Opinie o DONGSEO DISPLAY POLAND w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DONGSEO DISPLAY POLAND. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w DONGSEO DISPLAY POLAND o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DONGSEO DISPLAY POLAND w Wrocław

biuralista

a widziałeś kolego żeby ochrona spała bo ja jestem w biurze cała noc i jakoś niewidze żeby spali jak macie pisać głupoty to weście się za robote jak wam się nudzi jesteście na urlopach i piszecie takie bzdury że płakać się chce weście zabawki i pobawcie się w piaskownicy to dobrze na rozum robi

@biuralista

Sam spisz to skad mozesz wiedziec, bardzo czesto auta wyjezdzaja z towarem i stoja bo szlaban nie moze sie podniesc... A ile to razy trabia i nikt nie otwieral... Nawet kiedys prezes jedna zlapal jak spala na ochronie a chcial woechac a nikt szlabanu noe podnosil...

kolega

piszcie te opinie a ochrona sobie czyta i wy myślicie że ochrona durna więc zobaczycie od 11 jak za was wezmą wszyscy alkomat jak jeden mąż polak czy koreaniec a na koniec pracy do sprawdzenia torby i zobaczymy czy ochrona olewa pracę.I to jest koniec z przymykaniem oczu na wszystko

@kolega

Laski nie robia, za co im placa... Ilu Polakow wywalili za picie... Ale ani jednego koreanca... Wiec do roboty i nie spac w nocy...

kierowca

co się czepiacie chłopaka jest od początku grudnia tu w ochronie niema żadnych skarg co on wam zrobił plotkujecie szukacie sensacji popatrzcie jak wy wyglądacie na forum takie bzdury piszecie gdzie każdy czyta zajmijcie się swym życiem a nie kogoś przez takie wpisy chłopak może prace stracić czy ktoś myśli muzgiem

natka

no ata co na pakowalni robiła to najwieksza plotkara jak chodzi na obchód to każdy ją olewa widać jakoś w biurze go lubią uśmiechną się co Pani chce się pozbyć go zapraszamy na pakowalnie na prasy do nas

Nina
@natka

pomyliłas sie coi do tej z pakowalni własnie dla niej szacun maja bo robi tak jak sie nalezy a wy jestescie wsciekli bo was gania ja to bym najej miejscu jeszcze was spisywala zebyscie kary placili i szczerze to podpowiem jej to.Debile...

gosc
@Nina

Tak to prawda jedynie ona robi tak jak nalezy. A wy jak chcecie (usunięte przez administratora) obrabiac to piszcie sobie sms.Jestem gotowa ujawnic wasze wpisy.Jestescie naprawde nieodpowiedzialnymi ludzimi.Pracuje w biurach i obiecuje że bede miała na oku wasze zachowanie a Pani Paszkiewicz podam kolejne wymagania dotyczące pracowników.Pozdrawiam was.

przcownik
@Nina

Ale wy jesteście durni teraz to dopiero ochrona będzie nas pilnować zle wam było musieliście pisać głupoty barany

znajoma
@natka

czego wy sie czepiacie ochrony napiszcie o sobie nie o kims a co do pani z pakowalni co stoi na ochronie to wam powiem jedno nigdy nie plotkowała wrecz doradziła.Wiem ze wam jest ona nie na reke ale to do niej maja zaufanie w biurach.A co do waszego pana z ochrony to zafundujcie mu fryzjera bo do niego sie nie usmiechaja tylko sie z niego smieja.

Mechanik

Wymagania dość konkretnie omówione przez szefa działu. Pytania dotyczyły konkretnych przypadków budowy maszyn. Trochę było o doświadczeniu, ale przede wszystkim postawili na praktykę. Byłem na produkcji zobaczyć maszyny.

sporo, ale raczej konwencjonalne i przede wszystkim związane z umiejętnościami potrzebnymi na stanowisku

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
boya

Ochrona Za pianego Polaka dostaja premie, A za pianego koreanca zostana zwolnieni... To sie nazywa rownosc... Jeszcze drut kolczasty na plocie i psy dla ochrony... Praca czyni wolnym...

swirus

a co ochrona może nic wezna koreańca i stracą prace jak nie daj boże wejdzie impel to dopiero będzie niektórzy ochroniarze są fajni i sympatyczni np. ten wysoki czarny

@swirus

Tak sypatyczny że olewa swoje obowiązki.Nierób wykożystuje kolegów bo on ogląda mecze przez internet.zagożały kibic a nie sympatyczny ochroniarz.nawet jego wygląd odstrasza,nie ogolony,nie uczesany i wjednych ciuchach nawet nie służbowych jak inni.Wszyscy w mundurach a kibic nie.

boya

O Polakach piszecie ze moga byc piani... A jak koreanczyk przychodzi piany, to nikt nie reaguje. Ochrona udaje ze nic sie nie dzieje... Wiele razy koreanczycy byli piani to nikt nie reagowal... Nawet prezio piany wsiada do auta i jest ok... Widac sa rowni i rowniejsi...

@boya

jeżeli jest taka sytuacja to są osoby które można poinformować o tym.Wszystko poruszacie na forum czy myślicie że to jest ok....przestańcie pisać a mówcie o takich sprawach głośno,bo pisaniem nie zwalczy się tego.

