Opinie o DONGSEO DISPLAY POLAND w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DONGSEO DISPLAY POLAND. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w DONGSEO DISPLAY POLAND o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DONGSEO DISPLAY POLAND w Wrocław

xxx

@Korpo wiesz jak to mówią... lepszy diabeł znany niż nieznany ;) byłem tam prawie 5 lat i żałuję, że dopiero po tym czasie przejrzałem na oczy i postawiłem się poniżaniu przez zółtych...

polak

Fabryka jak fabryka albo zakład jak zakład . Ale szkoda że tylu swoich Polaków pozwalniali i od połowy 2015 roku do chwili obecnej zatrudniają prawie samych UKRAIŃCÓW. Lepiej zapłacić 8 zł - ukraincom i zapisywać ich na nadgodziny niż 12 zł polakowi i jego zapisać. Mamy tanią siłę roboczą a polaczek niech zdycha bez pracy, zasiłku, i prawa do zasiłku. Od dzisiaj MADE NI DONGSEO DISPLAY UKRAINA.

xxx

Zwolniłem się z firmy Dongseo po 4 i pół roku pracy i mogę powiedzieć jedno... Jeżeli ktoś ma inną OPCJĘ na pracę to niech z niej skorzysta. Ludzie! Są jeszcze normalne firmy na tym świecie. Sam się o tym przekonałem ;)

korposzczur

NIE POLECAM, NIE POLECAM, NIE POLECAM. A na pewno nie dla ludzi ambitnych, a jedynie chcących przesiedzieć kilka godzin za marne grosze. Może chociaż do części to dotrze i ktokolwiek przeczyta. Zacznijmy. Witam serdecznie. Pracowałem w "biurze" w tej pseudo "firmie" 3 miesiące. Pierwsza myśl? Zdecydowanie za długo. Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi. Jedyne co to można się cofnąć w rozwoju i zatracić wiarę w siebie i własne możliwości. Nie pamiętam dnia bez krzyków, opieprzu, złej atmosfery. Mobbing na każdym kroku, codziennie. ZERO SZACUNKU DLA CZŁOWIEKA. ŻóŁci patrzą tylko na swoje nosy. Chcesz coś zmienić, usprawnić? Nie w tej firmie. Koreańczyk i tak wie wszystko najlepiej, Polak jest tylko do czarnej roboty. A i tak ciężko nawet taką znaleźć. Trzeba umieć nieźle ściemniać, ponieważ Koreańczycy chodzą i patrzą Ci w ekran co robisz (a sami nie robią praktycznie nic, szukają pretekstu żeby się przyczepić). Menadżerowie (a przynajmniej ogromna część z nich) nie ma pojęcia o zarządzaniu personelem. Pracują od rana do nocy żeby spłacać swoje kredyty. Stawka głodowa. Można jedynie zarobić więcej, ale nie dużo więcej, zostając po 5 godzin dziennie na nadgodzinach i pracująć w weekendy. Większość załogi ze strony polskiej jest bardzo w porządku. Aczkolwiek nie wszyscy. Jest jedna Blond Pani, która uważa się za niewiadomo kogo, myśli że jest najważniejsza w tej pseudo "firmie" i nie ma dla nikogo szacunku. Dlatego też nikt nie powinien mieć szacunku do niej. Nie polecam współpracować z ludźmi o takim charakterze. Jeszcze słowo o rozmowie rekrutacyjnej. Na tejże rozmowie sprawdzana jest wiedza z Excela. Jest sporo zadań. Po co? Nie wiem tego do tej pory. Chyba tylko po co, żeby to wywarło wrażenie "o sprawdzają excela, to musi być super poważna firma!". Rozmowa jest banalna, główne pytanie to "czy nie przeszkadza Ci praca w godzinach nadliczbowych i czy dobrze radzisz sobie ze stresem". Osobiście , nie dostałem ŻADNEGO pytania w języku angielskim. A praca często opierała się o ten język. A raczej było to język koreańsko-angielski. Podsumowując, podkreślam raz jeszczę moją opinię. Jesteś zdolny i ambitny? Chcesz się rozwijać? OMIJAJ TĘ PSEUDO "firemkę" szerokim łukiem!

zdenek
@korposzczur

nie pracowaleś, ale przesiedziałeś, he, he, he

Mechanik

Wymagania dość konkretnie omówione przez szefa działu. Pytania dotyczyły konkretnych przypadków budowy maszyn. Trochę było o doświadczeniu, ale przede wszystkim postawili na praktykę. Byłem na produkcji zobaczyć maszyny.

sporo, ale raczej konwencjonalne i przede wszystkim związane z umiejętnościami potrzebnymi na stanowisku

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Joker

W DONGSEO PRACOWALEM 5 LAT SIE ZEPSULA ATMOSFERA JAK ZOSTALA BEATA DYRDA LIDERKA NA ZMIANIE B NA PAKOWNI GRA WIELKA KIEROWNIK ONA NIECH SOBIE PRZYPOMNI PARE LAT TEMU W KSIAZU NA INPREZIE JAK SIE RUCHALA ROBILA LODA BUDNEMU

robi
@Joker

zakład przyjmuje ludzi a pózniej zwalnia ,co to za polityka ,zakład niech jedzie do Koreii nich tam szuka pracowników .

