Opinie o Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. w Warszawa Poleczki 23 lok. BUD. H

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. w Warszawa Poleczki 23 lok. BUD. H

Czy ktoś wie co dziś się wydarzyło w Warszawskim Klifie?

Hmm
@123123123

W Royal?

@123123123

Podobno jest zabity dyktą i nie można tam wejść - prawdopodobnie nie zapłacili czynszu

Tak

Ojjjjj

Dlaczego?

Ojj
@Ojjjjj

To co się tam wydarzyło?

pomysł

Może po tym wszystkim otworzą sieć second hand "Świeża Rosa". Będzie z pierwszego przebrania i wszystko dwa razy prane przed wywieszeniem na półkach.

Pomysł 2
@pomysł

Dobry pomysł ::D Tylko trzeba podwładnych na praczki przeszkolić :D

Mia
@pomysł

I porządnoe odkurzone, pronto bedzie czuc z daleka, tuz przrd wejsciem na SALON HAHAHA

Być może wiecie albo nie wiecie o tym Ze jeśli firma uporczywie nie chce się rozliczyć z pracownikiem i nie ważny tu jest powód. To jak najbardziej j może być to uznane jako przestępstwo. Także w prokuraturze można też zasięgnąć informacji

Sprzedawca

Spotkanie trwało około 10 minut, zorganizowane w późniejszym miejscu pracy. Doświadczenie na stanowisku sprzedawcy, ale brak wiedzy na temat mody nie był problemem do zatrudnienia. Bardziej luźna rozmowa aniżeli konkretne pytania. Pani opowiedziała kilka słów o firmie, niestety bez historii której nie znała. Większość z tego co usłyszałem na rozmowie tj. zapewnień, obowiązków czy przywilejów nie maila miejsca w rzeczywistości.

Kilka pytań o które pani pytała czytając przed sobą moje CV.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Były

Wszystkie sklepy w Wawce mają otwarte te burasy??

Nickowy

Widzieliście tytuły przelewów? ZALICZKA za 04/2020 a ja się pytam co z 03/2020

QQQ
@Nickowy

U mnie w tytule jest splata zobowiązań. Nie pracuje u nich. Na żadne spłaty nie wyrażałam i nie wyrażam zgody. (usunięte przez administratora) Robią co chcą i jak chcą. Dalej uskuteczniają pogrywki Dostanie im się za to (usunięte przez administratora)

@Nickowy

I jeszcze tam pracujesz?

ciekawe

Czyli wszyscy, którzy zgodzili się ze wsteczną datą w kwietniu podpisać od 1 marca obniżkę pensji do 2600 brutto mają ją płaconą w ratach? Raz 500 zł, raz 750 zł itd. itp.? Kilka definicji: 1. Niewypłacalność w rozumieniu Prawa upadłościowego po nowelizacji z maja 2009 roku – zachodzi jeżeli dłużnik nie wykonuje swoich wymagalnych zobowiązań pieniężnych (art. 11 ust. 1 pu). Wymagalność to stan, w którym wierzyciel ma prawną możność żądania zaspokojenia przysługującej mu wierzytelności (np. wskutek nadejścia terminu świadczenia). 2. Upadłość (potocznie bankructwo, plajta) – procedura wszczynana w razie niewypłacalności dłużnika, polegająca głównie na wspólnym dochodzeniu roszczeń przez wszystkich jego wierzycieli. Upadłość to tzw. egzekucja uniwersalna prowadzona na rzecz wszystkich wierzycieli dłużnika, ze wszystkich składników jego majątku jednocześnie. Dziękuję.

