Opinie o raypath.pl - D MAR Szyk Adriana Szyk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Raypath International Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Raypath International Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raypath International Sp. z o.o. w Kraków

Malwina

Widać że ktoś desperacko probuje opisać pochlebne komentarze na temat tego tworu jakim jest raypath zeby przykryć te prawdziwe komentarze. Po raz kolejny napisze ze ta firma działa (usunięte przez administratora) Działalność w niej nie ma nic wspólnego z pracą, nikt nie podpisze z wami umowy o pracę. Podpisujecie jedynie zobowiązanie do spłaty kredytu na ponad 8 tyś zł. Pozniej sa raty po kilkaset zl miesiecznie do tego koszty prowadzenia działalności. (usunięte przez administratora) Na szkoleniach kompletny brak kultury i klasy przez (usunięte przez administratora)i wywolanie w nich wstydu i chęci brniecia w to dalej. Pamiętajcie że macie 2 tygodnie na odstąpienie od umowy jezeli juz zostaliście (usunięte przez administratora)to ratujcie sie jak możecie przed długami.(usunięte przez administratora).

Sabina
@Malwina

Od ponad roku jestem konsultantką tej firmy i mimo, że mam stałą bardzo dobrą pracę zakochałam się w tych produktach i e samej zasadzie MLM też....co jest w tym złego? To trzeba tylko zrozumieć... Każdy może mieć swoje zdanie ale za cholerę nie mogę się zgodzić z negatywnymi opiniami. Pozdrawiam serdecznie

Kamil

Po 5 latach udało mi się namierzyć bezpośredniego i faktycznego producenta tych szmatek. Wiecie za ile można kupić ten sam zestaw poza oficjalnym obiegiem? Odpowiadam, za 92zł + okolo 50zł kosztów wysyłki z zagranicy :D

Lukrecja
@Kamil

Czy jest możliwe uzyskanie namiaru na ten produkt za granicą za taką cenę:)))

Alicja

Firma jest dla osób które chcą pracować i zarabiać kasę .Jeśli ktoś myśli ze kasa sama się zrobi to niestety nie jest to dla nich. Wystarczy codziennie poświecić kilka godz i osiągniemy wymarzony cel.

Zofia

Tak, trzeba samemu kupić za ponad 6 tys a potem szukać kolejnych takich osób które zrobią to samo bo na tym najwięcej się zarabia a poza tym szukać klientów na to a ciężko na prawdę sprzedać zestaw ścierek za prawie 3 tys. Masakra. Odradzam szczerze

Anoo123

Podczas spotkania uslyszalam, że produkt nie jest dla ludzi bogatych, tylko inteligentnych. Może to uniwersalny tekst sprzedawców, ale ma sens. Szmatki w swoim domu mam od kilku miesięcy i już teraz widzę ogromne różnice. Sprzątanie stało się dla mnie przyjemnością

Iga.

Sama sobie wszystko opłacasz, za dojazdy płacisz, za ew.noclegi też. Jak nie sprzedasz nic - masz w plecy. A nierzadko jak sprzedasz to i tak koszty przekroczą zyski.

Mały195 Nowy wpis

Patrząc realnie to jeśli ktoś jest przyzwyczajony do odklepania 8 godzin w pracy to temat nie dal niego. Jeśli ktoś prowadzi swoją działalność to zawsze musi się zastanawiać skąd wziąć klienta, itp. i nie ważne czy sprzedaje "szmatki", fotowoltaikę, garnki czy coś innego. Tutaj jest bardzo dobry produkt, bo po kliku latach używania w domu widzę jak przyspiesza to sprzątanie.....Jeśli używasz umiejętnie, to oszczędzasz czas, pieniądze na tym, że nie kupujesz chemii...... i takie są fakty. Jeśli ktoś z tego nie umie korzystać, to niestety będzie miał opinie negatywne..... Jeśli ktoś myśli, że kasa spada z nieba i np. płacone ma za samo siedzenie w pracy za 8 godzin, to tak też nie działa...... Chcesz zarabiać Raypath daje możliwości, ale czy się je wykorzysta to zależy wyłącznie od samego człowieka..... Będziesz działał - zarobisz. Będziesz siedział - nie zarobisz.... Prosta kalkulacja.

