Opinie o Skorpion Security w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Skorpion Security. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Skorpion Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skorpion Security w Katowice

doświadczony

pamiętaj szanuj szefa swego bo możesz mieć gorszego, a może pracownik złoży kandydaturę pewnie prezes znajdzie czas, ciekawe czy załoga go zaakceptuje wszędzie dobrze gdzie nas nie maaaaaaaaa.

Ciekawe kiedy po rozum do głowy pójdzie prezes i zmieni szefa.Jest coraz gorzej ludzie odchodzą,grafiku jak nie było tak nie ma.No może jest na tydzień albo półtora ale na cały miesiąc to już cieżko a i tak zdarza się że przychodzą po dwie osoby na ten sam posterunek.Kolejni próbują odejść a jeszcze inni na Maj biorą mniej służb i za-niedługo nie będzie miał kto robić.Albo dojdzie do tego co większość planuje że nie podejmą służby jak szefem będzie pan G.Ciekawe co wtedy Scorpion zrobi jak nagle nie będzie całej zmiany.A kary pewnie jakieś są i pewnie nie małe.Wiec PREZESIE rób coś póki nie jest za późno i można coś śmienić

sliski

Najbardziej kofam kierofnika Rafała

Jack

Chciałem coś napisać ..ale się powstrzymam haahha

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Juzek

Witam moim zdaniem kadra kierownicza musi byc zwolniona (oszusty klamcy zlodzieje) szefowa super kobieta

bronek
@Juzek

Józek - co ty piszesz nieprawda takiej kadry to szukać ze świeczką!!!

mądry

Nie rozmawiaj z głupkiem bo najpierw ściągnie cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem. Skorpion ok najlepsza firma na Śląsku pod każdym względem! Kruszyna the best!

Obserwator

Panie Ochrona patrz Pan na siebie a nie na innych sam Pan lepszy nie jest i naucz się pisać

przybysz z kosmosu
@Obserwator

znowu piszecie o osobach ich dane co robią jak robią sprawy rodzinne czy i o czym jeszcze tu usłyszymy po co chyba ktoś ma w tym interes może dostał kasę od kogoś żeby tak pisać oczerniać żeby pokazać w firmę w złym świetle uderzyć w nią od środka żeby ją wszędzie wytykano że jest taka a nie inna dobrze że szefostwo firmy ma jeszcze ludzi z klasą którzy dbają o wizerunek firmy na obiektach a najważniejsze że dbają o właściwy i skuteczny marketing firmy i własny i to dobrze procentuje na przyszłość

Jestem za

Prokurator powinien wejsc i zacząć od podstaw.Kto powinien nosić broń, jaką ,norma czasowa,dokumenty itd..

obywatel
@Jestem za

za czym jesteś nie za tym czego dotyczy wątek znowu pieprzysz farmazony jak jest obiekt strategiczny czyli ma szczególne znaczenie dla obronności państwa i tu nie ma prawa być na tym forum opisane opis pracy na takim obiekcie a jak by co do czego doszło to byś się od razu poddał a nie bronił jak Wiliam Woles

DUPKA

opinia dobra firma pirdzielicie

bercik

Firma Scorpion muszę to stwierdzić po dłgoletnich doświadczeniach w innych firmach jest spoko pod względem płacenia, szanowania pracownika, można się z wszystkim dogadać spoko szefowa, szef, kierownik firmy ogólnie kadra kierująca inaczej podchodzi do ludzi (w ludzki sposób) można się przyczepić do umów o pracę ale przecież nigdzie ich nie dają odrazu.Mi się na kopalni dobrze pracuje ogólnie nie narzekam 3k wychodzę na miesiąc.

Gonzo
@bercik

Optymistycznie zakładając ,przy stawce 9 zł/h ,aby zarobić trzy tysiące (zakładam że 3k to w tłumaczeniu na polski 3 tys.)trzeba przerobić ponad 330 godzin w miesiącu,czyli pełne dwa etaty.To rzeczywiście nie lada wyczyn-moja rada jest taka-weź jeszcze jeden etat i wówczas zarobisz niewolniku 4.300 ,a jeszcze sporo zaoszczędzisz na paliwie oraz oszczędzisz rodzinie swego towarzystwa.Myślę że to im dobrze zrobi.Komedia ,i wszystko to bez prawa do urlopu i L4.Trzeba być ..........aby być z takiej pracy dumnym.Nawet sprzątaczka przy tej ilości godzin zarobi więcej .

