Opinie o Tobacco Press w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tobacco Press. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tobacco Press na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tobacco Press w Szczecin

Lidia

Bardzo duże wspominacie we wpisach o jednym pracowniku, a przecież firma Tobacco Press to duża firma zatrudniająca znacznie więcej osób. Jak oceniacie atmosferę w zespole i czy pracownicy sobie wzajemnie pomagają? Jak ocenianie kontakty z przełożonymi, czy również można liczyć na ich wsparcie przynajmniej w pierwszych dniach pracy?

@Lidia

Duza firma? Jeden rks, sekretarka, zakupiwiec I ksiegowa. Faktycznie duza...

Anonymus
@anonymous

Tak 4 osoby obslugują 51 salonikow ?? 2 rks ksiegowe 2 prezes magazynier kilku ajentow.kilkudziesieciu sprzedawcow ogolnie duzo ludzi

XXVVCC
@Lidia

ja jako ajent kontaktuje się z: jednym KR o nim już tu było wszystko napisane - to prawda kombinował w zestawieniach dlaczego nikt tego nie sprawdzi? Dlaczego nikt nam nie wyrówna??? Może szanowna ajentka Magda F. odda nam????? dalej jest sekretarka - a przepraszam "szef biura" tak się tytułuje by podnieść swoje ego... a więc szef biura nigdy nic nie wie zawsze odsyła do kogoś jedyne to zawsze łączy się w bólu i "prawie płacze", księgowa p. Jola - spoko kobitka konkretna, zakupowiec - hahaha bez komentarza, magazynier w sumie to teraz nie ma towaru to po co on??? no i informatyk, który kryje wszystkie oszustwa Wojtka, który jest niesympatyczny, a zadzwoń do niego po 16:00 to zobaczysz jego złość. A więc jak widzisz w tej dużej firmie jest 6 osób :) a z innymi ajentami to nie mam doczynienia, każdy na siebie spod łba patrzy bo jeden ma dokładkę do marnej pensji inny nie ma i tak to wygląda ta "wielka firma"

@XXVVCC

czyli nie kontaktujesz się z nikim - nawet z z innymi ajentami też nie - haha to Ty dopiero musisz być zaj........ :)- reasumując nie masz wsparcia w biurze bo do nich nie dzwonisz , nie masz towaru - to czym handlujesz ? - komputery Ci się psują - informatyk Cię olewa a codzienne raporty wysyłasz i zamykasz dzień - nie kontaktujesz się z innymi ajentami ale oczerniasz p. Magdę - bez komentarza - Pani Lidio -tacy ludzie być może tez tu pracują - aczkolwiek jeżeli tak Ci źle dlaczego oficjalnie nie złożyłeś skargi - aha do kogo skoro z nikim nie rozmawiasz :) - najlepiej spróbować - porozmawiać z Panią Kasią - spotkać się z prawdziwym ajentem z okolicy a nie z bajkopisarzem :)

Czy wy też macie problemy z zamówieniami?? Przychodzi wam tak mało towaru??

anonymus

Przecież był e-mail od Adama Żukowskiego do wszystkich, że chwilowo tak będzie - nie czytałeś

Przez 2 tygodnie...

czy mieliście już okazję poznać nowego kierownika Artura? skąd oni go wzieli? czuje, że będę się żegnać z tą pseudo firmą...

@anonymous

Co z Arturem? Mnie pewnie nie odwiedzi, bo nie jestem w jego rejonie

Ciekawska
@anonymous

Nie jestem w rejonie Artura. Ale tak z ciekawości, co z nim nie tak?

@Ciekawska

jest dziwny, specyficznie się wypowiada, nie umie słuchac a mi od razu powiedział, że nie wiąże przyszłości z tą firmą tylko musi przezimowac...

@anonymous

hahahahah jedyny szczery w tej firmie

TU TO

PAN ARTUR JUŻ NIE PRACUJE ZOSTAŁ WCZORAJ ZWOLNIONY

Angi

Mam pytanie czy do Was tez p.artur wydzwania w weekendy I wieczorami pod wplywem I belkocze? Do mnie juz ktorys raz I stawia mnie w dwuznacznej sytuacji....

@Angi

Nie jesteś pierwszą do której dzwoni. Zgłoś to do sekretariatu.

