Opinie o Lewiatan w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lewiatan. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lewiatan na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lewiatan w Kraków

Klientka

Witam chciałabym serdecznie pozdrowić panią kasjerka z Lewiatana na ul Bronowickiej którą w piątek 5.01.2018 z wielką cierpliwością wysluchiwala obelg od starszego pana(słyszałam całą rozmowę,starszy pan nie miał racji).Podziwiam panią za Pani opanowanie i współczuję takich chamskich klientów.Duzo uśmiechu ????

Stała Klientka

Witam!Mam nadzieje ze takie sytuacje ,nie beda miały miejsca ?!W dniu 05.01 2018 robiłam zakupy na stoisku mięsnym o godz.21.30 kolejka była !!za mną Był klient Który chciał kupić nóżki z kurczaka ,które były zapakowane w reklamówkę z metka wagi i ceny .Poprosił Panią o te nóżki ,Pani ekspedientkach odpowiedziała ze nie są na sprzedaż po czym Wszystkie Panie Ekspedientki zaczęły się śmiać! Myśle ze to nie było na miejscu!Dlsczego??Towar wystawiony JEST dla KLIENTA!!!Pani Ekspedientaka powinna towar który zakupiła schować tak aby KLIENT nie miał w zasięgu wzroku.Nie chciałam się kłócić i stawać w obronie Pana ,miałam ciężki dzień.Jestem z wykształcenia handlowiec i są sytuacje ,które nie powinny mieć miejsca.Zachowanie Pań na stoisku niestety powinny zachować postawę godna handlowca ,a niestety są sytuacje ,które tego nie oddają.Zaznaczam jestem stała klientka i nieraz obsługa na tym stoisku budziła we mnie zażenowanie bo ja tak bym nie zrobiła.Mam nadzieje ze Kieronik ,Właściciel powinien zwrócić uwagę bo niestety w dalszym ciągu maksyma handlu ,,Klient nasz Pan’’oddaje ze klient powraca z chęcią na zakupy.

Ciekawski
@Stała Klientka

Że tak zapytam o jakim sklepie mowa?

Klient

Również znam Lewiatan na Bronowickiej kiedyś była super obsługa teraz nie mam ochoty tu na zakupy Panie nie miłe szczególnie na mięsnym szkodabo całkiem ładny sklep

Kientka
@Klient

potwierdzam

Klientka juz nie stała

ODRADZAM ! Odradzam zakupy w Lewiatanie przy ul Bronowickiej kilka razy zdazyło mi sie kupic przeterminowane produkty ,bałagan dezorganizacja pracy nie ma mowy o zwrocie towaru choc to wina sklepu ze wystawia stary towar .przeklejaja metki Odsradzam !

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Maciej26

Polecam zakupy w sklepie Lewiatan na Bronowickiej 42, miła i szybka obsługa.

Klientka

Lewiatan Bronowicka ..Bród smród ubustwo personel chyba z łapanki .. zero komunikatywnosci przeterminowane produkty na półkach lepiej tam nie robic zakupow Odradzam

iga

Zgadzam się z przedmówcą. miłe zmiany ????

Pozytywne zmiany na sklepie Lewiatan na Dobrego Pasterza 100. Polecam gorąco.

Witam. Doszly nas sluchy ze zatrudnili panstwo pania malgorzate w. Nie boja sie panstwo ze przepusci wózek z alkoholem tam jak to zrobila w biedronce w myslenicach wtedy miala 1.3 promila alkoholu . i siedziala na kasie jest o tym artykul mozna przeczytac. Zostala zabrana przez policje i zwolniona dyscyplinarnie w intermarche tez byla zwolniona dyscyplinarnie . a na dodatek do kauflandu przyszla. Pijana wezwali policje a ona uciekla. Teraz nagle dostala prace u was. Uwazajcie na nia i badzcie czujni . to nie jest dobra pracownica a na kazdym forum o niej pisza. Nie wierzycie to czytajcie . a tym ze ja zatrudniacie psujecie sobie renome

