Opinie o Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. w Warszawa Poleczki 23 lok. BUD. H

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. w Warszawa Poleczki 23 lok. BUD. H

Ale

Mi byłoby wstyd pracować dla takiej osoby. Widocznie nie jest tak zle skoro tam pracujecie. Tyle pracy w innych sklepach a Wy siedzicie tu bez szacunku do samych siebie. I co chwile narzekacie. Ja pracowałam tam kilka lat temu. Jeden miesiąc. Gdy tylko wypłata mi się nie zgadzała odeszła w jednej chwili. Pozwalacie sobie na takie coś to macie. Wszyscy wiedza jaka jest sytuacja w tym bazarze a Wy ciagle tam jesteście. Zamiast odejść wszyscy w jednej chwili i zostawić ten bazar tkwicie chyba w nadziei ze właściciel przyjdzie i was przytuli! Pretensje do siebie miejcie.

Asia
@Ale

Pracowałam w Katowicach na działalności przez kilka miesięcy. Średnio na dziale męskim sprzedawcy wychodzili ok 10 -12 tys na rękę. Zależy jaki miesiąc, bo nawet to grubo ponad to. Na damskim były mniejsze obroty to połowę z tego wyrabialam mniej więcej. Zdarzały się opóźnienia w wyplatach kilkudniowe . Ale bądźmy szczerzy. W jakim sklepie sprzedawcy zarabiają ponad 10 tys ?? Dlatego tam siedzà. Pozdrawiam

incognito
@Asia

Co za bzdury. Bądźmy szczerzy, już w 2020 roku zeszli wszystkim oficjalnie na umowie do minimalnego wynagrodzenia jakie może być zgodnie z prawem, reszta o ile w ogóle zostawała wypłacona to była zawsze tylko ustnie i zależała od widzimisię Andrzeja Rosy.

@incognito

Póki była Silesia to tam była działalność na męskim .

@incognito

No trochę jesteś w błędzie bo Ci z działalności mieli stawkę 8% ale ponad rok temu zeszli na 6% co było (usunięte przez administratora) poniżej pasa...

Katarzyna
@incognito

Czyli na umowie nie mieliście uwzględnionej kwestii premii? :/ No i jeśli wypracowaliście target i wskaźniki się zgadzały to jak niby uzasadniali brak premii danego miesiąca? Jednak sprzedawca pracuje na swoje wyniki więc takie coś brzmi mega demotywująco.

@Katarzyna

Nikt nic nie tłumaczył . Nie odbieraki telefonów ,nie odpisywali na maile ,a jak już po miesiącach upominania się odezwali ,to ciągle w kółko to samo : w przyszłym tygodniu wyjdą premie ..i tak co tydzień ???? a na umowie jak w każdej firmie ,nie było nic ujęte . Jak to się mówi w firmach ,premia uznaniowa ????

@Aldona

No ale premie w końcu wyszły czy nie? Ktoś uznaniowo coś dostał czy tylko można liczyć na podstawę a premia jak yeti nikt jej nie widział?

on

To co oni teraz zrobią? Wrócą na szczęki na bazar? Zostaje im tylko ta upadła Galeria Panorama ...

Annna
@on

Jest jeszcze nowy sklep w blue city i przy Jana P 2

@Annna

Blue city zamknięte ????????????

maniek z ecommerce

Mam nadzieję, że to już jest koniec i ta sieć w końcu upadnie i skończy się ten beznadziejny cykl naciągania i oszukiwania kolejnych grup pracowników i dostawców na ten sam powtarzalny numer. Dobrze, że chociaż Galerie Handlowe przestały się dawać nabierać i po kolei wyrzucają Andrzeja Rosę z lokalizacji. Andrzej: do zobaczenia w Wólce Kosowskiej. Kożuch sobie kup żebyś nie zmarzł kmiotku.

andrzej roska

Pracowałam/łem tam i nie dostałam/łem wynagrodzenia za styczeń 2023 i za luty 2023. Totalnie nie polecam, straszny bałagan. Zero profesjonalizmu . Jak tak można ludzie zapitalają i zasuwają a pracodawca juliusz wągrodzki, andrzej rosa, artur rosa, hubert krakowiak mają gdzieś pracowników. Totalna żenada