Klientka

Podzielę się historią i ja, pewnego dnia przyjechała do mnie "koleżanka" z Rybnika ze swoją menadżerką również z Rybnika pod pretekstem uzyskania opinie na temat produktu, ok pokaz na plus produkt również lecz po pokazie na siłę wciskanie zalet i produktu to jest straszne, argumenty użyte naprawdę śmieszne no i podejście że zrobią kredy jeśli nie mam gotówki. Odmówiłam zakupu i co najlepsze dowiedziałam się od menadżerki koleżanki że napewno nie mam pieniędzy i że z dala od takich znajomych, mam nadzieję że nigdy więcej takich ludzi do domu nie wpuszczę, pozdrawiam

Ania Nowy wpis

A ile kosztuje popularny płyn do toalet lub mycia naczyń? Myśli Pani, że producent owych płynów dokłada do biznesu płacąc za reklamę, ponosząc koszty produkcji i transportu tego trującego środka? Raypath daje to zarobić ludziom bezpośrednio a nie koncernom

Siemka, macie tylko zmiane 9-17? Bo tak widzę w ogłoszeniu na magazyn, nie pracujecie w dwóch zmianach? I do tego każdy weekend jest wolny czy soboty też pracujecie?

Administrator Nowy wpis

W ogłoszeniu firmy Raypath International Sp. z o.o. na stanowisko Magazynier jest informacja, że zarobki wynoszą 4400 PLN. Czy po okresie próbnym można liczyć na więcej?

Pracuje w Raypath od półtora roku.Podjecie dezycji o współpracy to moja najlepsza życiowa decyzja.Pracuje z wspaniałymi ludźmi I zarabiam mega pieniądze. Polecam każdemu kto chce zmienić swoje życie finansowe .

Czy chce pracować

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracownik obsługi stoiska serów oraz wędlin w markecie spożywczym Warszawa
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Praca pomocnik z prawem jazdy kat CE. Umowa Niemiecka.
Regensburg
Injobs.Pl Sp. z o.o.
logo firmy Office Coordinator
Huuuge Games
@Dobry Człowiek

Z niektórych wypowiedzi wnioskuję że ludzie w ogóle nie mają pojęcia co to jest mlm lub sprzedaż bezpośrednia . A jednak zaciągają pożyczki wchodzą w temat a potem wielki lament a przecież na pewno nikt siłą tych ludzi nie zmuszał zaciągać pożyczek itd. I nie mówcie mi wszyscy że jesteście tacy naiwni , a po prostu chcieliście sieknąć kasy na szybko ale się nie udało .Bo niema się pojęcia że to jest ciężka praca odpowiedzialność za siebie i ogromna dyscyplina . Ja nie wchodzę w taki biznes bo wydaje mi się że się do tego nie nadaję . Co do tego czy to piramida czy nie . Uważam że jest to normalny biznes jak każdy inny , jest produkt za który płacicie pieniądze ,chcesz kupujesz nie to nie . Chcesz pracować to stajesz się konsultantem jesli masz o tym jakieś pojęcie . A jeśli się do tego nie nadajesz , to siedż przed swoim telewizorem jedz swoją kaszankę i nie mów potem że cię ktoś (usunięte przez administratora) .

Mam pytanie o pracę w firmie, bo czytając komentarze klientów o tych produktach zaczynam się zastanawiać czy to jest tradycyjna Firma czy jakiś Marketing wielopoziomowy tzw. Pracujecie normalnie na umowach to czy nie?