krakus

>>>>góral.Odniosłem się do rozpoczętego przez kolegów/koleżanki,wyżej wątku dotyczącego zwolnionych jakiś czas temu w jednym dniu 3 kierowników i wyraziłem co do w.w wątku moją subiektywną opinię.Pozdrawiam

krakus

Dorzucę swoje 3 grosze i obiektywna ocenę.Dominik przez tyle lat chodzil i nie robił zupełnie nic,byl tolerowany przez wyższe kierownictwo,Wojtek zaczynal od porządków i przynajmniej bylo czysto ale byl zapominalski wiecznie śpiący i żeby cos załatwić np urlop graniczylo z cudem.Adrian jesli chodzi o sprawy produkcyjne byl myślący znal przynajmniej obsługę pras itd w sprawach personalnych miał niestety swoich faworytów co bylo widoczne golym okiem.Obiektywnie rzecz biorąc z calej tej trojki Adrian powinien pracować dalej.A jesli chodzi o Dominika i Wojtka to nikt nie powinien brać pieniędzy za spanie olewanie roboty i chodzenie w kolko przez cala zmianę.To moja opinia mam nadzieje ze nikogo nie urazilem.sam juz tam nie pracuje ale sytuacje znam przepracowalem tam 7,5 roku

??

Z Ziębice brak dojazdu tylko i wyłącznie CIEPLOWODY

wioleta851

Wiecie może czy jeździ do dongseo autobus z ziebic? I o której odjeżdża? Dziękuję za info

LudwikIII Wspanialy

W jeden dzien zwolnili Adriana, gebelsa i gibona. W utrzymaniu i na moldCh bez zmian.

ludwik
@LudwikIII Wspanialy

A co takiego zrobili ,że ich zwolnili?

Edzio listonosz

To widzę że nic się nie zmieniło odkąd odszedłem od tej firmy, masakra...Patologia ciąg dalszy...Ciekawe kto został ze starej ekipy, kto przetrwał a kto wymiękł.W biurze też nic się nie zmieniło, "kurwiszcze" i nic więcej. Ciekawe co tam w utrzymaniu ruchu Michałek dalelej kierownikiem,pewnie tak w końcu "krecha" wisi na d chatką. Tyle mam do powiedzenia...

LudwikIII Wspanialy

Atmosfera jest taka jaka byla. Na zmianie A jest gorzej niz bylo. A co do premii to nie prawda.

LudwikIII Wspanialy

No musze przyznac ze atmosfera jest napieta,lukaszek trzesie kolankami.Uwazam ze nie powiniem on byc liderem.

Kindybał

No i co??? Gibon,długi i ten w rurkach już poszli na zieloną trawkę hehehe moje sny się spełniły.Tak to jest,jak się nic nie robi a chce zarabiać wielką kasę.Gibon coś tam może jeszcze i robił,ale długi?? On nawet do biura rzadko kiedy zaglądał, a ile kasy wziął przez te lata???Ładnie wam zółtki podziękowali za lata płaszczenia się i gnojenia ludzi.I co opłacało się wywracać wózki do góry nogami? Opłacało się robić zdjęcia i wysyłać żółtym??? A teraz pora wziąć się za liderów i part liderów bo to również banda nierobów i dyletantów.Osobiście zaczął bym od zmiany A.Jeśli to czytasz Arku,to wiedz ,że dużo osób,które mają coś do powiedzenia na tej zmianie jest przeciwko Tobie i wiele te osoby zrobią,abyś Ty nie był kierownikiem.Miej to na uwadze Arku.

gosc

A jest jeszcze kim dzielic na ta czterobrygadowke?

buczacza

Co ludu brak - nie ma chetnych do pracy nawet wsrod Ukraincow wiec szykuja nam czterobrygadowke jak w heesungu.

bidet

Jaka atmosfera pracy??? Nagminne lamanie przepisow BHP??? Ta firma to dno.mozna stracic jedynie zdrowie i zycie,wsrod falszu i obludy,jedynie pare osob ma luz ktore donosza i pisza smski do kierownikow a reszta musi sie prosic o urlop ktorego i tak nie dostanie.taka prawda.banda nierobow i polglowkow.

boya

co nowy prezio bedzie...

kolega

słuchajcie widzieliście sami że w poniedziałek był nalot z alkomatem a potem torebki sprawdzali a mało tego zwracali uwagę ochroniarze że palimy przed autobusem a co nie którzy są nie fer i się zachowują beszczelnie co do ochroniarzy i zaczną się naprawdę notatki na nas co zauważyłem że co nie którzy ochroniarze są wporządku bo mogli by zwolnić jedną osobę w poniedziałek za alkohol a nie zwolnili tylko kazali jechać do domu więc oni robią co do nich należy

boya
@kolega

Gratuluje znowu odpowiedzialnosc zbiorowa, jak zawsze kadry i koreance nie potrafia nic wiecej... Mlynarz zawinil a cygana powiesili... A rozwiazania problemu jak niebylo tak nie ma... Za wolnosc i rownosc wasza i nasza...

wkuwiony

Jak jestes z biura to sie nie chwal tylko wez sie za robote nierobie bo my na ciebie tyramy na produkcji.rozumisz??? Zamiast pisac pierdoly to nalicz dobrze wyplate zebym nie mial pomylki.masz czas do jutra na to

Zostaw merytoryczną opinię o DONGSEO DISPLAY POLAND - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DONGSEO DISPLAY POLAND?

Kandydaci do pracy w DONGSEO DISPLAY POLAND napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DONGSEO DISPLAY POLAND