brak logo

Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.

gl-ce 2013-07-26 10:19:15
Witam
Wczoraj byłam na rozmowie w sprawie pracy w Royal Collection, rozmowa przebiegła nawet dobrze ale zaskoczyło mnie ze trzeba wyrobić miesięczny limit 15tyś złotych , oczywiście każdy pracownik ma wyrobić limit 15tyś złotych miesięcznie..pierwszy raz się z czymś takim spotykam.. czy też spotkaliście się z taką sytuacją??
3
anonim 2013-07-31 14:12:59
a kto jest obecnie pracownikiem firmy Royal Collection? może się wypowiedzieć jakiś pracownik jak tam jest?
maleo 2013-09-27 18:43:03
Q, nawet jeśli było Was więcej na zmianie to nie pozwalano Wam wyjść do toalety? jakiś kierownik tam nad Wami sterczał czy kamery wystarczyły?
2
sprzedawczynihj 2014-03-28 22:58:33
Zacznę od początku. Szukałam pracy, a więc wysyłałam CV gdzie tylko się dało, przez internet, donosiłam sama do sklepów, poprzez ogłoszenia na stronach parków handlowych itp. Zostałam zaproszona na rozmowę do RC w Katowicach (CH Silesia). Na rozmowie poszło mi w porządku, pytano o to, jak u mnie z dyspozycyjnością i wg ustalano wymiar etatu.Jakie mam plany na przyszłość. Dlaczego wybrałam tę firmę. Jakie ich marki znam. I dlaczego mają mnie wybrać. Czym dojeżdżam i czy wchodzi w grę takie coś, że raz na jakis czas dostanę telefon z prośbą o przybycie do pracy, bo ktoś np. zachorował. Na początek umowa zlecenie, 1700zł brutto tzw. podstawy plus premia od wyrobionego limitu. Praca po 8 godzin dziennie od 10-18 lub 13-21. Ponadto często zdarzało się przychodzenia np. na 7 lub 8 rano (trzeba sprzątnąć magazyn itp.). Szkolenia nie płatne, niekoniecznie w czasie pracy (tzn. masz dzień wolny w grafiku a i tak musisz przyjechać na godzinę 8 i do 10 lub 11 siedzieć na szkoleniu). Nie ma stawki godzinowej, więc trudno wyliczyć ile należy się kasy tak naprawdę (wg przepisów jeżeli pracujesz więcej a niżeli 160 godzin miesięcznie nadgodziny powinny być wypłacone). Limit podstawowy, jaki dostaje pracownik na cały etat, mający umowę zlecenie na cały miesiąc do 70tys. zł. Zakładając, że ceny są wysokie i są klienci na te towary jest możliwy do zrobienia ale ciężki (inni pracownicy, starsi stażem obsługują np. po 4-5 klientów na raz, a Ty ledwo zdążysz obsłużyć jednego). Premia to kilka procent od limitu, gdy nie wyrobisz podstawy, nie masz premii. Pracy strasznie dużo, bo jeśli nie tylko obsługa klienta to przyjmowanie dostaw, przebudowy sklepu, stylizacje, porządkowanie magazynów itp.(oczywiście w trakcie tych czynności normalna obsługa klienta). Co kto woli, na pewno praca często w stresujących warunkach i za niezbyt wysokie pieniądze (na rękę jakieś 1200zł z groszami, a premia nie jest stała tylko jak zarobisz to masz).
3
patrycja1990 2014-03-29 12:02:12
sprzedawczynihj - czy mozesz napisać coś więcej o rozmowie? tylko takie pytania Ci zadawali? zaprosili Cie na godziny próbne? ja mam rozmowę z RC za dwa dni.