fachowiec

czytam te wasze opinie i się zastanawiam czy przypadkiem nie pomyliliście się przy wyborze firmy obiektu.Zauważyłem fakt że piszecie o niedżwiedziu otóż ta osoba może i zasypia ale wcale mu sie nie dziwie ciekawe czy wy byście nie spali i zapieprzali tak jak on jakbyście mieli NIEPEŁNOSPRAWNE DZIECKO o tym się nie pisze bo poco tylko faceta oczerniać.Dowodca jest po to na obiekcie aby trzymał to wszystko za mordę gdyż jak popuści to on dostanie po (usunięte przez administratora) a potem reszta.Zawsze jest tak że jak firma wygrywa przetarg to przyjmuje na siebie to co zastanie i może sugerować co było by dobre aby podnieść stan bezpieczeństwa chronionego obiektu ale w tym przypadku decyzje podejmuje nie firma ochrony tylko osoby funkcyjne na chronionym obiekcie.A jak firma za dużo gada to zawsze mogą powiedzieć niepodoba się możecie odejśc przyjdzie inna.Po dowódcach nie widać aby im tak styki grały aby między kolana wkładali poduszki żeby se kolan nie obtrzaskać.Darek jest doświadczonym pracownikiem i zawsze jak sie ma problem to można do niego podejść i pogadać bo on od tego jest aby sprawy dotyczące obiektu wyjaśniać na miejscu a nie spraw załatwiać w biurze on może odejść a na jego miejsce może przyjść z którą sie nie dogadacie.Co zas sie tyczy Damiana jego Ojca to dziwie śie niktórym wypowiedzią wykonują swoją robotę dobrze ludzi dowiozą jakoś nie widziałem aby spali na posterunkach.pisanie o zębach u jednego z dowódców to jest jakieś chore może te osoby pomyliły zawód może powinny kopać okopy. ten obiekt jest dobrym obiektem i spokojnym do ochrony pracownicy kopalni już darzą nas zaufaniem my robimy więcej niż poprzednia firma i to się liczy niektórzy z was nie wiedzą co to praca na kopalni zapytajcie niedżwiedzia jak sie pracuje na kopalni Mysłowice-Wesoła np. na posterunku Ps3 P1 P7 np na posterunku Ps3 gdzie to co sie robi na Ps2 naszego obiektu to pikuś. Pr.Także skończcie z tymi tekstami i weście się za robotę

pracownik ochrony

do Delfina. RMG jest podstawowym wyposażeniem kwalifikowanego pracownika ochrony i chyba nie ma różnicy czy jest w kształcie pistoletu czy też długopisu np. ale może ty wolisz w kształcie wibratora. Co do urody osobiustej to pewnie jesteś prawdziwym wdziękiem urodo i dlatego kryjesz sie pod dziecinnym nickiem żeby fani cie nie nękali

king size

W tv mówią o zwiększającym się zagrożeniu, o nacisku na ochronę strategicznego przemysłu itd a rzeczywistość skrzeczy. Badziewne stawki, badziewne umowy, badziewna ochrona...

fachowiec
@king size

TA OSOBA O KTÓREJ PISZESZ MA NIEPEŁNOSPRAWNE DZIECKO DLATEGO TAK DUŻO PRACUJE

mirek

firma jak firma

Bolo-Pindolo.

Piszecie że na zebraniu powiedzieć co kogo boli-naiwniaki-ja tu pracuję z musu a nie z miłości do Was.A że nikt za prawdę w oczy nie wyleciał też możecie między bajki włożyć.Osobiście znam takich co wylecieli.Ale mnie interesuje inna kwestia,mam nadzieję ze urząd skarbowy też to zainteresuje. A więc -jak wszyscy wiedzą matematyka jest nauka ścisłą ,ale w Scorpionie jakoś nie. Otóż jeśli na przetargu wygrywa się ze stawką 11,88 a pracownik dostaje 9 zł netto ,to według prostego wyliczenia zostaje niecałe 3 zł oszczędności co w skali roku robi 36 zł.Z tych 36 zł firma kupuje książki raportowe,płaci za szkolenia pracowników,kupuje mebelki i umundurowanie (na same obuwie to za mało)płaci pensję szefom,kupuje paliwo,naprawia samochody służbowe itp,itd. Zaręczam ze gdyby wziąć pod uwagę koszt samej tylko dokumentacji to nie starczy-a jednak starcza. Kto mi podpowie skąd te pieniądze ????????????????????????Ja myślę że szefowie z własnej kieszeni dokładają-no cóz-bogatemu wolno wszystko. Zastanawia mnie jednak na jak długo to wystarczy. No ja rozumiem ze ochroniarz ,człowiek niezbyt rozgarnięty wierzy w rozmnażanie się pieniążków ,ale czy uwierzą urzędnicy skarbowi to już inna kwestia.A fakt ze kopalnia za ochronę płaci dopiero po 4 czy 5 miesiącach -e tam co to kogo obchodzi.Mnie tylko ciekawi z jakiej to działalności firma ma tyle kasy którą trzeba wyprać na Bolku?????

Pan J.