Angi

Tak zrobie. Teraz w sobote dzwonil o 9 I pyta jjakie mam plany na weekend I te jego zarty... myslalam ze tylko mnie sobie "upatrzyl..."

@Angi

to robi sie coraz gorsze, ciekawe co oni powiedza na zgloszenie

Grabka

Ja przez chwile pracowalam w lubaniu ten pan jest niezrownowazonym alkoholikiem. Zadzwonil do mnie w piatek o 22 I gadal ale polowe rzeczy nie zrozumialam I sie rozlaczylam to dzwonil jeszcze pare razy po tym podjelam decyzje zze wiecej tam nie pojde do pracy.

@Grabka

Matko. Zgłoś to może do kogoś. Skontaktuj się może z Panem Wojtkiem albo od razu dzwoń na sekretariat... A jak się pracowało w Lubania?? Jak wrażenia?

tuutututu

do nas też dzwonił! co za świr :D

Ona
@tuutututu

Do mnie dzwonił w któraś niedziele pytać jak mi się pracuje i zapewniał ze jest moim przyjacielem ze nie jest od kontroli tylko żeby na kawkę pójść i pogadać. Dziwny on jest i tak dziwnie gadał jakieś skróty myślowe i skakał z tematu na temat

@Ona

Wiecie co to trzeba zgłosić do sekretariatu do Pani Kasi bo inaczej to się nie skończy

Plumplum
@Angi

O jacie, ja jestem z rejonu Marty. Ale nie dowierzam.

Aga
@Plumplum

No niestety tak jest do mnie tez dzwonil I belkotal w niedziele po 20stej mowil ze mam fajny tyle..... to jakies nieporozumienie

Plumplum
@Aga

Mam nadzieje że nie zmówiłyście się i nie chcecie niewinnemu człowiekowi zepsuc reputacji. Ale to śmieszne jest

Ty to
@Plumplum

NIKT SIĘ NIE ZMAWIAL BO TAKA JEST PRAWDA WYDZWANIA DO DZIEWCZYN I NIE LICZY SIĘ Z KONSEKWENCJAMI

Ty to
@Ty to

A REPUTACJĘ TEN PAN PSUJE SOBIE NA WŁASNE ZYCZENIE

@Ty to

No I po karierze pana Artura!!!!! Jednak czasem ktos w tej firmie podejmie.sluszne dzialania!!!!

@anonymous

No właśnie przyszły e-maile że umowa rozwiązana została.

Angi

Cale szczescie bo to naprawde bylo chore co on robil. Musial niezle narozrabiac ze tak nagle I od razu do tego przed swietami.

Grażyna
@Angi

Dobrze że do mnie Marta nie wydzwania po nocach z dwuznacznymi aluzjami.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tobacco Press? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Anka

Punkt w chojnowie spadl na psy. Załoga do (usunięte przez administratora) i w dodatku obsługa to porażka. Zrezygnowałam z robienia tam zakupów choć jeszcze kilka miesięcy temu robiłam je tam codziennie i byłam zadowolona .............

@Anka

To Ty jeszcze nie bylas w punkcie swidnica tu to dopiero sie dzieje. Za lada wieczne spotkania towarzyskie kiosk ciagle zamykany a I fajki na sztuki mozna kupic. Kiedys tam lubialam chodzic teraz moja noga tam nie staje

@Anka

Punkt sie zamyka kiedy chce i na ile chce

@Paweł

do tego zatrudniają dzieci. Panie wyglądają jakby miały po 16 lat. Co to się dzieje, że do pracy jest brany każdy z ulicy...

Lena
@anonymous

Powiem ci co się dzieje: nie ma komu pracować!!! Nie ma normalnych ludzi wśród chętnych a ci co są chętni i niby to zainteresowani praca to po zobaczeniu że się nie siedzi cały dzień i czyta gazetek tylko zapiernicza rezygnują, a ci co nie zrezygnują i ,,pracują" robią wszystko na odpierdziel, nie przykładają się, nie angażują, nie poczuwają do odpowiedzialności.

abc
@anonymous

głąbie, to są cygaretki XDD ale bait

Natalia
@Anka

Co do pracowników , myślę że przyjmowanie do pracy nie polega na ocenie wyglądu każdy wygląda jak wygląda , nie martwcie się wszyscy pracownicy mają ukończone 18 lat ???? Skąd wniosek że wszystko jest robione na odpierdziel, z tego co wiem wszystkie powierzone obowiązki są wykonywane skrupulatnie. Pozdrawiam