Anoo123

@Anoo123

Nie jestem bogata, ale inteligentna i dociekliwa. Nie ma możliwości, żeby przez np.5 lat prań nie wypłukiwały się nano cząsteczki srebra. I co wtedy? Mój lider powiedział, że trzeba używać mydła ze srebrem. Ale przecież nie o to chodzi. I nikt nie chce mi wyjaśnić, dlaczego komplety kosmetyczne nie zawierają srebra.

Emka
@Iga

Dokładnie takie samo pytanie zadałam na spotkaniu szkoleniowym, czemu komplety kosmetyczne nie zawierają srebra i też mi nie odpowiedzieli. Zbieram się do wystawienia swojej opinii, bo miałam okazję obserwować przez okolo 2 miesiące działalność, na szczęście nie weszłam, bo kwota wprowadzenia mnie blokowała, ale im bardziej idziesz w las tym ciemniej...

Opisz proszę
@Emka

Na czym polega "praca" w tej firmie

@Emka

Na którymś szkoleniu zanim zrezygnowałam ze współpracy jeden z tych "liderów " mówił że tam nie ma nanosrebra, bo przy ciągłym stosowaniu wyjałowiło by skórę

Zenio
@Emka

Czyli co ? Po kilku praniach zostajemy ze zwykłymi szmatami bez srebra ? I taki zestaw szmat kosztuje 3 tysiące zł ?

Agnieszka
@Ewa

Nanosrebra nie ma jedynie w rękawicach do ciała. Wszystkie czyściwa do sprzątania mają.

Edzia

To nie o to chodzi w handlu żeby poszukiwać klientów? A zarobkowo jak wychodzi praca tutaj? Można odnieść jakikolwiek sukces, jak już do tego nawiązujesz?

@Edzia

Jasne, że możesz odnieść sukces. Jak znajdziesz chętnych, co za zestaw ścierek i mopów zapłacą Ci 3 tys zł. Teraz w dobie kryzysu, gdy ogląda się każda złotówkę trzeba mieć dużo samozaparcia i być odpornym na niepowodzenia. .

Zzz
@Anoo123

Szmatki na poziomie viledy a cena jak za złoto

@Iga

Czyli zarobek tylko z prowizji od produktów? A kto opłaca pokazy sprzedażowe? Firma czy pracownik sam je musi organizować?

Nie polecam

Kupiłem zestaw za(usunięte przez administratora), bo myślałem że na tym można zarobić. Nagle kazali mi rzucić wszystko i pracować tylko dla nich, czego nie uczyniłem. (usunięte przez administratora) to się kontakt urwał. Zażądałem zwrotu pieniędzy, ale cisza. Zostałem z produktami które są bezużyteczne i z dziurą w budżecie.

Niutnia

Od ok. 25 lat korzystam z towarów firmy Raypath. Jestem szczęśliwą posiadaczką 4 rękawic (w tym jednej różowej do kurzu), 4 ściereczek do wycierania na sucho 4 różnych mopów (wkładów) - 1 różowego do kurzu, 2 do podłóg drewnianych, 1 do płytek. W tym roku dorzuciłam płyny do prania i żel do zmywarki. Okaże się w praniu???? czy zadowolą moje maniactwo pralnicze. Nic nie sprzedaję, nie rozprowadzam, etc. Jestem tylko zadowloną klientką, bo produkty są świetne i długowieczne. Zachęcam do całkowicie ekologicznego sprzątania i dbania o twarz oraz całe ciało. Przez te wszystkie lata wiele zaoszcżędziłam, a mało straciłam. Serio, rękawice do mycia okien i 2 ściereczki do wycierania na sucho mam ok 25 lat.

Jolanta
@Niutnia

Tak to prawda ,używam 27 lat produktów .Sprzatanie jedt prostsze i szybsze..nie wydaje pieniędzy na płyny do mycia i nie wdycham chemii..w domu świeżo i czysto.Kupiłam te czyściki ze względu na alergie które wywołuje ostra chemia..CZASAMI warto pomyśleć nim rzucimy hejt..każdy ma swoje zdanie i spojrzenie…życzę wszystkim zadowolonym klientom i konsultantom długich lat użytkowania .