Sprzedawca

Spotkanie trwało około 10 minut, zorganizowane w późniejszym miejscu pracy. Doświadczenie na stanowisku sprzedawcy, ale brak wiedzy na temat mody nie był problemem do zatrudnienia. Bardziej luźna rozmowa aniżeli konkretne pytania. Pani opowiedziała kilka słów o firmie, niestety bez historii której nie znała. Większość z tego co usłyszałem na rozmowie tj. zapewnień, obowiązków czy przywilejów nie maila miejsca w rzeczywistości.

Kilka pytań o które pani pytała czytając przed sobą moje CV.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Pytanko

Nie polecam ogólnie. Pracowałam kilka miesięcy i NIGDY nie dostałam wynagrodzenia na czas. Wiecznie słyszałam ,,jutro będzie” i tak przez dwa/trzy tygodnie. Raz dostaliśmy polowe wypłaty i za kilka dni kolejna cześć. Zazwyczaj trzeba czekać na wypłatę od tygodnia do trzech po terminie. Jak pracownicy na sklepie okej, tak sam właściciel Andrzej Rosa i prezes Juliusz - do wywalenia.

Toxic

25 stycznia, a wypłaty za grudzień nadal nie ma. Omijać!

Czy Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Aldona

???????????????? serio ? Przeczytaj opinie i zapamiętaj je raz na zawsze na temat tych spółek i innych

Ktoś

Nawet się nie pchaj w cokolwiek związanego z tą firmą...banda złodziei i oszustów...poczytaj komentarze o nich...nikt nic dobrego nie napisał...a ja tam pracowałam więc szczerze odradzam pomysłu...

hubert

Nie idź tam nie tylko na staż, ale w ogóle na pracownika czy managera, unikaj tych ludzi, szkoda nerwów, będą generować problemy z Twoim zdrowiem i życiem a jest też duża szansa, że nie zapłacą Tobie tego na co się umówicie.

Ala

Zamykają młociny

@Ala

Czyli tak jak mówiłam ,no cóż trudno żeby z libero zostali wyrzuceni a z Młocin nie ,skoro obie galerie to ten sam właściciel a na obu nie płacili

Ala
@Aldona

Ja to nigdy nie zrozumiem jak można tam pracować skoro nie płaci pracownikom Już lepiej iść na wolontariat niż być w tym peweksie

L.
@Ala

Ja też nie rozumiem dlaczego ludzie nadal tam pracują. Tworzy sobie u nich bazę długów nie płacąc po kilka miesięcy premii lub części podstawy i kończą kłócąc się o swoje i negocjując spłatę dawno zarobionych pieniędzy a nie podwyżek. Ta sieć miała takie same problemy w 2008-2009, mnóstwo informacji na forum gazeta pl jest o tym. Jak tylko zaczął mi zalegać ponad 2 tygodnie z jednym z wynagrodzeń to mu powiedziałem co o nim myślę i wyszedłem. Zapłacił po procesie sądowym. Od razu pozew poszedł ode mnie. Nie ma sensu z nim rozmawiać inaczej. On stosuje proste techniki manipulacyjne a większość siedzących tam to smutne, słabe, skrzywdzone mobbingiem osoby, które zachowują się po latach tortur jak (usunięte przez administratora) w willi w starożytnym Rzymie, to nie te czasy. Lepiej nie zarabiać niż zarabiać na jego warunkach i w jego otoczeniu. Najbardziej upodleni na poczekaniu smsami go informują o zaobserwowanych wg. nich nieprawidłowościach, ludzie donoszą na siebie jak psy doprowadzone na skraj głodu kilogramem kiełbasy co dwa dni. Andrzej R. się z tego śmieje.