@Natalia

Dooobrze :D wyglądamy tak pięknie i młodo, to zasługa tego, że przecież całe 7 godzin siedzimy na (usunięte przez administratora) i nic nie robimy, a gazety i dostawy wykładają się same :D jak tacy mądrzy, to zawiadomcie odpowiedni urząd, że sprzedajemy fajki na sztuki, niech przyjadą na kontrolę i zobaczymy wtedy, wstrętne anonimowe kozuchy... z pozdrowieniami, wiecznie siedząca na (usunięte przez administratora) Justyna, buzki :*

Dawid
@Justyna

Justynko N. TY TO najwiekszy leser na swidnicy. Moze zamiast wychodzc co chwila na fajke to skupisz sie na pracy :) a o urzad to sie nie martw. Wyciagajcie swiadectwa lotto ooo nie macie?? No coz....

@Dawid

Akurat świadectwo lotto mam, boli dupka? Spadaj głąbie i sam weź się za robotę, na papierosa wychodzę wtedy, kiedy mam przerwę :D co za gbur :D aż dam Ci "pomocne" do odpowiedzi, rozbawiła mnie ona niesamowicie :D

@Dawid

A poza tym przyjdź tu i mi to powiedz, a nie siedzisz w śmierdzących dresach na zapierdziałej kanapie i piszesz na mnie takie rzeczy :D chyba że już nie masz odwagi, albo jesteś jedną z moich serdecznych anonimowych koleżanek... dobrze, że stąd odchodzę, macie wszyscy równo nasrane w głowach :D

Dawid
@Justyna

Justynka Twoje slownictwo I odpowiedz mowia same za siebie :)pozdrawiam

leser ;)
@Dawid

Bardzo mi przykro z tego powodu, myślę, że dzisiaj będę nad tym ubolewać. Również pozdrawiam :)

@Anka

Co do Saloniku w Chojnowie zmieniła się tam załoga całkowicie i salonik otwarty bez przerwy od 7 do 21. Co do regionalnych nie narzekamy jeżeli coś potrzeba to dzwonimy i zaraz jest załatwione. Minusem wielkim jest że po każdej aktualizacji są braki i tak samo gazety...

No wlasnie zmienila sie zaloga I jest dramat!!! Gdzie dziewczyno jest czynne non stop? Wiecznie jest zamkniete a ten pan co tam pracuje to skad go wzieli?? Porazka ten punkt

@anonymous

jeżeli coś się nie podoba to zapraszam do współpracy zobaczymy wtedy. a co do zamkniętego punktu to proszę powiedzieć kiedy niby zamknięty był...dzień godzina?? żal mi ciebie po prostu.

@anonymous

I czepianie się ludzi pokazuję jaką jesteś osobą..więc pokaż na co Ciebie stać

Szanowny Panie zamiast grać w kino i zdrapki drapacze proponuje uczciwie popracować. ...

@anonymous

Każdy niech popatrzy na siebie. Ty o każdym masz do powiedzenia. Napisz może sam o sobie coś.

Elwir
@Anka

Jak jestes taka madra sama stan a nie narzekasz na zaloge z Chojnowa. Kazdy ma prawo do przerwy i jest to zrozumiale, niestety zawsze sie znajdzie polak cebulak, ktory tego nie zrozumie. PRAWO DO PRZRWY-mowi Ci to cos? Kazdy je ma, a jaki czas nie powinno Cie to obchodzic. Brak toalety tez robi swoje. Zajmij sie soba i nie narzekaj na nich bo zaloga z Chojnowa jest sympatyczna, mila, uprzejma i pomocna.

Elwir
@anonymous

A co Cie obchodzi co zaloga tam robi Ich czas, ich pieniadze wiec robia co chca. Co zazdroscisz ze lotka maja pod nosem i zdrapki? A Ciebie na nie nie stac? Ha ha

ANGELA

Nie jesteś SAMA ANGI MI TEŻ PROPONOWAŁ OBIAD I......

@ANGELA

Masakra. Co ten człowiek ma w głowie.

TO zwykły KIEROWCA Z DPD ROZWODZI SIĘ I SZUKA SZCZESCIA

@ANGELA

Boże. Ale to nie jest powód żeby dzwonić po pracownikach i to pod wpływem alkoholu.....

