Opinie o raypath.pl - D MAR Szyk Adriana Szyk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Raypath International Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Raypath International Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raypath International Sp. z o.o. w Kraków

Antycovid

Dziś miałem okazję zobaczyć jak działa ten produkt.Oniemiałem. Nagrałem film i chetnie bym udostępnił. Dla mnie bomba

Świadomy????
@Antycovid

Bienkowski.artur@wp.pl był bym wdzięczny jak by mozna było zobaczyć ten film ????

Maria

Fatalne sprzątanie jak za tak duże pieniądze, nie dajcie się nabierać. Szyby wymazane , brud bez środków nie schodzi, to nie sprzątanie tylko mazanie. (usunięte przez administratora)

Matka szóstki
@Maria

To jest bardzo łatwe w użytkowaniu wystarczy kilka razy tylko wyprać żeby były skuteczniejsze, moja mama i duża część rodziny używa, nareszcie bez tej śmierdzącej niezdrowej chemii. Moje dzieci nie wyobrażają sobie żeby nie posiadać szmatek z raypatu. Używamy 15 lat tylko czasem robi nam konsultantka recykling. Gorąco polecam chcesz mieć zdrowe dzieci zdrowe środowisko to używaj tych szmatek są super

Joanna
@Maria

Niby gdzie fatalne sprzatanie? Bo nie rozumiem do czego Pani zmierza?

Bożena
@Maria

Pani Mario, produkty są rewelacyjne, tylko trzeba się zainteresować jak z nich korzystać. Najpierw uprać a później sprzątać. Po chemicznych sprzątaniach niestety nie jest łatwo, ale następnym i następnym razem zobaczy Pani oszałamiający efekt. Oszczędza Pani czas, pieniądze i co najważniejsze zdrowie i środowisko. Pozdrawiam

@Matka szóstki

Bez jakiej śmierdzące chemii ? Czym Ty sprzątasz w domu ? Ha ha

Posiadacz
@Maria

Albo ktoś pani zle pokazała jak tego używać Albo pani tego nie wyprała Produkt to można powiedzieć jest mercedes w sprzątaniu

Hej, czy w firmie Raypath International Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Paula

Tam nie ma nadgodzin. Pracujesz ile chcesz. Możesz sobie zrobić miesiąc wolnego ale nikogo nie interesuje czy akurat o 14 pracujesz czy leżysz. Sam jesteś swoim szefem.

Iza

Nigdy. Nabijanie ludzi w butelkę o wysokich zarobkach. Zakładasz własną działalność raty za samochód itd.

Basia
@Paula

Popieram :)

Zciaekawiony

jakie miasto wpisać

Pracuje w Raypath od półtora roku.Podjecie dezycji o współpracy to moja najlepsza życiowa decyzja.Pracuje z wspaniałymi ludźmi I zarabiam mega pieniądze. Polecam każdemu kto chce zmienić swoje życie finansowe .

Czy chce pracować

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Mat

Dziwnie się czyta część opinii. Mam wrażenie, że niektórzy komentujący są oderwani od rzeczywistości trochę. Pracuję z firmą ponad rok, traktuję to jako "drugą" pracę, zadowolony jestem bardzo, od 2 do 4 tys. miesięcznie prawie zawsze wpada, w zależności ile mam pracy w podstawowej działalności, czasem więcej, czasem mniej. Wszystko zależy od poświęconego czasu. Tworzenie własnych struktur? Kto ma czas ten to robi, kto nie, to nikt nie zmusza. Ja do firmy wciągnąłem dwóch znajomych, jak dowiedzieli się jak to wygląda, to sami mnie o to prosili, bo też szukali dodatkowego źródła dochodu. Na siłę ludzi nie szukam, bo po prostu nie mógłbym poświęcić im odpowiedniej ilości czasu. Jest wiele osób, pracujących w takim trybie jak ja, są też osoby, które poświęcają się temu w pełni, często rezygnując z pracy i nie narzekają, bo możliwości firma daje bardzo duże. Fajny system nagród, możliwość uczestniczenia w szkoleniach bez ograniczeń, itp. Cena? Dla niektórych drogo, dla niektórych nie.... mi się jakaś kosmiczna nie wydaje, a spotkałem się też z opiniami klientów, którzy mówili, że spodziewali się, że będzie to dużo droższe, oczywiście takich co mówili, że myśleli, że tańsze też spotykam. Jedni kupują szynkę za 40zł/kg, inni za 20zł/kg, jedni kupują Audi z salonu, inni używaną Dacie, norma, każdy ma inny zasób portfela i może sobie pozwolić na inne wydatki, NORMA! Ale... jak ktoś myśli, że wejdzie do firmy i zaraz będzie zarabiał dziesiątki tysięcy, bez większej fatygi, to proponuję od razu poszukać czegoś innego. Bez pracy nic się nie osiągnie, zresztą jak WSZĘDZIE, no chyba, że się skreśli 6 właściwych cyferek ;) Praca, jak każda inna w handlu, nie ważne czy sprzedajesz artykuły do czyszczenia, czy samochody w komisie, czy paszę dla drobiu, czy dywany w salonie, czy ubezpieczenia, czy abonamenty w sieci komórkowej, musisz mieć do tego tego predyspozycję, musisz poznać produkt, znać jego dobre strony, umieć odpowiadać na pytania i rozwiewać wątpliwości, mieć dobrą prezencję i podchodzić do wykonywanych obowiązków profesjonalnie! Bez tego nigdzie się kariery nie zrobi. Kredyty? Raty? No ja akurat kupiłem za gotówkę, a jak ktoś jest zdziwiony, że banki biorą prowizję za udzielenie pożyczki, no to nie mam pytań :) Mi osobiście wejście do firmy zwróciło się w drugim, albo trzecim miesiącu, no ale ja nie miałem jakiegoś nadzwyczajnego parcia, po prostu dodatkowa robota "po godzinach" i cały czas tak działam, kilka dwu-godzinnych spotkań w miesiącu, na więcej nie mam czasu. Jeśli ktoś ma chęci, trochę samozaparcia, nie boi się rozmawiać z ludźmi to szczerze polecam.

