logo Villeroy & Boch - Mensa Home

Villeroy & Boch - Mensa Home

Szczecin

Opinie o Villeroy & Boch - Mensa Home

Monika 2014-12-21 01:57
Tinxa, jak to kradną ci na twojej zmianie i nie ponosisz za to odpowiedzialności materialnej??? to gdzie ty taka pracę znalazłaś chyba nie w sklepie? ;-)
polecam pracę w prosektorium tam "obiekty" są dobrze zabezpieczone przed kradzieżą :-)
6
karol89 2015-03-12 10:18
a o jakim mieście piszecie ?
1
karol89 2015-03-12 10:23
a o jakim mieście piszesz ?
1
karol89 2015-03-12 10:24
a o jakim mieście piszesz ?
monika 2015-03-27 22:53
Pracowałam w tej firmie prawie 4 lata. Jednakże musiałam zrezygnować z pracy, ponieważ zostałam posądzona o napisanie powyższych opinii i spotkało mnie z tego powodu wiele nieprzyjemności ze strony Szefowej. Jak widać staż i zaangażowanie w wykonywaną pracę nie mają żadnego znaczenia w tym przypadku:)
10
tarerina 2015-05-13 17:57
Ciężko spojrzeć gorzkiej prawdzie w oczy :)
trini 2015-05-14 16:27
Wieczna rotacja pracowników, nie polecam tego miejsca pracy, mobbing wielopłaszczyznowy
6
Wilerła ^^ 2015-08-23 20:41
Wykształcenie średnie to za mało- uwierz mi :)
Interpunkcji uczą już w gimnazjum, nawet tego nie zdołałeś sobie przyswoić ?
1
Gregor 2015-12-26 19:29
Przed Świętami Bożego Narodzenia 2015 r. zakupiłem w sklepie Mensa Home w Galerii Kaskada w Szczecinie 6 kieliszków do Martini. Poprosiłem uprzejme dwie młode sprzedawczynie o zapakowanie tych kieliszków ponieważ miałem zamiar je sprezentować. W międzyczasie wspólnie z małżonką obeszliśmy jeszcze kilka sklepów aby nie stać nad głową pani, która pakowała dla nas prezent. Prezent został następnie podarowany i... okazało się, że jeden z kieliszków był potłuczony. Podkreślam, że prezent wiozłem z należytą starannością. Ponadto okazało się, że w pudełku nie było ani kawałka szkła, a taki powinien być jeśli kieliszek bym potłukł. Zatem to pani, która pakowała kieliszki zapakowała uszkodzony kieliszek bez najmniejszych wyrzutów sumienia wiedząc, że jakąkolwiek reklamację będę mógł złożyć co najwyżej do siebie. Oczywiście w najbliższym czasie kieliszek dokupię, ale zapewne będzie to ostatni mój zakup w tej firmie co również szanownym Internautom odradzam.
6
Pysia 2015-12-28 10:19
Przykre to ale przypuszczam, że prawdziwe. Niestety, uprzejmość sprzedawcy to jeszcze nie wszystko. Szef sklepu powinien przeprowadzić odpowiednią rozmowę z personelem. Wtedy może okazałoby się, że kradzieże na stoiskach i potłuczenie towaru to jednak nie tylko sprawka klientów? Można chyba ubezpieczyć się od takich niezamierzonych zdarzeń?
3
edit 2016-03-13 18:04
Droga felicito nie licz na szkolenia w tej firmie. Obietnic co do szkoleń będzie bardzo wiele, jednak ostatecznie żadne szkolenie się nie odbędzie- jesli już się odbędzie to będziesz musiała na własną rękę w wolny dzień dojechać do sklepu i w trakcie kiedy klienci będą przychodzili na zakupy, wy będziecie miały "szkolenie". Praca w tym sklepie to wielka porażka, szefostwo pozostawia wiele do życzenia, nie szczędzą obelg w stronę pracowników przy klientach. Wielokrotnie zdarzało się tak, że klienci zwracali szefowej uwagę aby nie ubliżała pracownikom na środku sklepu. Praca nie warta zainteresowania. Zwróćcie uwagę na wiecznie wiszącą kartkę o poszukiwaniu pracowników na sklepowej szybie. Nikogo nie zachęcam do pracy w tym miejscu, same nerwy i nic więcej. Praca po 12 h na nogach non stop. Monitoring służy nie do wypatrywania złodziei , tylko do upominania i oglądania pracowników- postoisz chwilę w jednym miejscu i od razu możesz liczyć na telefon z wyzwiskami na swój temat. Poza tym szefostwo aranżuje kradzieże aby później obarczyć tym pracowników. Nie polecam tego miejsca !!!
11
maja 2016-05-17 18:20
@M. dziwne, że piszą jedno w ofercie, a później wynika co innego. Pojawiłeś się może na tej rozmowie? Jeśli tak to napisz, co udało Ci się dowiedzieć. :)
były pracownik 2017-08-08 11:59
UWAGA UWAGA !!! przestrzegam wszystkich którzy myślą o pracy w tym boordelu!!
MOBBING!! MOBBING !! i jeszcze raz Mobbing,szefowa to osoba...nie chce przeklinac
zero szacunku do pracowników którzy zapieprzają jak małe samochodziki na jej chleb.przeklinanie i obrażanie pracowników w obecności klientów i reszty ekipy to norma,siedzi na kamerach i tylko czeka żeby cie za coś opie...ć (może dostała zbyt dużo darmowych minut do przegadania i nie ma z kim )
średnia wieku pracownika to ok 20 l i najlepiej jak to bedzie twoja pierwsza praca bo łatwo cie bedzie wykorzystywać i poniżać ,wynagrodzenie to oczywiście najniższa kr.umowa zlecenie,ogłoszenie z szyby nigdy nie znika bo każdy rozgarnięty i ambitny nie da sobą podłogi wycierać,dziwie sie że nikt nie ma odwagi nagrać jej zachowania i upublicznić tego aby poniosła konsekwencje.ja już tam nie pracuje i powiem wam ze zarabiam więcej,mam fajny zespół,normalna zdrową psychicznie szefową,spokojna głowę i prace w której czas płynie przyjemnie.
pewnie znajdzie sie teraz jakiś karierowicz który napisze ze to nie prawda itd ale niestety rzeczywistość jest brutalna. i pewnie ten wpis szybko zniknie ze strony bo szefowa bardzo o to dba
2
Lidia 2017-08-18 11:55
Mobbing @byłypracownik oznacza spełnienie tych przesłanek: poniżenie, ośmieszenie, zaniżenie samooceny, wyeliminowanie albo odizolowanie pracownika od współpracowników. Czy na pewno opisywane przez Ciebie sytuacje obejmują wymienione rzeczy? Na forum powinniśmy pamiętać o jak najbardziej wiarygodnych i rzetelnych opiniach, tak żeby firma Villeroy & Boch - Mensa Home mogła być przedstawiona w świetle w jakim jest w rzeczywistości.
Zostaw swoją opinię o Villeroy & Boch - Mensa Home - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Villeroy & Boch - Mensa Home