Opinie o Jamiks Kids Fashion Sp. z o.o. sp.k. w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Jamiks Kids Fashion Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Jamiks Kids Fashion Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jamiks Kids Fashion Sp. z o.o. sp.k. w Jarocin

Nick Nowy wpis

Zatrudnij się tam,a się przekonasz ;-)))))))

Tacik

Tak mało informacji zostawiacie na forum, trochę to zastanawiające. Warto w takim razie starać się o pracę?

Bela
@Tacik

Nie!!!

Weronika Nowy wpis
@Bela

Dlaczego? :/ Mogłabym poznać jakiś powód dlaczego uważasz, że nie warto starać się o pracę w Jamiksie? Z krótkiego 'nie' niestety nie jestem w stanie nic wywnioskować... :(

Jadzia Nowy wpis
@Tacik

Zdecydowanie nie, no chyba że ktoś lubi stres i nerwy w pracy, oraz traktowanie jak nie powiem co.

Zośka i Małgośka Nowy wpis

Bardzo dobra, wręcz świetna FIRMA, której niewyobrażalnie mocno zależy na dobru pracownika,wszystko co robi-robi z myślą i na korzyść pracownika.Rodzinna i miła atmosfera.Bardzo konkretne, wysokie zarobki.Dużo wyrozumiałości, szacunku i poszanowania.NAJLEPSZA FIRMA W REGIONIE :-)

Iza

@Bela Zabrakło argumentów uzasadniających taki wpis? Firma ok pod warunkiem, że ma dobrego pracownika,polecam.

Jamiks Kids Fashion Sp. z o.o. sp.k. prowadziła rekrutację na stanowisko PRZYUCZENIE NA STANOWISKO DZIEWIARZA. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Sara

Tak tak bardzo dobra wrecz świetna "firma" z niepokojem

Klara

Generalnie dobry pracodawca i świetna firma, jedynie jest niepokój czy kryzys sanitarny nie dokuczy zbyt mocno.

Melia

www.mayoral.es

Viola

Praca fajna dla tego kto chce pracować. Wiadomo za leżenie nikt nie płaci pracować trzeba jak w każdej innej firmie. Wypłata co miesiąc tak jak na umowie. jest możliwość zarobic dużo więcej. Nadwyżka pieniążków prędzej czy później zawsze wypłacona. Nikt nikomu nie zagląda do torebki

@Viola

Na jakiej podstawie wypłacane są dodatki w Jamiks Kids Fashion skoro mówisz, że można zarobić sporo ponad kwotę wpisaną na umowie? Mam nadzieję, że powiesz mi coś na ten temat!

Anja5534

Jamiks upokarzal ludzi, są kontrolę przy wychodzeniu z firmy i grzebanie w torebkach pomimo braku jakichkolwiek podejrzeń, do tego nie zawsze są wypłaty na czas, niestety bardzo nie polecam

Bartosz

@Zośka, a napiszesz coś o firmie Jamiks Kids Fashion? Wiesz może jaka jest atmosfera u tego pracodawcy? Czy są na forum pracownicy Jamiks? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

Bartosz

Jak się pracuje w Jamiks? Polecacie? Jakich pracowników obecnie szuka firma? Nie widziałem nic na stronie. Podpowiecie? Firma z tego co widziałem jest już długo na rynku. Może warto zaaplikować? Jakieś zmiany zaszły od ostatnich komentarzy?

zoska
@Bartosz

Bardziej polecam firmę konkurencyjna również z Jarocina - Marika. Lepsze zarobki

Wyk

Dużo produkują u innych na kooperacji dlatego mało ofert pracy

Asia

Zarobki bez rewelacji, jakiś czas temu zwalniali wiele osób, szef arogancki

admin

Jak kształtują się zarobki w firmie Jamiks Kids Fashion Sp. z o.o. Sp. k. ? Czy zawsze można liczyć na premię czy dostaje się tylko podstawę? Napiszcie w komentarzu!

Zostaw merytoryczną opinię o Jamiks Kids Fashion Sp. z o.o. sp.k. - Jarocin

• Jak się pracuje w Jamiks Kids Fashion Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Jamiks Kids Fashion Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jamiks Kids Fashion Sp. z o.o. sp.k.?

Jamiks Kids Fashion Sp. z o.o. sp.k.
2.5/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Wrocławska 117a
    63-200 Jarocin

Jamiks Kids Fashion Sp. z o.o. sp.k.