Opinie o Tobacco Press w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tobacco Press. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tobacco Press na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tobacco Press w Szczecin

Ciekawy

Witam, czy dostaliście już może PITy ?

Agata

Grażka

@Grażka

Ja mam 10 nie 15!!!!!

@Grażka

jak co miesiąc to samo... Fv Ajentów wg umowy płatne są do 10tego!!! Niestety ja nie otrzymałam należnego wynagrodzenia w czasie.. czyli pewnie najszybciej będą we wtorek :(

ona
@Ciekawy

no i co z tą kasą? mam nadzieję, że dziś będzie!!!

Co z wami?!!!

Marta, przestań być podnóżkiem Roberta! Myśl samodzielnie, praktycznie i rozmawiaj z ludźmi z punktów co potrzebują, co jest ich problemem a nie przywozić frazesy od Roberta. A ty Robert przestań wciskać swoje wymysły jak się na niczym nie znasz i na punkcie nigdy nie stałeś.

@Co z wami?!!!

Wychował ja sobie tak jak chciał.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tobacco Press? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Witajcie, Tą informacją zaczynamy nowy rozdział naszej Firmy. Pragniemy komunikować się z naszymi współpracownikami, klientami, partnerami i ludźmi którzy są zainteresowani życiem naszej Firmy w sposób partnerski, dojrzały i konstruktywny. Interesują nas ludzie i ich prawdziwe wartości jakie mogą wnieść no naszego zespołu. Jesteśmy otwarci na wymianę konkretnych argumentów dotyczących wszystkich obszarów naszej działalności. Liczymy, że poprzez precyzyjną i otwartą dyskusję będziemy mogli się lepiej poznać i uszlachetniać razem całe nasze środowisko Firmowe. Stawiamy na i będziemy propagować rzetelność, partnerstwo i Stabilizację. Również tę mentalną. Będziemy wszystkimi siłami wznosić nasze działania na wyżyny do momentu osiągnięcia stabilizacji na każdym poziomie naszej działalności. Jeśli przez 17 lat udało nam się zbudować świetny zespół ludzi, którzy szanują, doceniają i budują tę Firmę, są z nami przez 10 a nawet 12 lat to świadczy o tym, że coś nam się udało wartościowego zbudować i nie zrażajmy się proszę turbulencjami obecnej chwili, tylko bądźmy wytrwali bo to wytrwałość jest miarą Sukcesu która, potrzebuje czasu. Jeśli jesteś osobą wspierającą ludzi, jeśli czujesz, że możesz dać coś od Siebie, coś co wpływać będzie na pomnażanie wartości w Firmie, dołączać do naszego zespołu. Poszukujemy osób uczciwych, kreatywnych, zaangażowanych z dużym poczuciem humoru, jeśli posiadasz takie cechy, napisz do nas maila i prześlij swoje CV. Serdecznie pozdrawiamy i zachęcamy do pożytecznej komunikacji. Robert Dorosz.

@anonymous

a to dobre... tyle pytań padło a Pana stać tylko na wypisywanie tych głupot. Ponowne pisanie o dyskusji, komunikacji!!! Pan to widzi? jaka komunikacja? Skoro nigdy nie ma odpowiedzi na pytania, skoro nie jest Pan szczery. Ja podsumuje pytania gdyby Pan nie doczytał: dlaczego nie ma dostaw (i żadnej informacji), dlaczego nie ma wypłat na czas (i żadnej informacji), dlaczego właściciel się zmienił (a miała tylko nazwa), dlaczego umowy są zmienione (a miały się nie zmieniać), co to za tajemnicze spotkanie "wybranych", dlaczego niektórzy ajenci mają dokładki a inni tylko 5900?, dlaczego p. Piotr jest niekompetentny i tak mogłabym wymieniać długo. To jest :Stabilizacja, partnerstwo i rzetelność wg Pana. Jest Pan złym człowiekiem, gardzącym ludźmi. Umie Pan pięknie napisać dwa zdania i tak w kółko maile te same a nic się nie zmienia. Nie polece nikomu tu pracy, wszystkich będę zniechęcać i ostrzegać. Nie pozdrawiam

oszukany
@aajent

Jak to 5900? Ja nawet tyle nie mam!!! tylko gwarancja 4500. I co teraz mam sie zgłosić po podwyżke chociaż te 1400? Ile można wyciągnąć max. pewnego wynagrodzenia?

@oszukany

JAK TO 4500??? chyba nikt takiej stawki nie ma, wszyscy mają min. 5900 a niektórzy ponad 6000 (koleżanka z drugiego saloniku ma 6400). To jak Ty to spinasz???

podwyżka
@aajent

O nie, dobrze wiedziec że można mieć więcej. Sam siedzę i dziewczyna mi pomaga. A te 1400 to by mi wystarczylo na pracownika.

@podwyżka

i widzisz tak to własnie w tej firmie traktuje się ludzi! Długo już z nimi współpracujesz? Ogólnie jak wrażenia?