Ola

21 listopad, wypłaty dalej brak.

manager
@Ola

Mi zapłacili po ok. roku w sytuacji kiedy sędzia powiedział ich pełnomocnikowi na rozprawie, cytuję: "nie wiecie jak uczciwie prowadzić interes? rozliczycie się z chłopakiem albo na następnej rozprawie ja Wam powiem ile macie mu zapłacić, odraczam rozprawę", dwa dni później przelew wszedł i koniec.

czesiek
@Ola

Tyle minęło lat i on nadal gra to samo? Opóźnienia wypłat dla pracownika? Nie płacenie? Nic się nie zmieniło od 2018 roku ... Nie wiem dlaczego ludzie nadal w Royal pracują jeśli tak jest jak było. I to mimo, że sieć zwinęła się kolosalnie, dwa sklepy zostały poważne tj. Młociny i Blue City a resztę pozamykali.

@czesiek

Z tej firmy i tą firmę trzeba omijać z daleka.Tylko obiecują wszystko na gębę,duże opóźnienia w wypłatach,oszukują pracowników do końca udając że wszystko ok że się dogadują z galerią poczym sklep się zamyka.Ale to wszystko do czasu bo już ich te długi zjadają...

Andreij
@Ola

hi, ktoś pracował na tych,, jego sklepach, jako 'pracownik ochrony' ? jakie warunki ?

@Andreij

Ta firma to jeden wielki zadłużony (usunięte przez administratora)....szczerze odradzam jakiejkolwiek współpracy z tą firmą

Addrianna
@Ola

28 listopada wypłaty nadal brak, zero szacunku pozostawić ludzi bez środków do życia

@Addrianna

1 grudzień...? A nie zapowiedzieli wprost kiedy maja zamiar wypłacić?

Natalia
@Ola

Często zdarzają się takie opóźnienia w wynagrodzeniach? Ile tak trzeba czekać? Wiadomo, że każdy ma swoje zobowiązania, one już niestety nie poczekają.

@Natalia

Ale ich nie obchodzą że ludzie mają zobowiązania bo kiedyś osobiście jeden z nich góry czyli p.Hubert powiedział że on też ma rachunki także mowa trawa z nimi...a tak opóźnienia są tam co miesiąc i to spore i nieważne że masz umowę o prace i wypłata do 10 go...dostaniesz ją może koło 16 bo np własnie jest 16 i wypłaty echo...a teraz weekend to może dopiero po nd...ta firma to jedna wielka katastrofa którą należy omijać szerokim łukiem...dobrze że jestem już tam byłym pracownikiem...to była najlepsza decyzja....

@Natalia

Jest 19.12 wypłaty za listopad nadal brak...tego się już kie da poprostu komentować bo tak jest co miesiąc...

@Sylwia

Jest 19.12 wypłaty za listopad nadal brak....przelewy miały być dzisiaj wg nich czyli kłamstwa że są puszczone jak w każdych poprzednich miesiącach

@Ktoś

Do dziś nie podajesz informacji... Którego ostatecznie wypłacili? W grudniu jak wyszło czy już nawet nie wiesz skoro nie pracujesz? Obecnie jak tu jest?

@Sylwia

@Sylwia wypłata w grudniu przyszła po 20 stym...dobrze Ci radzę omijaj tą firmę z daleka...to banda kłamców i oszustów...mówią że np przelewy juz wyszły a potem przez kolejne dni wypłaty brak...są specjalistami w zamykaniu spółek i otwieraniu następnych żeby tylko nie wypłacić zaległości...najgorszemu wrogowi nie zaproponowałabym pracy w tym (usunięte przez administratora)

Dziwne ze to jeszcze do telewizji nie poszło Taki proceder (usunięte przez administratora) w biały dzień.

@Ania

Całość sposoby robienia interesów przez Pana Andrzeja R. nadaje się idealnie do programu typu Uwaga!

