Opinie o Skorpion Security w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Skorpion Security. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Skorpion Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skorpion Security w Katowice

OCHRONIARZ

zalosna ta ochrona na tym budryku trzy czwarte to kretyni i ten ich kierownik z ta broda to wyglada jak z isis no i ci pseudo dowodcy .powiem tak kambodza ma racje ale to sa tchorze chlopie i gnidy bez honoru nie stana ci bo sie boja o ochronie te mloty nie maja zielonego pojecia.tylko obgadywanie najporzadniejsi OCHRONIARZE TO JACEK N. SEBASTIAN K,MICHAL M.KRZYSIEK L.SYLWIA S.ADAM S.ZEBY MU TYLKO NIE ODBILO PAWEL SZ.KWIOTEK CO SIE GO CZEPIAJA I MU DUPA OBRABIAJA BO GODO PROWDA GIENEK K.JANEK N.KAMBODZA JEST OK JACEK TYN GRUBY I JESZCZE KILKU TYCH NOWYCH A RESZTA TO CIULE SZKODA INO TEGO ADAMA BO NIE BYL WCALE ZLY WEZCIE SIE ZA ROBOTA SZMACCIORZE I GOWNOJADY

Falkonetti
@OCHRONIARZ

Ciemu ty brzitko mówić,? Ochlaniarz dobly ćłowiek, pomozie,psituli. On kocha placia, być mało dom. Ty być gupi ćłowiek, źły. Kołyśka sie wywluciła, siniak na głowie, lodzice bili? Patrzi siebie.. ARNOLD? Psić my poloźmawiąć, papu dać, nie gównojady doble jedżienie. Lekaź teś przidzie, pomoziemy. Teraz być doble tabletki duzie, one pomogą.

@OCHRONIARZ

ciekawy z ciebie pracownik lub c-a skoro tak piszesz

@OCHRONIARZ

pracownik 2 proponuje abyś założył biały kaftan i sam się zgłosił do lekarza i poprosił o diagnozę

Realny

Dlatego piszą bo wiedzą jak się pracuje w firmie. Załatwianie spraw między sobą? a gdzie jest kierownik się pytam - nie wie co się dzieje miedzy jego pracownikami???

kerownik

jak widzisz stawki są indywidualne za ile się zgodzisz za tyle robisz start od 8 zeta jak mają braki to i dyche dostaniesz,co kierownictwo robi ?pewnie ku wa nic ,póki się kręci póty gra muzyka,nikt tego niechce ruszać te tzw trolle potrafią nawet mieć wpływ na przetarg mają dojścia poprzez związki zawodowe ,tym powinna się prokuratura zająć o domniemanie popełnienia przestępstwa,kilka lat do tył wygrała firemka i po miesiącu musiała zrezygnować bo troliska robiły pod firmę i przy przychylności związków wróciła poprzednia bo obiecała im wysokie stawki,Skorpion powinien z hukiem wyje ać ich ,którzy to to chyba sami wiedzą ,w końcu z nimi się dogadywali :)

Witam wszystkich na forum. Prosze o więcej informacji na temat stawek i co zdaniem pracowników kierownictwo robi nie tak w kierunku ochrony obiektu. Prosze o konkretne odpowiedzi. Dziękuje. Pozdrowiam.

