Opinie o Quamiro Warszawa w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Quamiro Warszawa. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Quamiro Warszawa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quamiro Warszawa w Warszawa

Marcin Nowy wpis

Czy macie w firmie parkingi pracownicze ?

Julita Nowy wpis

@Lilia to bardzo dobra wiadomość. A możesz w takim razie napisać, co najbardziej podoba Ci się w pracy w Quamiro Warszawa? @zobaczymy jeszcze o jakim wniosku sądowym mówisz? Możesz napisać coś więcej? To niepokojące wieści, które pozostawione bez komentarza powodują dużą szkodę dla użytkowników forum.

Lilia Nowy wpis
@Julita

@Julia nie wiem nic o żadnych sprawach sądowych.

zobaczymy jeszcze Nowy wpis

kolejny proces sądowy za chwile

@Julita zmieniłam pracę bo znalazłam coś bliżej domu, ale dobrze mi się pracowało.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Quamiro Warszawa? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Lilia

Pracuję w Quamiro od roku i mam nadzieję, że długo tu zostanę. Jest miła i serdeczna atmosfera.

Julita

Możesz napisać dokładnie czego te sprawy sądowe przeciw Quamiro Warszawa, dotyczą? Brakuje wpisów w KRS-je na ten temat dlatego dla jasności dopytuję.

Julita

@Ewa a dlaczego zmieniłaś miejsce zatrudnienia? Jak oceniasz warunki zatrudnienia w Quamiro Warszawa na tle innych pracodawców?

Pracowałam 1,5 roku w Quamiro i nigdy nie było problemu z terminową wypłatą wynagrodzeń ani żadnych innych finansowych problemów, także ten wpis jest absurdalny i złośliwy.

Julita

@Tomek o jakich problemach z zaliczkami mówisz? To bardzo ważny aspekt, na który zwraca uwagę każdy potencjalny nowy pracownik firmy. Mógłbyś opisać tę sytuacje nieco dokładniej?

Nicki Mintaj Patatai

moze do bociana trzeba bylo isc po pozyczke?

ITI

W Quamiro pracuja fajni ludzie

Jill Sander

Serum@ nie zrozumiales kwintesencji wypowiedzi. Poczytaj o Indeco.

serum

a dlaczego niby twoim zdaniem jest ona tak bardzo w porządku i jak się to konkretnie w czym objawia? dla mnie są wazne konkretne osoby w firmie, chcę iść do was iść do pracy a nie do kółka towarzyskiego, dla mnie liczy się że mają świetne produkty dedykowane dla sektora meblowego

Spolka zarzadza dziewczyna, ktora jest w porzadku, niestety nia zarzadza prezes, a wszystko zalezy od jego humoru.

Magda

Właścicielem Quamiro jest Indeco S.A. także praktyki tam to raczej cenne doświadczenie.

Absolutnie nie ma problemu z terminowymi wyplatami, takze w tej kwestii nie ma sie o co martwic. Naprawde ogolnie w porzadku.

Byly pracownik

Pracowalam w Quamiro przez kilkanascie miesiecy, spolka zarzadza dziewczyna, nie jakies dyrektor, dziewczyna jest w porzadku, atmosfera jest przyjacielska, naturalnie sa problemy ale one sa wszedzie.

adam

Quamiro to firma - córka znanego producenta drzwi przesuwnych – Indeco S.A. i prężna spółka oferująca produkty dedykowane dla sektora meblowego. Podstawowymi kategoriami asortymentu są systemy drzwi przesuwnych, aluminiowe systemy drzwiczek kuchennych oraz najwyższej jakości akcesoria meblowe takie jak na przykład zawiasy, prowadnice meblowe lub okucia.

..zawiedziony

...szkoda tylko, że w razie reklamacji/zwrotu nie ma rozmowy i nikt nic nie wie w Quamiro.. aby sprzedać.

skk

..brak towaru na magazynie to na pewno problem...ale klienci zostają i czekaja na dostawy cierpliwie..bo Quamiro -to produkty wysokiej jakości za stosunkowo niską cenę.

Zostaw merytoryczną opinię o Quamiro Warszawa - Warszawa

Quamiro Warszawa
1.8/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Poznańska 41
    62-400 Warszawa