NO NIESTETY TRZEBA UCIEKAĆ Z TYCH SALONIKOW BO JEST CORAZ GORZEJ

kowary małe są
@ANGELA

ja jestem z okolic Kowar chciałam iść do pracy na punkt ale jak dowiedziałam się że on tam pracuje zrezygnowałam. Całe Kowary wiedzą, że to babiarz, ja nie wiem jak on może być regionalnym jak mu zabrali prawo jazdy. Wcześniej pracował jako kurier to fakt ale za alkohol go wywalili Chciał wynająć mieszkanie od mojej koleżanki ale ta jak się dowiedziała, że to on to nie wynajęła. Szkoda tylko dzieci a od niego to dalekoooooo bo on jest nieobliczalny!!!

Olek

Mam zamiar aplikować i miałem nadzieję na informacje. Szkoda, że taki magiel robicie.

help
@Olek

nie polecam nikomu pracy tutaj

@Olek

to dobrze się zastanów czy warto... ciągła zmiana ludzi, często nieuczciwych, braki dzielone po równo, praca czasem po 14h jak nie ma komu przyjśc, za gazety pomimo że nie Ty nie oddałeś obciążenia po równo, wypłaty nigdy na czas nie ma. Regionalny nic nie wiedzący nic Ci nie pomoże, nie odpisze nawet na maila. Jak coś się przeterminuje to Twoja wina itd itd... nie polecam

Zaintersowana

Czy Marta C. Nadal pracuje w Tobacco ?

djfsldkjf
@Zaintersowana

nie

Ja mam pytanie na temat bycia "kierownikiem punktu" tam gdzie nie ma ajenta bo moja dziewczyna nim niby jest a cierpi przez to okropnie. Ale do rzeczy, ile zarabia ,,kierownik punktu" według godzin tak jak inne dziewczyny tzn 10,2 netto plus ile???

ABC
@Andrzej

nie zarabia nic więcej, może jakas dodatkowa kasa za wysylke dokujmentow ale nic więcej :)

abc
@ABC

przy dobrych wiatrach dostanie 100zl za dokumenty i tyle. A roboty za trzech...

@abc

To prawda, moja dziewczyna jest wykończona, muszę ją stamtąd zabrać.

ABC
@Andrzej

A na jakim punkcie jest?

@ABC

Takim na którym robią z niej ciecia, robi za trzech a mimo to jej słowo się nie liczy

pozdro
@Andrzej

widocznie nie potrafi walczyć o swoje. I pozazdrościć jej faceta, który określa ją mianem ciecia. Zamiast jej pomóc jedynie wypisujesz bez odwagi podania konkretów.

....

Czy ma ktoś już przelew? Dziś 15 i gdzie jest moja wyplata???

@....

Jak co miesiac...u roberta w kieszeni

Doladowania!!!!

Czy u Was tez zablokowany terminal??? Znow wraca temat blokad... slaba ta firma niech se robert te gadki o stabilizacji wsadzi gdzies!!!!!

@Doladowania!!!!

U nas tez blokada

@Doladowania!!!!

Wojtek powiedział, że nie zapłacili ale Wojtek załatwił że warunkowo nam włączą

@anonymus

Wojtek kim on jest ze ma taka wladze? Leser, kretacz I oszust zgrywajacy cwaniaka

Ma ktoś z ajentow już wypłatę? bo u mnie nadal pusto.. dzisiaj 13 a umowy od listopada każdy ma że do 10 ...

@.

Nie

Marylka

Ja mam pytanie dotyczące mojej poprzedniej ajentki bo coś mi się wydaje że ta krowa mnie okradła. Czy tobacco na Boże narodzenie w roku 2016 dawało jakieś prezenty pracownikom ( tak jak w tym roku te bony za 50zł )? Coś mnie się nie chce wierzyć że w roku 2015 dali rafaello w 2017 bony a w 2016 nic.Czy totolotek dawał coś (tak jak w tym roku także bony)> Czy tobacco dało coś na Wielkanoc??

@Marylka

W 2016 byly mikolaje z milki nic wiecej. Lotto tez nic nie dawalo.

Marylka
@anonymous

A to krowa ukradła dla swojego dzieciaka mojego mikołaja!!!