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

iracjonalny

Sie pany ciecie rozpisali wow!Budryk jako miejsce pracy dla ochroniarza pomimo nie dogodności komunikacyjnych bo wszędzie daleko ,to jest miejscem wręcz wzorcowym wszędzie posterunki murowane z sanitariatem i jako takim wyposażeniem ,można tam spędzić tydzień bez wychodzenia:D,kopalnia czysta praca nieskomplikowana i na tym się kończą wszelkie pozytywy.Firma Skorpion zatrudnia jak zatrudnia godzisz się i robisz płacą (przynajmniej ja tak miałem płacone )pod stołem zarobiłem kilkanaście tysięcy a na picie 1,2 tysia mi to nie przeszkadzało w końcu godziłem się być murzynem dla tej firmy bez umowy ,bez jakichkolwiek świadczeń za 8 zeta!umów o pracę były chyba 5 ,reszta czyli jakieś 80 kwalifikowanych to doróbka na podobnych warunkach jak moje.Szef ochrony to stary dziad w (usunięte przez administratora) był i (usunięte przez administratora) widział,obrotny kierownik potrafił nim manipulować i ogólnie było cacy!stosunki miedzy ludzkie:z tym już gorzej jest tam zatrudnionych kilku może kilkunastu trolli którzy pracują tam od zawsze ,firmy się zmieniają a oni dalej kręcą lody na budryku ,paru cwaniaków kilku (usunięte przez administratora) ale razem się bardzo dobrze uzupełniają oni tam faktycznie rządzą ustalają stawki itp . tak potrafią zorganizować sobie pracę ,że siłą rzeczy szefostwo zdaje sobie sprawę z tego że bez nich ochrona przestanie działać dodam ,że kierownicy albo się dostosowują albo wylatują :D to co już wyżej napisano to niestety prawda ,panuje tam dwu podział "szlachta"baluje reszta pracuje ,szlachta to oczywiście tych kilkunastu trolli i ich koledzy z branży którzy należą do kółka wzajemnej adoracji miałem tą wątpliwą przyjemność należeć do nich a skoro byłem z nimi na dobre i złe to i moja praca była lekka i przyjemna ,piszę za siebie by nie myślano ,że jestem kabel choć każdy ochroniarz w naturze ma podpierd a lanie :D a zapomniałbym trolle po wejściu scorpiona na budryk otrzymali stawki 0d 12 do nawet chyba 16 zeta na rączkę w zamian mieli organizować ludzi do roboty i ogólnie miało się kręcić .Patrząc z perspektywy profesjonalnego podejścia do ochrony na tym obiekcie sorki ale plan ochrony to kpina,realizacja tej kpiny woła o pomstę do nieba , wszystko to tylko pozory na papierze,jedynym ratunkiem na zmianę wizerunku to pozbycie się trolli bezzębnych ,zasiedziałych grubasów ,różnej maści cwaniaków i kombinatorów,rozbicie szychtownicy z podziału na dzień i noc i wprowadzenie zmian dla wszystkich bez wyjątku , przy tak dużym obiekcie patrol powinien być mobilny a nie odbijać cyca co godzinę w pobliżu leża :D,operator monitoringu powinien paczeć w kamery a nie oglądać tysięczny odcinek mody na sukces a to tylko kropla w morzu zmian jakie powinien zastosować scorpion bo cóż stracicie kolejną kopalnię przez takich bezzębnych ciuli nie ochroniarzy ! pozdrawiam milusio!

jack

A jutro ciag dalszy nastapi - bedzie prawda,cala prawda i tylko prawda.Tak ze juz dzisiaj sie szykujcie budrykowcy na ostre kontrole panow " slepego " i " kaczuszke " jak ich nazywacie.Beda jaja

vgfrgdfvxzcdf
@jack

Pozdrawiam p.Emila i jego zastępce mili ludzie

vfghgfhfdg
@vgfrgdfvxzcdf

Panie Emilu niech pan będzie taki jak Tommy Lee Jones w ściganym będzie jeszcze większy szacun dla pana.

Tamtoleon

Kambodz wyrwałeś chwasta!

jack

Brawo,brawo,brawo Kambodza.Pokaz pajacom gdzie ich miejsce w szeregu.

