ORIENS Bijou Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o ORIENS Bijou Sp. z o.o.

Edyta
użytkownik zarejestrowany

Właśnie poszukują Informatyka w Katowicach. W ofercie jest napisane, że oferują stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjną i odpowiedzialną pracę w przyjaznej atmosferze, możliwość doskonalenia i zdobywania doświadczenia. Kto zastanawia się nad złożeniem cv?

Tomek
użytkownik zarejestrowany

@gosc chyba dawno nie było tutaj żadnych rekrutacji. Chyba, że po prostu bardzo nieumiejętnie ich szukam. Ktoś może wie, jak to tu wygląda? Ogólnie chciałbym się tu zatrudnić w najbliższym czasie, akurat kończy mi się umowa w moim obecnym miejscu pracy ;)

Gosc

Czy ktoś był moze ostatnio na rozmowie rekrutacyjnej w Tous?

Wiesz co dzieje się ostatnio w firmie ORIENS Bijou Sp. z o.o. ? Czekamy na Twoją opinie.

Zostaw opinię o ORIENS Bijou Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ORIENS Bijou Sp. z o.o.