Ania woj łódzkie

Byłam i prowadziłam prezentacje produktów firmy RAYPATH (usunięte przez administratora) klientów a przede wszystkim rodziny w butelkę. System i strategia podobna do sprzedawania na ulicy perfum w super cenie i jakosci lub pokazów garnków. Nie polecam.

@Ania woj łódzkie

Ile takich prezentacji dziennie prowadziłaś? Miałaś płacone od prezentacji, za cały dzień czy za godzinę? Piszesz, że nie polecasz... Ze względu na co? Na obowiązki?

@Ania woj łódzkie

A skąd oni mają takie samochody ? Dostają je od Firmy ? Czy sami opłacają leasing. Takie samochody to w leasingu to 5 albo nawet 6000 miesięczni....?

Anonimowy

Negatywne opinie piszą ludzie intelektualnie biedni lub nieprzygotowani na przyjęcie filozofii życia propagowanej przez firmę Raypath a mianowicie wycofania się z używania trującej nas chemii, taniego utrzymania czystości w domu i oszczędzania wody. A że nie są to tanie rzeczy. Cóż myślę, że to produkty dla ludzi inteligentnych a tych stać na takie wydatki. Jestem klientem firmy od dwóch lat i życzyłbym każdemu zaznania przyjemności ich posiadania a raczej sprzątania nimi. Tak na marginesie to sprzątaliśmy tymi czyścikami tylko raz. Potem to już tylko niezbyt wysilające utrzymanie tej czystości w domu. Wyprzedzając hejterów nie mam nic z zamieszczenia tego postu. Uczciwie uważam, że produkty firmy są genialne.

@Anonimowy

Jadąc do klienta ( dziś była u mnie dziewczyna która musiała w jedną stronę zrobić Ok 70 km) już udowodniła ze nie jest to produkt ekologiczny, ślad węglowy który utworzyła zużywając paliwo wszystko co mówiła o ekologii. W domu używam parownice i tu uwaga kupiłam samodzielnie w jednym z większych (usunięte przez administratora) budowlanych bez żadnych pokazów ????, nie konsultując się nawet ze sprzedawcą i sprzątam ekologicznie. Sprzęt dojechał w jednym tirze z większa ilością asortymentu do sklepu. Gdyby tak dezynfekowaly te szmatki jak opowiadają to na salach operacyjnych skalpel by myli myjką od was a nie używali autoklaw????

Polecam!!

Działam w firmie 2 lata, ZARABIAM. Polecam każdej osobie, która chce od życia czegoś więcej i rozwinąć skrzydła! Produkt super, kasa super! Firma najlepsza, do jakiej mogłam trafić :)

&Ludmiła
@Polecam!!

Polecam firmę i produkt z całego serca,.Jestem w firmie dwa lata ,zarabiam i polecam każdemu kto chce zarabiać,a nie narzekać.Pozdrawiam Ludmiła

Robert

To jakieś głupoty , że czyściwa można kupić taniej . Chyba podróbki na Allegro chińskie , jak firma ma patent wykupiony !

@Robert

Ja jestem w firmie od dwóch lat.To była moja najlepsza decyzja w życiu .Nie wychodzi tylko leniam. Pozdrawiam Ludmiła

Alicja

Hanna
@Alicja

A jak ktoś chce pracować, to ile tej kasy może zarobić? Motywują do tego jakoś pracownika? Już tobie pozostawiam ocenę, czy to motywacja pozytywna czy negatywna. ;p Co z formą zatrudnienia? Jest umowa o pracę?

@Hanna

Zapomnij o umowie o pracę. Sama musisz wszystko ogarnąć, najeździć się, nagadać, a jak sprzedasz, to masz prowizję.

Elizka
@Iga

To umowa jest typowo prowizyjna, bez żadnej podstawy? Ile w miesiącu musi wynosić minimalna sprzedaż i jak jest naliczana ta wypłata?

