logo Tobacco Press

Szczecin

Opinie o Tobacco Press

Zarząd Tobacco Press 2016-08-06 01:19:00
Witamy,

Nie likwidujemy i nie zamierzamy :)
W jakim sensie świeci pustkami? Czy mamy pustki na półkach?

bardzo dziękujemy za sygnał, zareagujemy niezwłocznie :)
NN 2016-08-06 09:06:45
są pustki bo pani mówiła, że nie umie towaru wprowadzać :( kartony stały za lada ale półki puste
Ups 2016-08-07 11:49:11
No to teraz dziewczyny w lodlygowicach będą miały dosłownie przerąbane. Możesz być dumna. Regionalna i ajent naloza zapewne karę na te biedne dziewczyny
Karol 2016-08-09 20:04:37
Salon w Lodygowicach szuka ajenta?widac tam jakieś zamieszanie jest,nowe twarze i jakies zamieszanie.
dsmfts 2016-08-09 23:41:00
Jedno wielkie NIE!
Na rozmowie kwalifikacyjnej zostałam poinformowana o odpowiedzialności za papierosy i tytonie (znajdują się za kasą więc ją podpisałam) jednak później okazało się, że odpowiedzialność dotyczy całego towaru, dodatkowo przy moim przyjęciu do pracy nie została przeprowadzona inwentaryzacja całego towaru (przekonana, że odpowiedzialność dotyczy tylko papierosów i tytoni wcale się o nią nie upominałam) w ten sposób zapłaciłam za przedmioty, które od lat zalegały w systemie.
Obiecano mi wolne na szkole? Z tym ze nie oznaczało to wcale dni wolnych lecz zmiany popołudniowe, co oznaczało ze prosto po szkole (uczę się w systemie weekendowym raz na dwa tygodnie) musiałam lecieć do pracy, często urywając się z jakiś zajęć.
Do tego dochodzą ciągłe zmiany w grafiku bez konsultacji ze mną, z serii dziś się dowiaduję, że jutro jednak nie mam wolnego, lub rano dowiaduje się że mam być jednak w pracy godzinę lub pół godziny wcześniej (generalnie telefony z serii "proszę przyjść najszybciej jak da Pani radę" -i to za każdym razem kiedy akurat zmieniałam Ajenta na salonie).
Obiecano mi uprawnienia na totolotka po pierwszym miesiącu pracy. Nie doczekałam się przez pół roku współpracy.
Nikt mnie nie poinformował, że pierwsze dwa tygodnie mojej pracy to bezpłatny okres szkolenia.
Kiedy w formularzu zaznaczyłam, że chce aby odprowadzano za mnie normalnie składki i ubezpieczenie Ajent poinformował mnie, że jest to niezgodne z prawem, bo mam status ucznia i kazał mi to zmienić. Jakoś w innych miejscach pracy nikt nigdy nie robił z tego problemu i zawsze było to wolnym wyborem pracownika, który nie odprowadzając składek i ubezpieczenia z reguły zarabia więcej, nie jednak w Tobacco Press w którym w umowę wpisują stawkę netto -więc na braku odprowadzanych składek nie zarobiłam ani grosza.
Podsumowując: nie dość, że płacą ludziom stawki groszowe to jeszcze zawsze znajdą sposób, aby obciążyć pracownika finansowo by nie wypłacić mu całego wynagrodzenia. W efekcie za cały miesiąc pracy dostawałam wypłatę w granicach 500-800zł.
Zarząd Tobacco Press 2016-08-16 14:44:19
Kierownik Regionu został poinformowany o problemie i sytuacja uległa poprawie.
Salon funkcjonuje już bez zastrzeżeń, gdyby jednak takie się pojawiły ze strony klientów, prosimy o informację, zareagujemy niezwłocznie.

Zarząd Tobacco Press 2016-08-16 14:50:07
Dzień Dobry,

Dziękujemy za troskę o nasz zespół w Łodygowicach.

Kierownik Regionu na nikogo nie nałoży kary i nie ma powodu aby Panie pracujące w punkcie miały jakikolwiek powód do obawy o konsekwencje w zaistniałej sytuacji.
Każdy ma prawo do błędów oraz braku umiejętności przy wprowadzaniu towaru.
Towar w punkcie jest wprowadzony i znajduje się na półkach.
Na dzień dzisiejszy nie mamy zastrzeżeń do funkcjonowania punktu w Łodygowicach.

Zarząd Tobacco Press 2016-08-16 15:01:03
Dzień Dobry,

Bardzo dziękujemy za obszerną opinię.
Prosimy o informację na adres kontakt@tobaccopress.pl u którego Ajenta była Pani zatrudniona ponieważ nie akceptujemy postępowania niezgodnie z Prawem. Wyciągniemy konsekwencje jeśli Pani zatrudnienie odbyło się niezgodnie z obowiązującymi przepisami.