Kpina
@ciekawe

Ja nie zgodziłam się na zmianę umowy. Moja umowa już się dawno zakończyła i też dostałam dziś wpłatę 666 zł. Nie wiem co to jest co mam z tym zrobić. Jak to rozłożyć na zaległe opłaty i całą resztę To jest szczyt wszystkiego kpina. Bezprawne. Ja nie podpisywałam umowy na wypłatę w ratach. Na to wszystko jest paragraf

Prawda
@ciekawe

Powiedz mi który normay człowiek zgodziłby się na takie coś. To jest poprostu poniżanie człowieka. obracanie sobie gi wokół palca człowieka. Naprawdę Sory ale ci co się na zgodzili są totalnie popieprzeni

Burak
@ciekawe

Ewentualnie można być tak jak oni chamem i burakiem i doić ich z kasy będąc na L4 a potem wypowiedzenie :P

Ludzie przeżyjcie w końcu na oczy. Zostawcie ich Znajdzicie sobie inną pracę. To co oni robią to jest zwykle pogrywanie z człowiekiem. Można z dnia na dzień zerwać umowę w takiej sytuacji. Okres wypowiedzenia umowy też sie liczy. Boto jest z winy pracodawcy. Ile jeszcze pajace będą ciągnąć ten cały cyrk

info

Przecież to jest kpina, firma jest trupem w takim razie. Zarząd będzie miał zarzuty na 100%. Wiele lat będą chodzić po Sądach i zeznania składać. W takich warunkach obowiązkiem jest wnioskować o upadłość, firma jest niewypłacalna faktycznie. Jest tylko kwestią czasu zanim któryś z profesjonalnych wierzycieli tego nie zrobi tj. Galerie, dostawcy, firmy współpracujące.

@info

Przyjdzie czas że ich zlicytują. Albo pójdą do pierdla

Kpina

.Jak ktoś nie jest świadomy to niech sobie przeczyta Pensja w ratach lub z opóźnieniem Nieprawidłowości pojawiają się już przy wynagrodzeniu zasadniczym. Pracodawca powinien wypłacać je podwładnemu co najmniej raz w miesiącu, w stałym i ustalonym z góry terminie. Z zasady robi się to z dołu, czyli za pracę wykonaną, niezwłocznie po ustaleniu jej pełnej wysokości, nie później jednak niż w ciągu pierwszych 10 dni następnego miesiąca kalendarzowego. Pensję można przelewać także z góry, o ile takie ustalenia zostaną przyjęte w zakładzie (na przykład w przypadku nauczycieli). Jeżeli dzień wypłaty jest wolny od pracy, wynagrodzenie wypłaca się w dniu poprzedzającym. Przy czym przepisy dotyczące daty wypłaty wynagrodzenia mają charakter bezwzględnie obowiązujący, tak więc jeśli pracodawca zwleka z wypłatą wynagrodzenia lub chce wypłacać je w innym sposób niż raz w miesiącu (na przykład w ratach), pracownik ma do wyboru trzy opcje: zgłosić sprawę do inspekcji pracy, pozwać pracodawcę lub rozwiązać z nim umowę bez wypowiedzenia. Powodzenia

@qq

Zobaczcie już jest maj a oni jeszcze się z ludźmi jeszcze za marzec nie porozliczali. (usunięte przez administratora) Jak rozmawiam ze znajomymi wszyscy są w firmach rozliczeni jak ludzie.(usunięte przez administratora)

qwerty

w arkadii salon otwarty...

Były
@qwerty

A pracownicy rozliczeni???

@Były

Za darmo pracują. To dla nich normalne.

Żałosne
@@qq

Podobno nie przyznali im tarczy i będą płacić w ratach + nie ma komu sprzątać bo sprzątaczki sie też zbuntowały także zwykil pracownicy teraz będą odkurzać i kible czyścić

@Żałosne

Wychodzi na to że sprzątaczki są dużo mądrzejsze od tych naiwniaków. Tak jest człowiek powinien mieć swoją godność i Honor. A nie dać się (usunięte przez administratora) i mówić że jest cudownie. Oj będziecie jeszcze płakać to pewne. Ja uważam że takie firmy powinnyśmy zniknąć. Dla takich nie powinno być miejsca na rynku

Lora
@@@qq

Potwierdzone nie przyznali im tarczy. Powodzenia tym co dalej są w sklepach.

@@@qq
@Lora

Czyli co od starosty też zero?

