Opinie o Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. w Warszawa Poleczki 23 lok. BUD. H

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. w Warszawa Poleczki 23 lok. BUD. H

Ludzie to od wielu lat jest firma "KRZAK".Coprawda udało mi się odzyskać należne mi wynagrodzenie za pracę oraz ekwiwalent za urlop wypoczynkowy,ale ile mnie to nerw kosztowało.Dziesiątki telefonów,kilkanaście pism.OMG. PS.Nie załatwiajcie z firmą nic na gębę.Piszcie do nich pisma.!!!Pzdr.

dawno dawno
@7777

Też wygrałem w Sądzie z dziadem Rosą. Wypłacił wszystko z odsetkami, ale dopiero po groźbie wyroku, po którym i tak by wypłacił wszystko plus odszkodowanie jeszcze 2x tyle. Jaki potulny do Sędziego, jak skomplili, że firma biedna, że nie ma kasy, przychodu, ble ble ble. Dobrze, że Sędzia był ogarnięty i nie dał się nabrać na ich szlochy. Przelali bez szemrania i dali pismo do Sądu, że już zapłacili z odsetkami i żeby umorzył. Niestety poszedł na to. Generalnie grubo ponad rok po terminie, ale jest i to z grubymi odsetkami i kosztami Sądowymi. Nie cackajcie się z gnojem, nie gadajcie z nim, nie dzwońcie, walić go i jego pomagierów. Pisać pisma i iść do Sądu, nic nie rozmawiać z pajacem, niech też pisma pisze, wszystko miejsce na piśmie z tym gnojkiem. ZAWSZE!

@dawno dawno

Siemka.Super,że Ci się udało.Dziwi mnie tylko to jak ludzie na poziomie dają się tak traktować.Przecież Sądy nie gryzą.Bajo.

Jestem przeszczęśliwa że zwolniłam się z tego syfu pół roku temu. W żadnej pracy do tej pory nie było mi tak źle. Kierownictwo jest tylko marionetkami pana Rosy. Nic nie mogą zrobić, rozkładają ręce. Najprostsze prawa pracownika są nieszanowanie. Pensje nie są wypłacane w terminach. Urlop traktuje się jak nagrodę, a nie prawo pracownika. Nadgodziny są wypłacane w formie bonów towarowych do wykorzystania w sklepie. Żenada. Na sklepie pracownicy się wyzywają, kłócą o klienta. Niejednokrotnie przychodzą pijani, bądź pod wpływem substancji odurzających. Pełna patologia. Rok pracy kosztował mnie porady psychoterapeuty.

Mariusz
@Kasia

Potwierdzam i jestem gotów zeznać pod przysięgą.

@Kasia

Czyli od 2 lat nic się nie zmieniło,a nawet gorzej.Masakra.Pzdr.

Xyz

Na szczęście w tej firmie pracowałam bardzo krótko. Od samego początku widziałam, co się tam dzieje i jak traktowani są pracownicy. Momentem przełomowym był AR, który przyszedł jako tajemniczy klient do własnego sklepu i zaczął mnie wyzywać niewiadomo za co, wymyślił sobie jakiś problem. Po tym dniu zwolniłam się z pracy. Wiec tak, tak właśnie traktuje się tam pracowników.

Kelner

Pracowałem na Mazurach u P.Rossy za UWAGA - za darmo.... (usunięte przez administratora)ludzi nie płacił im za pobyty bierze duże profity od gości a dla pracowników nie potrafi wypłacić ich ciężko zarobionych pieniędzy którzy nawet pracują po 380h w miesiącu a on ma to gdzieś... trzeba napiętnować takie zachowania, nic mu się nie udowodni bo nie chce przynieść ludzi na stałe do pracy. Nie pozdrawiam Pana.... kto się (usunięte przez administratora) urodził kanarkiem nie umrze.

Sprzedawca

Spotkanie trwało około 10 minut, zorganizowane w późniejszym miejscu pracy. Doświadczenie na stanowisku sprzedawcy, ale brak wiedzy na temat mody nie był problemem do zatrudnienia. Bardziej luźna rozmowa aniżeli konkretne pytania. Pani opowiedziała kilka słów o firmie, niestety bez historii której nie znała. Większość z tego co usłyszałem na rozmowie tj. zapewnień, obowiązków czy przywilejów nie maila miejsca w rzeczywistości.

