Opinie o INWESTDOM w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie INWESTDOM. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie INWESTDOM o rekrutacji.

Branże: Płody rolne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INWESTDOM w Katowice

Czy ta oferta dla specjalisty ds. administracyjno - kadrowych jest nadal dostępna, bo niby data dodania to grudzień 2023, ale ogłoszenie cały czas wisi? Piszą, że pensja jest uzależniona chociażby od doświadczenia, ale widełki są orientacyjne. Proszę, podajcie więc te widełki żebym wiedział nad czym rozmyślać.

Honorata Nowy wpis

Jestem ciekawa jak wygląda sytuacja w tym roku, bo czytając starsze wpisy jest sporo o niewypłacalności, polepszyło się coś? Ofert pracy aktualnych nie znalazłam , zresztą żadnych starszych też nie, nie wiem czego można się spodziewać. A z tą zaległą kasą to już się wszystko wyjaśniło, pracownicy dostali spłaty? Jak długo musieli czekać na pieniądze?

Anonim Nowy wpis
@Honorata

Aktualnie robimy dla nich na budowie. Pieniądze w terminie. Co do ich ludzi to Ci nie powiem ale z tego co wiem mają sporo swoich ludzi. Skoro pracują to wydaje mi się że kasa jest.

Wiecie może, czy w INWESTDOM szukają chętnych na staż?

Super

Odpuść ta firmę, dobra rada.

Czesław
@Super

Z jakiego powodu dajesz takie dobre rady? Chodzi o kasę? Bo widziałem wpisy i o niezapłaconych należnościach.

nick Nowy wpis
@Czesław

Tak

Kuba

Jakie są mocne strony twojego pytania?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie INWESTDOM? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Leszno
Tomasz

Warto zwracać uwagę, gdzie zamieszczamy informacje. To jest forum pracownicze stworzone po to aby pracowniczy mogli podzielić się opinia o pracy!!

Damian ER
@Tomasz

Co z tego, że forum pracownicze ??? Firma Inwestdom nie reguluje swoich zobowiązań finansowych wobec dostawców towaru więc niech ludzie wiedzą z kim mają do czynienia. Na szczęście po 2 latach batalii udało się poprzez sąd i komornika odzyskać należne pieniądze.

aleeee
@Tomasz

wiesz gdzie mam Twoją opinię? No to zamilcz.

byleeee
@aleeee

a wiesz gdzie ja mam twoje nakazy? p.s: i ty mnie też

Wąsacz

Zachowanie firmy na tragicznym poziomie. Po tym jak nie odbierali telefonów + nie raczyli odebrać wiadomości e-mail, wybrałem się do nich osobiście. W samym biurze byłem straszony policją + faktem, że nie mogę zostawić żadnego listu u nich gdyż może on zawierać WĄGLIKA - śmieszni jesteście! Tak zachowuje się poważna firma? Współczuję.

aleeee
@Wąsacz

Potwierdzam, firma nie przedstawia swoim zachowaniem żadnego poziomu. Dziękuję za uwagę.

P

Jeśli potrzebujesz pomocy w odzyskaniu pieniędzy zadzwoń, obecnie zajmuje się tą sprawą. 519 691 471

Dozorca

KRD sie zajmie sprawa firmy pewnie????????????

Kontrahent

Firma nie reguluje swoich zobowiązań za materiał- najpierw były informacje, że czekają na wpływy i za tydzień to na pewno pieniądze będą- brak wpływu od kilku miesięcy, brak kontaktu z Panią Prezes. Tak nie działają uczciwe firmy.

Adrian Specjalista

Ten Jacek z Ceglanej to jest człowiek chory psychicznie.Drze się po ludziach cały dzień i za to chyba bierze pieniądze, bo na robocie się kompletnie nie zna ani na planowaniu robót.Tacy ludzie bardziej szkodzą firmie niż jej pomagają ponieważ nastroje w brygadach są coraz to gorsze przez tego "byłego" alkoholika. Takich ludzi powinni zamykać w azylu i zakładać im kagańce.Pozdrawiam.