Royal
@@@@qq

zero

@@@@qq
@Royal

Super! Nieźle sobie nabruzdzili. Czas otworzyć szampana! Kara musi być za wszystko! Nie ma co takich żałować!

omg
@@@@@qq

Niestety albo stety to rozczaruje wszystkich antyRoyalowców...Firma na 100% załapie się na tarcze.ZUS odsyłał wnioski z powodu błędów w ich wypełnianiu a nie z racji tego że wogólne nie dostana...ponad 60% takich wniosków Zus właśnie odsyłał do poprawnego wypełnienia...spokojnie dostaną kase.

Aha
@omg

Okaże się. Oby tylko pracownicy załapali się na pensje i resztę ZALEGLOSCI :D Royal to jest firma której za grosz nie można ufać. To są beznadziejni i na dodatek bezczelni ludzie. Moja rada jest taka dla pracowników.. szukajcie pracy gdzieś indziej dopóki można jeszcze coś znaleźć. Bo się obudzicie z ręką w nocniku. Podpisując nową umowę porostu daliście d.. :D

Aha
@omg

A ty miłośniku Royala idź im jeszcze (usunięte przez administratora) za to potraktowanie . Obrzydzenie mnie bierze na takich co jeszcze się za nimi wstawiają. Odrazu widać że to identyczne podłe charaktery

prawda
@Aha

tarczy nie dostali. ludziom mydlą oczy. chcą, aby ktoś do końca miesiąca pracował, więc dadzą 500 zl i obiecają, ze za tydzien bedzie reszta.. i tak sie to bedzie ciagnelo. az beda takie zaległości ze nie dadzą rady wypłacić.

qwerty
@Były

niestety nie wiem, pracuję w innej firmie w tej samej galerii

@Lora

A skąd takie ibfo, jest to pewniak?

@@qq

A przecież nawet za luty jeszcze nie wszyscy mają :(((((((

kto to pisze?

@dobry obywatel

To nie źle :(

Spotkanie

Na dzisiejszym spotkaniu stwierdzili że jutro wszyscy powinni dostać 750 BRUTTO - zobaczymy ;)

Haha
@Spotkanie

No nie mogę :D co to ma być? Pensja za marzec? Jak to rozlozyc na wszystko opłaty życie Nie bardzo rozumiem Ja pierdzielę. I co wszyscy na to? Ok szefie Nie ma sprawy. Jesli tak to tylko usiąść nad wami i płakać. Naprawdę Brak słów

Kabaret
@Haha

Brawo! Coraz lepiej. Oby tak dalej was robił w konia :D Płaci i będzie placil tak jak jemu wygodnie a wy dalej jak pokorne pieski. Żenada

Nigdy się nie poddawaj

Były sobie kiedyś dwie myszy, które wpadły do miski pełnej śmietany , z ktorej nie potrafiły wyjść.Myszy bardzo się bały, że utoną.Ruszały się i próbowały utrzymywać na powierzchni...niestety nie były w stanie i były przekonane, że nie dadzą rady. Po kilku nieudanych próbach pierwsza z nich dopuściła i zginęła...Druga myszka pomyślała zupełnie inaczej: będę walczyć do końca nie poddam się może uda mi się wydostać.I zaczęła machać łapkami i uderzać o śmietanę tak długo , aż ze śmietany zrobiło się masło...Wtedy wyskoczyła z miski, uratowała się...Nigdy się nie poddawajcie :-)

Pytanie :D

Jak tam? Wielbiciele Royal. Dostaliście wystarczająca ilość maseczek i rękawiczek w pracy? :D Czy po jednej sztuce na cały dzień? Czyli praca, kibel spożywanie posiłków w tych samych przez 8 godzin? Znając tą firmę to całkiem możliwe. Tak jak nie możliwe było zdobycie plastra w sklepie. Brak nawet apteczek. Kontrola BHP aż się tam prosi

Ktoś
@Pytanie :D

Podobno w Wawie wszystko ma być w środę bo w zeszły czwartek zamówlli ale cóż wątpie że jest tego dużo....

info

Wszystkie sklepy poza Warszawą zamknięte.

@info

W, Warszawie też nie wszystkie otwarte

@info

Zresztą nie ma kogo żałować. Karma wraca

Będzie miał kto im kartony pakować :D. Nie będą się nudzić :D

pomysł
@info

Które w Warszawie zamknięte?

