Opinie o ANTOM FINANSE w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ANTOM FINANSE. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ANTOM FINANSE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANTOM FINANSE w Łódź

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w ANTOM FINANSE? Chętnie zatrudniają?

Majka Nowy wpis

@Basia Gdyby tak było jak to napisałaś to firma nie prowadziłaby dalej działalności.

Basia Nowy wpis
@Majka

To w takim razie robią to nielegalnie i napewno to zgłoszę gdzie trzeba , aby już nikogo nie oszukali. Pozdrawiam

Basia Nowy wpis
@Majka

A dziś dostałam pismo z sądu w Łodzi o upadłości tego (usunięte przez administratora) ????????????

Edyta

Czy firma nadal pracuje? Według google jest zamkniętą na stałe. Są jacyś pracownicy, którzy mogą zweryfikować tą informację?

Basia
@Edyta

wygrałam z nimi proces , chcieli oszukać mnie na około 40 tyś zł, obecnie mają zakaz wykonywania zawodu- wyrok utrzymany w mocy w sądzie II instancji.

Angella

obecnie ten Pan działa pod nazwą P.U.H. "AT" Finanse z siedzibą w Łodzi ul. Gdańska 31 - UWAGA na jego czynności, gdyż podkłada pisma w tym umowy o współpracy, które nie zawierają nazwy firmy, adresu, NIPu oraz osoby reprezentującej firmę - wszystko zapisane bardzo małym drugiem pod jak on to mówi nie zobowiązującym oświadczeniem. krętacz Moje sugestie dla ANTOM FINANSE: Omijać z daleka a najlepiej nie mieć z tym Panem żadnych kontaktów Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Sądze ze takim trzeba juz się urodzic

Basia
@Angella

Obecnie - zakaz wykonywania zawodu - wyrok utrzymany w mocy w sądzie II instancji. Nie polecam , podpinam się do wpisu wyżej dokładnie tak samo zrobili ze mną, chcieli (usunięte przez administratora)mnie na około 40 tyś zł. Nie popuściłam im nawet mi grozili i kara ich spotkała. Wygrałam w sądzie II instancji. Oby już nikogo nie (usunięte przez administratora).

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w ANTOM FINANSE? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mam nadzieję, że tak dobrze się pracuje i dlatego nikogo tu nie ma. Mam zamiar aplikować dlatego tu jestem.

Edyta

@Joanna a mogłabyś powiedzieć dlaczego? Nie ma już tej informacji, że firma ANTOM FINANSE jest zamknięta. Jest też jej strona internetowa. Czy wznowiła działalność?

Joanna

Nie polecam nikomu współpracy z tym człowiekiem.

3e4r

oj nie da sie tak uogolniac dla kazdego to co innego takie wyangrdzoenie i zalezy na jakie kto liczy ..trzeba sie liczyc z tym ze na samym poczatku to ciezko bedzie o wysokie zarobki dopiero po jakims czasie

robercik

Robert co Ty piszesz?ze 1/4 na start to duzo?? i ze rzadko kiedy ktos to oferuje? Dzieki takim Robertom jak TY dlatego polacy sa w ciemnej (usunięte przez administratora) Pozwalasz sobie na to i sie cieszysz z 1/4 etatu. Masz zryty rozum zero ambicji .

oszukana

jak zobaczyłam że znowu szukają pracowników to sobie pomyślałam że współczuje tej osobie której wciskają kit jak jest u nich wspaniale i jak dużo się zarabia. Ostrzegam. pierwszy kit: Umowa na czas nieokreślony tylko dziwnym trafem pierwsze trzy miesiące na 1/4 etatu drugi kit: wynagrodzenie nawet 4000 tylko dziwnym trafem najniższa krajowa, oczywiście bajer o prowizji to codzienność. powodzenia

doradca

Pracowałem w tej firmie przez kilka miesięcy, firma rzetelna, brak problemów z wynagrodzeniem, prowizja wypłacana zaraz po uruchomieniu kredytów. Firma prężnie rozwijająca się. Nigdy nie zostałem oszukany.Ze względu na wyjazd zagranicę musiałem zrezygnować z pracy. Polecam pracę w tej firmie.

nkko

haha Kowalski sam pisze pozytywy na temat swojej firmy krzak haha

Tetlo

O firmie Antom Finanse powiem jedno: To miejsce pracy dla osób ambitnych, kreatywnych i co najważniejsze chcących pracować. Osobiście pracowałem i polecam tym którzy chcą zarabiać godne pieniądze.

demo

Zawsze trzeba się samemu przekonać o firmie ;) ja też wiele razy zmieniałem pracę i też sam przez to sprawdzam, a prace szukam zawsze z pomocą strony rekrutacyjnarewolucja.pl bo też zawsze tam mam dużo ofert ;)

ewa9

Tak to prawda, pracownicy są podli i wredni tylko nic nie robić i brać pensję za lenistwo, nygusowanie. Nawet jak firma się rozliczy jak należy to i tak na firmę źle mówią, po za tym kredyty udzielają banki a nie biura i biuro nie ma żadnych ukrytych odsetek. Od razu widać co za gość napisał takie brednie na tą firmę, a takie kłamstwa powinny być karane.

roksana

I ja polecam te firme, jestem zadowolona z jakosci uslug. A tak na marginesie, sama prowadze firme i wiem do czego sa zdolni nieprzyjeci ludzie do pracy i jak pracuja jesli wogole pracuja albo udajq ze pracuja.

roksana

roztok

A JA OSOBIŚCIE POLECAM. Naprawdę trzeba o tym napisać. Ukryte to są gnojki którzy piszą takie wredne kłamstwa i bzdury, pewnie się starali i nic z tego im nie wyszło. Ja osobiście jestem zadowolony i mam pełną satysfakcję, nic nie było dla mnie ukryte a nawet zdobyłem wiele wiedzy co i na co zwrócić uwagę.

Jaga

HA HA HA co za ludzie wypisują takie brednie. Osobiście pracowałam w tej firmie i gdyby nie wyjazd nadal bym pracowała. Firma jest solidna i na pewno nikomu nie oferuje nic ukrytego.

niebik090

Powyższe opinię napisane przez oszustkę która pracowała we firmie Antom Finanse która sprzedawała dane klientów do innych biur, która oszukiwała pracodawców i za to została zwolniona a teraz z zazdrości się mści.Pomaga jej w tym druga osoba która chciała pracować lecz ze względu na karalność nie została zatrudniona bo to kolejny oszust i (usunięte przez administratora) Proszę nie wypisywać bzdur na temat tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o ANTOM FINANSE - Łódź

ANTOM FINANSE
1.3/5 Na podstawie 11 ocen.
  • ul. Gdańska 31
    91-715 Łódź