1
sprzedawczynihj 2014-03-31 22:31:30
Rozmowa w RC: zostałam zaproszona na godzinę 15. Byłam jakieś 15 minut wcześniej. Powiedziałam jednej z ekspedientek o co chodzi, ona poprosiła managera. Przyszła Pani manager, przedstawiła się, przywitała. Zobaczyła moje CV. Zapytała gdzie wcześniej pracowałam i co należało do moich obowiązków. Pytała o dyspozycyjność, plany na przyszłość, o to czy dojeżdżam, które z marek, jakie mają na sklepie znam. Co jest najważniejsze w obsłudze klienta. Wypytywała o to, co w poprzedniej pracy robiłam w takich sytuacjach. Potem zapytała dlaczego to właśnie mnie ma wybrać. Po kilku dniach dostałam telefon że jestem przyjęta.
Przeładowany dział męski, mało osób na damskim. Ludzie nie wyrabiają ogromnych limitów, wielka rotacja pracowników, bo albo sami rezygnują albo są zwalniani (dziś zwolniono kilku pracowników za nie wyrobienie limitu). Ogólnie, mało kasy, ogrom pracy.
2
Jaca 2014-10-08 09:54:15
Nie wiem jak jest teraz, ale podejrzewam, że również trzeba się mocno natrudzić by sprostać swoim obowiązkom na sklepie - bo mówimy tutaj o pracy jako ekspedientka. Niestety tak jest w każdym przeciętnym sklepie odzieżowym, bo wszyscy walczą o jak najwięcej klientów, a czasu na pozostałe organizacyjne rzeczy zwykle nie ma. Ciekawa jestem za jakie pieniądze pracujecie.
3
Sandra 2014-11-30 17:47:10
Dlaczego jest kłopot z umowa w tej firmie? jak sie pracuje ogólnie da się porozmawiać z Kierownik?
1
a 2015-01-22 17:31:51
Nie i jeszcze raz nie.Ktoś to wcześniej opisywał brak możliwości wyjścia do toalety - miał rację. Jesteś jedyna w sklepie, zdana na "łaskę" ochrony lub koleżanki ze sklepu obok. Praca, najczęściej,po 12h, czasem nie ma jak wyjść na przerwę obiadową. O umowę (zlecenie)trzeba żebrać. Przez kilka miesięcy możesz pracować bez żadnej umowy ze strony pracodawcy, czyli bez ubezpieczenia oraz innych uprawnień. Nie wspominając o terminowym wynagrodzeniu mimo wyrobionego targetu ponad założony... Nie ma szans. Z tą firmą nie wiąże się takich słów jak: terminowość,uczciwość i docenianie pracowników. Taki polski odpowiednik pracy na polu ryżowym za najniższą krajową. Wszystkie opinie krążące w internecie, niestety się sprawdziły. Pracodawca nie do zaakceptowania.
1
anka 2015-01-27 23:16:21
trochę cięzko mi wierzyć, że można pracować bez umowy i w ogóle? przecież jak się wysyła Cv, czy idzie na rozmowę o pracą i decydują się zatrudnić, to muszą dać umowę. A jeśli nie to jak to jest rozwiązywane w Royal Collection? gdzie jest w takim razie zapisana kwota którą się zarabia i cała reszta? interesuje mnei to bardzo bo myślałam osttanio o pracy u nich
1
rozczarowana 2015-01-29 11:40:10
Niestety muszę zgodzić się z powyższymi komentarzami. Mam paroletnie doświadczenie w pracy w handlu i to co zastałam w Royal Collection przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecywane są złote góry, każdy jest miły i uśmiechnięty. Przez pierwszy miesiąc miałam pracować na umowę zlecenie, później umowa o pracę. w praktyce wyglądało to tak, że cały miesiąc pracowałam BEZ JAKIEJKOLWIEK UMOWY, a zlecenie dostałam do podpisania z datą wsteczną. Do dzisiaj czekam na pensję sprzed miesiąca, a o premii w ogóle mogę zapomnieć, pomimo wyrobionego planu.