@Gość

nie udawaj ze nie widziales pianego koreanczyuka w pracy, szczegolnie w poniedzialek, przchodza skacowanii... nic ich nie powstrzyma... nawet nasza ochrona udaje ze nic nie widzi...

a

Z legnicy na zmianie A. Z tego co piszesz to zmiana A,jezdzi dokladnie 7 kobiet. Wiec kogo masz na mysli dorota,bo to dosc powazny zarzut,jestem osoba ktora zna kazda z nich i nie czuc od nikogo alkoholu,prosze o info

a

Dorota podaj inicjały tej osoby

bulara

czesc moze mi ktos powiedziec co z urlopem w trakcie przestoju zaczelam pracowac niedawno i jeszcze nie mam 10 dni do wykorzystania i mam umowe na czas probny czy moga mnie zmusic do urlopu bezplatnego? To chyba niezgodne z kodeksem pracy?

Zgadzam się

Dokładnie tak jak ktoś wyżej napisał, w tej firmie załoga dobierała się chyba pod względem stężenia fałszu w organizmie. Każdy każdego klepie po plecach a potem obrabia mu tyłek ,ale tylko wtedy kiedy dana osoba nie słyszy. Tak jest wszędzie na produkcji, na górze w jakości na magazynie moldach i dosłownie w każdym kącie zakładu.Ludzie trzymajcie się z dala od tej patologii.

Dorota

zgadzam się co do opini atmosferabyła jest fatalna ! mało tego pracownice najebane przychodzą do pracy śmierdzi alkoholem nawet w czoraj na nocce koleżanka z legnicy co dzień podpita jest ale tego nikt nie widzi albo nie chce widzieć !!!!!!

abba
@Dorota

p.Doroto jeśli wie pani o takiej sytuacji to dlaczego pani nie zadzwoni na portiernie i tego nie zgłosi oni przyjdą i wezmą na alkomat i będzie wiadomo na sto procent czy jest pijana .Bo w takiej sytuacji może zrobić krzywdę sobie i innym cza też o tym pomyśleć koleżanka zb

Była pracownica

Pracowałam w tej firmie ponad 8 lat i naprawdę dobrze mi się pracowało,gdyby nie fałsz i obłuda pewnych osób,pracowała bym tam do dziś.

nieznany
@Była pracownica

A kto sa ci obłudnicy?

Była pracownica
@nieznany

A ty myślisz,że jestem taka głupia i napisze tutaj czyjeś nazwiska.hihihi

nieznany
@Była pracownica

hi hi hi

NACJONALISTA
@nieznany

WARCZY JEDEN NZ DRUGIEGO JAK PSY I WY SIE CHCECIE NAZYWAC PATRIOCI CZY POLACY. TYLKO SIE NIE ZACZNIJCIE ZABIJAĆ. CO ZA LUDZIE ?? WSTYD

boy

Zostali tylko najlepsi... Ostatni gasi swiatlo...

ayla
@boy

Oj chyba nawet wiem kto to pisze,heh pozdrawiam

Wera
@ayla

Mowicie o takiej chudej,co lazila wszedzie i kazala sobie mowic na pani , wygladala jak facet i miala takie dziwne oczy? To dziwna "kobieta", miala dosc duza wladze w tym zakladzie. Nieraz potrafila pomoc jak jej ktos wpadl w oko, ale jak nie polubila to juz nie bylo zmiluj. Ja osobiscie nic do niej nie mam ani zlego ani dobrego, troche jej sie balam, tego spojrzenia i wygladu tak troche patologicznie wygladala i zachowywala jak facet. Ja tam nikomu nie zagladam czy to lisbijka czy nie. Wiem, ze niektorzy ja chwalili szczegolnie chlopcy z produkcji, ale nie wiem czemu na gorze jej nie lubily a na produkcji szanowali, tego nie wiem.

zm B

ku pamieci wioli ze zm B

baby

POmyłka to w Polsce bedzie nowy prezydent a nie w dongseo

Dominika Nowicka
@baby

Acha to jaką tam mamy pogodę teraz hmmmm?

troll

od kiedy?

lady

Bedzie nowy prezio w dongseo... Ida zmiany...

fred

czy macie postój 2 tyg w czasie wakacji ?

:&

W takim razie jesli chodzi o firme to naprawde zalosne sa dwie sprawy telefony zeby cokolwiek zalatwic i zamknac rozdzial "dongseo" i dostac to co nam prawnie nalezy nie działaja ten podany na internecie nie dziala inne ktore jeszcze tydzien temu dzialaly ciagle zajete :/ a zeby otrzymac dobrze wypelnione swiadectwo pracy po trzykrotnym proszeniu ich o poprawki w swiadectwie i ciagle czekanie na nowe bledy z ich strony staje sie naprawde meczace. Na sam koniec czeka sie przez nich na zarejstrowanie do urzedu bez konca bo sie nie ma prawidlowo wypelnionego swiadectwa i trza tyle kilosow robic na darmo zeby zakichana pieczatke zakladu pracy dali. Nie ma takiej oceny dla tej firmy zeby ja wystawic

z1

praca

Zostaw merytoryczną opinię o DONGSEO DISPLAY POLAND - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DONGSEO DISPLAY POLAND?

Kandydaci do pracy w DONGSEO DISPLAY POLAND napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DONGSEO DISPLAY POLAND