Aldona

19.12 a wypłaty nadal brak. Jakim to trzeba być człowiekiem ? Życzę zarządzającym ,żeby kiedyś byli w takiej samej sytuacji . Oni i ich rodziny . Każda spółka zadłużona ,wszędzie komornicy. Tylko że pracowników gówno to obchodzi. Każdy wykonuje swoją pracę najlepiej i za to należą się pieniądze !! Mam nadzieję że w końcu wszystkie sklepy zamkną . I że klienci też zmądrzeją i przestaną tam chodzić i ich wspierać w oszukiwaniu pracowników i dostawców. Jest wiele miejsc innych gdzie można te ubrania dostać . Żal mi ludzi nadal tam pracujących ,życzę wam wiary w siebie i swoje umiejętności inaczej nie zmienicie pracy i będziecie oszukiwani non stop. A jest coraz gorzej .

@Aldona

Bo doskonale znam tą firmę i cieszę się że już mnie tam nie ma bo to co oni wyprawiają jest niedoopisania.Przestrzegam wszystkich przed tą firmą żeby trzymali się od tego (usunięte przez administratora) z daleka.To banda kłamców,złodziei i przekrętów.Zawsze mają te same odpowiedzi na wszystko i tylko obiecują a potem z niczego się nie wywiązują.Pracownicy za listopad nie dostali wynagrodzeń a jest 19.12.Wypłaty wg umowy do 10-go.I tak co miesiąc.

RC

Czy ktoś może wie pod jakim adresem mieści się księgowość i kadry firmy?

RC

Naprawdę robi wrażenie... Chodzi mi konkretnie o te dwie spółki: NEW FASHION GROUP i NFG. W internecie adres siedziby jest podany przy ul. Pięknej w Warszawie, ale tam firmy nie ma...

taki ktoś
@RC

No nie ma, ponieważ na ul. Pięknej 24/26a znajdują się biura na godziny i tzw. biura wirtualne, proszę bardzo: https://www.cubecentre.com/wirtualne-biuro/, za 79 zł miesięcznie można sobie użyć tego adresu jako rejestrowego dla swojej firmy, też tak możesz. W pakiecie PLATINUM za 249 zł miesięcznie (minus VAT, który odliczysz) będą Ci jeszcze odbierać pocztę i dwa razy w miesiącu skanem puszczać na maila ... serio, w takim miejscu jest oficjalnie porejestrowane bardzo dużo Spółek, które operują pod nazwą handlową Royal Collection. Może biuro mają na zapleczu gdzieś w Centrum Handlowym Panorama jak kiedyś za sklepem? Albo na Muranowie na Andersa 21 jak kiedyś, ale tam ciężko było trafić, jeszcze dawniej było obok Arkadii na Słomińskiego 19 w mieszkaniu dużym, ale ten lokal chyba komornik zajął i zlicytował w końcu. Nie jestem pewien. Generalnie współczuję problemów i współpracy z tymi ludźmi każdemu. Ślij pisma na adres rejestrowy, ale nie spodziewaj się odpowiedzi, wezwanie aby było, że wysłane i od razu do Sądu, dopiero po rozprawie może zareagują.

taki ktoś
@RC

Jakby mieli podany adres księgowości albo normalnego biura to by ludzie jeszcze przychodzili z jakimiś pretensjami być może a tak mają spokój i sobie gdzieś siedzą, jak wycieknie gdzie to zmienią znowu, ot, taka strategia.

rc
@taki ktoś

R23 na żurawiej i w panoramie mają biuro.

RC

Czy ktoś może wie pod jakim adresem mieści się księgowość i kadry firmy?

rc
@RC

jedź na żurawią do ich nowego sklepu. R23 tam najszybciej spotkasz pana Andrzeja.

ola

proponuję pisać na stronie mr vintage. ten gość go promuje na swojej stronie chwalac sklepy. mozę zobaczy jak traktuje si tu pracowników. ja bę de pisała na jego stronie w komentarzach pod kazdym postem.

monia
@ola

Jeśli ta firma po tak głębokiej restrukturyzacji jaką przeszła tj. utracie 80% powierzchni handlowej nadal ma problem z regulowaniem na czas wynagrodzeń a więc podstawowego typu kosztu zaraz po podatkach to nie sądzę aby przetrwała nadchodzące kilkuletnie spowolnienie gospodarcze.

Usługodawca

Nie płacą za wykonywane usługi. Firma ma kilka spółek i każda jest zadłużona w BIG. (usunięte przez administratora) proszę uważać.