Absolutnie przestrzegam, nie polecam.
a 2015-01-29 12:24:37
Mi do tej pory ciężko uwierzyć.Ale...byłam pracownikiem,więc wiem jak mnie zbywano z umową.Pytałam i zawsze dostawałam odpowiedź typu "nie martw się, będzie w poniedziałek", potem w piątek, potem kolejny poniedziałek. I tak minęły 4 tygodnie.
Na umowę czekałam miesiąc, czyli podpisałam ją "z dołu". Umowę zlecenie (na 1 miesiąc)pracownik dostaje tam po miesiącu przepracowanym "na czarno". Nie ma tam informacji dotyczących premii sprzedażowych czy uznaniowych, jedynie stanowisko oraz wynagrodzenie podstawowe i okres pracy.Oczywiście, ze wiesz ile będzie wynosić twoja podstawa (dowiadujesz się o niej podczas rozmowy kwalifikacyjnej). Umowę zlecenie podpisujesz na miesiąc, po jego przepracowaniu.I tak za każdym razem. Nie jest to zgodne z prawem, ale jak ciężko komukolwiek w to uwierzyć to najlepiej przekonać się na własnej skórze. Ja też myślałam, że powyższe opinie są "lekko" przesadzone.Wiele zależy od spółki w której będziesz zatrudniona. Pracując dla Royal Collection, możesz być zatrudniona przez zupełnie inną spółkę, a także pracować w innym sklepie z grupy Royal Collection (pod inną nazwą np. Campione, MCS czyli Marlboro czy Fraternity).I jeszcze jedna informacja, dla mnie byłaby kluczowa: pensje wpływają z opóźnieniem, premie z jeszcze większym - jeśli w ogóle.
1
anka 2015-02-28 13:18:55
smutno mi jak czytam takie opinie, człowiek szuka uczciwej pracy a co nie trafi na jakisemat to czyta takie rzeczy. Nie wiem czy ja to jeszcze chce szukać pracy w tym naszym kraju, bo to nie jest najprzyjemniejsza rzecz na swiecie. mam nadzieje, ze dacie mi jakies porady gdzie mam szukac i czy moze tutaj jest ta umowa?
3
Diabeł 2015-03-03 17:14:33
Wszystko to prawda. Przepracowalem miesiac w CH Silesia, na zleceniu na pol etatu. Takie byly ustalenia. Ze wzgld na ind. premie pracownicy wyrywaja sobie klientow i patrza wilkiem jak wiecej sprzedaz, atmosfera potworna. Kierownictwo-istne zera. Płaca glodowa. Umowa otrzymana po wyplacie, chore chocki-klocki z wystawianiem umowy przez "Warszawę". Nie wyrobilem planu gdyz bylem angazowany we wszystkie mozliwe prace na sklepie wlacznie z przestawianiem halogenow na znacznych wysokosciach, bo "zle oswietlaja stoly" i nie mialem czasu na obsluge klientow. Zenujace jest to ze to polska firma. Niech wyznacznikiem i ostatecznym ciosem bedzie to ze do tej pory nie dostalem od nich pitu i nie mam jak sie rozliczyc. Oboz pracy, zerowe perspektywy, przychodzisz do pracy i sie dowiadujesz ze juz nie pracujesz bo "nie potrzebujemy osoby na pol etatu"..alzheimer bo nawet nowe ogloszenie opiewa na etat lub pol. Przykre ze taka firma kojarzy sie z prestizem, tylko ze wzgledu na marki jakie ma w ofercie.
3
gość 2015-03-16 12:29:52
... przerażające ja dość długo szukam pracy bo wiadomo jaka jest teraz sytuacja z pracą . Dziś zadzwonili do mnie -jutro rozmowa kwalifikacyjna , ale po tym co przeczytałem to zastanawiam się i sam nie wiem poprostu masakra . Czy ktoś wie jak to wygląda w Warszawie?
