad taką wypłata powinna być wypłacana zawsze po zakończeniu miesiąca czyli ostatniego każdego miesiąca przepracowanego zasady są inne wypłaty są wypłacane 10 ale że panie mają dużo czasu dziś jest już 11 a ja nadal nie dostałem wynagrodzenia więc o co tu chodzi szukają pracowników ale mają ich gdzieś w dzisiejszych czasach co powinni się dbać o pracowników

Jeszcze pracownk
@Darek

Pracownicy też 10 niedostali wypłat!!!

Teresa

@Igor Można się z Tobą zgodzić. A czy Ty sam masz nam coś do przekazania na temat pracodawcy, jakim jest Lewiatan? @Pracownik lewiatana Dziękuję Ci serdecznie za odpowiedzieć i wyjaśnienie nam kilku bardzo istotnych kwestii. Może w związku z tym wiesz, czy mają obecnie nabór pracowników?

@Teresa

Tak ponieważ w handlu ogólnie brakuje personelu

@Teresa

W tym roku znów podniesiona najniższa krajowa ale w Lewiatanie pensje z tamtego roku. Kiedy dostaniemy podwyżki????

Ona
@Pracownica

No popatrz a w ofercie o pracę stoi jak byk ze od 2750 do 3500 brutto

Jeszcze pracownik
@Pracownica

A gdzie te premie ? Dużo obiecują a jak zaczniesz pracę okazuje się to jednym wielkim oszustwem

Ciekawy
@Ona

W Skarżysku w lewiatanie zarabiamy ok 2550pln na rękę,tyle ze pracujemy od 184 do 200 godzin miesięcznie...

Ciekawy
@Ciekawy

Czyli mamy jeden weekend (sobota,niedziela) w miesiącu wolny...

Wicek

Sklep w Witankowie gm Wałcz straszny (usunięte przez administratora) smród papierosów,przeterminowane prkdukty ni polecam tego sklepu

Dzemoweciacho231

Moje sugestie dla Lewiatan: (usunięte przez administratora) atmosfera super kierowniczka Mila szefowa Lubię atmosferę w Lewiatan za: Atmosfera i pomocna dłoń

@Dzemoweciacho231

Mało kto wydaje się być aż tak zadowolony ze swojego pracodawcy, jak jesteś właśnie Ty. A to z kolei świadczy o tym, że firma Lewiatan stwarza swoim pracownikom godne warunki pracy. Wiemy już, iż cenisz sobie tamtejszą atmosferę, jak również samą Szefową. A co z zarobkami? Czy uważasz, iż ich wysokość jest adekwatna do wykonywanych obowiązków?

Pracownica była

Chodziłam do szkoły i dorabiałam w Lewiatanie w weekendy. Miałam umowę zlecenie, pieniądze były na czas wszystko ok. Tylko jednej rzeczy nie mogłam zrozumieć że pracownicy weekendowi nie dostawali odzieży ochronnej. I w czym się przyszło do pracy w tym musieliśmy pracować. Ale żeby było śmiesznie to pani kierownik dała Mi regulamin do przeczytania i podpisania. W jednym punkcie pisało że obowiązuję czysty strój: Chałaty, zapaski, koszule, t-shirty.

Niezadowolona
@Pracownica była

No niestety miałam podobną sytuację ale się upomniałam. Paranoja żeby pracownik prosił się o odzież ochronną. Wtedy pani kierownik łaskawie dała Mi fartuch.

Pawel

Sklep na Bema w Sosnowcu radze omijać szerokim łukiem. Pan ochraniarz o wygladzie podstarzalego lysiejacego skrzata czuje sie niczym dyrektor.. Pan i wladca. Chamski arogancki pociotek kierowniczki. Wyjatkowy gbur i arogant. Bez kultury i taktu. Towar średni a ekspedientki poza malymi wyjatkami jeden wielki dramat.

@Pawel

Pewnie nie wiesz i dlatego należałoby Cię uświadomić: na forum o charakterze publicznym nie wolno wypowiadać się o innych osobach w obraźliwy sposób. Proszę, zapoznaj się z regulamin GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin Oceniasz bardzo jednostronnie tych, którzy pracują w Lewiatanie - oni też mogą mieć przecież nieco gorszy dzień. Dalej będziesz robił tam zakupy? W dalszym ciągu czekamy na relacje pracowników Lewiatana. Jak myślicie, czy w styczniu pracodawca ten podniesie Wam trochę wysokość wynagrodzenia podstawowego? Zapraszam serdecznie do dalszej dyskusji!

Mw

Praca w Lewiatan Market Punkt Kraków ul. Włoska. Podejście pani kierownik do pracowników woła o pomstę do nieba. Praca na umowę o pracę z kwotą 7 zł brutto za godzinę, miny Pań ekspedientek mówią same za siebie. Inspekcja Pracy będzie miała co robić. (usunięte przez administratora) na sklepie. Nie polecam

Kierownik
@Mw

Szanowna Pani/ Szanowny Panie, Czuję się zobowiązany odpisać na zarzuty, które Pan/Pani skierowała w stronę pracowników oraz pracodawców sklepu przy ul. Włoskiej. Chciałbym stanowczo zaprzeczyć, iż pracownicy zarabiają 7 zł brutto/h godzinę pracy. Ostateczna stawka jest znacznie wyższa od najniższej krajowej. Nasza firma corocznie przechodzi kontrolę państwowych urzędów i nie zostały wniesione uwagi do wielkości płacy. Uprzejmie proszę, aby wcześniej weryfikować informacje płacowe, gdyż upublicznianie takich danych godzi w dobre imię firmy. Jeżeli ma Pani zastrzeżenia do pracy naszych pracowników prosiłbym o wskazanie określonych osób. Staramy się przykładać dużą wagę do jakości obsługi klienta. pozdrawiam Grzegorz Niemczyk Market Punkt

Mw
@Kierownik

Chciałby Pan zobaczyć umowę, na której jest zawarte ile placicie na godzinę. Mogę wrzucić na forum nie widzę problemu. Dobre imię firmy kończy się na wręczaniu takich umów.

tom

Ta opinia dotyczy sklepu Lewiatan w Środzie Śląskiej ,sprzedawczynie naruszają prywatność kupujących ,zero zachowania higieny np. sprzedawczyni oczyszcza nos w chusteczkę aż cieknie jej po palcach a następnie kasuje towar, masakra Moje sugestie dla Lewiatan: Posiadacie kamery zamontowane w sklepie to zobaczcie sami

@tom

A jak kasjerki przyjmują od was pieniądze z rąk brudnych aZ brud z nich kipi jak plujecie kichacie na ręce a potem nimi poddajecie towar i pieniadze to jest w porządku?

@tom

Nie jestem do końca przekonana, czy to jest odpowiednie miejsce do przekazywania tego typu informacji. Chyba najlepiej byłoby, jakbyś poszedł z tą sprawą do Kierownika sklepu. Zrobisz tak? Zapraszamy kolejnych pracowników Lewiatana do wyrażenia swojej opinii o tym miejscu zatrudnienia. Czy w związku ze zbliżającymi się Świętami dostaliście od tego pracodawcy jakieś ciekawe paczki?

Zostaw merytoryczną opinię o Lewiatan - Kraków

• Jak się pracuje w Lewiatan?

Zobacz opinie na temat firmy Lewiatan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lewiatan?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lewiatan?

Kandydaci do pracy w Lewiatan napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lewiatan
2.2/5 Na podstawie 96 ocen.

Lewiatan