Bl

Dziwne bo otwiera ten pseudo sklep ze starociami w blue city Aż dziw bierze, że galerie jeszcze go przyjmują skoro ma wszędzie zaległości…

mieczysław
@Bl

Też się dziwię. Przecież Andrzej Rosa, podobnie jak jego wyznawcy/synowie Arek i Artur mają swoją renomę na mieście. Uzależniają od siebie wykonawców i pracowników czy kontrahentów budując wielomiesięczne zaległości w płatnościach i w końcu kończysz negocjując z nimi harmonogram spłat czynszu za luty w październiku ... i dziękujesz uniżenie jak coś wpływa. Chory sposób na interes. Towar w sprzedaży komisowej lub w modelu agencji gdzie dopiero w momencie nabijania go na kasie klientowi jest kupowany od producenta a do tego czasu po prostu leży. Pracownikom współczuję, ponieważ zachowanie Andrzeja nadaje się do prokuratury, to jest (usunięte przez administratora) w czystej postaci, brak klasy, kultury a w pewnych momentach wydaje się, że jednak objaw zaawansowanego stadium choroby psychicznej o jakimś powiązaniu z nerwicą natręctw (patrz przecieranie 3x tej samej podłogi albo sprawdzanie półek w sklepie jak łóżka żołnierza w koszarach w pierwszym tygodniu). Jednocześnie facet nie daje niczego w zamian. Bo tak: nie szanuje pracownika, nie jest w stanie podziękować, pochwalić, na podwyżkę nie licz, nie płaci w terminie, non stop kręci, po prostu czuć od niego szachrajem. Osobiście żałuję, że tam wszedłem do pracy, dużo łatwiej i szybciej zarobiłbym te same pieniądze licząc zaangażowany czas razy nawet połowa pensji na jaką się umówiłem, ale z kimś kto płaci normalnie. Jeszcze żeby tylko pracowników tak traktował, ale on gra tak samo z dostawcami, galeriami, ze wszystkimi. To nie jest normalne jeżeli na takim rynku jak jest teraz musisz się zastanawiać czy pensja wpłynie tydzień po, dwa tygodnie po a może Ciebie wyrzucą bo źle się spojrzysz na właściciela sieci Andrzeja R. i zapłaci dopiero po 1-2 latach procesu sądowego. Nie warto, każdemu odradzam. Już Biedronka, Lidl czy MacDonald lepsze, przynajmniej coś wpłynie.

Wszystko w punkt!

BL
@mieczysław

Tym bardziej dziwne że jeszcze go jakaś galerie chcą . Dziwi mnie tez ze pracownicy dalej u niego trwają. Pracy w handlu jest ogrom. Jak można dawać się wykorzystywać wiedząc co on wyprawia

Radek
@mieczysław

W 100 % masz rację nie wypłacają pieniędzy za wykonaną usługę pomimo procesu sądowego. Przelewają i kasują kolejne spółki.

Kasia z Młocin

Andrzej Rosa to prostak na czele że swoimi synkami i innymi przydupasami którzy nazywają się niby menadżerami,to chory człowiek na natręctwa, zanim ktokolwiek zdecyduje się tam podjąć,,pracę,, to polecam 6 razy pomyslec,dziadostwo i nic wiecej

waldek
@Kasia z Młocin

Każdy kto z nim pracował wie o tym. To jest człowiek chory psychicznie, potrafi 3 dniowy (usunięte przez administratora) robić na kimś, że na podłodze jest okruch ... potrafi publicznie przy klientach i innych pracownikach zrugać ludzi i publicznie ich wyrzucać z pracy każąc wynosić się z jego sklepu w obecności wyżej wymienionych. Generalnie cham i (usunięte przez administratora) W moim przypadku przelało czarę goryczy jak jednym ze swoich występów doprowadzić do poronienia jednej ze zwolnionych pracownic, sprawa poszła do prokuratury.