2
gomez 2015-03-25 14:25:39
jeżeli jesteś w sytuacji w której potrzebujesz szybko pracy to na Twoim miejscu wybrałbym się tutaj. Praca jak praca - na pewno za przepracowane godziny Ci zapłacą co jest dużym plusem . Przynajmniej będziesz miała trochę czasu na to , żeby zebrać się w sobie i znaleźć coś innego w czym bardziej się spełnisz
leszek 2015-04-17 17:10:31
a czy mężczyzna też ma szanse się zatrudnić, jest dział męski u was? bo stanowsiko stylisty- sprzedawcy brzmi bardzo obiecująco, naprawde. dajcie znać jak ktoś wie jakie są szanse.
wszyscymnieznaja 2015-05-21 23:37:01
Nie Polecam pracy w RC. pracowałam w firmie ponad rok w różnych lokalizacjach. Umowę albo zobaczysz z kilku miesięcznym opóźnieniem albo wcale. o premii, którą sobie wypracowałeś możesz zapomnieć, wszystko zależy od humoru Pana A. a zazwyczaj nie jest najlepszy, więc tylko wzruszą ramionami i zagonią dalej do pracy. Jest to najbardziej ZAKŁAMANA firma w jakiej pracowałam, mobbing pracowników jest tam na porządku dziennym. Przychodzi Pani z biura i przepytuje Cię z cyfr: jaki jest limit na dany dzień, miesiąc i jaki był rok wstecz. jak nie wiesz to minusik i kilka minusików i już mają powód żeby zabrać Ci premię. Tajemniczy klient kilka razy w tyg, który jest ukierunkowany, żeby dać Ci ocenę negatywną, wszystko po to aby zabrać Ci premię, rotacja koszmarna!!! co 3 dni nowe osoby. rywalizacja pomiędzy pracownikami. Odradzam pracę w DM KLIF, kierowniczka jest tak zakłamana, że szkoda sółw. STYLISTĄ nigdy nie będziesz, tylko zwykłym asystentem sprzedazy, to wszystko co mogą Ci zaproponować.
NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!
gomez 2015-05-22 03:49:41
zgadzam się z Tobą. Praca w Royal Collection nie była moim dobrym wyborem. Miałem kilka ofert swojego czasu i wybrałem ich sklepy co okazało się totalną klapą. Wiem , że obecnie szukają ludzi na stanowisko stylista-sprzedawca po całym kraju. Może Wam będzie się tu wiodło lepiej niż mi. jakby nie było - powodzenia
1
adminas 2015-06-09 13:50:29
Moi kochani.Ja również odradzam pracę w Royal colection.Pracowałam tam niecały miesiąc bo nie dałam rady dłużej niestety.Tak jak wcześniej pisaliście to prawda,jeżeli chodzi o rozmowę to jest miło i słodko ,w pracy czyli w praktyce nie jest już tak słodko.Praca jest na stojąco ,musisz non stop obsługiwać ludzi w salonie i ciągle składać ubrania.Jeżeli nakłonisz klienta do kupna ,podchodzisz do kasy z ładnie złożonymi ubraniami w kostkę,jeżeli tego nie uczynisz to dostajesz naganną ze strony pani kierownik lub kasjerki która na 100 procent nakabluje na ciebie.
Ja pracowałam w Blue City w salonie.Kierowniczką jest otyła i zakompleksiona kobieta ,która nie umie się usmiechać,jest nieprzyjemna i niemłia .