asica

O ja to dobrze mi sie wydawalo ze z kads ta babe kojarze . to juz wiem ! Gruba akcja z nia byla w kauflandzie:) slawna osoba . ona chyba w wieliczce albo pawlikowicach pracuje. W lewiatanie. Nie pamietam w ktorym ja widzialam .. Nie wiem jak moga takich ludzi przyjmowac jest duzo osob ktore szukaja pracy a zatrudniacie osoby po dyscyplinarce i w dodatku takie co maja problem a alko. :) pozdro dla was . Ta baba w ogole z twarzy jest nie przyjemna a opryskliwa taka ze szok. Pamietam z kauflandu ;) jak pijana na mięsie stala bidula. Ale tak to jest przez lozko kazda prace mozna zdobyc a ona ten sport lubi z tego co slyszalam.pozdro

matka Pracownicy

Dzien Dobry pisze na temat Lewiatan ul Bronowicka Kraków taka sytuacja : corka tam pracowała jednego dnia z ogromnymi bolami stała za kasa /bole brzucha/ na granicy omdlenia nikogo to nie interesowało P Kierowniczka była zdziwiona moją interwencją iz w tej wyjatkowej sytuacji prosze o stołek dla corki inaczej wzywam pogotowie ..twierdziła ze to bedzie brak szacunku na klienta jak kasjerka bedzie siedziec...ja twierdziłam ze jak przyjedzie Pogotowie to bedzie wiekszy brak szacunku dla Pracownika ...zenada ...kompromitacja relacji personalnych chetnie pozormawiałabym z p włascicielka i tak zrobię dodatkowo p kierowniczka zamiast pełnic swa funkce ,,manipuluje ,,wymyśla a głownie obgaduje w toalecie i zamiast scalać personel wprowadza celowo zamieszanie i niemiła atmosferę . Wstyd ! niewłasciwy człowiek wybrany na Kierownika ..na koniec córce zgineły buty w tym sklepie i tak zakończyła sie jej kariere w sklepie Lewiatan na ul Bronowickiej ,,ja jednak poinformuje Właścisielke o traktowaniu personelu przez p "Kierowniczke",,,,Jolanta Popławska matka Pracownicy

aj
@matka Pracownicy

Jestem ciekawa czy Pani wie co Pani córka robiła w pracy nie przychodziła wedle grafiku tylko wtedy kiedy jej się chciało wiecznie była sfochowana nie wywiazywala się ze swoich obowiązków I skoro jest dorosła niech weźmie za siebie odpowiedzialność A nie zachowuje się jak dziecko i jeszcze Pani bzdury wypisuję na forum kolejna dorosła osoba jaka matka taka córka

Pracownica
@matka Pracownicy

Witam,myślę że powinna pani poważnie porozmawiać z córką i dopytać się dlaczego umowa o pracę nie została przedłużona.Ciagłe "fochy",notoryczne spóźnianie się lub nie przechodzenie do pracy(bol brzucha,strucie sie drinkiem,bol glowy,bol d*py).Skoro córke tak bardzo bolał brzuch i była na granicy omdlenia powinna zgłosić się do lekarza i ewentualnie przynieść zwolnienie ( L4) a nie dzwonić po mamusie.nie jesteśmy dziećmi tylko ludźmi dorosłymi i skoro pani córka chce być traktowana jak osoba dorosła niech tak się zachowuje.Co do pani kierownik....pracuje z nią dłuższy czas i jakoś nie zauważyłam żeby manipulowania,obgadywala w toalecie i robiła zamieszanie,ale rozumiem że córką musiała coś wymyśleć żeby wytłumaczyć Pani dlaczego umowa nie została przedłużona.Zanim oczerni Pani kogoś w imieniu córki radzę dokładnie się dopytać jaka była prawda.Pozdrawiam.Dlugoletnia pracownica

@Pracownica

Pani Kierownik Sklepu obgaduje za plecami innych pracownikòw, z innymi pracownikami, to jest normalne zachowanie nie sądzę. Còrka nie była wiecznie z fochowana tylko tak wspaniała atmosfera w pracy doprowadziła do sytuacji że còrka nie chciała tam przychodzić. Skoro nie wywiązywała się że swoich obowiązkòw trzeba było powiadomić właścicieli sklepu a nie obgadywać za plecami. Còrce zginęły w pracy buty za 300zł, takie miała kochane koleżanki, do tej pory nikt nie poczuwa się do zwrotu pieniedzy ! Ale pracownice rzetelne to fakt jest sie czym chwalić, praca w "Lewiatanie" wysokich lotòw!!!!!!