Artur

Niepokojące są te informacje ale przecież na forum pracowniczym nikt nic w tym temacie nie robi.

mike

może i pracuje się dobrze, ja reprezentuję firmę która sprzedała im materiał i od ponad dwóch miesięcy nie mogą zapłacić 1100 zł

DamnRoy
@mike

ja czekam na kilkadziesiąt tysięcy od początku roku i tak samo nie mogę się doczekać na uregulowanie zobowiązań, idę do sądu...

Bulik
@DamnRoy

Czekam od roku za zapłatę faktur na 15000 zł.ciągle słyszę w słuchawce że po 20- tym zapłacą.

DamnRoy
@Bulik

Szkoda czasu, poszedłem do Sądu, wydany został nakaz zapłaty, teraz czekam 2 tyg i do windykacji, koszty ciągle rosną, z takimi dziadami trzeba konkretnie...

Bulik
@Bulik

WITAM Tak jak pan czekam od Lutego 2019 roku na zapłatę 15000 zł. i to samo słyszę w słuchawce co pan od jakiegoś czasu już nie odbierają moich telefonów. Proszę o kontakt, chciałbym z panem porozmawiać co można jeszcze zrobić w tej sprawie. Firma DAN-BUD Andrzej Bula tel. 693083868

Filip

Na jaka umowę i stawkę można liczyć na wstępie w tej firmie ?

Norbi

Firma potrzebuje może fachowców? Jakie zarobki może wyciągnąć pracownik fizyczny?

Maly
@Norbi

Jaka stawke otrzymasz wszystko zalezy od umiejetnosci i doswiadczenia na danym stanowisku jakie chcesz podjac

Dariusz
@Maly

A nie mając doświadczenia zawodowego również można aplikować do pracy w tej firmie? Ciekawi mnie, czy poza specjalistami pracodawca zatrudnia również osoby, które chciałyby nabyć doświadczenia zawodowego.

Magnes

Powini zmienić brygadziste na ceglanej mowa o Jacku,w.bo wiekszego niedorajdy na budowie nie spotkałem czy ten człowiek na czym kolwiek sie zna wątpie . .

Darek

To forum pracownicze więc wszelkie sprawy do firmy należy kierować na właściwy adres.

mas

ok

Julia
@mas

Czy zechcesz rozwinąć swój komentarz? Rozumiem, że jesteś pracownikiem firmy INWESTDOM i odpowiadają Ci oferowane przez pracodawcę warunki? Co podoba Ci się najbardziej? W wątku już długi czas nikt się nie wypowiadał, czy coś się zmieniło w kwestii wynagrodzeń?

Julia

Użytkownik @Waldi słusznie zwrócił uwagę, że jest to forum do dzielenia się informacjami na temat pracy w INWESTDOM. Na forum wpisujemy opinie odnośnie warunków pracy, atmosfery w pracy oraz dzielimy się doświadczeniami z przebytych rozmów rekrutacyjnych. @Masterson, zgodnie z regulaminem nie podajemy danych osobowych innych osób. Zatem nie powinieneś również sugerować, że jakiś użytkownik jest konkretną osobą. Przeczytaj regulamin https://www.gowork.pl/regulamin Pamiętaj, że wpisy niezgodne z jego postanowieniami będą usuwane przez administratora.

Waldi

To jest forum dla pracowników. Rozliczenia z podwykonawcami kierują się zupełnie innymi zasadami, zgodnymi z umowami!!!

Masterson
@Waldi

Waldi czy ty czasem nie masz na imię Jacuś?

Obecny pracownik

Dobrzy pracownicy nie narzekają na pracę w firmie.

wew
@Obecny pracownik

mówisz o zięciu? Z pewnością teściu już o niego dobrze dba

Zostaw merytoryczną opinię o INWESTDOM - Katowice

• Jak się pracuje w INWESTDOM?

Zobacz opinie na temat firmy INWESTDOM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INWESTDOM?

INWESTDOM