W zakresie uprawnień Totalizatora Sportowego, również prosimy o informację ponieważ tego typu działania również nie akceptujemy.

W zakresie godzin pracy i wynagrodzenia ciężko jest nam się odnieść ponieważ nie wiemy ile godzin pracowała Pani w punkcie i nie jesteśmy w stanie obliczyć ile faktycznie powinna Pani otrzymać wynagrodzenia.

Odpowiedzialność materialna: wzór umowy obejmuje cały towar znajdujący się w punkcie sprzedaży i taka jest też odpowiedzialność. W każdej sieci sklepów pracownicy odpowiadają za cały powierzony towar a nie za jego wybiórczą część. Jeśli Pani umowa jasno określa, że są to papierosy i tytonie, prosimy o przesłanie skanu dokumentu na podany powyżej adres, sprawa zostanie wyjaśniona niezwłocznie.

Mis 2016-08-21 13:02:03
Szkoda,ze w momencie kumulacji Lotto są takie kolejki w waszych punktach.moze da się cos z tym zrobić?
Krystyna 2016-08-22 11:15:30
Akurat doceniania nie ma, robimy duże obroty , ponosimy olbrzymią odpowiedzialność a premii żadnej, dodatków żadnych.
Wzorowapracownica 2016-08-22 11:20:13
Też mam taką nadzieje i czekam..
Malutka 2016-08-22 11:34:46
Pracuję na punkcie. A co proponujesz zrobić?! Moim rozwiązaniem, może nie do końca dobrym dla firmy ale jest albo spokojne cierpliwe czekanie albo pójście do innego punktu lotto. Głową muru nie przebijesz, wielka kumulacja, za ladą stos śliniących się na nią klientów, pudła towaru do wprowadzenia i wyłożenia i malutka zmęczona jedna ja z roszczeniowymi klientami z pretensjami, sapaniem i przewracaniem oczami. Jestem człowiekiem nie maszyną, nie robotem mam swoje potrzeby fizjologiczne, pęcherz, żołądek. DAJCIE ŻYĆ
Mis 2016-08-22 13:30:04
Rozumiem.w duzych hipermarketach lotto zainstalowało maszyne do sprawdzania wynikow.mysle ze tam to nie jest potrzebne bo ruch się tam rozklada.w netto jest tak ze bardzo duzo ludzi robi zakupy w jednym czasie i kolejki niemilosierne.niech tobacco wezmie sprawy w swoje ręce chociaż jedno bedziecie miec z głowy.
Zarząd Tobacco Press 2016-08-22 21:36:55
Dzień Dobry,

W Spółce nie ma stanowiska o którym mowa w poście :).
Jeśli będziemy przeprowadzali rekrutację na stanowiska Managerskie w Spółce (o ile taki fakt nastąpi) proponujemy wziąć udział, wówczas jest możliwość pozyskania informacji na temat zarobków oraz oczekiwać ze strony Spółki.
Zakładamy oczywiście, że doświadczenie oraz kompetencje pozwolą autorowi postu wziąć udział w procesie rekrutacyjnym :)

Zarząd Tobacco Press 2016-08-22 21:41:17
Dzień Dobry,

Zarząd Spółki pracuje na tematem podniesienia wynagrodzeń dla osób pracujących w punktach, zapewniamy, że zrobimy wszystko aby wynagrodzenie było systematycznie podnoszone do góry.

Zarząd Tobacco Press 2016-08-22 21:48:58
Dogi Pracowniku,

W obecnym czasie Zarząd pracuje nad bardzo ważnym dla nas projektem dotyczącym automatycznego wczytywania dokumentów dostaw od głównych dostawców.
Jesteśmy przekonani, że to zdecydowanie poprawi komfort pracy w punkcie, oszczędzając jednocześnie dużo czasu.
W zakresie kumulacji Lotto, mamy świadomość zwiększonej liczby klientów, cieszymy się, że podczas kumulacji ilość klientów jest większa i nie widzimy na dzień dzisiejszy rozwiązania na zmniejszenie kolejek.
Jesteśmy otwarci na każdy pomysł który mógłby pomóc w rozwiązaniu tej sprawy. :)

Zarząd Tobacco Press 2016-08-22 21:50:58
Dobry Wieczór,

Pracujemy nad tym tematem i szukamy najefektywniejszego rozwiązania.
Dziękujemy za sygnał i sugestię :).

