logo Tobacco Press

Tobacco Press

Szczecin

Opinie o Tobacco Press

Rychu 2016-08-23 16:28
Tylko kto im tam zostanie za taką kase?bo ja nie zamierzam.....
Zarząd Tobacco Press 2016-09-01 14:29
Drogi Pracowniku,

Dziękujemy za troskę, proszę jednak o cierpliwość i wyrozumiałość.
Pracujemy nad tematem podniesienia wynagrodzeń i zapewniamy, że nie będziemy omijali prawa tworząc fikcyjne umowy lub zatrudniając na 1/4 etatu a wymagając pracy w pełnym wymiarze.

Pozdrawiamy
Zarząd Tobacco Press 2016-09-01 14:32
Drogi Pracowniku,

Mamy w planie wprowadzenie systemu motywacyjnego w zakresie dodatkowych premii za wyniki sprzedaży. Zrobimy wszystko aby system ruszył jak najszybciej.
Dziękujemy za opinię oraz cenne sugestie

Pozdrawiamy
Jagódka 2016-09-06 18:58
To bardzo się ciesze, ponieważ lubię pracę w Państwa firmie.
Ania123 2016-09-13 07:26
Wczoraj był 12 wypłat nadal nie ma na koncie. I jak firma odpowie dlaczego? Wy chcecie zeby do pracy przychodzic na czas ale zeby ludzia wyplacic to juz problem. Haha chyba ze nie mozecie sie doliczyć ile komu sciagnac. Nie polecam.
Hduc 2016-09-13 08:05
Ja tez nie mam jeszcze wyplaty ale przeciez w umowie mamy wpisane ze do 15stego więc są jeszcze w czasie. Zawsze dostaje wyplate zgodnie z umowa. Bez sensu kręcić afere....
Nnn 2016-09-13 09:55
Dlaczego nie ma wypłat nadal? Dzis już jest 13
ssss 2016-09-13 21:21
na umowie jest napisane że do 10go każdego miesiąca.... a kasa spóźniona jak zawsze !!!
Hduc 2016-09-13 21:37
nie wiem jakie Wy macie umowy ale ja mam punkt 4:
4. Wypłata wynagrodzenia nastąpi po stwierdzeniu przez Zleceniodawcę terminowego i prawidłowego wykonania zleconej pracy, będącej przedmiotem niniejszej umowy i zostanie przelana na konto Zleceniobiorcy wg załącznika lub wypłacona w siedzibie firmy Zleceniodawcy do dnia 15-go każdego następnego dnia miesiąca .

więc naprawdę nie wiem po co robicie tą zadymę.

Ps. a pieniądze miałam na koncie dziś o 13:00 więc na dwa dni przed czasem...
Pomidor 2016-09-13 23:24
Ale się sracie o tą kasę. Trzeba było nią lepiej zarządzać. Kasa będzie jak zawsze, cierpliwie.
Agila123 2016-09-14 09:32
Bo to jest firma kogucik [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i uciekł. Chwala sie w @ ile to maja w tygodniu kasy ze sprzedaży... Nie dość ze ludzia na czas wypłat nie dadza to jeszcze nic nie podniosa. Żenada takie @ lepiej zostawcie dla siebie
Jeszcze pracownik 2016-09-14 17:22
To są jakieś kpiny!
Agata 2016-09-19 16:49
Dlaczego w Legnicy ciągle nie działa lotto ? Za każdym razem gdy tam przychodzę z mężem zagrać w keno słyszę tylko że lotto nie działa . Zamiast przychodzić sobie do netto gdzie mam 3 minuty to muszę chodzić znacznie dalej bo jak nie lotto nie działa to pracownica pali papierosy ba zewnątrz i jeszcze wielkie pretensje że musi skończyć palić.Zmuszona jestem pisać tutaj bo numeru do kierownika nikt nie chce mnie dać.
Zarząd Tobacco Press 2016-09-19 17:07
Dziękujemy za cenny sygnał, sprawę rozwiążemy niezwłocznie :)