Bezimienny
@anonymous

A „duże poczucie humoru” przyda się nowym pracownikom żeby potrafili śmiać się przez łzy :))

eLA
@Bezimienny

JEŚLI TO NAPRAWDĘ PISAŁ WŁAŚCICIEL FIRMY TO WSPÓŁCZUJE TYM, KTÓRZY CHCĄ NAWIĄZAĆ WSPÓŁPRACĘ :) CO CI PO KREATYWNOŚCI JAK NA NIC W FIRMIE NIE MA PIENIĘDZY NAWET NA LUDZI WYPŁATY BRAKUJE

ona
@anonymous

Nie ma to jak zacząć "nowy rozdział firmy" na goworku :) super!!!

@anonymous

Bezimienny-duże poczucie humoru bo wyplaty są śmiesznie niskie...

@anonymous

Śmiesznie niskie? 6000 to mało? Człowieku ile chciałabyś zarabiać?

@Bidula

Dużo? Zapłać z tego Zus, podatek, księgową, pracowników, paliwo. Zostaje Ci około 1000 zł. No chyba, że jesteś robotem i lubisz pracować dzień w dzień.

@Bidula

Bidula co Ty bredzisz??? 6000 a gdzie koszt pracownikow, zus, ksiegowa, podatki. Zostaja grosze!!!

@anonymous

Bidula przedstaw mi ajenta który zarabia 6000 na czysto, powodzenia ????????

@anonymous

ZUS 1200. Pracownik 1500. Reszta 300. Zostaje 3000 na rękę. To mało?

@Bidula

1500 ? Pracownik? 160 godz × 13(minimalna)= 2080 a w miesiacu godzin pracy jest prawie 400. Reszte sobie dolicz . Juz nie mówię o podwyzcze od stycznie. To zostaniemy chyba na 0

@Kentka

To i tak zostaje 2500. To nie jest wcale mało!!! Gdzie zarobisz więcej?

@Bidula

Policz wszysyko I pozniej sie wypowiadaj. Za 220h pracownikow(bez zus) wychodzi 2860 plus moj zus1200 plus kaiegowa 200 plus ok. 300pit 5 to zostaje 1400zl za 200hmojej pracy do tego dojazdy plus jak masz jakiegos pracownika za zusie to co Ci zostaje? Wielkie G. A odpowiedzialnosc I dyspozycyjnosc 7dni w tyg. Na okraglo. Wiec nie wypowiadaj sie jak nie masz wiedzy

@anonymous

Bzdura. Ty pracujesz 200h i 2 pracowników 220h. To ile ten salonik jest otwarty? Całą dobę?

@Bidula

Np. Styczeń 31x 14 - 8 (za niedziele) to zostaje 426 godzin do obstawienia. Brawo Ty jeśli Ci zostaje 2500

@Kentka

Nie chce mi się zaglądać w kalendarz - ale chyba w styczniu 01.01 się nie pracowało i w 3 króli też nie to już jest 2 dni mniej ?

@kalendarz

Pazdziernik 426 godzin.. wiec policz dobrze zanim sie udzielisz

@anonymous

A co ma październik do stycznia ?

@kalendarz

Bo teraz plCilam ludziom za pazdziernik I tyle bylo.godzin. wiec policz ilezostaje

@anonymous

A ja sprostowałem styczeń - że były co najmniej 2 dni wolne a ty napisałaś żebym nauczył się liczyć i podajesz październik - dlatego pytam co ma październik do stycznia tak konkretnie ??

@Bidula

i co bidulka doliczyłaś się? Jak widzisz salony są tak czynne, że 400-420h to norma :(

Ala
@anonymous

Panie Robercie, wypowiem się za pracowników z jednego punktów (UZ, brak ajenta) my dostajemy 13zł czyli stawka kompletnie nieatrakcyjna w chwili obecnej na rynku (tam gdzie są ajenci też tyle mają a roboty o połowe mniej). Poza tym uważam, że jesteśmy traktowane w opieszały sposób począwszy od Pana Kierownika (był u nas 1raz przez 4 m-c i to na chwilkę), po p. sekretarkę (ciężko się dodzwonic a jak już odbierze to wiecznie rozmawiając je/pije). Nikt nas nie słucha, nie dostajedzemy informacji że towar nie wjedzie, potwierdzeń domówień i wiele innych. Nie znam Pana osobiście ale pisanie takich mail gdzie sytuacja jest odwrotna jest faktycznie nie na miejscu. Proszę nam znaleźc ajenta i odciążyc oraz zmobilizowac swoich ludzi do regularnych kontaktów z nami.

ojciec
@anonymous

Jestem ojcem jednej z ajentki, sam prowadzę działalnośc gospodarczą i wychodzę z podziwu jak taka firma może istniec. Odradzam córce pracy i podpisania kolenej umowy ale ona jest młoda i czuje się teraz ważna jako właściciel firmy. Nie mniej jednak dla mnie jest to niezrozumiałe co Pan robi, jak to jest możliwe, że prokuratura jeszcze się Panem nie zainteresowała? Ja uczciwie od 20lat płacę ZUS, podatki. Jak czegoś nie zapłacę to od razu kontrole itd. A Pan? Jak Pana księgowa może podpisywac się pod czymś takim? Sprzedawac towar nie należący do tej firmy? przepisac tak od sobie pieniążki z firmy a do firmy b? Robicie ludzi w balona, zmieniliście system w nocy po cichu, moja córka teraz ma jakieś dziwne stany magazynowe i nikt nie potrafi jej pomóc. Kolejny miesiąc pożyczała ode mnie pieniądze na wypłatę dla ludzi bo ne dostała na czas od Pana. Jeste młoda chce się realizowac ale jak ma to zrobic skoro nie ma towaru? Będę śledził Pana poczynania i czuje, że już niebawem będzie o czym pisac w gazetach...