@...

Podobno promenada

Cokolwiek
@info

Zamknięte są: Promenada Klif Główny + Campione (zabite dyktą przez władze galerii podejrzewam że za niepłacenie czynszu) Arkadia ma też zablokowanego kuriera

###

Jak tam wam lepiej to pakować się i odjazd. W czym problem :D Polacy mają swoje problemy. A nie słuchać jeszcze waszych zali

bylejak

I jak? Wszyscy ochoczo stawia się za najniższa krajowa w poniedziałek? Czy w ogóle royal jest przygotowany do otwarcia sklepów?

@bylejak

No co Ci co popisali nie dmogą się doczekać powrotu do pracy. Są zakochani w Royal :D To będzie czas relaksu :D Czy się stoi czy się leży pensja się na leży...hahaha

nocóż

Powiem tak przezimuje do znalezienia czegokolwiek nowego i składam wypowiedzenie. Jestem już po rozmowie z kilkoma firmami teraz czekam na odpowiedź

@nocóż

I tak zrób. Zdecydowanie lepiej na tym wyjdziesz.

Prognoza na przyszłość.

Handel będzie bardzo skąpy. Nie tylko dlatego że ludziom uszczupliły się portfele. Większość już trzyma na czarną godzinę w Galeriach też będą obostrzenia i to nie małe do których nie tylko klienci będą się musieli dostosować ale również sklepy.wszystkie Gastronomia również . Na parkingach co drugie miejsce będzie mogło być zajęte. Więc klientów bedxie o połowę mniej Prawdopodobnie będą kontrole sanitarne. Ciekawe czy RC zaopatrzy sklepy w srodki sanitarne. I zabezpieczy pracowników. Bo to będzie obowiązek pracodawcy. Czy będą musieli sami się we wszystko zaopatrzeć. A to też jest wydatek. Sklepy też trzeba będzie kilka razy dezynfekować. Więc nie wierzę w przetrwanie RC. Zresztą sami się przekonacie.

dokładnie
@Prognoza na przyszłość.

Dokładnie tak. Jeszcze nikt nie poruszył też kwestii tego skąd pochodzi towar i że każda nowa dostawa powinna przechodzić kwarantannę. W RC na 100% tak nie będzie. Ja nie widzę możliwości aby to trwało. I bardzo dobrze, bo RC to bardzo słaba firma a kultura osobista góry jest naganna w najlepszym razie. Prawa pracownicze deptane po ziemi od lat itd.

Prognoza na przyszłość
@dokładnie

Żeby pracownik musiał żebrać o swoją pensję to już jest hańba. Ale widać że niektórym takie traktowanie poprostu odpowiada. Zero rozumu :D

@Prognoza na przyszłość

Dali z siebie zrobić głupca. A prezes się teraz cieszy że i tak go będą zawsze po rączkach całować. No tak... lepiej być parobkiem (usunięte przez administratora) Niż poszukać innej pracy. Następnym razem podpiszcie umowę za miskę ryżu. I też że wsteczną datą :D Pozdrawiam :D

Tadzik

Nie rozumiem tych którzy przez tyle lat narzekają ze są źle traktowani a siedzą tam mimo wszytko. Co trzeba mieć w tych głowach? Szczerze mówiąc Sory ale to oni są głupsi od szefostwa. Jest źle to szukam innej pracy. A tu nie .. narzekam ale. d.. y nie stąd nie ruszę. To taka swego rodzaju nieudolność A ich to cieszy. Ogarnijcie się naprawdę

Nie zainteresowały się bo większość jak teraz widać tyrana uwielbia. A tyran jeszcze bardziej czuje swoją władzę.haha.