Bartek

Znakomite produkty sam testowałem jeśli ktoś mnie zapytaŁ czy ma jakieś wady to na początku BYM pomyślałem cena za jakieś tam szmatki tyle kasy! . po testowaniu mycie okien szyb ,ram mycie piekarnika ,mycie samochodu od felg po tapicerkę , podsufitkę, mycie szyby kominkowej,mycie zlewu,umywalki ,bateri,kabiny prysznicowej, podłog drewnianych ,płytek. Reasumując ten produkt nie ma wad same zalety. (usunięte przez administratora) 2.OSZCZĘDZAMY PIENIĄDZE: EKOLOGIA ODDYCHAMY CZYSTYM POWIETRZEM NIE WDYCHAMY CHEMII 3. OSZCZĘDZAMY CZAS BO CZYŚCIMY SPRAWNIE I WYDAJNIE 4. EFEKTY PO CZYSZCZENIU REWELACYJNE , PACHNIE ŚWIEŻOŚCIĄ.

Posiadam tez czyściki firmy Raypath i przyznam, że zasługują wszystkie na NOBLA! Chemia atakuje bas zewsząd, świat zasypujemy plastikowymi odpadami (a po tych środkach to już nie tylko odpad plastikowy, ale i pochemiczny), emitujemy do środowiska tyle (usunięte przez administratora) że poprostu wierzyć mi się nie chce, że ktoś w dobie dzisiejszego dnia nie widzi tych efektów degradacji środowiska. Słynny środek do toalet, który jest w praktycznie każdym domu(niektórzy myją nim nawet podłogi), nie powinien być nawet w sprzedaży. Na etykiecie narysowana rybka do góry brzuszkiem to informacja, ze po dostaniu się do ujęcia wodnego zabija wszystkie organizmy żywe, płyny do okien często tylko do użytku zewnetrznego, podłogi powinny być spłukiwanie po umyciu chemią wodą, bo w przeciwnym razie inhalujemy się tym badziewiem.... przykładów jest milion. Nie wiem,jak można być tak ślepym na to wszystko w dzisiejszych czasach. Mamy dzieci, wnuki...jaka czeka ich przyszłość? Wszystkie zmiany należy zacząć od siebie i naszym dzieciom pokazać te rozwiązania, bo doprowadzimy do zagłady większości istnień. Coraz więcej chorób, raków, alergii... Niech ktoś nie mówi, że chemia była od setek lat, bo i owszem może i była, ale nie w tej ilości co dzisiaj. Ja nie mam nawet 50 lat, a za mojego dzieciństwa był proszek ixi, Ludwik do naczyń i szare mydło. Co mamy dzisiaj...? To się zadziało przez jakieś 30 lat!!! Tylko 30 lat. Tępo zastraszające. Wiec niech ktoś nie mówi, ze zastępując w domu chemię czyscikami, którymi sprzątamy tylko przy użyciu wody, nie wesprzemy środowiska, nie zadbamy o zdrowie najbliższych! Aspekt jakości posprzątanej powierzchni pozostawię już bez komentarza, bo być może nie każdemu na tym zależy- ja należę do osób pedantycznych i jest to dla mnie kolejny ogromny argument za! Podsumowując - nie jestem przedstawicielem firmy i żeby nie było, nie sprzedaje tego produktu, ale uważam z ręką na sercu, że w każdym, absolutnie każdym domu powinien ten produkt być !! Jeszcze odnośnie ceny-u mnie z kosmetykami do mycia ciała i twarzy ( mleczka, toniki, płyny micelarne), których teraz nie kupuje, wydawałam nawet ok 200 zł na miesiąc. Papierowe ręczniki szły jak woda. W tej kwocie ustawiłam sobie ratę mojego zestawu i wiecie co? Spłaciłam go w półtora roku. Mam znajomych co mają ten zestaw 15 lat.Czyli kolejne minimum 10 mam sprzątanie za darmo! Wiec proszę pokazać mi tańszy na rynku produkt. Chętnie go zobaczę. Produkt, który da takie efekty i bez chemii w składzie. To tyle ode mnie. Pozdrawiam Ania ;)