Kilka pytań o które pani pytała czytając przed sobą moje CV.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
jolcia

Witam długo robiłam zakupy w tym sklepie po jakimś czasie zakupiłam kurtkę za 800zł okazało się ze nie pasuje pojechałam zwrócić to dopiero przy zwrocie zostałam poinformowana że w ich sklepach nie ma zwrotów i muszę wybrać inny towar zgodziłam się bo nie miałam wyjścia .Dostałam kartę na 400zł bo od razu nie było nic dla mnie później był pandemia sklepy zamknięte jak już zostały otwarte ten w Bydgoszczy był nadal zamknięty z powodu awarii technicznej byłam 3 razy gdzie muszę dojechać 60 kil jak już został otwarty i coś wybrałam Pani przy kasie mnie informuje że termin wybrania już z karty jest nie ważny i że 400zł przepadło czuję się oszukana bo wcześniej ekspedientka mnie informowała ze przez pandemie czas do wybrania się przedłuży, dodam że przede mną Pan miał taką samą sytuację. Tak się wzbogaca właściciel na ludziach

Nowypracownik

Czy coś się pozmieniało i jak to wygląda z pracą przy sklepie internetowym zamówieniach itp ?

Małgorzata 99
@Nowypracownik

Ni właśnie czy cis się poznieniało bo od tygodnia wyłączony telefon a zwrotu pieniędzy ani widu ani słychu

mmm
@Małgorzata 99

Pewnie abonamentu nie zapłacił ... zadzwonił do windykacji w Play i powiedział, że nie ma i że może będzie miał za rok a na dzisiaj to im 1 zł puści. Nie mają poczucia humoru i mu wyłączyli. Z pracownikami o dziwo tak robi i niektórzy nadal chodzą do pracy.

ppp

czy juz normalnie placą?

Rosomak
@ppp

U Rosy? Zapomnij. Zobacz jak jest grupa zbudowana, ze 30 spółek: https://rejestr.io/osoby/1082800/andrzej-rosa. Dla porównania CCC: https://rejestr.io/krs/211692/ccc (3 Spółki). Tego się nie buduje w ten sposób aby się uczciwie ze wszystkimi policzyć. Poza tym każdy kto ma lub miał bezpośredni kontakt z Endrju wie kto to jest i jakie ma zasady moralne.

Ok

Znowu zamknął i nic nie zapłacą.

pytanie
@Ok

I znowu otworzył skomląc o powrót?

Mimo całego kryzysu to chyba jedyna firma firma która tak płaci pracownikom. Sory ale czy wam już się rozum zlasował? Wystarczy ruszyć tyłek poszukać coś innego wypłacalnego. Żeby się nie obudzić z ręką w nocniku. Bo tu już chyba trzeba się śmiać z tej całej sytuacji i z Was też

Wypłata

A jak wygląda sytuacja z wypłatą za czerwiec?

Wyplata22222
@Wypłata

200 parę złotych zamiast pełnej wypłaty

Były
@Wyplata22222

Jescze tam jesteście? Bez sensu

O.O

Czy dostaliście wypłatę za czerwiec?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.?

Nikt

Lepiej uciekaj bo tylko cię wykończą psychicznie. I nie wypłacą ci pieniędzy.

giamaffe32q

Musisz mieć odporną psychikę,wytrzymać na głodowej pensji, traktowanie cię jak śmiecia, musisz znieść wykorzystywanie na każdym kroku i przeciążenie pracą (bo przecież jeden pracownik może robić za trzech)

hej

Nie polecam nikomu, nie płacą w terminie, nie szanują prawa, nie ma co liczyć na kulturalne traktowanie. Dodatkowo firma idzie na plajtę raczej. Właściciel to cham i prostak.

Opinia

Nie polecam pracy w firmie Royal Collection firma (usunięte przez administratora) kłamie nie szanuje pracowników tak jak powinna wypłacanie pieniędzy jest dla firmy bardzo ciężka sytuacja ponieważ nie potrafię dobrze rozmawiać z pracownikami. Pracownicy teraz w czasie pandemii pracuja za 400-600 zł robią wszystko i muszą pracować w mniejszej ilości ludzi na sklepie i są gorzej zmęczeni. Większość osób się zwalnia że względu na to że firma nie oddaje pieniądzy zaległych za miesiące typu marzec przelewy miały być wypłacane w piątki lub w poniedziałku do tej pory nie tak robione czyli to jednym zdaniem jest okłamywanie pracowników a jak się pisze email czy dzwoni to nie potrafią rozmawiać tylko robią z ludzi który pracują glopkow. WIĘC WIELKIMI LITERAMI ODRADZAM PRACĘ W TEJ FIRMIE.