@anonymous

Robert! Ty się g... znasz w ogóle na pracy na twoich punktach, weź stań sam parę razy zobacz jak to wygląda. G... się znasz na szukaniu pracowników, gdzie starsza osoba ci ty przyjdzie i ogarnie ten bajzel, komputer, kasę, urządzenia, komputer i przy ogromie ludzi będzie stać jak będą skakać po głowie. Człowieku przestań w końcu patrzeć tylko na swoje korzyści, zrozum to że jak będziesz traktował lepiej pracowników, ajentów to wtedy będzie lepiej, jak im pomożesz, bez obciążeń za kradzieże i rzeczy przeterminowane!!!! Człowieku!! pozwalniają ci się ludzie to zobaczysz jak zacznie ci się zamykać punkt za punktem to wtedy otworzysz oczy?!!!

Jak jest bez ajenta
@Ala

Ala 13 zł na rękę ? czy nie?

@ojciec

Facet dobrze gada!!!! Tylko czekac az Robert bedzie Robertem D. I skonczy jak DODA. Gdzie jest sprawiedliwosc??? Gdzie prokurator????

Kasandra
@Jak jest bez ajenta

13 brutto. Na rękę 9,5zł a uczniowie trochę więcej.

Chciałam tylko spytać
@anonymous

Firma pisze, że szuka uczciwych pracowników. Czy uczciwość to zmienianie Firmy w nocy mieszając coś w komputerach? Dlaczego towar kupujemy za gotówkę lokalnie.... czy nikt już nie chce nam nic sprzedać „normalnie” ? Nowy rozdział.... dobre

@Chciałam tylko spytać

wg mnie nikt nie chce dac normalnie towaru, już nawet za gotówkę nie chcą dawac Ostatnio jedna hurtownia nam nie przywiozła bo przelew za późno doszedł. Kierowca z Eurocash mówił nam, że zadłużenie jest milionowe i dlatego zakończyli współpracę. Nowy rozdział zacząc na goworku to jest dobre :)

@anonymous

Gdzie towar, którym zrobimy obrót? Gdzie fajni ludzie-kompetentni na stanowiskach? Gdzie Pan z dawnych lat? To już się wszystko skończył... i nie ma co ratowac

@anonymous

Ciekawe rozumowanie - bo to właśnie Ci fajni i kompetentni ludzie na stanowiskach doprowadzili do upadku tobacco press - tacy byli fajni i kompetentni

Najciemniej pod latarnia:)

@anonymus

Jak widze co się od pół roku dzieje i kto rządzi to nie jestem pewien czy to oni do tego doprowadzili...

@anonymous

Ktoś tu pisał, że wobec euro cashu mają milionowy dług - taki dług musiał rosnąć co najmniej rok - tak więc na pewno tak - bo Pana Roberta wtedy nie było a przypuszczalnie sam sobie na swoje nazwisko długu nie zrobił - w końcu to idzie na jego konto i jego nazwisko

zmartwiona
@anonymus

Nikt sam sobie by problemów nie zrobił - a zmiana nazwy pewnie nie wzięła się znikąd

@anonymus

Pewnie fajnie wydawało się nie swoją kasę bez ograniczeń i bez nadzoru właściciela

@anonymus

Robert d. Do firmy wrocil dobry rok temu-bardziej wtajemniczeni wiedza ... zastanowcie sie co gadacie... wlasciciel Firmy ktory w krs wpisany jest jako osoba, ktora musi podpisac kazdy dokument (bez jego podpisu nic nie jest wazne) nie wie o podpisanych umowach? Ugodach? O kolejnym zaduzaniu??? Jaki wlasciciel pozwala sobie na to? Zmiana firmy na zone tylko towar sprzedawany kupiony za pieniazki Tobacco ... co trzeba szybko wyzbyc sie majatku bo wierzyciele pukaja??? Nawet jesli Tobacco jest zaduzone to Robert przepisal wszystko na zonke (rozdzielnosc zrobiona) w salonikach jest prezesem pewnie z niklym udzialem wiec.... co mu zrobia? Z czego sciagna??

@:)

Mnie to nie interesuję czy maja długi czy nie mają, na kogo firma przepisana i kto ma jakie udziały. Mnie interesuje żebym dostawała zasłużona wypłatę i żeby mnie oraz współpracowników szanowali. Za kradzieże mogę jeszcze być skłonna zapłacić ale produkty przeterminowane mają usuwać z systemu!!!