Pani Chmura ciągle kontroluje jak pracują pracownicy,na początku każdego dnia robi zebrania i mówi co kto ma robić i czyta na głos kto ile zarobił dnia poprzedniego.Bardzo zabawną sytuacją jest rola pani księgowej w salonie która również panoszy się w salonie jak szara gęś i chyba aspiruje na stanowisko kierownicze ,jednak ze względów estetycznych raczej do tego nie dojdzie,
Atmosfera w sklepie jest kiepska,wszyscy plotkują ,donoszą i wyrywają sobie klientów.W Salonie pracuje również ochroniarz pewien który nowego pracownika traktuje jak śmiecia,ciągle mówi że są tam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i jeszcze żadnego nie złapał,zastanawiające jest to ..skoro ciągle im czegoś brakuje ,a on tyle lat pracuje,zapewne mam sporo fajnych rzeczy,hahahah
Nie polecam tej pracy..stylistki to mało atrakcyjne dziewczyny,niczego ciebie nie nauczą,mało tam zarobisz,na waciki może ci starczy i na mleko z bułką,nie awansujesz no chyba że jesteś facetem i zrobisz loda właścicielowi ,facetowi który ma około 60 i ubiera się dość kolorowo).
Z nikim się nie zakolegujesz ,bo wszyscy cię na początku mają ciebie za nic ,łącznie z piękną panią kierownik Chmurą .
Szkoda waszego czasu i nerwów.
Jeżeli tak bardzo chcecie pracować jako sprzedawcy to aplikujcie do 4F lub Zara,Nike.Tam jest zupełnie inaczej,lepsze warunki i atmosfera.
Royal Collection to marka przeszłości już.pozdrawiam i powodzenia w szukaniu pracy.
Lulii 2015-06-21 15:42:21
Problem z pracą w sieciówkach jest taki, że zwykle nie ma co liczyć na jakieś normalne pieniądze. Zwykle dostaje się albo najniższą krajową albo niewiele więcej co przy dzisiejszych wydatkach przeciętnej rodziny sprawia, że z jednej pensji człowiek na pewno nie wyżyje. Poza tym raczej ze stanowiska sprzedawcy kierunków rozwoju nie ma za dużo, albo nie ma żadnych.
Aśka 2015-07-20 12:06:56
Zakończyłam w ostatnim czasie współpracę z ROYAL COLLECTION - już nie wytrzymałam. Ile można zgadzać się na pracę w obozie, bo inaczej tego nie można nazwać. Brak szacunku do pracownika i jego pracy. Gdyby można było sprzedawać 24H ta firma na 100% wprowadziła by taką możliwość. Zapomnij o życiu prywatnym, bo wraz z rozpoczęciem tu pracy tracisz wszystko. Marne pieniądze a obiecane kokosy. Ciągle ucinana i zabierana premia od utargu, pensja hmmmm możesz do końca zycia pracować za najniższą krajową a i tak powinien człowiek im za to dziękować. Nie wspomnę o łamanych prawach pracownika !!! NADGODZINY - to Twój obowiązek !!!! Zapłata lub odbiór - ZAPOMNIJ to już ich obowiązkiem nie jest.
Odradzam każdemu!!!! Póki pracują na szczycie góry lodowej te osobistości to odradzam każdemu !!!!
monika 2015-08-23 15:27:22
To dziwna sprawa, bo jesli pracujecie na umowie o prace, to obowiązuje Was kodeks pracy i wówczas nadgodziny powinny być płacone 150% stawki albo do odbioru i to tez w stosunku 1:1,5. Chyba, że royal collection zatrudnia na umowie zlecenie, wtedy to umowa cywilno prawna i niestety nie ma czegoś takiego jak nadgodzina..
2
fgr 2015-10-24 22:13:42
a co z pracą jako magazynier??
jakie opinie??
już 2015-10-25 01:16:46
Sam jestem ciekaw, jak wygląda praca w Royal Collection właśnie na magazynie. Domyślam się, że wózki widłowe raczej nie są tam na porządku dziennym, choć jeśli by były, to i papier na to mam. Zastanawiam się tylko, ile taki magazynier może zarobić w tej firmie. Firma dość znana, więc może i pieniądze ciekawe.
czwartek 2015-11-05 08:32:25
Dzis mam rozmowe w Katowicach i po przeczytaniu Waszych opinii zastanawiam sie czy w ogole na nia pojsc!!
