INWESTDOM

Katowice

Opinie o INWESTDOM

Pan p

Wreszcie ich wycena... z tuneloerj w Katowicach jeszcze powinni zapłacić karę inwestorowi 6mln zł

Pan P

Tel i mejl to jest im obce nie ma co liczyć na to, zostaje tylko sąd i komornik tego tylko się boją a teraz zaczynają robotę w d.g. przy dk 94 obok starego reala to wiadomość dla firm którym są winni kasę

Hudy

10 minol a wypłaty jak nie było tak niema!Nieprzejmuja się tym że ludzie maja opłaty i rodziny!Najwarzniejsze ze prezes sobie mógł pojechać z rodziną na wczasy!A to ze pracownik ma zarobione i niema z czego czynszu zapłacić bo niedostal wyplaty to nikogo nieobchodzi!

pigwa

Ciężko otrzymać od nich należne pieniądze w terminie...to nie zdarza się. Telefony, maile ponaglające itp. a dla mnie stres.

Pan P

Do Aman i kasy nie zobaczysz jeszcze przez rok albo i wogole jedynie sąd i komornik pomoże

Aman

Skoro w firmie jest tak fantastycznie, to dlaczego nie chcą mi zapłacić faktur za transport wykonywany w marcu?? wszystkim podwykonawcą radze uważać....

dobra rada
@Aman 07.07.2017 21:16

fantastyczne opinie pisze pewnie zięć lub sam prezes. nie jesteś jedyny oszukany, wszyscy uciekają

Odp Pan P

Widze ze Pan P posiada bardzo szeroka wiedze na temat firmy Inwestdom. Począwszy od kierownictwa, zarzadu, wszystkich podwykonawców i dostawców. Mysle ze Pan P to osoba ktora chce oczernic firme. Pytanie tylko po co? PS. Panie P skoro jest ci tak zle w tej firmie po co z nia współpracujesz ? Twoje pierwsze posty sa z pazdziernika 2016r.

Denis
@Pan P 04.05.2017 12:31
Od roku z nią już nie współpracuje! !!!!!!

Skoro nie współpracujesz od roku to twoje informacje są dość nie aktualne !!!

@Denis 06.05.2017 20:57
Skoro nie współpracujesz od roku to twoje informacje są dość nie aktualne !!!

Są bardzo aktualne od ludzi którzy robili kanalizację oraz kostkę oraz firmy która woził beton

Że ludzie czekają na wypłaty juz 3 miesiące bo na nie nie ma

Krzysztof

Witam, pracuje w firmie Inwestdom jako pracownik fizyczny. Kierownictwo budowy na Tunelowej wymagające ale w porządku. Gdy jest problem zawsze można na nich liczyć. Zarobki ok., dlatego szanuje tą prace i firmę !

Mateusz

Dziwne rzeczy pisze JAnusz D. Ciekawe co robił na tych klatkach w Inwestdomie, bo ja sobie go nie przypominam. Pracuję tam jako hydraulik i w sprawach terminowości finansowej nie mam nic kierownictwu do zarzucenia. Poza tym nie wiem kto to jest Jerzy P.

JAnusz D

Witam Wykonywałem tam instalacje hydrauliczną na ulicy tunelowej w Katowicach . Łącznie zrobiłem tam 4 klatki na kwotę ok 80 tys zł a na moje konto zostało przelane tylko 7tys zł.Przestali odemnie odbierac telefony a jeśli zadzwonie z innego numeru to po przedstawieniu się automatycznie rozmowa jest przerywana Omijacie tę firme szerokim łukiem. Kierownik budowy pan Jerzy P głupi jest jak but i nie znam gorszego idioty

Pan P

Pan P każda firma przestaje z nimi współpracować a potem zwalaja winę na ta firmę żałosne !!!!!!

władek

@władek 09.12.2016 01:53
Potwierdzam negatywy, ciekawe kiedy prezesunio przejedzie się na oszustwach

Przejedzie się w trakcie tej roboty na tunelowej

q
@władek 09.12.2016 01:53
Potwierdzam negatywy, ciekawe kiedy prezesunio przejedzie się na oszustwach

to już naprawdę niedługo, w końcu ludzie pękną

Pan P

Na kasę jako podwykonawca trzeba czekać i się prosić lub powiedzieć ze zejde z budowy to wtedy przeleja ale i tak później Pan P. Powie ze to szantaż ale to nasze pieniądze i to jeszcze marne bo chcą żeby za darmo robić a później patrzą na czym to Cie jeszcze uwalic

P
@Pan P 25.10.2016 19:54

Potwierdzam, brak słów, ciekawe, że w ogóle ktoś jeszcze tam robi, a jak tak to ile to jeszcze potrwa

Szkoda gadać :(

Edi1313

Jest O.K. Jak ktoś chce pracować to ponad 3tys. Zarobi ! A złe opinie piszą lenie i pijaki.Mam ponad 50 lat i jest to jedna z lepszych firm w których pracowałem .POLECAM !

Zen

Kasa 10 na koncie, ludzie wporzadku, nawet z kierownictwem da sie dogadac. Jak poprzednikom sie nie chcialo robic to ich sprawa.

Wariat

Pracuje juz w tej firmie od trzech miesiecy i jakos nie narzekam na ta firme ludzie ktorzy narzekaja to nie wiem co mogli zrobic ze wylecieli tylko picie bumelowanie albo lewe rece do roboty.Kasa wporzadku zawsze na czas jezeli chodzi o zarobki to wszytko w zaleznosci od wyrobione godziny.Ja z 3 tys nie schodze.Dlatego jestem bardzo zadowalony

Wariat

Dlaczego piszecie Glupoty ja juz pracuje o Trzech miesiecy i jest ok mam umowe o prace kasa w zaleznosci od wyrobionych godzin ja z 3 tys nie Schodze .Pozdrowienia dla tych burakow co takie glupoty pisza

Wariat

Jezeli czlowiek chce pracowac to bedzie.Wszedzie czeba dymac niestety to jest budownictwo a nie ukladanie klockow lego.Kierownictwo wporzadku wiadomo wymagające .Jezeli ludzie wylecieli to tylko za picie i bumelowanie.Ogolnie atmosfera jest dobra..Kasa jak najbardziej spoko wyplacana co do dnia

robi

potwierdzam słowa XXX, lepiej bym tego nie ujął.

XXX

Wstyd! Ta firma powinna sie nazywać WYZYSKdom, w tym są najlepsi

Witold

Nie polecam! Wyzysk na porządku dziennym, kasa marna, szkoda zycia

Ja

Oszuści jakich mało!!! płacą grosze, rotacja ludzi non stop, trzymajcie sie od nich z daleka!!!!!

monika

Ja pytałam czy płacą podwykonawcom :) wie ktoś coś więcej w tym temacie?

monika

Witam Czy ma ktoś jakieś aktualne opinie o tej firmie (Inwestdom Katowice), jak stoi finansowo, czy są wypłacalni? Pozdrawiam Monika

adam

Do tej pory nie dostalem a telefonow juz nie odbieraja

Zostaw opinię o INWESTDOM - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INWESTDOM