Malutka 2016-08-23 10:05:45
Tak, masz racje misiu tata maszyna mogłaby być ułatwieniem
Nuna 2016-08-23 10:11:39
Strasznie skomplikowane to podnoszenie wynagrodzenia. E-mail z gratulacjami ze bijemy rekordy sprzedaży umiecie napisać. My nic z tego nie mamy póki co.robimy ale szukamy czegoś lepszego.
Jagódka 2016-08-23 11:31:38
To prawda, nie możecie Państwo podnieść nam wynagrodzeń ale w ramach motywacji jakieś premie moglibyście czasem dać za to że jestem z wami już tak długo i zwłaszcza za to bicie rekordów. Bo fakt faktem ja z wami zostanę mam jeszcze druga pracę więc puki co trwam ale jak mi się współpracownicy ekstra wyszkoleni z którymi wyśmienicie mi się współpracuje pozwalniają to nie wiem co zrobię ja i co zrobicie wy.
Jolo 2016-08-23 13:51:47
Ciekawe co zrobią od nowego roku jak wzrosnie najniższa.
Jagódka 2016-08-23 14:33:51
Dadzą umowy o pracę na 1/4 etatu wpiszą tam np że za 480zł brutto a ajenci będą dalej się rozliczać według godzin
Rychu 2016-08-23 16:28:24
Tylko kto im tam zostanie za taką kase?bo ja nie zamierzam.....
Zarząd Tobacco Press 2016-09-01 14:29:43
Drogi Pracowniku,

Dziękujemy za troskę, proszę jednak o cierpliwość i wyrozumiałość.
Pracujemy nad tematem podniesienia wynagrodzeń i zapewniamy, że nie będziemy omijali prawa tworząc fikcyjne umowy lub zatrudniając na 1/4 etatu a wymagając pracy w pełnym wymiarze.

Zarząd Tobacco Press 2016-09-01 14:32:11
Drogi Pracowniku,

Mamy w planie wprowadzenie systemu motywacyjnego w zakresie dodatkowych premii za wyniki sprzedaży. Zrobimy wszystko aby system ruszył jak najszybciej.
Dziękujemy za opinię oraz cenne sugestie

Jagódka 2016-09-06 18:58:12
To bardzo się ciesze, ponieważ lubię pracę w Państwa firmie.
Ania123 2016-09-13 07:26:16
Wczoraj był 12 wypłat nadal nie ma na koncie. I jak firma odpowie dlaczego? Wy chcecie zeby do pracy przychodzic na czas ale zeby ludzia wyplacic to juz problem. Haha chyba ze nie mozecie sie doliczyć ile komu sciagnac. Nie polecam.
Hduc 2016-09-13 08:05:57
Ja tez nie mam jeszcze wyplaty ale przeciez w umowie mamy wpisane ze do 15stego więc są jeszcze w czasie. Zawsze dostaje wyplate zgodnie z umowa. Bez sensu kręcić afere....
Nnn 2016-09-13 09:55:38
Dlaczego nie ma wypłat nadal? Dzis już jest 13
ssss 2016-09-13 21:21:34
na umowie jest napisane że do 10go każdego miesiąca.... a kasa spóźniona jak zawsze !!!
Hduc 2016-09-13 21:37:39
nie wiem jakie Wy macie umowy ale ja mam punkt 4:
4. Wypłata wynagrodzenia nastąpi po stwierdzeniu przez Zleceniodawcę terminowego i prawidłowego wykonania zleconej pracy, będącej przedmiotem niniejszej umowy i zostanie przelana na konto Zleceniobiorcy wg załącznika lub wypłacona w siedzibie firmy Zleceniodawcy do dnia 15-go każdego następnego dnia miesiąca .

więc naprawdę nie wiem po co robicie tą zadymę.

Ps. a pieniądze miałam na koncie dziś o 13:00 więc na dwa dni przed czasem...
Pomidor 2016-09-13 23:24:41
Ale się sracie o tą kasę. Trzeba było nią lepiej zarządzać. Kasa będzie jak zawsze, cierpliwie.
Agila123 2016-09-14 09:32:15
Bo to jest firma kogucik [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i uciekł. Chwala sie w @ ile to maja w tygodniu kasy ze sprzedaży... Nie dość ze ludzia na czas wypłat nie dadza to jeszcze nic nie podniosa. Żenada takie @ lepiej zostawcie dla siebie
Jeszcze pracownik 2016-09-14 17:22:26
To są jakieś kpiny!
Agata 2016-09-19 16:49:43
Dlaczego w Legnicy ciągle nie działa lotto ? Za każdym razem gdy tam przychodzę z mężem zagrać w keno słyszę tylko że lotto nie działa . Zamiast przychodzić sobie do netto gdzie mam 3 minuty to muszę chodzić znacznie dalej bo jak nie lotto nie działa to pracownica pali papierosy ba zewnątrz i jeszcze wielkie pretensje że musi skończyć palić.Zmuszona jestem pisać tutaj bo numeru do kierownika nikt nie chce mnie dać.
Zarząd Tobacco Press 2016-09-19 17:07:18
Dziękujemy za cenny sygnał, sprawę rozwiążemy niezwłocznie :)