Adad

Witam, mam do sprzedania zestaw samochodowy. Produkty spoko ale niestety chodzenie po ludziach to nie dla mnie więc zostało mi jeszcze to. Cena 330 do negocjacji. U konsultanta 430. Jeśli ktoś potrzebuje to podaję kontakt Adad90@o2.pl. Dwie białe na mokro, jedna różowa na kurz, i niebieski sunbem

Paula
@Adad

Lepiej kupić u konsultanta, dopłacić ta 100 a przez 15 lat moc wymienić na nowe za pół ceny albo do 2 lat na nowy za darmo :)) takie to kupowanie na portalach aukcyjnych albo od prywatnego :)

Drwal

To co Pan napisał to sama prawda tylko po jakimś czasie ta opinie zniknie ponieważ pisanie tu prawdy niektórych boli.

Nicola

Fajnie ze opinie sa tu pozytywne - bo sama nie dawno kupiłam i bałam się że przepłaciłam.Ja też produkt polecam:) Cena za jakość

@Nicola

Tak, przepłaciła Pani, około 1000 %

arko,
@Karolina

Ten tak mysli ze ktos przeplacil,ktory nie umie prostej matemaryki i lubi wdychac chemiczne opary detergentow a pozniej uzala sie na rozne dolegliwosci chorobowe:rusz troche glowa marnoto i MYSL-od tego mamy MOZGI-chyba ,ze Ciebie to nie spotkalo,

Tadek
@arko,

Chemiczne opary detergentów, toksyczny płyn do mycia naczyń, żrący żel do prania niezłe tam macie pranie mózgów

Ja89

Nie rozumiem tylko dlaczego negatywne opinie są jakimś dziwnym trafem usuwane ? Czy aż tak konsultanci się boją o swoją sprzedaż ? Chyba nie ma czego skoro to takie super produkty

Iwona

Polecam również . Różowa rekawica rewelacja i mop różowy zamiast odkurzacza . Śmiało polecam szczególnie teraz przed świętami myjesz okno w 5 minut

@Iwona

Mop zamiast odkurzacza ? To jak cudowne garnki wciskane emerytom na spotkaniach :)

Sunny Sky

Zakup czyścików był świetną decyzją. W końcu nie truję siebie i swoich bliskich chemią. Dom sprzątam o wiele szybciej. Najgorsze zabrudzenia dla czyścików nie są trudnością. Moje okna i lustra jeszcze nigdy nie były bez smug. Szyba z kominka już nie jest moją zmorą :)

Kriss
@Sunny Sky

Szkolenie udane ?

Serpi

świetna firma. najlepszy plan marketingowy w Polsce. tyle. warto zobaczyć produkty a nie gdybać. produkt i system wynagrodzeń broni się sam :)