Pola 2015-11-14 13:32:41
Mam pytaie firma RC zaprosila mnie na 2 dniowe szkolenie do Warszawy w zwiazku z nowo otwartym sklepem w Lublinie Tarasy Zamkowe Czy ktos byl na takim szkoleniuile godzin trwa mniej wiecej jak wyglada Szkolenie trwa od 17 lstopada Dziekuje
Jolka 2015-11-29 16:26:23
Hej @czwartek wiem, że już trochę po czasie, ale warto iść zawsze na rozmowę, Marka Royal Collection - Fashion Connection to nie mała firma. Powiedz - byłeś/aś? Podziel się szczegółami, bo też chcę aplikować
Lublin 2015-12-04 17:08:43
Ma ktoś więcej info na temat zatrudnienia w Lublinie? Jak to wygląda opinie są bardzo kiepskie... Niech się ktoś podzieli informacją bo nie wiem czy jest się o co starać. ..
maga 2015-12-09 19:29:58
to super ze wysylaja na szkolenia, szkoda ze niektore sa w innym miescie ale pewnie szkolenia odbywaja sie w salonach wiec mozna podpatrzec jak sie pracuje
Kasia 2015-12-11 19:17:47
Bardzo nie polecam, osoba tzw Prezes Spółki FC zero odpowiedzialności i współpracy. Zapomniał, że człowiekiem się jest a Prezesem się bywa.
Anka 2015-12-19 23:12:07
@Kasia zastanawiam się co masz dokładnie na myśli, bo do tej pory trafiałam raczej na pozytywne opinie dotyczące Royal Collection-Fashion Collection. Zresztą kiedyś wpadły mi w oko oferty od nich i wyglądały ciekawie.
oki 2016-01-16 20:17:10
pozytywne opinie? Dzieciaku, nie ma takich, wiem co mówię, co zmarnowałam w tej żałosnej firemce rok czasu. Straconych nerwów nikt mi nie odda. Mobbing jest jedynym dopuszczalnym sposobem zarządzania pracownikami, któremu przyklaskuje żałosny pseudo zarząd i na to pozwala a nawet zachwala. Cóż można powiedzieć o stylu zarzadzania, jeśli idiotka z centrali mówi do ciebie : " nie obchodzi mnie że płaczesz, mnie wzrusza jedynie cierpienie zwierząt w schroniskach ". Gdyby można było głosami byłych i obecnych pracowników zdelegalizować istnienie tej firmy, to natychmiast na to głosuję.Mam nadzieję że upadną.
Jolka 2016-01-17 16:02:34
Jak nie ma @oki jak są, sama jestem tego najlepszym przykładem, pracowałam tam ponad rok i nie jest źle, pensja stabilna, rokowania dobre, atmosfera super
1
AA 2016-01-18 13:26:21
Prawo prawem a Royal jest ponad wszystko i wszystkich
kapsel 2016-01-23 20:41:10
Żadna firma nie jest ponad prawem, tym bardziej tak duża firma jak Royal Collection @AA. Oni mają masę papierkowej roboty, muszą się rozliczać ze skarbówką itd. bo mieliby spore kłopoty.
Xyzet 2016-02-09 14:38:25
Praca w promenadzie w Warszawie to ciekawe zajęcie dla studentów 1 roku medycyny. Pamiętacie te powiedzenie z amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości? Wszystko co powiesz może być użyte przeciwko tobie. ..trzeba trzymać języka za zębami i unikać gościa - łyska ze sztucznym uśmiechem. Ten to nadaje. Ale on tylko tak myśli..wszyscy wiedzą co trzeba!
lipa 2016-02-09 14:49:12
Szkoda życia na pracę w tej firmie. Tam się przewinęło kilka tysięcy osób i końca nie widać. To jest dinozaur w zarządzaniu. Rozumiecie. Jeśli macie pracę to siedzieć na dopiero i nie myśleć o zmianie na RC. Będziecie żałować. I pamiętajcie że to nie wasza wina tylko tych od siedmiu boleści koordynatorów, managerów itp. dziwolągów którzy nie mogą skumać że bez dobrych kierowników i pracowników są nikim!
