Opinie o raypath.pl - D MAR Szyk Adriana Szyk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Raypath International Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Raypath International Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raypath International Sp. z o.o. w Kraków

Super firma z genialnym produktem oferująca godne wynagrodzenie.

Józef

Super ekologiczny system czyszczący ułatwiający czyszczenie wszystkich powierzchni w moim domu i firmie rewelacyjne system poleceń dla klientów firma w 100 procentach polska produkt sprawdzony jak miło że to też polskie dzieci chętnie pomagają w sprzątaniu a my im na to pozwalamy bo to bezpieczne kiedy używamy tych czyscikow

Pracowity

PRACA W RAYPATH TO PRZYJEMNOŚĆ. Nikt cię nie goni, pracujesz ile chcesz, zarabiasz ile chcesz. Sam się motywujesz bo wynagrodzenie jest super. Produkt idealny na te czasy.

Polecający

POLECAM! POLECAM! POLECAM! FIRMA GODNA POLECENIA! RZETELNA I SPRAWDZONA!

Pracuje w Raypath od półtora roku.Podjecie dezycji o współpracy to moja najlepsza życiowa decyzja.Pracuje z wspaniałymi ludźmi I zarabiam mega pieniądze. Polecam każdemu kto chce zmienić swoje życie finansowe .

Czy chce pracować

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog - Kosztorystant
Stocznia Remontowa NAUTA S.A.
Nico

Działam w RAYPATH. Bardzo dobra Firma, świetnie wynagradza, szkolenie w Poznaniu obowiązkowo trzeba zaliczyć, super bonusy dla zaangażowanych i wakacje. pomoc szkoleniowa i w terenie liderów. Nie warto tracić czasu w innych firmach. RAYPATH the best!

Maggie

POLECAM czyściki, używam, wszyscy znajomi mają, wszyscy chwalą! Cudowny produkt!

Zmotywowana

Twój nick jest chyba adekwatny do twojego poziomu inteligencji. Jeżeli ktoś chce tu pracować a nie myśli że manna leci z nieba to sobie chwali tą firmę. Widać, że nie radzisz sobie z porażka w życiu i dlatego musisz podcinac innym skrzydła.

Głupek
@Zmotywowana

I widzicie ludzie pani zmotywowana odpisała po 6 minutach od pojawienia się mojego wpisu .Ja pani zmotywowana niezle sobie radzę w życiu spokojna twoja głowa :)

Zmotywowana
@Głupek

Dziwnym trafem Pan odpisał 25min po dodaniu mojej odpowiedzi. Ciekawe, że akurat przez przypadek zauważył Pan, że ktoś skomentował Pana wpis. Widzę, że bardzo Pana boli to, że innym się powodzi i dają radę w tej firmie. A moja odpowiedź była przez przypadek bo akurat zerknelam jakie bzdury ludzie wypisują. I faktycznie miałam rację co do Pana nicku bo nawet nie potrafi Pan zwracać się do ludzi z szacunkiem i pisać zwrotów grzecznosciowych z dużej litery tak jak mądrym i kulturalnym ludziom wypada. A tylko tacy pracują w tej firmie i dobrze sobie radzą. Dlatego życzę powodzenia i koncze tą bezsensowna dyskusje.

Małgosia

Pracuję w Firmie RAYPATH od roku. Rewelacja pod każdym względem. Super produkt podoba się absolutnie każdemu. Jednym z uwagi na ekologię drugim z uwagi na zaoszczędzone na chemii pieniądze, a kolejnym ze względu na zaoszczędzony czas. Produkt przeznaczony dla każdego, zarowno przecietnego Kowalskiego jak i do firmy, ponieważ wszędzie trzeba sprzątać. W tej firmie nie musisz stać ciągle w miejscu, masz możliwość piać się w górę po szczeblach kariery zawodowej. Brak jakichkolwiek ograniczeń, to Ty decydujesz ile osiągniesz. Za konkretną pracę konkretne pieniądze. Mądra firma stawia na mądrych i ambitnych ludzi. Cieszę się, że mogę tu być.