@777

Nie dociera to do mnie kompletnie. To jest przerażające. Jeszcze byłabym w stanie zrozumieć, że gdzieś na prowincji gdzie panuje szalone bezrobocie, bez żadnego wykształcenia ludzie kurczowo trzymają się pracy i żyją z dnia na dzień. No ale do jasnej choinki, większość salonów jest w dużych i średnich miastach, gdzie pracy nie brakuje. Czy pracownicy rc mają syndrom ofiary czy po prostu przyzwyczaili się do takiego traktowania i uważają, że to normalne? Ludzie którzy godzą się na takie traktowanie są współwinni takich praktyk.

syndrom sztokholmski

Ludzie, którzy zbyt długo pracują z takimi (usunięte przez administratora) nie znają już normalnych warunków pracy i niestety przenieśliby swoje doświadczenia i wzorce do nowego środowiska, efekt, wycięto by ich jako destrukcyjnych dość szybko. Po prostu za długo pracują z AR, za długo byli poniżani i za długo musieli skompleć o wypłaty, nie znają innego życia, boją się wyjść z więzienia mimo, że klatka otwarta. "Syndrom sztokholmski – stan psychiczny, który pojawia się u ofiar porwania lub u zakładników, wyrażający się odczuwaniem sympatii i solidarności z osobami je przetrzymującymi. Może osiągnąć taki stopień, że osoby więzione pomagają swoim prześladowcom w osiągnięciu ich celów lub w ucieczce przed policją." --https://pl.wikipedia.org/wiki/Syndrom_sztokholmski

@@777
@syndrom sztokholmski

Dokładnie tak. Ja robię to co powinnam zrobić mam swoją godność i nikt mi nie powie że został bo lepszej pracy nie będzie że to jedyne wyjście i na dodatek podpisał tą wsteczną umowę. A to to jest wogóle żałosne.. Praca będzie na tą najniższą nawet jeś teraz. Ale jak komuś się nie chce usiąść i poszukać. To będzie siedział tam do u.. śmierci i dalej skamlał jaki pan jest nie dobry. Ina koniec jego kariery zostanie bez grosza przy (usunięte przez administratora)

@oszukanawroyal@gmail.com

W Polsce po większości nie ma takiej solidarności między pracownikami. I takie poniżanie pracowników nigdy się nie skończy. Mam tylko nadzieję że kodeks pracy będzie niedługo bardziej rygorystyczny dla pracodawców. Będą zamykać firmy które nie wywiązują się z jakich kolwiek należności a w szczególności za nie opłacanie składek i nie wyplacanie w terminie wynagrodzeń. Tak jak to jest w innych krajach Unii

@@@777

Możesz jescze raz napisać o co ci chodzi. Co znaczy gwoździe? Jako pan? Bo nie bardzo rozumiem :D

Prawo
@Prognoza na przyszłość

Ale takie uporczywe nie wywiązanie się ze swoich zobowiązań wobec pracowników a jakby nie było zarazz będzie kolejny miesiąc i nadal nie dostaliśmy pensji to już nie jest wykroczenie tylko przestępstwo

oszukanawroyal@gmail.com

Niestety, też miałam okazję poznać takich ludzi w rc. Chociaż byli na szczęście w mniejszości. Reszta narzekała, ale cały czas była podporządkowana wodzowi. No, ale jednak były takie wredne, fałszywe lizuski o których wolałabym zapomnieć.

@@@77

Podpisali szyscy co tam zostali Zaczynając od marca czyli wstecz. Oczywiście na gorszych warunkach. Chodziło o to żeby firma dostała dofinansowanie od starosty chyba łącznie z marcem. Tylko nie wiadomo czy to jest zgodne z prawem. Dlatego też ja nie chciałam wejść w takie machloje :D,

@@@@77

O w mordę, mam nadzieję, że oni nie wylewają swoich frustracji na tym forum? Sami są sobie winni, brawo! Cisną mi się na język słowa obraźliwe, mam złe zdanie o ludziach którzy przystali na taki układ. Ok, mogli podpisać umowę za niższą stawkę na kolejny miesiąc, ale wstecz?! Rozumiem jak ktoś nie podpisał to wylatywał? Wow, ja nie dostałam takiej "życiowej oferty", jakby mi zaproponowali wsteczną umowę (cokolwiek to jest, pierwsze słyszę) to chyba bym ich wyśmiała. Zaproponowali mi kolejne zlecenie na kwiecień za dużo niższą stawkę, nie skorzystałam. I jak już pisałam i tak mi nawet za marzec nie zapłacili, chyba to zemsta, bo nie przyjęłam tej wspaniałej oferty. Swoją drogą, ktoś niżej pisał, że rc dostał wypowiedzenie najmu w dwóch galeriach. Jeżeli to prawda, to wiele osób mocno się zdziwi. To forum nauczyło mnie, że w każdym komentarzu, każdej plotce jest ziarno prawdy.