pozdrawiamy
Żarnetta 2016-09-19 23:47
Weź się ogarnij, każdy ma prawo do przerwy!!! To raz, a dwa że jak są problemy z siecią to nie jest wina pracownika! Za dużo gracie w te swoje kena bezsensowne i dlatego się psuje maszyna. Jeszcze podajecie świstki brudne od zdrapek i potem takie wrzucają do maszyny.
nnnnn 2016-09-26 22:32
Zarząd TP no cyrk jeden. To sobie pan robert zarząd powołał? Ta firma to groteska
hjhy 2016-09-27 14:16
praca byłaby fajna, nie jest prawdą co niektórzy tu piszą, że wypłat nie ma. Są i zawsze przed czasem.
ja odeszłam ze wzgledu na brak mozliwosci dogadania się z szanownym menadżerem. Ten Pan krzyczy i jest raczej nie miły, nie odbiera telefonu a jak wchodzi na kiosk to jest 3 minuty i ucieka, podpisuje tylko kartki by centrala widziała że był.
a tak na marginesie to sekretariat w tej firmie nie działa nikt nie odbiera tel tylko te bzdetne maile piszą urodzinami - tj dramat jakiś.
Ohy ahy 2016-10-01 22:11
Witam, czy salon może istnieć bez ajenta?
Naneta 2016-10-02 22:39
Przepraszam, czy sklep jest od rozwiązywania Pani problemów? Zawsze myślałam że psycholog.
nick 2016-10-03 11:01
Pewnie, że może, duzo sklepów działa bez Ajentów.
Ajent to tylko system zatrudnienia.
Nnn 2016-10-08 15:30
Polecam salonik w Łodygowicach. Panie pracujace sa naprawde bardzo fajne zawsze służą pomoca i radą. Szczegolnie polecam pania Jole zawsze usmiechnieta ladnie wygladajaca szkoda tylko ze numeru nie chce dac.
Karol 2016-10-13 17:33
A mi sie wydaje ze ta pani jola jest tam za kare.pozdro
gruszka 2016-10-14 08:53
Praca fajna, grafik elastyczny, wynagrodzenie na czas i 9zł plus zus tylko nie mozna dogadac się z regionalnym a ja mam regionalnego który z rana bywa "nieświeży" i nie kontaktuje nie wiem jak on jeździ autem. Szkoda że firma takich ludzi zatrudnia.