Mania

Jeżeli chcesz pracować, zarabiać konkretne pieniądze i nie szukasz przy tym żadnych wymówek to w tej firmie masz możliwość podnieść standard swojego życia. Praca w przyjaznej atmosferze z mozliwoscia uzyskania pomocy od osób na wyższych stanowiskach w każdej chwili. Nagrody za osiągnięcia zarówno rzeczowe jak i finansowe. Produkty szybko się sprzedają i zyskują pozytywną opinię klientów oraz ich polecenia.

Adzia

Jestem bardzo zadowolona z zakupu czyscikow Nano Silver Technology. Nie wyobrażam sobie teraz powrotu do sprzątania chemią i trucia siebie oraz dzieci. Sprząta się o wiele szybciej, taniej i zdrowiej. Polecam czysciki z czystym sumieniem wszystkim znajomym i rodzinie.

Klient

CZYSCIKI SĄ SUPER, UZYWAM OD KILKU LAT. TRZEBA TYLKO PAMIĘTAĆ ŻEBY KUPOWAĆ OD KONSULTANTÓW NA POKAZACH, BO Z TEGO CO WIEM TO JEST DUŻO PODRÓB. ZNAJOMY KUPIŁ I BYŁY DO WYRZUCENIA. MOJA ŻONA JEST ZAKOCHANA W TYCH SZMATKACH. CHEMII NIE UŻYWAMY WCALE TYLKO WODA I CZYŚCIKI A DO PRANIA SZARE MYDŁO.

Podróżnik

Najlepsze są wakacje z Raypath! MEGA POZIOM oraz kultura na wyjazdach firmowych, z Raypath zwiedzasz najpiękniejsze zakątki Świata w najlepszym stylu! Działasz i wypoczywasz! Polecam!

Alex

Każdy w tej firmie może spełniać marzenia, zwiedzać świat i realizować własne cele. Jeśli chcesz zarabiać bardzo dobre pieniądze, oczekujesz awansu lub po prostu chcesz pracować na swoim to jesteś w dobrym miejscu. Oczywiście trzeba pracować! Manna z nieba nie spada! Nie znam lepszej firmy marketingowej.

Pisarz

TEN, KTO PRACUJE, A NIE PRÓŻNUJE , TEN PIENIĄDZE KASUJE! TEN, KTO JĘCZY, NIC NIE ROBI, KASY NIE ZAROBI! RAYPATH OGARNIAM I UŚMIECH ZOSTAWIAM! Proste!!!

Maria

Też polecam czyściki, używam od 3 lat i już ich nie oddam. O firmie słyszałam same dobre rzeczy. Zastanawiam się nad pracą, znajomi działają są bardzo zadowoleni.

Roni

Firma jest super, ale dla ludzi mających na celu poprawę swojego życia, a nie siedzących na etacie bez celu tam trzeba myśleć i wtedy się zarabia prawdziwe pieniądze.

Przekonana

Czyszczę czyscikami firmy RAYPATH od kilku lat w domu i na spotkaniach sprzedażowych. Klienci są zachwyceni skutecznością działania. Są to najlepsze produkty do czyszczenia bez chemii! Warunek: kupuj zawsze na pokazach, masz gwarancje oryginału! Jeśli myślisz o współpracy to gorąco polecam! Firma uczciwie podchodzi do swoich pracowników, świetnie wynagradza i motywuje. WARTO!

Anett

Jeżeli chcesz szybko stanąć na nogi pracując w marketingu to nie ma lepszej firmy na rynku. Wysokie prowizję, nagrody firmowe proste do zdobycia i bardzo wartościowe. Produkt podoba się każdemu i szybko się go sprzedaje. Rezygnujesz z chemii i żyjesz dużo zdrowiej. Polecam pracę w tej firmie również z racji na miła atmosferę i chęć do pomocy przez liderów.

Konsultant

Zachęcam do współpracy. Produkty do sprzedaży - super jakość!

Zadowolona

Firma RAYPATH szkoli za darmo. Są dwie możliwości rozwoju, mega zarobki i pomoc liderów.

Zostaw merytoryczną opinię o Raypath International Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Raypath International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raypath International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raypath International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 19 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raypath International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raypath International Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raypath International Sp. z o.o.