John

Produkt dobry ale cena nieadekwatna .Cena zaczyna się od 2440 a tak naprawdę to najbardziej przydatne są dwie rękawice i dwie stopy podłogowe. Konsultanci na siłę próbują sprzedać nam zestaw bo mają więcej płacone i dodatkowo biorą udział w konkursach za które mają płaconą pokaźną sumkę.Nie muszę chyba pisać kto za to płaci. Szukają na siłę nowych konsultantów bo za trzy sztuki na raz mają kolejną pokaźną sumkę czyli 4000 zł. Nie ważne czy sobie poradzisz czy nie.Liczy się sztuka. Na środek wychodzą te same osoby,które opowiadają to, co chcemy usłyszeć. Większość rzeczy to bzdury ,historie stworzone dla potrzeb. Wiem co piszę,bo też byłem konsultantem i też uczono mnie o mam mówić ,żeby wyglądało to przekonująco .Na szczęście w porę się opamiętałem i zrozumiałem jak to działa. Dziś widać ile jest ogłoszeń o sprzedaży zestawów i negatywnych opinii. To wynik wprowadzania ludzi na sztukę ,tylko po to żeby l zrobić konkurs.Ale ten ktoś ma do zapłacenia kredyt. Tym jednak już się wtedy nikt nie przejmuje. Firma ma duży problem z ilością negatywnych opinii ale jak jedzie się do Tych na szkolenie to liderzy twierdzą, że problemu nie ma. Ktoś przecież na nich robić musi.Moi drodzy na polskim rynku jest dużo dobrych rzeczy. Wystarczy się tylko rozejrzeć , Do mycia okiem zdecydowanie lepsze od białej rękawicy są parownice , które osiągają wysoką temperaturę .Ale polerowanie polecam sambimem z Raypatha.. Zanim zdecydujecie się na zakup ,pomyślicie, nie ulegajcie emocjom. Jutro też przecież można podpisać umowę .Każdy konsultant znajdzie czas. Macie także prawo w przeciągu 14 dni odstąpić od umowy a towar nawet wyprany może zostać zwrócony.Nie może być jednak używany. Na koniec pozdrawiam wszystkich aktywnych liderów i konsultantów którzy na spotkania z klientami zabierają m.in czarną pastę do butów i czerwoną pomadkę. Pamiętajcie tylko sprawdzić czy nie farbuje bo są też takie co farbują i wtedy klient Was szybko rozkwili. To taka dygresja ze szklenia w Tychach.

Nowa

Witam nie rozumiem oburzenia i tylu hejtów ze strony użytkowników ścierek..ja mam od kilku lat zestaw i jestem nim nadal oczarowana działa cuda widocznie to nie zadowolenie wynika z braku wiedzy jak sprzętu używać najprawdopodobniej ktoś nie przekazał wam pełnej wiedzy jak korzystać z czyścików alby były skutecżne ja nie mam żadnych zastrzeżeń

Kkk

No ja nie wiem co to za bzdura z tym kredytem zapłaciłam 5600 a dostałam towaru za ponad 8000. Nikt nikomu nie każe brać kredytu a jesli już nie stać nas gotówką to można wziąć kredyt w swoim banku wtedy mniejszy koszt. Ale cxy cokolwiek się dostaje za darmo? Jak kupujesz np tv na kredyt to nie masz kosztu kredytu? Albo samochod? Zawsze bank bierze prowizje. Tyle że kupując zestaw Raypath inwestujemy w zdrowie i tak naprawdę czyścimy minimum 10 la, przelicz ile byś wydał na chemię na to wszystko co musisz użyć by dom lśniły. Pomysl o zdrowiu i czasie, który zyskujesz..dalej uważasz się za stratnego?? Wszystko jest naszym wyborem

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy jak i produktu. Współpraca tylko dla pracowitych, nie leni, którzy narzekają a nic nie robią.

Wow
@Ania

Jasne wyzywaj innych od leni Żenada

Natalia

Witam, ja również używam zestawów i jestem mega zadowolona. Byłam konsultantka i mam więcej zestawów które mogę sprzedać taniej. Mam zestaw domowy, 2x zestaw samochodowy, 2x zestaw dziecięcy, zestaw kosmetyczny, 2x rękawica body GLOVE. Mój numer telefonu : + 46 607 501 533 e-mail: atusia2@amorki.pl

Hacik

Czyscikow jest kilka po to właśnie żeby oddzielić np. Kuchnie od łazienki. Jeśli Pani sprząta toaletę A później blat w kuchni jednym czyściwem to gratuluję. To samo z samochodowka... po to jest osobny zestaw żeby Pani nie musiała myć felgi A później okna jednym czysciwem. Zgodzę się z dziecięcym ponieważ nie każdy 'musi to mieć. Produkt Premium. Polecam

Czy jest możliwość w Raypath International Sp. z o.o. pracy na część etatu?

Jajo

Tyle tutaj to opisują a ty zadajesz głupie pytania. Nie ma etatu w tej firmie!! To kredyt z którym musisz biegać i sprzedać conajmniej 8 zestawów żeby być na zero. Ważne jeszcze o którym nie mowią cyt; od wartości zestawu początkowo prowizja nie jest naliczana!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Raypath International Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Raypath International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raypath International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raypath International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 19 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raypath International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raypath International Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raypath International Sp. z o.o.