@Solidny człowiek

my mamy spore błędy po przepisaniu stanów ale nikt nie chce tego słuchać :( za terminy to faktycznie nieporozumienie byśmy płacil - ja tego nie zamawiam więc dlaczego mam płacić :(

@anonymous

My też. zapalniczki za 15zł mamy w systemie w cenie 1,99 ...

@anonymus

taki dług przy obrotach takiej wielkiej sieci (50 saloników) można zrobić w dwa, trzy miesiące

@Solidny człowiek

u nas w gilzach było namieszane z cenami nawet jakieś po groszu były :) ale już się sprzedały

@anonymous

ale z eurocash przestali współpracować kilka miesięcy temu ? Chyba z momentem kiedy zmienił się prezes albo z miesiąc po zmianie czyli chyba kompetentni tak zadziałali a nie właściciel - po prostu był naiwny i nie kontrolował - chyba

@anonymus

prezesa nie ma od kwietnia a z eurocash towar jeszcze w październiku przyjeżdżał

@anonymous

Do nas od czerwca mniejsze dostawy a czasami wogóle później inny dostawca a w październiku to już PT a teraz nawet już nie PT tak więc u nas od czerwca się zaczęło

@anonymus

W Marcu był mail ze zmianą kapitana więc od wredy jest chyba nowy zarząd i od wtedy rządzi. Z Eurocashem przestaliśmy współpracować miesiąc temu...

@anonymous

długo jeszcze nie zostanie ustalony harmonogram dostaw???? Przecież to jakieś nieporozumienie z tym towarem

@anonymous

Podbijam pytanie dostawy przychodzą jak niespodzianki.

On
@anonymous

Co wiecej nawet zakupowiec nie wie kiedy co gdzie jak...ZAL

@anonymous

No rzeczywiście cos dziwne te terminy, u nas sa terminy środa, piatek a było tak że przyszły w sobotę i dziś przyszło we wtorek

aaa
@Pracownica Pracowniczkowa

co tu się...

@aaa

a no to, ze od maila ponad dwa m-c temu nic się nie zmieniło. No może to, że "wyróżnieni" pojechali na spotkanie, że "wyróżnieni" dostali premię 50zl na święta, że nikt nic nie wie o premii grudniowej, nadal brak regionalnego na naszym terenie co powoduje utrudnienia komunikacyjne - przy czym większego nieroba nie było już dawno na naszym terenie od tego co jest teraz. Szukacie ludzi co mogą dać coś od siebie? a co wy dajecie od siebie? WIELKIE NIC!

Anonymus
@pracownik

Wojtek bywa w salonikach raz na tydzień i to co najmniej na 30 minut w kazdym

@Anonymus

He, He dobre... chyba sam to napisał :) raz na tydzień, koń by sie uśmiał, 30 minut w saloniku??? ciekawe kiedy...

Brzeg
@Anonymus

To moze pochwal sie w jakim to saloniku tyle spedza I tak czesto. Dobre... ja pracowalam w Brzegu I nie widzialam go tygodniami. Z tego co wiem na dzis to od min. miesiaca go tam nie bylo a salon nie ma ajenta wiec chyba powinien sie interesowac?? A jak wpadal to na max 10min. Prosze jak tacy jestescie madrzy to piszcie z jakiego salonu to zweryfikuje sie rzeczywistosc.

@Brzeg

ja jestem z wrocławia i p. Wojtka nie było u nas 2 m-c conajmniej. Ajenta też za często nie widujemy. Generalnie ja się zwalniam bo co chwila za coś płacę - nie ma stałej załogi i ciągłe zmiany w grafiku.

Monia
@anonymous

Ciekawe na ktorym z wroclawskich salonikow dzieja sie takie niestworzone rzeczy ? Tez jestem z wroclawia i u nas jest spoko. Ajent taki ze konie kraść ,a ekipa stała od dlugiego czasu .... podobna sytuacja jest wszedzie na salonikach wrocławskich wiec tym bardziej jestem ciekawa gdzie takie cyrki ????????????

Jampi

Potwierdzam

@Monia

Monia moze na kielczowskiej tak jest :) czyli to Ty pisalas ze p. WOJTEK jest na salonie raz w tyg na min. 30min?? Haha dobre sama go pewnie z pol roku nie widzialas. U nas ekipy stalej nie ma I dzieje sie zle...

Monia
@anonymous

U mnie faktycznie i ajent i Pan Wojtek jest dosyć często więc nie kumam. Ciekawa sprawa bo z tego co sie orientuje Wrocek ma dwoch ajentów i nawet jeden jest z Wroclawia , wiec nie sądzę żeby się u was nie zjawił nawet przejazdem po drodze ... dziwne rzeczy ... może się mijacie :)

isia
@Monia

Monia, niestety ale to prawda. Ja już nie pracuje na szybowcowej ale ekipa zmienia się co chwilę p. Radka to ja nie widziałam tygodniami a p. Wojtka NIGDY (pracowałam 4 m-c) i nie to, że się mijaliśmy tylko nikt ich nie widział.