@Marylka

Ja na Boże narodzenie nic nie dostalem od tobacco

@Anonim

Mnie bardziej interesują terminowe wypłaty niż Mikołaje sprzed kilku lat

Witam, jak to jest że od nowego roku obowiązuje nowa stawka godzinowa a wypłatę otrzymuję po starej stawce? pozdrawiam

Bo robercik zapomnial.. ale juz pip rusza z tematem

ŁogarnijDropsy

Teraz jest stawka minimalna 13.70 i taką stawkę dostajemy. Nie wiem o co ci chodzi.

@ŁogarnijDropsy

O to ze jak w tamtym roku dostawalem 10 za godzine tak dalej tyle dostaje

Prawda

Witam. Na wstępie chciałabym wszystkim pracującym w Saloniku współczuć. Okradają ludzi z pieniędzy, zestawienia są ustawiane, po kopiowaniu systemu ogromne braki. Wykorzystują ludzi, oczywiście bez tego by sie nie obeszło.

@Prawda

Nie przesadzaj, jak jest dobry zespół na punkcie i solidni ludzie to wszystko gra. Od punktu się zaczyna... Jak mieliśmy braki po kopiowaniu na gazetach i to zgłosiliśmy to nas za te gazety nie obciążyli!

PRAWDA
@OgarnijDropsy

To prawda. Niestety Ajent na tym punkcie jest do (usunięte przez administratora)

@Prawda

Wojtek sfałszował wyniki - premię dostały saloniki, które on wytypował i się z nim podzieliły a nie te, którym się należało - centrala udaje że się nic nie stało - Robert p.... aby się starać - informatyk pewnie udaje że wszystko jest ok. a oszust dalej udaje, że nas odwiedza i udaje że pracuje. Brawo Wy - centrala - kolesie i koleżanki ukrywające oszustwa

@anonymus

Zarzad prawda w oczy kole. Wojtek to najwiekszy kretacz I kombinator. Robert pewnie z nim "wspolpracuje w matactwie" skoro nie reaguje!!!

@anonymous

Robert... Robert to lata w chmarach i nie wiem co się dzieje o niczym i na niczym się nie zna.

@Prawda

Dlaczego nasz regionalny nie walczy o nas - wszyscy wiedzą, że Wojtek fałszował wyniki i dzięki temu ładnie się niektórzy ładnie się obłowili - dlaczego regionalny nie pojedzie do Roberta i nie poprosi o prawdziwe wyniki z kilku miesięcy ?? Robert pewnie prawdy nie powie - ale informatyk napewno jest w stanie sprawdzić te oszustwa ? Przecież on okradł solidnie pracujące saloniki - ale Robert pewnie też na tym zaoszczędził

ewa

wszyscy co pracują na umowy zlecenie!!! wiecie, że macie prawo domagać się umów o prace i to wstecz??? Ja własnie zgłosiłam sprawę do PIP, który będzie kierować sprawę do sądu pracy o ustalenie stosunku pracy!! Fakt podpisania umowy zlecenie na rok!!!! jak również okres wypowiedzenia 2 m-c, oraz stałe godziny pracy powodują stosunek pracy. Będę mi (usunięte przez administratora) płacić wstecz i jeszcze urlop i okres wypowiedzenia. !!!

@ewa

Daj znać jak ci poszło, przypuszczam że przekupia sąd i pip i ch. będziesz z tego miała

Qwerty
@ewa

Ja już 3 lata w tej firmie robię na zleceniowce bo u mnie w mieście nie ma innej pracy

zestawienia

Wrocław3 jak to jest spaść z 1 miejsca na 26 w prasie w przeciągu tygodnia? ponad 40% ??? JeleniaGóra2 z 15stego na 1wsze??? Nagły wzrost? W lotto Dębno z 15stego na pierwsze??? a Trzebnica z 26 na drugie? (co źle by wyglądały zestawienia gdyby Trzebnica nie dostała premii? Nagłe takie zmiany w miejscach? czyżby się Pan Wojtek wystraszył i przestał kłamać w zestawieniach? Zawsze jakiś Wrocław brał premię a teraz są aż tak cieńcy?? Haloo czy ktoś w centrali sprawdza to co on wyrabia? p. Robercie niech no się Pan obudzi bo ktoś tu kombinuje nieźle.

@zestawienia

Zestawienia to KPINA!!!!! Robert obudz sie!!!!