@aj

Z fochowane były dziewczyny tam pracujące, nie miłe dla innych. Kumplowanie się prosić z Kierowniczkami to chyba nie jest normalne nie prawdaż?Umowa nie została przedłużona i bardzo dobrze bo moja còrka nigdy więcej by tam nie przyszła! Pani Kierownik Sklepu nie zmiany była zawsze wyjątkowo nie miła, nie życzliwa, każdy pracownik był traktowany inaczej w zależności czy był lubiany czy nie. Wzajemne relacje daleko odbiegały od normy!!!!!

@aj

Widzę że długoletnia pracownica, ktòra oddałaby życie za Sklep Lewiatan, nie dopuszcza negatywnych opinii odnośnie sklepu przykre ale pewnie Matka też była długoletnią pracownicą lewiatana jaka matka taka còrka

@aj

Còrka chciała porozmawiać z właścicielami sklepu do tej pory czeka na odp od Kierowniczki, widocznie się boją że prawda wyjdzie na jaw, ale ja tego tak nie zostawię nie wolno kraść rzeczy innych osòb a tym bardziej w miejscu pracy co to wg jest?! Chore!!!!

Nie pozdrawiam!!
@Matka Pracownicy

Widać ze nie ma pani ciekawszych spraw na głowie niż robienie komuś złej opinii z powodu córki nie nadającej sie do żadnej pracy. Ładnie ja pani wychowała skoro nie poczuwała się nawet do płacenia za zjedzone przez siebie produkty bez upominania. Ma pani czelność wyzywać ludzi od złodziei bez zdanych podstaw a buty pewnie córeczka do domu zabrała i pieniądze teraz chce wymusić bo ja z następnej pracy wywalili bo oszukiwać to ona potrafi bardzo dobrze. Żadna praca nie hańbi a skoro taka z pani magister to prosze przyjąć córkę do siebie do pracy skoro w lewiatanie to wstyd pracować...chyba ze boi się pani ze ja na zbity pysk wywala za nierobstwo i wstydu pani narobi. A jesli sa jeszcze jakieś obiekcje w stosunku do sklepu i pracowników to zapraszamy córkę na miejsce na rozmowę bo zmieszać kogoś z błotem jeszcze cudzymi rękami na pokaz przez Internet to nie sztuka. Nie bedziemy sie więcej ponizać do pani poziomu.

matka pracownicy
@Nie pozdrawiam!!

Dzien Dobry Bardzo chetnie przyjde na rozmowe do sklepu konfrontacje i rzetelne wyjasnienie sytuacji ,jak widac internet jest najlepsza forma rozwiazywania problemow tu jak czytam rozgorzała dyskusja w realu nikt nie mial czasu..niestety,, dlatego nalezało napisac opinie tuyaj aby wzruszyc zainteresowanie personelu,,jak widze wzburzenie jest duze .Słownictwo uzywane przez Panie pracujące w lewiatanie rowniez potwierdzaja przedstawione przeze mnie sytuacje a nie odwrotnie...zatem dziekuje za tak szybkie zainteresowanie sprawa i jestem do dyspozycji w kwestii wyjasnienia sytuacji .pozdrawiam

Klientka

Chciałam napisać skargę na sklep przy przystanku Łobzów na Azorach, ale jednak widzę ze kultura osobista i podejście do klienta pracownikow tej sieci to problem znacznie wiekszej skali niz sie mogło wydawać. Coz... pozostaje obserwować nadal czerwone wypieki ze złości Pni ktorEj zwróci sie uwagę (niestety nie znam imienia... czarne włosy po ramiona) bądź zmienić sklep.

