Urząd Miasta

flota 2011-11-19 02:31
podinspektor, start, 1800 brutto

inspektor, od 2000 do 2500 brutto
Paproszek 2016-04-23 23:11
W Urzędzie Miasta Katowice nie szanuje się urzędników. W Wydziale Audytu i Kontroli panuje mobbing. Pani Naczelnik nieustannie dręczy swoich pracowników przez nieuzasadnione skracanie terminów kontroli, wymuszanie zmian w protokołach, utrudnianie korzystania z urlopu, ograniczenie dostępu do sprzętu, nie wnioskowanie o awans z podinspektora na inspektora (w innych wydziałach taka zmiana następuje po 3 latach pracy, w WAK - nigdy). O stanie rzeczy w WAK wie cały Urząd, ale nikt nie interweniuje. Nie polecam pracy w tym Urzędzie, bo przypłacisz to nerwicą. Płaca 1800 i 2000 na start jest ciągle aktualna.
ja 2016-09-28 23:59
urzędniczka od podatków 2016-10-09 11:45
>dlaczego sa caly czas przyjecie do Wydzialu podatkow lokalnych?Czyzby cos tam bylo nie tak ze az taka rotacja?

Na pewno nie jest to przypadek. Niskie wynagrodzenia, bez możliwości rozwoju, ogromne zaległości, specyficzne kierownictwo. Zatrudniali nas w 2012 roku w grupie prawie 40 osób - większość już nie pracuje, sami odeszli.
była pracownica 2017-03-23 09:51
Mobbing, zastraszanie, blokowanie rozwoju, faworyzowanie donosicieli i lizusów, niesprawiedliwe oceny, b. niskie wynagrodzenie, przydzielanie nagród kolegom i koleżankom.
Były pracownik 2017-04-23 09:29
To niestety prawda. Nie polecam.
Zibo 2017-05-19 21:01
Na start w 2016 r. dostajesz 2000 - 2200 brutto, czyli na ręke ok 1500 zł. Na podniesienie zarobków po roku czy dwóch niema co liczyć, gdyż polityka urzędu jest taka, iż indywidualnie nie daje się podwyżek, gdyż jak się da jednemu to całą reszta będzie chciała. U mnie byłą taka sytuacja, iż kolega który się przyjął w 2011 roku na stawke 1900 brutto w 2014 roku prosił o podwyżkę. Nie dostał. Zwolnił się. Na jego miejsce nie było chętnych więc musieli podnieść stawkę do 2100. Gdzie tu sens i logika ? Doświadczony pracownik zwolnił się po to, aby nowemu niedoświadczonemu dać więcej. Niestety tak to wygląda. Dobre zarobki to mają pracownicy z długoletnim stażem oraz kierownicy i "góra". Tam są pieniądze. Na niższych stanowiskach narobisz się i nie zarobisz. W moim wydziale średnie zarobki wsród długoletnich pracowników to 2900 brutto. Kierownik to ok 5000 brutto, naczelnik 8000. I nie chodzi tu tylko o pieniądze. U mnie kierownikiem został człowiek który o pracy swoich podwładnych niema zielonego pojęcia. Przychodzę do niego ze sprawą a on mi mówi, że nie wie, bo się na tym nie zna. No to po co komu taki kierownik ? Ale kase kierownika bierze. Przykładów można mnożyć więcej. Niektóre nadają się do prasy. Ale szkoda nerwów i zdrowia. Generalnie nie polecam.
Zostaw swoją opinię o Urząd Miasta - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Miasta