Żarnetta 2016-09-19 23:47:52
Weź się ogarnij, każdy ma prawo do przerwy!!! To raz, a dwa że jak są problemy z siecią to nie jest wina pracownika! Za dużo gracie w te swoje kena bezsensowne i dlatego się psuje maszyna. Jeszcze podajecie świstki brudne od zdrapek i potem takie wrzucają do maszyny.
nnnnn 2016-09-26 22:32:12
Zarząd TP no cyrk jeden. To sobie pan robert zarząd powołał? Ta firma to groteska
hjhy 2016-09-27 14:16:36
praca byłaby fajna, nie jest prawdą co niektórzy tu piszą, że wypłat nie ma. Są i zawsze przed czasem.
ja odeszłam ze wzgledu na brak mozliwosci dogadania się z szanownym menadżerem. Ten Pan krzyczy i jest raczej nie miły, nie odbiera telefonu a jak wchodzi na kiosk to jest 3 minuty i ucieka, podpisuje tylko kartki by centrala widziała że był.
a tak na marginesie to sekretariat w tej firmie nie działa nikt nie odbiera tel tylko te bzdetne maile piszą urodzinami - tj dramat jakiś.
Ohy ahy 2016-10-01 22:11:06
Witam, czy salon może istnieć bez ajenta?
Naneta 2016-10-02 22:39:23
Przepraszam, czy sklep jest od rozwiązywania Pani problemów? Zawsze myślałam że psycholog.
nick 2016-10-03 11:01:14
Pewnie, że może, duzo sklepów działa bez Ajentów.
Ajent to tylko system zatrudnienia.
Nnn 2016-10-08 15:30:11
Polecam salonik w Łodygowicach. Panie pracujace sa naprawde bardzo fajne zawsze służą pomoca i radą. Szczegolnie polecam pania Jole zawsze usmiechnieta ladnie wygladajaca szkoda tylko ze numeru nie chce dac.
Karol 2016-10-13 17:33:57
A mi sie wydaje ze ta pani jola jest tam za kare.pozdro
gruszka 2016-10-14 08:53:09
Praca fajna, grafik elastyczny, wynagrodzenie na czas i 9zł plus zus tylko nie mozna dogadac się z regionalnym a ja mam regionalnego który z rana bywa "nieświeży" i nie kontaktuje nie wiem jak on jeździ autem. Szkoda że firma takich ludzi zatrudnia.

pozdrawiam salony z wrocłwia
Zadowolony klient 2016-10-20 18:26:38
Ludzie każdy ma prawo byc zmeczony, kierownik regionalny czy to zwykły pracownik... Zrozumcie to wkoncu ze kazdy ma czasem problemy gorszy dzien wiec nie osadzajcie tylko sami popracujcie w kiosku, gdzie nie wszyscy kliencie przychodzą i zachowuja sie kulturalnie. Jak to mowi przysłowie" patrz na siebie a bedziesz w niebie" nie wierze by jakis kierownik regionalny był "nieswiezy"
niestety byly pracownik 2016-10-22 19:29:19
witam, a ja tam jestem zadowolona z kioskow tobacco, co prawda aktualnie nie jako pracownik, ale jako klient, panie zawsze usmiechniete, ajent takze, fakt, nie zawsze towar jest, no ale z tego co wiem, to takze wina hurtowni.
jako byly juz pracownik, tez moge sie wypowiedziec raczej w pozytywach, byla ajentka fajna, wyrozumiala, zawsze podchodzila wyrozumiale do naszych widzi mi sie, chociaz moglaby nie. gdyby nie to, ze umowa zlecenie (brk perspektyw na umowe o prace), no i stawka typu szalu nie ma, i to ze mam dziecko na utrzymaniu to pewnie pracowalabym tam dalej,a tak niestety, ale sama wspolprace wspominam milo.
pozdrawiam
Plus 2016-11-14 17:34:35
Oczywiście wypłat nie ma. Co znów nie możecie się doliczyć ile komu ściągnąć??
Nana 2016-11-17 20:56:07
Ludzie, no nie srajcie ogniem. Wypłaty były są i będą zawsze, już pracuje długo zawsze była wypłata max do 15. Przynajmniej pod tym względem tabacco nie zawodzi, zacznijcie dobrze dysponować swoja wypłatą to wam nie będzie brakowało.
Ewa 2016-11-22 18:27:48
Dlaczego punkt w Legnicy jest zamkniety?
Zostaw swoją opinię o Tobacco Press - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tobacco Press