ANTOM FINANSE

Łódź

Opinie o ANTOM FINANSE

radek998 2015-01-21 12:24:05
Firma mało rzetelna pracownicy wciskają kit o ukrytych opłatach
bera4 2015-01-21 12:25:15
Oszuści polegający na naiwności klienta
Tatedlk 2015-01-21 12:26:39
Nikomu nie polecam zostałem wrobiony w ukryte odsetki patrzcie co podpisujecie
niebik090 2015-01-21 12:50:24
Powyższe opinię napisane przez oszustkę która pracowała we firmie Antom Finanse która sprzedawała dane klientów do innych biur, która oszukiwała pracodawców i za to została zwolniona a teraz z zazdrości się mści.Pomaga jej w tym druga osoba która chciała pracować lecz ze względu na karalność nie została zatrudniona bo to kolejny oszust i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Proszę nie wypisywać bzdur na temat tej firmy.
Jaga 2015-01-21 14:43:58
HA HA HA co za ludzie wypisują takie brednie. Osobiście pracowałam w tej firmie i gdyby nie wyjazd nadal bym pracowała. Firma jest solidna i na pewno nikomu nie oferuje nic ukrytego.
roztok 2015-01-21 14:54:23
A JA OSOBIŚCIE POLECAM. Naprawdę trzeba o tym napisać. Ukryte to są gnojki którzy piszą takie wredne kłamstwa i bzdury, pewnie się starali i nic z tego im nie wyszło. Ja osobiście jestem zadowolony i mam pełną satysfakcję, nic nie było dla mnie ukryte a nawet zdobyłem wiele wiedzy co i na co zwrócić uwagę.
roksana 2015-01-21 15:06:12
I ja polecam te firme, jestem zadowolona z jakosci uslug. A tak na marginesie, sama prowadze firme i wiem do czego sa zdolni nieprzyjeci ludzie do pracy i jak pracuja jesli wogole pracuja albo udajq ze pracuja.

roksana 2015-01-21 15:07:21

ewa9 2015-01-22 13:21:21
Tak to prawda, pracownicy są podli i wredni tylko nic nie robić i brać pensję za lenistwo, nygusowanie. Nawet jak firma się rozliczy jak należy to i tak na firmę źle mówią, po za tym kredyty udzielają banki a nie biura i biuro nie ma żadnych ukrytych odsetek. Od razu widać co za gość napisał takie brednie na tą firmę, a takie kłamstwa powinny być karane.
demo 2015-01-22 13:56:44
Zawsze trzeba się samemu przekonać o firmie ;) ja też wiele razy zmieniałem pracę i też sam przez to sprawdzam, a prace szukam zawsze z pomocą strony rekrutacyjnarewolucja.pl bo też zawsze tam mam dużo ofert ;)
Tetlo 2015-03-03 12:16:45
O firmie Antom Finanse powiem jedno:

To miejsce pracy dla osób ambitnych, kreatywnych i co najważniejsze chcących pracować. Osobiście pracowałem i polecam tym którzy chcą zarabiać godne pieniądze.
nkko 2015-09-29 00:52:12
haha Kowalski sam pisze pozytywy na temat swojej firmy krzak haha
doradca 2015-12-04 18:02:51
Pracowałem w tej firmie przez kilka miesięcy, firma rzetelna, brak problemów z wynagrodzeniem, prowizja wypłacana zaraz po uruchomieniu kredytów. Firma prężnie rozwijająca się. Nigdy nie zostałem oszukany.Ze względu na wyjazd zagranicę musiałem zrezygnować z pracy. Polecam pracę w tej firmie.
oszukana 2016-02-03 20:13:47
jak zobaczyłam że znowu szukają pracowników to sobie pomyślałam że współczuje tej osobie której wciskają kit jak jest u nich wspaniale i jak dużo się zarabia. Ostrzegam.
pierwszy kit: Umowa na czas nieokreślony tylko dziwnym trafem pierwsze trzy miesiące na 1/4 etatu
drugi kit: wynagrodzenie nawet 4000 tylko dziwnym trafem najniższa krajowa, oczywiście bajer o prowizji to codzienność. powodzenia
robercik 2016-05-03 16:16:26
Robert co Ty piszesz?ze 1/4 na start to duzo?? i ze rzadko kiedy ktos to oferuje? Dzieki takim Robertom jak TY dlatego polacy sa w ciemnej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pozwalasz sobie na to i sie cieszysz z 1/4 etatu. Masz zryty rozum zero ambicji .
3e4r 2016-05-09 20:53:37
oj nie da sie tak uogolniac dla kazdego to co innego takie wyangrdzoenie i zalezy na jakie kto liczy ..trzeba sie liczyc z tym ze na samym poczatku to ciezko bedzie o wysokie zarobki dopiero po jakims czasie
Darkoo 2016-11-01 11:25:46
UWAGA na oszustów
Wbrew zaleceniom Getin Banku zatrudniają na 1/4 etatu .Dają do podpisu dokumenty in blanko a potem wykorzystują to przeciw pracownikom . Kontrole z inspekcji pracy to codzienność .
Za szkolenie wołają zwrot pieniędzy jeśli osoba chce odejść co zgodnie z prawem i opinią inspekcji pracy nie mają prawa,
ero 2016-12-05 10:04:42
witam. oto najnowsze wiadomości o Państwie Kowalskich
Z przykrością zawiadamiam że z powodu braku pieniędzy zabrali im dwa piękne samochody . Jeden z nich był zabrany przez kowalskiego byłej pracownicy która popełniła samobójstwo więc mała strata. Więcej powodów do zmartwień ma słynna Anna która opłakuje brak finansów na zakup nowej pary kozaków z firmy KAZAR .
Zostaw swoją opinię o ANTOM FINANSE - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ANTOM FINANSE