masakra 2016-02-24 15:33:48
Odradzam pracy w firmie Royal Collection. Totalna olewka pracownika, proszenie się o umowę sprzed miesiąca. Wynagrodzenia nie wypłacane na czas, czasami czeka się na wypłatę po 2 miesiące (możesz płakać i kłócić się z kierownikiem, a on i tak Ci powie, że to nie od niego zależy, bo wypłaty wysyła księgowa z Warszawy). Na początku obiecywano mi różne szkolenia, a skończyło się na wydrukowanych materiałach. Trzeba mieć wiedzę na temat marek i doświadczenie, aby się utrzymać w tej firmie. Umowa podpisywana co miesiąc, także w następnym miesiącu albo Ci przedłużą umowę albo i nie (jeśli nie wyrabiasz miesięcznych limitów). Nie polecam, najgorsza firma w jakiej pracowałam. Robią utargi po 40, 70 tysięcy na dzień i nie potrafią na czas wypłacić pracownikowi wynagrodzenia, gdzie w innych sklepach taki utarg jest wypracowany przez pare dni i nie trezba się prosić o wypłatę.
1
Po pracy 2016-02-29 23:01:53
Zdecydowanie nie polecam pracy w Royal Collection, pracowałam przez rok. Ciągłe czepianie się o wszystko: to utarg na daną godzinę za niski, to średnia paragonowa zła,jak nawet wszystko jest w porządku to i tak się znajdzie coś czego można się przyczepić. Pensja oczywiście najniższa, premie owszem są ale czy się je dostanie, zależy od kaprysu zarządu, mimo że są to wypracowane ciężko pieniądze. Nadgodziny oczywiście niepłatne, ale przychodzić trzeba, bo przecież poza pracą nie ma się życia. Walka o klienta, koszmar,przez to atmosfera się psuje, każdy na siebie wilkiem. Starasz się jak możesz żeby wyrobić limity, średnią paragonową, ogarnąć wyznaczone zadania, obsługę oczywiście na 100%, techniki sprzedaży, wszystkie składy materiałów, historie firmy itp. itd. przychodzisz do pracy i dostajesz wypowiedzenie "bo muszą polecieć głowy". A i jeszcze wspomnę o tym że chciałam w swój wolny dzień pojechać na szkolenie to usłyszałam: "nie, bo po co". Zero dbania o pracownika nie ten to następny, popracuje miesiąc i się go zwolni. Nie polecam !!!
Komedia 2016-03-12 17:15:08
W RC wytrzymałam 3 tygodnie. Salon, w którym pracowałam był zarządzany przez Brand Managera zamiast przez osobę PRZYGOTOWANĄ do pracy z ludźmi. 7,5 godziny przez 5 dni w tygodniu na nogach (na 8 godzin przysługuje 0,5 godziny przerwy). Do tego kobiety muszą nosić bardzo ciężkie pudła z ubraniami, przesuwać ciężkie meble. Sama atmosfera jest beznadziejna- ze względu na rywalizację w wyrobieniu targetu, pracownicy zaganiają na siebie nawzajem do "kierownika". Wolny weekend? Zapomnij. Każdy chce wolny weekend więc dostanie "kierownik" tudzież "asystent sklepu". Na prawdę, wszystkim odradzam. Odciski od butów do służbowego ubrania leczyłam 3 miesiące.
Zwykły kowalski 2016-03-14 15:44:22
Odradzam. Patologia, wyzysk, oszustwa. Mobbing. Zatrudniają psycholi którzy męczą dziewczyny, molestują je, a kierownicy mają to gdzieś bo ma "dobre obroty". Totalne ścierwo.