@Alicja

Zapomniała Pani dodać że ciężko jest sprzedać te ściereczki za takie pieniądze

Daro
@Zofia

A ty próbowałaś? Zniechęciłaś się bo trudno o zbyt towaru? Na początku żeby zacząć zarabiać trzeba zainwestować w produkty firmy? Czy dają w komis i przy sprzedaży dostaje się prowizje? Wytłumaczysz mi na czym to polega?

@Daro

Kobieto, daj sobie spokój. Popatrz na olx i allegro jak wiele jest tych rzeczy do odkupienia. W obecnych czasach albo zainwestujesz 6 tys ( albo weźmiesz kredyt , łacznie ok 9 tys - sama prowizja 25 procent + odsetki) i będziesz na początku pełna werwy, odbędziesz 20 spotkań i nic nie sprzedasz. Jak jesteś silna psychicznie i odporna na niepowodzenia to ok, próbuj dalej. Ale z czasem trzeba pojeździć ( dodatkowe koszty i nienormowany czas ), a tu może jeden klient się trafi.... Weź długopis i policz.

@Daro

Tak i stanowczo odradzam. Przecież na logikę, gdyby to był taki złoty biznes to nie było by tyle złych opinii o współpracy. Oni za wprowadzenie czyli za sprzedanie tych ścierek za ponad 6000 zł dostają po 2 tys osoba wprowadzającą i osoba powyżej więc ile to jest warte? Poza tym zostaniecie potem bez pomocy, oby nie z długiem w banku na ponad 9000 zł i w dodatku że ścierkami których jest mnóstwo na olx i to nowych zestawów bo ludzie chcą się tego po prostu pozbyć. Nie polecam współpracy.

Ala

Jakie są prowizje od sprzedaży tych produktów? ile pracownik ma dla siebie z tego? W ogole to jaką umowę z ludźmi tutaj podpisują jeśli tak wygląda współpraca?

inne
@Zofia

Mam ściereczki już 20 lat i (szok) ale jeszcze działają, dla mnie "ircha" jest genialna- właśnie weszłam zobaczyć, czy są jeszcze w sprzedaży (tak z ciekawości). Jeśli o jakość, to są genialne, natomiast forma sprzedaży (córka 20 lat temu weszła w to) to dramat, wykorzystywanie sprzedawców.

@Zofia

Hej, rozumiem :( A w jaki sposób cię zrekrutowali do zespołu? Czy to ty wyszłaś z propozycja współpracy? Firma daje ci bazę klientów, czy ty na własna rękę musisz ich szukać i ogarniać spotkania?

Zofia

Ktoś mnie w to wciagnał i to był największy błąd bo w plecy ponad 6 tys. Sprzedać te ścierki za tą cenę jest bardzo ciężko mimo że są dobre ale np na olx można kupić to samo za dużo niższe pieniądze bo mnóstwo ludzi chce się tego pozbyć i złych wspomnień z tą firmą. Samemu trzeba szukać sobie potencjalnych klientów. Odradzam współpracy.

@Zofia

To pracownik sam musi kupić najpierw te ściereczki? :o To nie jest tak, że firma kupuje, daje pracownikowi i on je po prostu rozprowadza? :o Napisz, bo myślałam jednak, aby spróbować się tu przyjąć, choć na próbę...

Iga

Oczywiście, że musisz sobie kupić. Za ok. 6 tys zł. Jak weźmiesz kredyt, to prowizja wynosi 25%. Czyli policz sobie ile będziesz miała do spłaty.

Zofia

Weź wytłumacz czemu masz takie złe doświadczenia? Niedawno szukali konsultanta ds. sprzedaży i zastanawiałem się czy nie aplikować. Powiesz jakie są minusy? Chodzi tylko o słabą atmosferę?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Raypath International Sp. z o.o.?

Liderka

Oczywiście, że jest możliwość rozwoju. Zaczynałam jako zwykły konsultant (sprzedawca) a teraz prowadzę grupy sprzedażowe. Firma nie ogranicza, daje możliwości rozwoju na każdym kroku.