Zuza
@Kasia z Młocin

To fakt . Nic się nie zmieniło. Teraz Andrzej myśli tylko gdzie może jeszcze (usunięte przez administratora)kogo oszukać. Jak utrzymać rodzine. I prezesów którzy są jego kozłami ofiarnymi. Zniewoleni , biedni , (usunięte przez administratora) zastraszeni . Bez swoiiego zdania swojego języka swoich emocji Tacy jak Andrzej -biedny stary człowiek o przerośniętymi ego. Który żyje z tego co (usunięte przez administratora)od Centrów Handlowych ,dostawców od swoich pracowników byłych , obecnych , przyszłych. On z tego się utrzymuje.

Radek
@Kasia z Młocin

100% racji mam u tych (usunięte przez administratora) masę pieniędzy do odzyskania oczywiście za wykonaną usługę.... Nie odbierają tel.

Była

Firma, a raczej któraś z kolei spółka córka Royal Collection to żart na polskim rynku. Spotkały mnie tam same nieprzyjemności. Szef wiecznie sfrustrowany, wyładowujący się na swoich pracownikach. Płaca-marna, ledwo podnoszą wynagrodzenie po paru latach pracy. Nie opłacają składek ZUS. Osobami zarządzającymi/na stanowiskach "Managerskich" są osoby nieznające się na tym co robią, nie mający doświadczenia, nie są to zasłużone awanse, a tylko wypełnienie luki żeby nie wydawać pieniędzy na nowych pracownikow. Co za tym idzie? Nikt nie wie co ma robić, wszyscy są zagubieni, nie ma hierarchii. Z dnia na dzień byli w stanie zwolnić dwie przełożone, w tym jedną z rakiem piersi - bo tak, bez wyjaśnienia. Nie żartuję. Nie ma żadnych standardów, zarządzanie leży i kwiczy. Co tydzień wprowadzają nowe wytyczne, zmieniają to, czego oczekują, nie ma w tym żadnej logiki. Masz (usunięte przez administratora) i tyle się dla nich liczy. Jeśli coś Ci się stanie i nie możesz przyjść do pracy, zjadą Cię jak psa. Nie ma tam szacunku ani z góry, ani od współpracowników. Wszyscy obrabiają sobie tyłki i nie wiedzą co to praca zespołowa, każdy pracuje jak chce. Mam nadzieję, że kiedyś zapłacą za to wszystko. Nie polecam. :)

Urszula
@Była

Skoro ledwie podnoszą pensję po kilku latach, to ile ona wynosi na starcie? Mam nadzieję, że nie minimalna krajowa teraz, kiedy chleb już jest za 10 zł :0

@Urszula

Zależy na jakie stanowisko, ale przedział 3500-4500 brutto jak na markę premium to niewiele :)

@Urszula

Chciałam jeszcze dodać, że jak dostaniesz łaskawie wypłatę to jesteś szczęściarzem... opóźnienia w wypłatach lub nie wypłacanie pieniędzy wgl to norma

Leon

(usunięte przez administratora) Zostawcie opinie w google pod jego hotelem "Acqua di Rosa", wszystkie pozytywne są wykupione (pewnie za NASZE pieniądze).

@Leon

Nie za mocne te słowa. Co takie się stało że aż tak się zdenerwowałeś? Chodzi o to że marnie tu płacą czy masz jakieś inne zastrzeżenia?

Sylwia

Słabe za to widzę, że stają się dość niepokojące... Czy do dziś występowały jeszcze tego typu sprawy jak ta wypłata wysokości 200 pln, o której ktoś kiedyś tu opowiadał?

Wiecie, czy Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Były

Nie ma tam czegoś takiego jal praca zdalna a jak już to powiedzą ci po tygodniu ze jednak wracy pracowac stacjonarnie

Karol
@Były

Nawet w nagłych sytuacjach nie można pracować zdalnie? Chodzi mi przykładowo o chorobę dziecka

były
@Karol

nie ma czegos takiego jak choroba dziecka czy twoja. Chodzisz chory. a jak chcesz sie poświec dziecku to sie zwolnij. Źle patrza na zwolnienia z powodu dzieci.

Zostaw merytoryczną opinię o Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 3 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 139 ocen.

Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.