2
Ma 2016-03-17 21:07:36
Powiem Wam, że trochę dające do myślenia są te wasze opinie, ale już dawno przestałam wierzyć we wszystkie hejty znajdujące się w internecie, bo to nie możliwe
przeczytaj jeszcze raz 2016-04-07 19:57:41
Nie musisz w to wierzyć. Twoja sprawa. Ale ja przeszłam przez to goowno i wiem , co mówię. TAM RZĄDZI MOBBING I TRZEBA MÓWIĆ O TYM GŁOŚNO.
ania 2016-04-17 09:12:11
To faktycznie to o co czym piszecie djae do myslenia, branża odzieżowa może nie jest dobrze płatna, trzeba wyrabiać targety, ale jak piszecie o mobbingu to aż trudno w to uwieżyć bo w firmie raczej pracują młode osoby
unin 2016-05-08 10:08:00
dokładnie, raczej ciężko w to uwierzyć, chociaż faktycznie wyniki sprzedażowe się liczą i w pewnym stopniu konkurencja występuje, to jednak firma nie mogłaby pozwolić sobie na takie historie i podejrzewam, że są to plotki
Iv 2016-05-09 02:01:19
Zdecydowanie odradzam! Nie wytrzymałam czterech tygodni! To jakiś obóz pracy. Tam ludzie boją się nawet głośnej oddychać. Najgorzej jest w Galerii Mokotów! Nikt Ci nic nie powie jak masz robić czy dobrze czy źle. A jak ten pożal się Boże dyrektor przyjeżdża to blady strach na wszystkich pada i są w stanie na minę puści każdego byle by tylko siebie ochronić. Grafik zmian to jakiś obłęd. Ludzie tam paczkę fajek dziennie palą a i tak rady nie dają. Pieniądze takie jak wszędzie ale praca nie warta juz wole do MCDONALD'S . Najgorsi są ci niby analitycy przychodzą i ci mówią ze wszystko źle i ze się obijasz a robota leży. Ale oni też się boją. Chora sytuacja! Jeszcze raz odradzam!
2
royal 2016-06-02 14:24:22
Awans? W zyciu nawet po kilku lat starań wykorzystaja cie tylko a nie docenia niestety... 15 tys limit? a gdzie tam My mielismy po 50,a nawet 60 tysiecy do zrobienia zalezy to od miesiaca. Praca ciezka, duzo do zrobienia. Jedni tylko sprzedaz w glowie inni praca, stylizacje i to takich wlasnie wykorzystuja a doceniaja tych co maja parcie na sprzedaz i tylko to ich interesuje. Niestety jesli kazdy na to by tak patrzyl to wygladaloby na sklepie strasznei! A przeciez stylizacje sa takie wazne... Ekipa byla codowna za to kochalam ta prace, poza tym zero szacunku!
ŻENADA ROYAL 2016-06-10 18:11:51
Nikomu, kto ma wyższe aspiracje życiowe nie polecam pracy w RC. Atmosfera, zarobki i chaos jaki panują w tej firmie są patologiczne. Nie wróżę by długo pociągnęli na rynku w niektórych miastach przy tym nastawieniu do pracownika- nacisku i ciągłej rywalizacji. Płacą marne pieniądze, obcinają premie, wzywają na nocne zmiany do pracy na magazynie, zwalniają księgowe, ochroniarzy a potem zespół - bo nie radzą sobie na rynku i z konkurencją. Zmieńcie nastawienie do pracownika i róbcie realne plany miesięczne dla sklepu na dany miesiąc- a będziecie mieć rezultaty- czyli zadowolonych i mniej zestresowanych sprzedawców czy asystentów stoisk- to pieniądze w postaci utargów do Was wrócą!!! PRACOWNIKOM odechciewa się pracować po tygodniu pracy w takiej atmosferze nagonki jaką spotkałem po raz pierwszy w życiu! Chwała Bogu już mnie nie ma w tym zespole!
edfg 2016-06-15 22:03:14
hmm no nie wydaje mi sie zeby byl az tak jak piszesz :(
Zostaw swoją opinię o Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.