Abuk
@isia

Hahaha co za brednie ???????????????? kto uwierzy w to ze czy to ajent czy RKS nie odwiedza pubktu przez 4 miesiace ???????????? zastanawiam sie czemu ktos wygaduje takie rzeczy i w wiekszosci to z zawiści. Coś przeskrobala ze sie pozegnaliście a teraz wylewasz żale na forum ???????????? może ajent by sie wypowiedział .czekamy na odpowiedź

isia
@Abuk

nie wiem dlaczego kogoś osądzasz. Ja napisałam komentarz z własnego doświadczenia jeśli ci się nie podoba to nie czytaj. RKS nie widziałam i tyle! ajent nasz miał wszystko w nosie. Jest wolny rynek i mogłam podjąc decyzję że nie chce tam pracować i nic nie musiała "przeskrobać".

Pawełłł

Witam a ile ajent ma na czystko jak by nie wypracował sobie godzin jako sprzedawca??

Byly
@Pawełłł

Musialby dolozyc ... 13.7x400h daje 5500 przy uczniach do tego niski ZUS 500 to juz jest pod kreska plus ksiegowa plus noty za prase...

@Byly

Dlatego nieoplaca się mieć wcale 1 punktu bo nic nie idzie zarobić .... A nie stojąc na punktach to nawet przy 2 zarobisz z 200zl a przy 3 może z 400zl także całkiem nieopłacalne jest nie stanie na punktach

@Agent

Ale teraz będzie mniej godzin bo te niedzielę to wyjdzie max około 375h. to zawsze 24hx 13,70 dla agenta może nie dużo no ale ...

@Agent

A z duzym zus to juz calkiem sie nie oplaca. Ajent musi wystac z 200h zeby zarobic ok. 1700zl.. zal

@anonymous

Czekajcie bo coś nie tak , 5900zl jest na 1 punkt, z reguły nikt 1 punktu nie ma bo by nie wyzyl za to więc liczmy na 2 punktu to 5900x2 11 800zl . przerobmy 180h a od marca miesiecznie około 375 h na punkt więc pracownikom płacimy za 570h x13,70 to 7809zl duży zus 1210zl i księgową 150zl to zostaje nam 2600zl ?

@Agent

A ZUS i podatki od pracowników, Twój PIT to mama zapłaci za Ciebie???

@:)

13,70 to koszt pracownika ż ich podatkiem a zus swoj odliczam a za uczniów zusu nie ma . mój podatek po odliczeniu Kosztów uzyskania przychodu zusu odliczenia kosztu za noty za telefon faktury itp może wyjdzie max 200zl więc 2400zl?

@Agent

jak masz osoby o jakich tu piszą z rodzinami itd.. to koszt pracowniczy to 15,80. Poza tym większośc ajentów ma 1 punkt, przy dwóch dolicz koszty dojazdu, koszt wyższej stawki dla osoby "kierownika", przy Twoim wyliczeniu 2400 to 450zł jeszcze PIT5. Przy braku obecności na drugim salonie licz się z brakami co miesiąc na prasie, w kasie, na zdrapkach itd... to jest niestety nie opłacalne.

@ja

No właśnie PIT 5 to mój podatek około 200zl wychodził po odliczeniu wszystkich kosztów . Na salonach byłem co dziennie na zmianę pon jeden wtorek drugi środa znów ten 1 itd i braków ani kierownika nie trzeba było. fakt koszt dojazdu ale nie miałem aż tak daleko bo około 15km no ale samochód bierzesz w amortyzację firmy i te 30km co 2 dni w księgę wpiszesz i paliwo miesięcznie na ten dojazd to też Twój koszt ... także nie przesadzajmy kokosow nie było ale te 2500zl zawsze miałem , ale człowiek się rozwija także już tam nie pracuje bo przychodzi taki moment że 2500zl nie zadawala

wczoraj ponownie przyszły zestawienia - jak mi dobrze wiadomo za nie są dodatkowe pieniążki w postaci premii prawda? Szkoda tylko, że są one "ustawione" - dzwońcie do swoich oddziałów lotto albo dodajcie sobie jak macie zestawienia tygodniowe. Sprzedaż prasy też niewiadomo skąd wzięta. Ja dzwonię w tym ygodniu do p. Dorosza powiedzieć mu o tym wszystkim niech zrobi w końcu porządek z przekrętami w tej firmie a Wy sprawdźcie sobie i domagajcie się zwrotu kaski.W JAKIM CELU KTOŚ TAK UKŁADA TO WSZYSTKO??

Wszystko na mojej głowie
@anonymous

Co ty myślisz że on o tym nie wie? On jest głównym prowokatorem tego wszystkiego.

@Wszystko na mojej głowie

Myslisz ze robert to ustala? Pezeciez to nie w porzadku. Tak samo jsk premia grudniowa. Nasz punkt juz kilkarazy nie dostal premii ale moja ajentka kaze byc cicho bo sie boi p. Wojtka. Kiedys do niego zadzwonila to jak ja opieprzyl to plakala 3 dni :( mi sie to nie podoba I coraz czesciej mam watpliwosci pracujac tutaj

Leila
@anonymous

Faktycznie tak dziwnie zachowują się wszyscy w tej firmie. I Robert i Marta i Wojtek i Adam i Piotrek. Tak jakby nie do końca zdawali sobie sprawę i nie bali się że z dnia na dzień mogą zacząć się od ich poczynań zamykać punkt z punktem. Punkty z których płyną ogromne środki. Życzę sobie z ich strony większej pomocy!!!