@oszukanawroyal@gmail.com

Wspaniale! Czyli te osoby które nie podpisały bądź nie zaproponowano im "wstecznych umów" nie otrzymali pensji. Bardzo dobra wiadomość, przyda się w sądzie.

@777
@oszukanawroyal@gmail.com

Oczywiście gdyby to była propozycja zmiany umowy na gorsze warunki ale od kwietnia mogłabym to mimo wszystko zrozumieć. Ale oczywiście po wypłacie wynagrodzenia za marzec. Ale to co oni zrobili i zaproponowali to już przegięcie. Trzeba pisać pisac i jeszcze raz pisać. Żeby wszyscy którzy będą szukać pracy niech wiedzą w co się mogą wpakować.

Majka

Podpowiedzcie co aktualnie słychać w firmie? Macie jakieś nowe informacje?

@Majka

Chyba bez zmian. Cześć została reszta pisze skargi

***,
@Majka

Lepiej szukać już pracy. Niż potem czekać na ich łaski.

Hej

No to tym którzy zostali życzę powodzenia.

Jm
@Hej

Przynajmniej będzie komu spakować kontrahentów :D A reszta może poczrkać. Przecież wybaczycie prezesowi :D wychodzi na to że już wybaczyliście. :D oj ludzie Widać że sami dla siebie nie macie szacunku. To co się dziwić ze oni nie mają. Tylko później nie skamlajcie. Bo zrobicie z siebie pośmiewisko :D

oszukanawroyal@gmail.com

Z tego co widzę szuka Pan klientów ogłaszając się na gowork, komentarze są z końca marca. To manipulacja i kryptoreklama. Po wpisaniu numeru telefonu w wyszukiwarce nie znalazłam danych żadnej firmy windykacyjnej. Kogo Pan reprezentuje? Myślę, że każdy rozumny człowiek, poradzi sobie bez takiej pomocy. Od ściągania należności od pracodawcy jest pip, są sądy i komornicy.

Ok

Z jakiego sklepu? Można było podpisać 2600.

Ivj
@Ok

Jak można podpisać po takim potraktowaniu. Jak można zaufać takiej firmie.? Która od dawna pracownika ms za nikogo. Jesli ktokolwiek to zrobił to jest poprostu nieudolnym człowiekiem. Nie szanującym siebie. Trochę rozumu. W życiu czegoś tyskiego bym nie zrobiłam. Mam swój Honor. Jedynie co mogłabym zrobić to Napluć im w twarz. Dls mnie to zero nie firma

sprawa w sądzie
@Ok

Ja mam z nimi sprawę w Sądzie od kilku miesięcy. Przeniesienie zobowiązania na majątek prywatny członków zarządu po prawomocnym wyroku Sądów I i II instancji w przypadku ich odwołania nie jest specjalnym problemem, to jest do zrobienia i Andrzej regularnie ma najazdy komorników na swoje mieszkania i inny majątek. To nie jest nie do zrobienia, tylko po prostu on wie, że tylko ok. 1-2% ludzi dojdzie do tego etapu bo reszta albo nie ma wiedzy, albo kasy albo wytrwałości. Ostateczny rozrachunek to 2-3x więcej niż wielkość zobowiązania z uwagi na koszty odsetek i koszty sprawy Sądowej, które są również do zwrotu, w trakcie spraw oczywiście regularne informowanie prokuratury na wszelkie tematy, które wychodzą, tak samo z informowaniem ZUS, PIP i UOKiK.

sprawa w sądzie
@Ok

A robotę nie za 2600 a nawet za 4500 to sobie możesz w Biedronce albo DHL lub InPost od ręki załatwić i to na umowę o pracę a nie jakieś dziwne wyroby umowopodobne z ludźmi bez wiarygodności.