Pokaż co komandosi robią z pajacami :)

ffgff
@:)

oj komandosi

Kambodża

Nie wiem kto próbuje się podawać za moją osobę ale nie życzę sobie tego.Jak jeden głomb z drugim ma coś do mnie to powiedzcie mi to prosto w twarz.Wtedy porozmawiamy sobie jak facet z facetem.A jeśli macie jakieś kompleksy bądź inne lękki to zmieńcie robotę i po kłopocie a nie zatruwacie życie innym zasranymi wpisami i tylko psujecie atmosferę.A Ty panie ,,kambo" jak coś masz to podpisz się swoją ksywą a nie moją a odemnie 3 uje w bok.No ale wiadomo że kozak w necie pi..a w świecie

dsfds
@Kambodża

Pozdrowienia dla Małgosi

Emeryt 2

Nie obrażaj emerytów kambo. Cięciu za 8 zł. Sorry Ty masz 10. I intelekt na pewno dużo wyższy , skoro robisz za cięcia. My tyłko dorabiamy. A jakość naszej pracy jest dużo większe niż twoja. Zresztą czego się spodziewać po czlowieczku który siedzi non stop w pracy i buja w obłokach co to z niego nie za komandos za dychę. Pozdrawiam.

Grześ

Co masz na myśli młody? Czyż chodzi o tłuśćiutka kaczuszke co z jednym ślepym chodzi?

ha ha ha

komandos

Oj widze dużo ciekawostek na temat firmy i pracy na budryku i dochodze do wniosku że ten cały kierownik ochrony z kwk to chyba jest ślepy że nie widzi tego co jest przecież to widać gołym okiem. Dalej robią po 3 lub więcej szycht za ciągiem a podobno nie wolno. Musi zainwestować w okulistę bo robią go w jajo. Ten młody co chodzi ze ślepym w parze to pewnie też ma bielmo na oczach Więcej konsekwencji w działaniu bo śmieją się z was

emeryt

Hej od września każdy ze skorpiona 12 brutto. Kwalifikowany po 15 brutto. Teraz to będą zarobki, zobaczycie jak nowe auta znikna z salonów. Szefostwo ciągle narzekające i wykorzystujące również planuje stosowne rodzinne zakupy. Mam pomysł za pierwszą wypłatę po nowemu wyjazd na piękne wczasy, przecież będzie nas stać. O cholera kiedy to piszę dostałem info od września wszyscy na umowę o dzieło i stawki po 6,50 zł. Moje marzenia już się skończyły.

kambo
@emeryt

emeryt działaj na ręcznym w wc 65 razy to załapiesz się na 15 brutto tyle zarabiają z podobnym intelektem....

były

No i dalej to samo. Ja już mam ten rozdział za sobą dużo szumu i pseudodziałanie na chwilę po czym wszystko wraca do normy. Praca po 36-48 a niby-kierownik udaje że nie widzi.Gdzie są te wielkie zmiany oj chyba ktoś z tego ma jakieś korzyści no ale nikt nic nie wie

Tamtoleon

Już się niejedni przekonali że ludzi Scorpion nie ma i wyszli na tym jak? Niech się wypowiedzą Buhahaahahahahha Pozdro dla: Knurów, Szczygłowice, Bolesław.

Sylwek

I co słychać na budryku ? Ludzi nie mają a chwytają się za inne obiekty sufo. Ciekawe kto będzie robił za takie stawki i zlecenie na 300 zł

emeryt

I znów jestem zdenerwowany Waszymi wypocinami. Dlaczego pracujecie jeśli oszukują, ja tego nie rozumie dlatego nie chodzę na zabezpieczenia. Odnośnie odpraw to powiem Wam tyle byłem na zab. ze Skorpiona i to jest porażka. Wielu z Was nie wie jak wygląda prawdziwa odprawa i nie będzie wiedział. Więc nie narzekać brać się do pracy za tyle i daje szefostwo albo zostać w domu lub spacer. I pamiętajcie że zawsze znajdzie się tzw dyrektor ds. niepotrzebnych. Powodzenia dla wszystkich pracowników ochrony którym życzę 12 zł na godzinę. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Skorpion Security - Katowice

• Jak się pracuje w Skorpion Security?

Zobacz opinie na temat firmy Skorpion Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skorpion Security?

Kandydaci do pracy w Skorpion Security napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skorpion Security