Luki
@Leila

Ja mam wrazenie ze w tej firmie wszyscg sie swietnie bawia nikogo nie interesuja problemy na punktach kazdy pilnuje wlasnego tylka. Piotrek to nie wiem skad sie wzial takiego chama jeszcze nie bylko w tej firmie, robert w listopadzie pisal maile z zapewnieniami jak bedzie swietnie bo pozbyl sie z firmy niewlasciwych ludzi I co? Teraz to dopiero jest klika ktora w ciszy kradnie I kombinuje a wlascicuel udaje ze nic nie widzi..??

Leila
@Luki

A co on ma widzieć, jak z moich obserwacji i rozmów z nim to on nie chce nic widzieć bo i na niczym się nie zna i znać nie chcę.

@Leila

to fakt - cała ta firma jakby zyła w próżni i nic ich nie interesowało tak jakby nie prowadzili firmy. Dziwne podejście to tematów, dziwne zachowanie właściciela firmy

@ja

Ja mam problemy na punkcie i znikąd pomocy, jestem z tym wszystkim sama, nie wiem co mam robić, nie mam kogo prosić o pomoc, czasami chce mi się umrzeć.

aabc
@Sama

A co się u Ciebie dzieje ?

@aabc

Nie angażują się, nie poczuwają do odpowiedzialności, zachowują się jakby nie byli pracownikami a gośćmi na punkcie, wszystko jest na mojej głowie, tylko na mojej wiecznie robią błędy, braki i jeszcze na to marudzą że są braki które sami robią bo są nieudolni. Prawdopodobnie kradną tez wspólne pieniądze.

@Sama

Jesteś tam ajentem? Nie widzę innego rozwiązania jak zwolnić cała ekipę i przyjac nowe osoby, którym zależy na pracy... Każdy z nas przyjął czasem nieodpowiednia osobę ale zawsze można to zmienić a dobrzy pracownicy to już 3/4 sukcesu :)

ewela
@abc

łatwo Ci mówić zwolnić ekipę... zapraszam do mnie przy granicy znajdź mi ludzi za 13,70 -bedę wdzięczna i zobowiązana na długo. Poza tym ja też mam problemy z moją Panią KR, która bywa bardzo rzadko, nie odpowiada na maile. Prosiłam ją o pomoc ale bezskutecznie :(

@ewela

No właśnie, nikt nie chce pracować!!! Dlaczego nikt nie chce pracować tylko ja ?? Dlaczego wszyscy nie maja odpowiedzialności tylko ja ?? Dlaczego nikomu nie zależny na pracy tak jak mi ?? Dlaczego nikt nie angażuje się tylko ja ??

@Sama

Nie wiem, mam kilka punktów i nie mam problemu ze zleceniobiorcami, staram się przyjmować osoby z rodzinami i dziećmi które mają coś na utrzymaniu wtedy traktują pracę poważnie i nie ma problemu. Jest OLX jest strona pracuj.pl zawsze kilka osób odpowie i można znaleźć kogoś odpowiedniego

ajentka
@abc

abc a Ty to Piotr czy Katarzyna? Bo czytam dokładnie to forum i zauważam takie "głupio, mądre rady" od razu widac, że nie jesteś ajentem! ogłoszenia na pracuj.pl HAHAH dobre - jako ajent zapłacisz 800zł za ogłoszenie? a i OLX teraz się ceni. Twoje gadki, że szukasz osób z rodzinami z dziecmi to kolejny dowód na to, że nie jesteś ajentem bo to bezwzględnie tekst p. Roberta. Znam chyba wszystkich ajetnów i Ci co mają kilka punktów (4 osoby??) nikt nie ma zatrudnionych "sarszych" - więc nie rób z siebie pośmiewiska i nie wypisuj "założeń" rekrutacji bo tych to ja też tu mogę wypisac mnóstwo. Poza tym wpis zakłada brak pomocy od kierowników. Ajent za 1200zł ma wszystko robic. HAHA ALE MNIE Z TYM PRACUJ.PL ROZBAWIŁAŚ/EŚ

@ajentka

Mi Marta dała plakaty i ulotki.

Myślę, że niektórzy są mocno inspirowani przez konkurencję. Nawet nie wiedzą co pisać?

Karyna

Dajcie spokój, Robert, Marta, Wojtek i inni maja nas za śmieci.

....

Dziś jest 15 i gdzie są (usunięte przez administratora) moje pieniądze??

Jola
@....

Ja tez pytam gdzie sa pieniadze????

Robert D.
@Jola

Spokojnie, twoje pieniądze są bezpieczne- U mnie w kieszeni.

Pati

Dodajcie do internetowego sklepu wiecej produktów ,sa tam straszne braki . Moze cos z nowości by sie przydalo ? Gdzie sa zabawki itd ?

Ciekawa

Czy dostał już ktoś dzisiaj przelew?