@sprawa w sądzie

Oczywiście ze tak. Ale tak jak wspomniałam to sa ludzie nie udolni. Nie wierzący w siebie. (usunięte przez administratora)

Chodzi Ci o te 224 zl??

oszukanawroyal@gmail.com

Proszę Cię, oni nie zapłacili mi nic, zero. Winni są mi pieniądze za cały miesiąc. I nie, nie poszłam na porozumienie, niczego nie podpisywałam. Zakończyłam z nimi współpracę jak dowiedziałam się że stworzyli nowe stanowisko pracy i dali wypowiedzenia wszystkim pracownikom. Postawiłam warunek, że mogę współpracować z nimi w kwietniu, ale za normalną stawkę, taką którą mam na umowie z marca. Także ja nie negocjuje.

Ok

Prezes powiedział ze nie dostaną pieniędzy z tarczy?

@Ok

Powiedział, że jak dostaną pieniądze z tarczy i otworzą się galerię to wówczas mi zapłacą. A czy dostaną pieniądze z tarczy to nie wiem.

@Ok

Napisałam, że powiedział: " dopóki nie otworzą się galerie i nie otrzymamy pieniędzy z tarczy to prześlemy Pani wynagrodzenia, bo nie mamy pieniędzy i jest kryzys".

M
@oszukanawroyal@gmail.com

A chociaż wiedzą czy dostaną pieniądze z tarczy?

Rmc

Prawdziwą tarczę dostają ci którzy nie zwolnili pracowników. Oni jedynie co mogą dostać jakaś bardzo skąpa pomoc. I nie wiadomo jeszcze czy wogóle dostaną. Bo tego nikomu nie gwarantują A już jest 21.04. Starosta tak jak napisali ma 14 dni na rozpatrzenie każdego wniosku o idofinansowanie. Więc możecie się spodziewać tego ze zsa marzec również nie będzie jeszcze wynagrodzeń. Chyba że kolejny ochłap 224. Wcale się noe zdziwię. A na pełne rozliczenie będziecie czekać do us.... śmierci. I możecie się tego nie doczekać. Wówczas miejcie pretensje do siebie Naprawdę 100 razy lepiej pójść teraz nawet do biedronki pracować to zadna hańba.!! 100 procentowe wypłaty i premie. A RC to banda o......ów.. Nic dodać nic ująć..

Ral
@oszukanawroyal@gmail.com

Jakie nowe stanowiska pracy? O czym ty mówisz?

@oszukanawroyal@gmail.com

Hm. O ile będą w miarę obroty A na to sie niestety nie zapowiada. Więc dalej będzie to samo "nie mamy obrotów więc nie mamy z czego wam zapłacić." Więcej niż pewne. Więc trzeba jak najszybciej działać

@Ral

Napisałam stanowisko. Jedno nowe stanowisko, ktorego jeszcze w marcu nie było.

@Rmc

Ja już dla nich nie pracuję. Winni są mi pieniądze za marzec. I choćbym miała sądzić się z nimi do usranej śmierci to nie popuszczę. Dla zasady, z szacunku do siebie i z nienawiści do januszowania. I polecam wszystkim którzy zostali zastanowić się czy warto, bo zaprawdę powiadam wam, że was potraktują kiedyś tak samo.

@sprawa w sądzie

Na jakiej podstawie odwołał się od wyroku?

@oszukanawroyal@gmail.com

Może się odwoływać. Ale i tak ty wygrasz przecież musiałby udowodnić ze się rozliczył z tobą. Prawo jest zawsze po stronie pracownika. Prędzej czy później Odzyskasz. Można na starać się też o odszkodowanie. Tylko trzeba działać. Samo się nie zrobi

@###

Ależ oczywiście, nadal działała e sąd. Więc pozew można składać online. Co do działania, to muszę odczekać 7 dni na odpowiedź w sprawie wezwania do zapłaty. Ciekawi mnie jakich argumentów użył odwołując się do wyroku.

Zostaw merytoryczną opinię o Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 3 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 139 ocen.

Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.