Urząd Miasta

flota 2011-11-19 02:31:05
podinspektor, start, 1800 brutto

inspektor, od 2000 do 2500 brutto
Paproszek 2016-04-23 23:11:11
W Urzędzie Miasta Katowice nie szanuje się urzędników. W Wydziale Audytu i Kontroli panuje mobbing. Pani Naczelnik nieustannie dręczy swoich pracowników przez nieuzasadnione skracanie terminów kontroli, wymuszanie zmian w protokołach, utrudnianie korzystania z urlopu, ograniczenie dostępu do sprzętu, nie wnioskowanie o awans z podinspektora na inspektora (w innych wydziałach taka zmiana następuje po 3 latach pracy, w WAK - nigdy). O stanie rzeczy w WAK wie cały Urząd, ale nikt nie interweniuje. Nie polecam pracy w tym Urzędzie, bo przypłacisz to nerwicą. Płaca 1800 i 2000 na start jest ciągle aktualna.
ja 2016-09-28 23:59:11
urzędniczka od podatków 2016-10-09 11:45:00
>dlaczego sa caly czas przyjecie do Wydzialu podatkow lokalnych?Czyzby cos tam bylo nie tak ze az taka rotacja?

Na pewno nie jest to przypadek. Niskie wynagrodzenia, bez możliwości rozwoju, ogromne zaległości, specyficzne kierownictwo. Zatrudniali nas w 2012 roku w grupie prawie 40 osób - większość już nie pracuje, sami odeszli.
Zostaw swoją opinię o Urząd Miasta - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Miasta