@Liderka

Zaczynając pracę jest jakiś minimalny czas, który trzeba przepracować na jednym stanowisku? O ile wzrasta pensja przy zmianie stanowiska?

Lider grupy

Oczywiście, że istnieje możliwość rozwoju. Zapraszam do kontaktu, przedstawię możliwości rozwoju ????

Lider grupy

Oczywiście, że istnieje możliwość rozwoju. Najlepszy plan marketingowy. Zapraszam do kontaktu, wszystko wytłumaczę :)

@Liderka

Nie ma minimalnego czasu, sam możesz o wszystkim zdecydować. Umówmy się na rozmowę, wszytko omówię.

@@Liderka

Czyli jak jedno stanowisko mi nie pasuje to nie ma problemu, żeby przejść na inne? A czy te możliwości rozwoju u was to się wiążą z jakimiś szkoleniami czy o co chodzi?

Kamil

Blaszko

A gdzie to mozna kupić?

@Kamil

Mogę prosić o namiary? Ciekaw jestem tego produktu ale nie chcę tyle płacić.

Gawel
@Kamil

Gdzie mozna dostac produkty tej firmy taniej

Megi
@Kamil

Podaj namiary jak możesz na tę firmę potrzebuję kupić 2zestawy domowe e dobrej cenie

Igła
@Kamil

Co jest w tym zestawie za 92 zl?

@Megi

Trojak.tom@gmail.com

gorzowianka
@Kamil

Niesamowita roznica w cenie! Gratuluję????????????! Zaczynam szukac producenta. Może uda mi się szybciej niż za 5 lat????. Pozdrawiam serdecznie????

Merynos
@gorzowianka

Tak sobie idę i patrzę co to za merce stoją. Ot zobaczę co to za firma.... A teraz opowiem Wam historyjkę. Jakieś 20 lat temu miałem rozmowę z najlepszym zespołem sprzedażowym pewnej firmy od kołderek. Wełna merynosa, jedna strona ciemna, druga beżowa. Pytam się farbujecie to czymś? Nie skądże, tłumaczymy ludziom, że to z wielbłąda a te jasne to pod pachą włoski takie delikatne rosną. Panie prezesie a ile Pana to tak naprawdę kosztuje? Szwalnia pod Chrzanowej to szyję za 50 zł....A Pan to sprzedaje za 5000 i jeszcze na raty, i jeszcze prowizje z Banku dostaje? No tak.... Oni byli wtedy najlepsi w Polsce. Ale to jeszcze nie był poziom Amway i multimarketing level:)

Aniagot
@Kamil

To bardzo słabo szukałeś...:)

Rzeźnik
@Aniagot

Może jakaś wskazówka - w jakim kraju szukać etc...??

Ewelina 176
@Kamil

A może pan podać gdzie ?

Linka
@Kamil

Można prosić o nazwę firmy :)

ula158@vp.pl
@Kamil

Akurat chcę kupić ten zestaw, ale cena jest zaporowa. Jestem bardzo zainteresowana gdzie mogę kupić to w innej cenie- Aliexpress? Baaaardzo proszę o podpowiedź. Z pozdrowieniami Ula

@Kamil

Jeśli udało Ci się namierzyć, to kim jest bezpośredni i faktyczny producent ? Napisz pewnie wiele osób chce się dowiedzieć.

@Kamil

Witam, czy można prosić o namiary gdzie to można zamówić ?pozdrawiam????

Iza
@Monika

Jakich jest Pani okolic?

Nati

gdzie można kupić?

Kamil podaj linka

veritas
@Kamil

to moze odkryjesz tę rewelacje?:)

Ryven

Daj namiar

Dariusz
@Kamil

Kolejny filozof. Pytań o kontakt gdzie można kupić taniej i cisza. Chłopie, nie masz zamiaru dbać o siebie i eko higienę to się nie "(usunięte przez administratora)

yo
@Kamil

To moze moglbys uchylic rabka tajemnicy...