pozdrawiam salony z wrocłwia
Zadowolony klient 2016-10-20 18:26
Ludzie każdy ma prawo byc zmeczony, kierownik regionalny czy to zwykły pracownik... Zrozumcie to wkoncu ze kazdy ma czasem problemy gorszy dzien wiec nie osadzajcie tylko sami popracujcie w kiosku, gdzie nie wszyscy kliencie przychodzą i zachowuja sie kulturalnie. Jak to mowi przysłowie" patrz na siebie a bedziesz w niebie" nie wierze by jakis kierownik regionalny był "nieswiezy"
niestety byly pracownik 2016-10-22 19:29
witam, a ja tam jestem zadowolona z kioskow tobacco, co prawda aktualnie nie jako pracownik, ale jako klient, panie zawsze usmiechniete, ajent takze, fakt, nie zawsze towar jest, no ale z tego co wiem, to takze wina hurtowni.
jako byly juz pracownik, tez moge sie wypowiedziec raczej w pozytywach, byla ajentka fajna, wyrozumiala, zawsze podchodzila wyrozumiale do naszych widzi mi sie, chociaz moglaby nie. gdyby nie to, ze umowa zlecenie (brk perspektyw na umowe o prace), no i stawka typu szalu nie ma, i to ze mam dziecko na utrzymaniu to pewnie pracowalabym tam dalej,a tak niestety, ale sama wspolprace wspominam milo.
pozdrawiam
Plus 2016-11-14 17:34
Oczywiście wypłat nie ma. Co znów nie możecie się doliczyć ile komu ściągnąć??
Nana 2016-11-17 20:56
Ludzie, no nie srajcie ogniem. Wypłaty były są i będą zawsze, już pracuje długo zawsze była wypłata max do 15. Przynajmniej pod tym względem tabacco nie zawodzi, zacznijcie dobrze dysponować swoja wypłatą to wam nie będzie brakowało.
Ewa 2016-11-22 18:27
Dlaczego punkt w Legnicy jest zamkniety?
Penny 2016-12-13 23:39
Zgadzam się z opinią ze Tobacco okrada ludzi, obciąża bezpodstawnie kosztami.
Trytytka 2016-12-29 11:30
Ja akurat z tym obciążaniem i okradaniem ze strony tobacco się nie spotkałam, ale presja na jakieś sprzedaże zapalniczek i innych i ogólnie naciski i wprowadzanie nerwowych atmosfer zaczyna mnie wykańczać.
Załamka totalna 2017-01-04 22:06
Praca w tobacco press? Kiedyś bardzo lubiłam, polecałam, cieszyłam się że tu właśnie pracuję. Dziś? Płaczę codziennie.
Endriu 2017-01-05 07:46
Dlaczego? Czy az tak zle jest?
Kora 2017-02-04 22:56
Na saloniku może byc dobrze tylko wtedy jak ma go pod swoją pieczą mądra osoba która nie pozwoli krzywdzic swoich pracowników , jest uczciwa i obiektywna. Niestety takie osoby trzymają sie od tej firmy z dala, bo ta firma to jedna wielka lipa.
Penelope 2017-03-09 17:42
Ja niestety miałam same dziwne sytuacje w tej firmie a pracowałam krótko. Inwentaryzacje na zasadzie"sami sobie policzymy, ile wyjdzie tyle wyjdzie", znikajace pieniadze, potracenia z centrali nawet nie wiadomo za co- po prostu pewnego dnia zamiast 1100 zł dostałam 630. I nikogo nie obchodzi za co, dlaczego. Ksiegowosc nawet nie odpowiada na maile. Naprawde, uwazajcie, nie bylo miesiaca zebysmy dostali pełne wyplaty, a pracowałam tam pare mies...
ON 2017-03-14 11:13
Pracuję w tej firmie kilka lat, zawsze było wszystko ok. Wypłata dobra, na czas, zarząd miły, pomocny , Manager też zawsze pomagała . Dbalam zawsze o swoje Saloniki,starałam się robić wszystko dokładnie, na czas. Uwielbialam swoją pracę, przychodziłam zawsze z uśmiechem do pracy.
Moje niezadowolenie zaczęło się od stycznia, kiedy weszła nowa stawka. Zaczęłam zarabiać NIC , zgłaszalam to, każdy miał to "gdzies" . Nikogo to nie interesowało, nikt nie miał ochoty przyjechać i zareagować. Każdy zapomniał ile serca i zaangażowania włożyłam w tą pracę. Bardzo lubiłam tutaj pracować, zawsze miałam dobre zdanie o firmie , ale niestety muszę się pożegnać.
pytanie 2017-03-20 19:44
to ile wychodzi teraz pani wyplaty? i zlozyla juz pani wypowiedzenie?
eltom6 2017-03-21 10:41
Co to znaczy "NIC"?
Aron 2017-04-13 19:34
Czemu w saloniku w lodygowicach towar sprzedawany jest poza kasą?już mialem 2takie sytuacje ,zawsze awarie jak bralem cos z zabawek. Trzeba to zgłosić jakieś odpowiedniej instytucji, tyle się teraz o tej akcji 'bierz paragon'mowi.
Ooooh 2017-04-19 13:29
No strzelaj z ucha, strzelaj! Co wolisz czekać 20 minut w kolejce bo sprzedawca ma aktualizacje systemu albo poprostu komputer się wyłączył?? Ludzie gdzie wasze mózgi?! Gdzie zrozumienie sprawy?! Wy chcecie cos kupić, sprzedawca nie ma aktualizacje albo kasa się zacieła co nie jest jego WINĄ i wedle prawa nie powinien wam nic sprzedawać. Ale IDZIE WAM NA RĘKĘ żebyscie nie musieli czekać aż ogarnie sprawe i daje poza kasą a potem sobie nabije. Co za niewdzięczne puste rozumowanie.
Aron 2017-04-21 19:58
Drogi ooh.chciałbym tylko powiedzieć ze dzięki uprzejmosci tych pan co pracują obecnie kolejek w tym kiosku juz dawno nie ma.panie włascicielu sprawdz sobie monitoring i zobacz ze panie bardzo zajęte ale swoimi telefonami albo mają wychodne do koleżanek z sąsiedztwa.
omo 2017-04-23 19:56
hmm mi też pewna pani sprzedaje towar bez paragonow i ta sama spiewka to juz jest nagminne w lodygowicach
Ola 2017-04-23 23:22
Może ktoś robi wałki, wydaje bez paragonu a kasę bierze sobie w kieszeń, zgłosić to najlepiej do ajenta.
Ten25 2017-06-27 20:38
Racja w 100%
Ten25 2017-06-27 20:41
Jak nie jak juz takie umowy mamy??
Koza 2017-06-29 23:16
Ludzie!!! zarządzie!!! firmo Tobacco Press!!! co wy robicie?! Co wy wyczyniacie?! Strzelacie sobie samobója wprost w kolano. Gnoicie ludzi którzy biorą - bo nie jestem tego w stanie inaczej nazwać! - Ludzi którzy robią dla was ,,hajs" często gruby ,,hajs"- Ajentów. Wysyłacie sami tony towaru, co innego zamawiają ajenci, co innego wysyłacie a potem jak to lezy i traci ważność to my mamy za o płacić?! Czy wy sobie żartujecie? Z jakiej racji? My tego nie wepchamy klientowi w gardło, jak nie chce to nie kupi! Jestem załamana tym co się dzieje zawsze firmę uważałam za porządną i kiedy inni narzekali ja czekałam na lepsze i wierzyłam że nadejdzie, ale teraz nie wierze w to co się dzieje.
smutna 2017-07-14 10:16
Koza - masz rację - niedawno dostaliśmy towar - 1 /dosłownie jedną mambę / potem narzekają, że sprzedaż spada - a jak ma nie spadać, skoro dostałam "głupie spinnery i beznadziejny słonecznik a nie dostałam tego co idzie -masakra - szkoda że ci nasi regionalni boją się iść do prezesa i powiedzieć prawdę na temat idiotycznych zamówień
Nnn 2017-07-14 17:01
Czy dostaliscie przelewy?
Koza 2017-07-15 05:13
No nie mogę, ta praca gdy zaczęłam w niej pracować byłą najlepszą pracą, kochałam ją a teraz co się dzieje,
Ja23 2017-08-03 10:41
Co to za podwyżki w cenach ?bateria enegizer alkaliczna lr06 aa 3,49? A na samym netto mozna kupic 4szt.za.9.99 i jak to ma schodzic?
Kaja 2017-08-04 22:44
No właśnie albo słodycze nie schodzą bo na Netto są tańsze i potem trzeba za to płacić. to samo te badziewne pudełeczka grosza nie warte co my mamy je wciskać. Teletydzień jeszcze ujdzie.
Zostaw swoją opinię o Tobacco Press - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tobacco Press