Ona

Dzien dobry powiedzcie mi czy to jest normalne ze 9.01 dostajemy od naszego regionalnego aneks, ktory dziala od 1.01?? Czy Pan Wojciech jest tak.zajety ze zapomnial?? Czy poza tekstem ze w zalaczniku aneks podpiszcie I odeslijcie nie nalezy sie jakies wyjasnienie?? Dlaczego aneks jestna 2mc co pozniej stawki znow beda 13zl??? Jest to niepowazne co Pan robi I w jaki sposob nas traktuje.

@Ona

od marca co najmniej 2 niedzielę będą wolne także koszty utrzymania pracowników się wyrównaja stąd 2 miesiące. również jestem ajentem, rozumiem , nie zarabiamy nie wiadomo ile za ta pracę i owszem są niedociągnięcia spore czasem typu premia grudniowa która była nie w porządku , ale nie zrzucajmy calej winy na 1 osobę , zauważcie z emaila że pan Wojciech sam dostał z góry aneksy dopiero 9.01. pozatym to nie jest sytuacja która zdarza się tylko u nas w firmie. wiele firm dostaje aneksy później niż 02.01. nawet mój mąż usłyszał dzisiaj u siebie w firmie że owszem od 02.01 będą podwyżki ale nie wiadomo jeszcze ile i aneksy będą za tydzień bo Pani księgowa musi coś tam policzyć. także wszystko wszystkim ale nie przesadzajmy też w druga stronę

Sylwia
@abc

zgodzę się z Tobą by nie obrzucać winą jednej osoby ale .. nie porównujemy się do tych "gorszych" tylko do lepszych, o podwyższeniu minimalnej było wiadomo od roku więc firma miała ta wiedze i winna była przygotować się wcześniej na to bądź chociaż wysłać informację, zapewniającą o podwyżce i po temacie. Komunikacja w tej firmie nie jest mocną stroną - niestety. Ja pracuje jako ajent ale bardziej hobbystycznie i dla pracowników, którzy są ze mną od początku gdybym miała wyżyć z ajencji to na masło by zabrakło. Piszesz o zamkniętych niedzielach i ok też o tym myślałam tylko przyznasz, że mogło to być zawarte w informacji mailowej własnie by uciąć spekulacje. a premia grudniowa i parę innych rzeczy.. ahhh można by długo pisać.

ANONYMUS
@Sylwia

wiecie, że dwie niedziele wolne to nie wymysł firmy tylko że wyszła ustawa o której pisano w gazetach, telewizji, radio itd ??

@ANONYMUS

No wiemy ... I co w zwiazku z tym?

Anonymus
@anonymous

Nic tylko chciałam powiedzieć że pan Wojtek który pomaga nam wszystkim i jest często w salonikach z tego co mi mówił i dużo pracuje nie jest winien ze te dwie niedzielę są wolne

anonumus
@Anonymus

łubudubu łubudubu niech nam żyje prezes naszego klubu, niech żyje nam... !!! to mówiłem ja.... podpisz się jeszcze to może pan wojtek cię pochwali bo takiego cukru to jeszcze nie widziałam...

Sylwia
@anonumus

Ale cukier :) moze sam Pan Wojtek sobie slodzi. Proponuje anonimie czytac ze zrozumieniem bo nigdzie nie widze by ktos obarczal wina za zamkniete salony p. Wojtka. Jedynie o komunikacji mowa I aneksach.

były - już ajent

Właśnie zakończyłam współpracę z firmą i czuje się wreszcie wolna. Dla wszystkich co chcieliby rozpocząć współpracę podzielę się swoimi spostrzeżeniami. Ajent w tej firmie jest pozostawiony sam sobie, regionalny nic nie pomaga a wizyta jego jest raz na dwa miesiące przez 5 min. Jak zgłaszasz, ze masz problem to musisz radzić sobie sam, oni na wszystko mają czas a ajent ma od razu działać, ciągłe blokady, brak dostawcy papierosów, złe generowane zamówienia, isklep to porażka - towaru nie ma. Fakrury przychodzą i samemu trzeba wprowadzać pomimo że już działal elektroniczny system, notoryczne obciążenia za prasę która się zgadzała - zgłaszasz regionalnemu i nic z tym nie robi. Wynagrodzenie porażka po oplaceniu ZUS, podatków, księgowej, ajentowi zostaje 1600zł przy 200h pracy przy czym zostanie obciązony za "prasę" 200zł. Zawsze komuś coś nieodpowiada. Zmiana w nocy systemu i "dziwne" stany, nagła zmiana firmy i właściciela i nikt o tym nie mówi. Wynagrodzenia NIGDY nie miałam na czas, zdarzało się i 10 dni po terminie ale w tym czasie NIKT nie odbiera telefonu.Sekretarka jakby była oderwana od rzeczywistości, niby miła ale nic nigdy nie wie i odsyła do regionalnego, który odsyła do magazynu itd... każdy kto się zastanawia niech dokładnie przeliczy sobie ile zarobi i podpyta ajentów jak to wygląda.

dziś 4.01 ani słowa o premii grudniowej więc co? każdy ma sobie dopisac???? ani słowa o podwyżce wynagrodzenia w związku z nowymi stawkami od stycznia. Brak słów dla nich i dla tego całego śmieszne właściciela

Karla

Czy mogę się logować do ikiosku 24 z domowego komputera?

