Quamiro Warszawa

Opinie o Quamiro Warszawa

anonim 2011-08-02 23:05:27
rotacja za rotacją, wciąż szukają nowych, ludzi, ale wiadomo szef po rozwodzie ma ciśnienie i nie potrafi utrzymać miłej atmosfery, kobieta odeszła, ludzie odchodzą,klienci za drzwi wyrzucają, bo co tu mamy? najboleśniejsze jest to, ze tyle zabiegow, poszukiwań, telefonow nawet wsrod konkurencji i nic.
Sag 2011-11-14 23:17:03
anonim - 2011-08-02 23:05:27

anonim co za bzdury wypisujesz! Czyżby Cię zwolnili i się mścisz?
były pracownik 2012-10-15 14:47:30
Myślę ,że anonim pisał prawdę teraz zwolnili wszystkich i pozamiatene.Odnośnie ciśnienia to miał w zupełności rację.
również były 2012-11-18 12:21:58
były pracownik - 2012-10-15 14:47:30

zgadzam się ze wszystkimi - firma beton - za nic mają pracowników i kontrachentów - [usunięte przez administratora]. Przestrzegam wszystkich przed tym bagnem - zacznij pracować, a w najlepszym przypadku Cię okradną...
Obserwator 2012-12-10 17:38:59
Zgadzam się,omijajcie tą firme, dyrektor i prezes (ciężko i jednego i drugiego nazwać dyrektorem i prezesem) są żałośni. Dyrektor exportu nie zna żadnego języka, a na dodatek nie dotrzymuje danego słowa i to na co się umawiacie. Prezes siedzi tylko i wyłącznie po znajomości,a jest z niego niezły cham. Ludzi nie traktują normalnie, [usunięte przez administratora]Nie polecam...
były pracownik 2013-01-18 14:29:18
Troszeczkę nie masz racji kolego. Atmosfera w firmie do czerwca była ok, niestety właściciel troszeczkę "zwariował". Ostatni Prezes był chyba najlepszy jakiego mieli, najwięcej chciał zrobić..... i tak się go pozbyli. Nie wiem gdzie pracowałeś ale o piciu raczej nie było mowy. Teraz niestety żenada jest stracili kompletnie rynek zbytu.
Były pracownik 2013-05-22 16:23:27
Daj sobie spokój kolego z ta firmą chłam jakich mało
były pracownik 2013-08-03 16:19:04
Po pierwsze wynagrodzenie wypłacane z opóźnieniem, po drugie zaliczki na wyjazdy z opóźnieniem i to dużym, po trzecie firma spalona na rynku przez działania właściciela, po czwarte brak towaru na magazynie, po piąte popracujesz góra 6 miesięcy
Monke 2014-04-17 08:22:40
Ja podejrzewam, że atmosfera w pracy może być mocno napięta. Pewnie tak jest z powodu nawału pracy, nie mniej jednak pracownik musi cały czas się starać i być na baczności.
nelly 2014-04-22 11:43:56
nie spodziewałem się, że Quamiro dotarło już do praktycznie każdego zakątka Polski. do niedawna wcale nie kojarzyłem tej marki...
mikołaj 2014-04-30 03:40:56
Nadal w quamiro takie problemu, typu braki towaru na magazynie lub coś w tym stylu, bo nie wiem co myslec o firmie.
skk 2014-05-17 23:40:55
..brak towaru na magazynie to na pewno problem...ale klienci zostają i czekaja na dostawy cierpliwie..bo Quamiro -to produkty wysokiej jakości za stosunkowo niską cenę.
..zawiedziony 2014-08-06 23:01:11
...szkoda tylko, że w razie reklamacji/zwrotu nie ma rozmowy i nikt nic nie wie w Quamiro.. aby sprzedać.
adam 2015-02-27 21:36:34
Quamiro to firma - córka znanego producenta drzwi przesuwnych – Indeco S.A. i prężna spółka oferująca produkty dedykowane dla sektora meblowego. Podstawowymi kategoriami asortymentu są systemy drzwi przesuwnych, aluminiowe systemy drzwiczek kuchennych oraz najwyższej jakości akcesoria meblowe takie jak na przykład zawiasy, prowadnice meblowe lub okucia.
Byly pracownik 2016-09-02 23:28:39
Pracowalam w Quamiro przez kilkanascie miesiecy, spolka zarzadza dziewczyna, nie jakies dyrektor, dziewczyna jest w porzadku, atmosfera jest przyjacielska, naturalnie sa problemy ale one sa wszedzie.
Tomek 2016-09-13 17:20:55
Absolutnie nie ma problemu z terminowymi wyplatami, takze w tej kwestii nie ma sie o co martwic. Naprawde ogolnie w porzadku.
Magda 2016-09-27 12:03:02
Właścicielem Quamiro jest Indeco S.A. także praktyki tam to raczej cenne doświadczenie.
Ewa 2016-10-15 12:04:27
Spolka zarzadza dziewczyna, ktora jest w porzadku, niestety nia zarzadza prezes, a wszystko zalezy od jego humoru.
serum 2016-10-15 13:41:56
a dlaczego niby twoim zdaniem jest ona tak bardzo w porządku i jak się to konkretnie w czym objawia? dla mnie są wazne konkretne osoby w firmie, chcę iść do was iść do pracy a nie do kółka towarzyskiego, dla mnie liczy się że mają świetne produkty dedykowane dla sektora meblowego
Zostaw swoją opinię o Quamiro Warszawa - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quamiro Warszawa