Proste pytanie
@Opinia

Czy ta firma ma wogóle szanse przetrwania? Czy zostali tam tylko bardzo naiwni?

avwr4wb6

Czy ktoś z was dostał cokolwiek za maj? No i czy kwotowo zgadza wam się wypłata za poprzednie miesiące?

ABC

Jak z wypłatą za maj? Zmieścił się w terminie? Wypłacił pełną pensję czy znowu ochłapy? Kiedy odda pracownikom pieniądze za poprzednie miesiące?

whdwqu
@ABC

Ja dostałam najpierw rozdzielone na kilka przelewów "zaliczka za 04/2020:" w zeszłym miesiącu. Na początku tego miesiąca dostałam kolejny przelew "zaliczka za 03/2020" jest już 12.06.2020 i zero dalszych przelewów za marzec nie mam jeszcze całej wypłaty i za maj

władek
@whdwqu

To mega słabo. Mimo wszystko jednak w ponad 90% miejsc płaci się normalnie a tam gdzie są problemy po prostu redukuje się personel, ale Ci, którzy pozostają mają płacone normalnie. Royal Collection to jest jednak mega (usunięte przez administratora)

Pracowalem w Promenadzie

btw pytanie czy maja jakis sklep aktualnie otwarty?

qwerty
@Pracowalem w Promenadzie

Z tego co wiem pracują wszystkie w Warszawie oprócz Promenady i Klifu

znam Andrzeja dobrze

On wie, że jest skończony, nie zamierza nigdy się z Wami (pracownikami) rozliczyć. Potrzebuje czasu aby sprzedać ile się da w tzw. międzyczasie i mieć czyimi rękami popakować towar jak galerie w końcu skutecznie wypowiedzą umowy (pewnie już powypowiadane są bo czynszów nie płacić w terminie już przed kryzysem koronawirusa, ale są okresy wypowiedzeń). On się z Was śmieje, że za 400-600 zł (bo tyle efektywnie Wam przeleje na miesiąc) robicie u niego, czyli de facto za miskę ryżu. Oczywiste jest, że do końca roku będą może dwa sklepy i to tam gdzie czynsz jest niski albo nie ma go wcale (stawiam na Panoramę i Jana Pawła) plus jakiś mini sklep Internetowy, reszta przestanie istnieć pozostaną tylko długi. Każdemu kto wierzy w jego słowa polecam kontakt z przedstawicielami Galerii czy firm, które (usunięte przez administratora) odradzając płatność w nieskończoność a 6 miesiącach z rozbrajającą szczerością, że on może zapłacić, ale w ratach i może 10% bo na więcej go nie stać. Najlepsze co możecie robić to informować pismami pisanymi przez prawników wszelkie Urzędy tj. Prokuraturę, Policję, Urząd Skarbowy, ZUS, Inspekcję Pracy, Urząd Miasta, a także jego kooperantów tj. Galerie Handlowe, firmy dostarczające towar. Oni na 100% nie wiedzą co się u niego dzieje. Połowa z nich odeszłaby z dnia na dzień gdyby wiedzieli jaka jest sytuacja w Royal tj. brak regulowania czynszów, mobbing, łamanie prawa, faktyczne bankructwo tj. brak opłacania czynszów, dostawców itd. Klienci gdyby wiedzieli to wstrzymaliby zakupy w tym miejscu. Co do rozliczeń to nie po to on tworzył kilkanaście spółek i żonglował umowami pomiędzy nimi żeby teraz się bać plajty, na koniec dnia on za nic nie odpowiada a problem mają jego pożal się Boże prezesi, którzy z KSH (Kodeks Spółek Handlowych) odpowiedzą za wszystko i daj Boże także z KK (Kodeks Karny).

mije

https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,670081 ropa buena

xyx

w tym miesiącu szykuje siw wyplata 400 zl ja uciekam !

Xxx
@xyx

No widzisz jak jest pięknie

Zostaw merytoryczną opinię o Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 3 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 139 ocen.

Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.