@Karla

Moglabys gdyby strona dzialala... bez komentarza....

@Karla

tak możesz :)

jjjggg

Drodzy ajenci, czy ktoś z Was wypowiedział umowę i został poinformowany, że nie dostanie zwrotu kaucji??

@jjjggg

A dlaczego niby nie dostanie ??

@jjjggg

tak... ja bo w nowej umowie nie ma żadnego zapisu o kaucji i Saloniki prasowe nie mają obowiązku...

agent

Coś wiadomo o podwyżkach od nowego roku?

Pewnie parę nędznych groszy. Eh

@agent

A COŚ WIADOMO O PREMII GRUDNIOWEJ??? CZY TOZNÓW TAJNE JAK SPOTKANIE I DLA ZWYKŁEGO AGENTA TO "NIE DLA PSA KIEŁBASA" ??

ten
@agent

Muszą dac jakieś podwyżki skoro id stycznia są podwyżki dla pracowników, może nie wielkie ale jak się uzbiera kilka punktów to suma pokazna..

@ten

no właśnie i co z tą premia przecież to niewywiazanie się z umowy

@ten

pewnie nic nie dadzą bo od marca dwie niedziele zamknięte to mniej godzin będzie. A z premią to jakieś nieporozumienie żeby nic nie napisać zostały 3 dni...

xyz

Nie uważacie że te bony to zamydlenie oczu ? 50zl dla pracownika ok , ale drodzy ajenci co z Waszymi umowami ? Macie tam punkt wynagrodzenie i podpunkt, że w pierwszym tygodniu grudnia bierzecie udział w premii 3x1000zl I co z tą premia ? Nikt jej nie dostal za to mamy po 50zl, to się nie kalkuluje a firma nie wywiązała się z umowy nie otrzymaliśmy nawet warunków i zasad tej premii.

@xyz

to jest straszne zamydlenie oczu bo... ja jako ajent właśnie się dowiedziałam, że przez tydzień mamy mieć 2h extra otwarte czyli 10hx 13zł = 130zł dla pracownika. Więc moje 50zł pójdzie na dodatkowe godziny. Poza tym ta premia świąteczna o której nikt nic nie pisze?! po co wprowadzili umowy z nowym punktem w grudniu skoro każdy ma w nosie nas ajentów!

xyz
@anonymous

z tymi godzinami to się wyrówna za krótsze godziny w wigilię i sylwestra przecież:)

@xyz

tylko ze świętami to było jasne, że w takich godzinach pracujemy. Wcześniej nawet jak netto było 6-22 to i tak pracowaliśmy normalnie. Mnie to zaskoczyło.

Luki
@anonymous

Straszniy blad u nas nawet nie ma klientow po 21.

saba
@Luki

Niech płacą, tak oszczędzają. Tacy są mądrzy. Napewno pomysł odrealnionego Robercika.

@saba

Nie możecie zrozumieć że takie mają umowy z Netto? I jeśli centrala z Netto się budzi i każe salonikom prasowym być otwartym dłużej to musimy się dostosować bo inaczej są kary umowne , pogadajcie z głównymi kierownikami Netto jeden ich telefon że mamy pozamykane wystarczy dlatego musi być otwarte nawet jak nie ma ruchu

@abc

Dobre... szkoda ze te zasady nie obiwiazuja miesnego I piekarni. Tylko Dorosz nie umial sie dogadac?

@anonymous

Na pewno to pisał ktoś z firmy. Na wielkanoc była taka sama akcja i jakoś Roksana nie kazała przychodzić wcześniej. No to pochwalcie sie ile mieliscie utargu za te 2 godziny

saba

Utarg w e godziny zerowy i oni będą musieli zapłącic za to, takie oszczędzanie taka logika

Gdzie wykorzystam bon z sodexo?

@anonymous

prawie wszędzie na stronie sodexo można sprawdzić a co to ma do firmy ?;)

@abc

Proszę sprawdzić skrzynkę na listy ;)

klaudia
@anonymous

moja pusta także albo opóźnienie będzie albo znów tylko niektórzy wyróżnieni zostali

Mariola
@anonymous

Ale to z tobacco czy z lotka?

@Mariola

no właśnie za co te bony wysyłają ? ja też nic nie mam

Jeszcze przyjdą. Moja współpracownica dostała a ja jeszcze nie. Bon za 50 zł

Kasandra
@abc

Te bony są za dawanie d. panu R.

@Kasandra

To dziwne, że pani jeszcze nie dostała ;)

Alex

? kto podostawal bony ? Ajenci czy pracownicy ? Bo ja nie dostałem żadnego

Lam
@Kasandra

Wez kurde sie wyrazaj ,bardzo mily gest od firmy a jeszcze cos Ci nie pasuje

@Alex

u nas na 4 pracowników dwóch dostało :( ja nie dostałam pomimo, że pracuje najdłużej :(

Super nas Pan zaskoczył :) z koleżanka sprawdziłam skrzynkę I też mamy

Lam