Barbara
@Kamil

Już wam donoszę gdzie jest znacznie taniej, mianowicie na półce w np. Tosco, takie same ściereczki z microfibry po 3zł, jeśli chcecie mieć coś lepszego to Vileda, dużo lepiej odszyta i z lepszych materiałów niż produkty firmy R, nie dajcie sobie wmówić że microfibra firmy R jest jakaś wyjątkowa jest to ta sama co w produktach za 3zł, u nich musi tyle kosztować by zarząd rozbijał się mietkami w kredycie :)

A gdzie?

Basia
@Kamil

Bardzo chętnie Kupię taki tani zestaw .Prosze o namiary .

Mimi
@Kamil

A jak nazywa sie ta firma?

Ciekawska
@Kamil

A możesz zdradzić dostęp do producenta bezpośrednio ?

renialubi
@Kamil

cześć Kamil. a podzielisz się gdzie to można kupić? proszę , też chcę

Pablo
@Kamil

To podaj link gdzie można kupić za te pieniądze

Mania

Proszę 10zestawow

Kris
@Merynos

Pracowałem tam :)

@Kamil

A może Pan podać namiary, gdzie można to kupić. Pomijając całą machinę.

Nati

Podaj linka :)

Marr
@ula158@vp.pl

Nie musisz wydawac majatku. Wystarczy okolo 70zl miesieczkie. To nie duzo a pewnie wiecej wydajesz na ogolne sprzatanie (woda zimna,woda ciepla, czestw plukanie scierek, plyn jeden, drugi i trzeci) . Takze nie sądzę byc ten pan wysej znalazl to samo tylko za 99zl. Napewno nie to samo, gwarantuje. Wiec co to nano srebro bo lecze sie nim bardzo dlugo i wiem jakie ma zastosowanie oraz jak.moze dzislac. Wiec moge wziasc na porownanie ten czyscik za 99zm i ten moj. Ktos chetny sfilmowac rezultaty??

czyściki raypath
@Kamil

Kamil daj namiary na zakup czyścików. Jestem zainteresowana. Szukam od wielu lat tańszego miejsca zakupu, nie stać mnie na zakup drogich szmatek. Z góry bardzo dziękuję za pomoc. Grażyna Mój aders e-mail - grazyna945@interia.pl

Aga

Kupię niech Pani napisze gdzie...Bo 3000 to szok

Mimi

Moge prosić o dokładniejsze informacje. Szczurek88@gmail.com

Mogę poprosić o namiar? Chciałabym porównać, a koszt 150 zł… się chowa

Jak tutaj się nie da to na nr tel lub mail Ania.janeczek@gmail.com 508749049

Sławomir
@Kamil

Super, to poproszę link do tych Zamówień po 92 zł + 50 zł :), bo bez link wygląda to mało wiarygodnie. Z informacji w komentarzach wynika, że ta niska cena to LIPA

Pablo

Wyślij link do zakupu

Dariusz
@Kamil

Cześć. Gdzie można to kupić za 92zl?

Villemo

Anett

Proszę o namiary

Soti
@Kamil

Zdradzisz gdzie można je kupić?

Naomi
@Kamil

Kto jest tym producentem ?

Joanna

Proszę o informację.

Franek
@Joanna

Zrozumcie, że nikt nikogo nie namierzył, to zwykła anonimową ściema jakich tutaj wiele. Raypath jest producentem, niektóre materiały są importowane, natomiast końcowa produkcja jest u nas w Polsce. Szkoda, że takie (usunięte przez administratora)są tutaj pisane, ale Internet wszystko przyjmie

Krystyna
@Kamil

Witam Pani Kamilo Mam ogromną prośbę. Czy mogła by mi Pani dać namiary na tego producenta,ponieważ kupuję je za duże pieniądze

@Kamil

Witam. Można prosić o namiar?