Klient

Limarko Rumia pod siecią Lewiatan jest masakrycznym stanie. Pracownicy zastraszeni przez pracodawców. Siec Lewiatana powinna się tym zająć. Sanepid niech się przyjrzy sklepówi

Ciekawa

Czy ktoś wie coś o pracy w Lewiatanie a bardziej o współpracy z Panem który otwiera sklep na 1go Maja w Jeleniej Górze ????

ssssssssssssssssssssssssssssss

Witam Nie polecam Lewiatana w Kobiernicach ani jako pracy ani robienia tam zakupów. Dosyć ze pracownice tragedia to co najmniej jedna złodziejka, jak sie tam ktos nie obudzi to sklep z torbami pójdzie. Co poniektóre z łaska obsługują, przeklinają przy kasie sklep tragedia. Zachowanie kierowniczki też daje wiele do życzenia...

Eleni 26

też znam ten sklep na Bronowickiej i jest ok przychylam się w 100 procentach do opinii poprzednika pozdrawiam wszystkie ekspedientki

pietrucha

lubię Lewiatan na Bronowickiej obsługa miła wprawdzie dziewczyny uwijają się jak mrówki ale jest ok pomocne dla starszych osób pośmieją się z klientem doradzą tylko mam wrażenie że niektórzy klienci za dużo sobie pozwalają i wydaje im się że ekspedientka to służąca to dotyczy wszystkich sklepów bo pracowałem na studiach w handlu i połowa z was po jednym dniu podziękowałaby za pracę więc doceńmy to chodzę do tego sklepu od roku i jest tu najsympatyczniejsza obsługa dziewczyny pozdrawiam was

Sylwia

Witam To ja pracowalam w lewiatanie z 8 lat temu i byla pensja 1200 zl i nic sie nie zmienilo? Dalej taka sama pensja. Żyjemy w chorym kraju.

Asia
@Sylwia

Witam. W naszym Lewiatan ie czyli w Krakowie zarabiamy mniej więcej od 1530 do 1850 zależy od godzin i wcale nie jest tak najgorzej. Atmosfera zajefajna no i kierownictwo super. Pozdrawiam

Asia
@Sylwia

kajaa

Tak tak, to się zgadza, bo poszukuja własnie kogoś na stanowisko jako Ekspedientka wiec tak naparwde chodzi o sprzedawce podejrzewam, bo też jest to praca w sklepie Lewiatan na osiedlu Radogoszcz-Zachód dokładnie z tego co widze. Dajcie znac co o tym wiecie.

Agusiula87krk

Dzień Dobry chciałam napisać skargę tylko niewiem gdzie na sklep lewiatan na ul.Borkowskiego 17 w Krakowie przyjmuje kierowniczka osoby i zamiast ona rządzic osobami to pracownicy rządzą i wykorzystywali moją siostrą wyśmiewali sie z niej kazali jej robic dużo ciężkich rzeczy a ona ma chorobę Crona leśniewskiego i siostra już nie chodzi do pracy płaccze a teraz ja pewnie wyrzucą z pracy ze juz nie chodzi co z tym zrobic pomóżcie. Mój mail virginia17@interia.pl

Mieszkaniec Borkowskiej
@Agusiula87krk

Mieszkam na Borkowskiej i właśnie jest ogłoszenie że potrzebują sprzedawców.

kiero

czy mógłby ktoś powiedzieć jakie zarobki ma kierownik sklepu bo zostałem zaproszony na rozmowę i chciałbym wiedzieć czy opłaca się iść??

Zostaw merytoryczną opinię o Lewiatan - Kraków

• Jak się pracuje w Lewiatan?

Zobacz opinie na temat firmy Lewiatan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lewiatan?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lewiatan?

Kandydaci do pracy w Lewiatan napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lewiatan
2.2/5 Na podstawie 96 ocen.

Lewiatan