Urzekła mnie ta historia. Może p. Damian pochodzi trochę na 2. Nie ma to jak sobie przygotować gniazdko na 7

Kangur

Pełne poparcie dla słów Damiana czas skończyć z tym jazgotem i debilnymi osobistymi wycieczkami Jak kto wyglada ,zajmijcie sie robotą a nie pierdoleniem pod przykryciem tego forum. Zachowujecie sie jak debile zawistne i zazdrosne o wszystko. A co do zebrania to najbardziej jazgotliwi wtedy nic nie bedą mieli do powiedzenia jak zwykłe bo są debilnymi tchórzami

mirek
@Kangur

zmien lekarza

Damian Sz

Wszedłem na Państwa komentarze i troszkę mnie głowa rozbolała. Zaczynając wpisywać komentarze i oczerniać drugiego człowieka, zapoznaj się z sytuacją i potem ją przedstaw w sposób wiarygodny. Najlepiej zrób to osobiście a nie jako stary lis, chichotka, pimpuś itd. Skoro piszesz o mnie to pozwól, że Ci wytłumaczę. Przyjeżdżam zawsze z 2 osobami ubranymi i przygotowanymi do służby 25 min przed zmianą, jak wiem że nie dojadę na czas i spóźnię się z niezależnych ode mnie przyczyn, to jadę drugim samochodem, dzwonię i dogaduję się z osobą którą zmieniam i jak się zgodzi to wypłacam jej za czas który za mnie siedziała ( stosowane również w innych pracach z ludźmi bezproblemowymi, jak nie wierzysz popytaj kolegów z innych obiektów). Jeśli chodzi o posterunki to chodziłem tylko na 7 żeby być zdala od narzekań i kapowania innych osób, a przede wszystkim dlatego, że sam posprzątałem, umalowałem i doprowadziłem ten posterunek do porządku, czego nie mogę powiedzieć o niektórych osobach z naszej załogi, którzy potykają się o przepełnione śmietniki, brudne podłogi już nie wspominając że czasami toaleta ich parzy a to przecierz nie ujma coś sprzątnąć po sobie. Wypisując o moim tacie uderz się w pierś i nagraj go jak chrapie rzekomo na 4 skoro każdego dnia jest na innym posterunku, może początkowo był tylko wpisywany na 4 ale tylko dlatego, żebyście mogli się przyuczyć do pracy, a wtedy i on przestanie jeździć żebyście mogli wyrabiać jak najwięcej godzin. Dziwi mnie również, że wszystkie komentarze są pisane w małych odstępach, co świadczyć może, że prowadzicie kółko różańcowe albo wpisy są od jednej osoby pod innym nickiem. Mam prośbę, bo nie pamiętam przypadków wyrzucania kogoś z pracy za mówienie o tym co można by było poprawic,żeby pracowało się lepiej, więc zapraszam z waszymi uwagami do mnie bądź biura aby to zmienić. I nie wypisujcie na siebie głupot, bo po co to mają inni czytać, skoro można to załatwić w własnym gronie. Każdy wie jak praca wygląda, a jak ma jakieś uwagi na służbie zapraszam do dowódcy zmiany, jeśli on nie pomoże jestem codziennie i chętnie pomogę. Jeśli boli Cię, że mam służbę a Ty masz wolne, dzwoń z miłą chęcią Ci ją oddam. Reasumując, spójrz w lustro jeśli nie masz sobie nic do zarzucenia to zwróć uwagę koledze, koleżance a nie rozpisuj się na forum. Grunt to miła atmosfera w pracy i zgrana ekipa, która umie załatwiać problemy między sobą. Teraz możesz mnie anonimowo powyzywać lub oczernić albo w cywilizowany sposób z klasą załatwić to w pracy.

Zeus

Ludzie pierd...olicie farmazony jakich mało. Brat Szefa spóźnij się 2 razy ale uzgodnij to z osobami które podmieniał i wypłacił im do rączki. Na posterunkach są ciągłe zmiany, chyba że patrole są stałe. Narzekacie na innych a te same (usunięte przez administratora) robicie. Kolesiostwo jest, bo są przypadki gdzie trzeba notatkę zrobić na pewne osoby a nikt nie raczy tego zrobić i to mnie boli. Osoby które punktualnie podmieniają to: Kasia P, Piotr N, Monika T, Adam R,Józek , Brat prezesa i osoby które przywozi i parę innych, zaznaczam że są to osoby przebrane i gotowe do służby a nie przychodzące i udające się do szatni i pod mieniające 5 min przed.

Górnik

Pomyślcie trochę

Zostaw merytoryczną opinię o Skorpion Security - Katowice

• Jak się pracuje w Skorpion Security?

Zobacz opinie na temat firmy Skorpion Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skorpion Security?

Kandydaci do pracy w Skorpion Security napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skorpion Security