AgaNag

Proszę o namiary na producenta. Pozdrawiam serdecznie a.nagorska82@gmail.com

Marcin535d
@Kamil

Odświeże temat.... gdzie namierzyles producenta tych ściereczek?

Wiola
@Kamil

Gdzie? ja bym kupiła, tylko ta cena...

@Wiola

Mam cały zestaw nowy do sprzedania po cenie producenta. Zapraszam do kontaktu ewka20222@wp.pl

Goha

Witam .Poproszę namiary.

Nona
@Kamil

Witam, czy mogę prosić o jakieś info poza tym "oficjalnym obiegiem"?

Hey Kamil
@Kamil

Hey ..to super,dasz namiar gdzie kupic poza oficjalnym obiegiem na pryw.maila? yeahok@web.de Dzieki

Anita
@Kamil

Ooo to może napisz gdzie ? Ja posiadam zestaw od kilku lat i z pewnością koszt ściereczek się zwrócił. Ale za taką kwotę kupię na zapas :)

Oski
@Kamil

Czy mogę Cię prosić o namiar gdzie kupic to cudo za 150 zł z góry Dzikuje ????

Obserwator
@Kamil

Z zagranicy ? Dziś usłyszałam że polska firma.

Ona
@Kamil

Czy mogę prosić o namiary na producenta?

Gabi
@Kamil

Witam, czy może Pan podać namiary na producenta?

marex

Witam Czy mógłbyś podesłać jakieś namiary na tego producenta ? Dziękuję

Lukrecja
@Kamil

Czy jest możliwe uzyskanie namiaru na ten produkt za granicą za taką cenę:)))

Lider grupy

Najlepszy wybór w życiu! Super plan marketingowy! Dzięki firmie Raypath spełniam marzenia wraz ze swoją rodziną! :)

Sylwia

Tak czytam od czasu do czasu te wszystkie komentarze i dochodzę do wniosku, że tylko osoby które obwiniają cały świat i wszystkich ludzi za swoje niepowodzenia muszą swoją złość i cały hejt wylać w komentarzach :) W 2021 roku dostałam propozycję współpracy z Raypath...niby ryzykowne. Ale wystarczyło wziąć się do pracy żeby działać tutaj do dzisiaj :) Podjęłam ryzyko i to była najlepsza decyzja. Dołączyłam do grona Liderów i uwierzcie mi zapracowałam na to, nikt mnie na środku sali nie podstawia i nikt niczego nie musi udawać :) To nie te czasy żeby podstawiać ludzi, nie w dobie internetu :) Więc jeśli ktoś twierdzi, że został z długiem to niech zwyczajnie weźmie się za umawianie spotkań a nie zrezygnuje po kilku telefonach i kilku spotkaniach ze biznes nie idzie :) Na duże pieniądze trzeba ciężko pracować a jak się nie chce to można dalej narzekać i zasuwać przez cały miesiąc po 8h dziennie za najniższa krajowa i takie oto życie :) Pozdrawiam!

Beata
@Sylwia

Super napisane ????kazdy chleb kosztuje ????????a to jaki i Za Ile bedziesz Ty jadla zalezy tylko od Ciebie ja tez to wchodze ????mam troche latwiej bo 25 lat prowadze Firme Sorzatajaca a Polaczyc oba i produkty Raypath i Moja Firma to murowany sukces !!

Inez

Dużo tu wpisów, fajnie że się udzielacie, ale mogę poznać jakieś konkrety o stanowisku jako pracownik biurowy? Najlepiej by było, gdyby jakiś pracownik, lub były pracownik dał znać, jak widełki, jak kontakt z ludźmi z biura i szefostwem? Znalazłam jedną ofertę, ale już nieaktualna. Kiedy planują rozpoczęcie rekrutacji? Piszą o premii uznaniowej, co biorą pod uwagę? Ile wynosi? Dostaje się ją co miesiąc, kwartał?

Zostaw merytoryczną opinię o Raypath International Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Raypath International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raypath International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raypath International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 19 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raypath International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raypath International Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Raypath International Sp. z o.o.