@zestawienia

A ja pracowalam u ajentki magdy f. W zestaeieniach zawsze bylismy do premi. Ajentka zawsze mowila ze "my" mamy zalatwiona premie bo ona pomaga p. Wojtkowi we wszystkim I dkatego mamy premie. Prawda jest taka ze do nas nikt nie przyjezdzal p. Wojtek byl srednio raz na 3_4mc I to na.10min. Nikt nic nie pilnuje kiedys u nas na punkcie lezalo przez kilka tygodni nadwyzka 2000 czekala na wyjasnienie nikt nie pytal to ktos to wzial. Magda ma za duzo salonow I nic nie ogarnia pozatrudniala teraz 18sto latki, ktore maja gdzies prace a p. Wojtek jej sie nie wtraca bo sie boi ze mu tym rzuci. Zal tej firmy. Nie polecam pracy

@anonymous

na którym salonie u magdy byłaś? Ja też u niej pracowałam.. porażka

@anonymous

Widzę że nie tylko u mnie chu#ni@. Oj Robercik pozamyka ci nie punkt za punktem to otworzysz oczy. Więcej szacunku do solidnych pracowników!!! Kiedyś miałam (usunięte przez administratora) ajentkę z głowa na karku to zamiast po stopach ja całować traktowali ją źle zwłaszcza Roksa więc odeszła.

@OgarnijDropsy

Ci regionalni sa straszni nic nie pomagaja my mielismy juz 4 kazdy taki sam. Tylko pod siebie I gwiazdorzy. Daniel ktory nic nie wiedzial roksana ktora przyjezdzala na lans I pogadac jaka firma niedobra, wojtek to dopiero lanser jakajacy sie I gadajacy na poprzednikow jacy to byli zli I tetaz marta mloda zaszczuta. Zaden z nich nie pomagal I zaden nie byl za czesto. Bycie regionalnym w tej firmie to wstyd a nie prestiz. I nad wszystkim niby czuwa robercik oderwany z planety ziemia. Kazdy jego w chxuxjxa robi a on sie kaze.usmiechac :)

@anonymous

jeszcze ch. z tym ale na tym najbardziej cierpią pracownicy- solidni ludzie- JA!!!

@anonymous

A w czym oni maja Ci pomagać??!! Sa po to aby Cię kontrolować. Wszyscy wiecie najlepiej a go. no robicie.

@anonymous

Aby kontrolowac?? To po co te maile ze maja pomagac?? Owszem niech kontroluja ale sa tez od tego jak d. Od sran... by wspomoc.ajenta pokazac, wspolpracowac a przede wszystkim byc!!

@anonymous

Akurat ja droga Pani robię dużo, bardzo dużo, bardzo bardzo dużo. ZA DUŻO!!! i nikt mi nie pomaga do tego stopnia że mi się odechciewa czasami żyć.

@OgarnijDropsy

Chyba dużo marudzisz. Nie podoba Ci sie to sie zwolnij proste. A wy co miesiąc o jednym i tym samym i na sile wymyślacie tematy. Żal. Ja pracuje i mam w (usunięte przez administratora) resztę. Zajmijcie sie sobą a prace zostawiajcie w pracy. Szkoda mi was.

Anonymus
@anonymous

Wojtek nie zmieniaj tematu tylko oddaj kasę tym komu się należała

Loli

Dostaliscie juz pity?

Nasturcja
@Loli

Tak, obydwa od tobacco i od salonika

Słyszeliście już, że netto do 23 w okolicy wolnych niedziel? Mam nadzieje że nasi nie wpadną na tak głupi pomysł żeby nam też przedłużyć...?

Jony
@Adam

No to odrazu zwolnienia sie posypia ,ja np nie mam mozliwosci tak dlugo pracowac za nim dojade jest godzina 23 a nastepnego dnia np pierwsza zmiana wiec jak by to pogodzic ,nie sa rady

Jony
@Jony

nie da rady

PRAWDA
@Jony

Wtedy to PIP będą mieli na głowie. Obowiązuje 10 godzin NIEPRZERWANEGO spoczynku.

OgarnijDropsy

Kur@@ u mnie na punkcie masakra, d...a nam się pali.

@OgarnijDropsy

a co to znaczy??? z czym macie problem?

Zostaw merytoryczną opinię o Tobacco Press - Szczecin

Tobacco Press