Opinie o moto-profil.pl - Moto-Profil w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie MOTO-PROFIL SP ZOO. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MOTO-PROFIL SP ZOO o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MOTO-PROFIL SP ZOO w Katowice

Hardkor

Napisze jeszcze raz bo widze że moja poprzednia opinia zniknęła. Praca jest bardzo fajna. Jak widzę tutejsze głupoty to sie śmieje. Jak komuś nie chce się pracować to nawet pracując 1h dziennie będzie mu źle. Osobiście sobie chwalę jako magazynier i mogę polecić. Do ludzi którzy wchodzą tutaj przeczytać opinie przed podjęciem pracy - nie czytajcie tych głupot co tutaj wypisują.

Endiu

Witam mam pytanie jakie są zarobki ile można zarobić na emeryturze bedac u was na zakładzie

Kondzio
@Endiu

Cześć jest nowa stawka od pośrednika 22 netto gdzie przy 168h masz w okolicy 3700 Za soboty i nadgodziny dają 28 netto + jakaś małą premie

kiko

3 pytania: 1. po jakim czasie można przejść na umowę o pracę? 2. w jakich butach chodzicie po tym magazynie? 3. te nadgodziny o ile więcej są płatne, oraz czy są to pieniądze do wypłaty czy godziny do wybrania?

@kiko

1. Po 3 miesiącach jak ogarniasz 2. Obuwie dostarcza Ci firma, ogólnie buty ochronne robocze 3. Tego nikt do końca nie wie ile są płatne, nikt nie jest w stanie dokładnie odpowiedzieć. I niestety tylko pieniądze.

...
@Szarak

1. Zależy od tego czy potrzebują. Jedni czekają kilka miesięcy jak jest wystarczająco dużo ludzi, a jeśli nie to przychodzi taki okres jak ostatnio, że biorą byle kogo i magazyn wygląda jak wygląda. 3. Dodatkowo 4 zł/h po 22

Endriu

Widzę że tylko przez agencje można próbować się dostać pracować

Aplikowałeś do MOTO-PROFIL SP ZOO na stanowisko Project Manager – projekty logistyczne (k/m)? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Leszno
Kondzio

Cześć czy możecie polecić pośrednika pracy z najlepszą ofertą do waszego magazynu ?? Aktualnie mam upatrzone ogłoszenie w którym oferują 21 netto za godzinę 200 PLN premi za frekwencje i 50% większą stawkę za soboty i nadgodziny I zastanawiam się czy to będzie dobrze płatna oferta

Bezdzietna

Na rozmowie o pracę padło pytanie o to, czy mam dzieci.

@Bezdzietna

No bo chodzi o to żeby zostawać dłużej w pracy jak nie masz dzieci im to na reke

Onion Rings

Chciałym pochwalic szanownego kolegę i lidera Szymona C. Jako lider sprawdza sie wybitnie , pilnuje porzadku , wydajnosc skoczyla o kilka schodkow w gore , nie boi sie wyzwan i zazwyczaj zostaje nadluzej ze zmiany . Takich wlasnie ludzi nam trzeba , ludzie sluchajcie sie go! Gosc wie co nowi . Pozdrowienia dla Szymona i Aleksandry ! :)

Endriu

Witam a jak z praca kierowcy z kim rozmawiać żeby jeździć pozdrawiam

K
@Endriu

Spedycję zewnętrzne jeżdżą w MP. Pawbud, bodex i bako musiałabyś się kontaktować z kimś z wyżej wymienionych firm.

Endriu

A jak z Kierowcami u was kto zajmuje się żeby jeździć u was jako kierowca z kim rozmawiać?

Widziałem, że szukają przedtawiciela handlowego. Może ktoś ma doświadczenie i wiedzę jak wygląda to stanowisko w pracy? Dlaczego szukają? Czy zwiększają ilość PH czy ktoś odszedł? Czy duża jest rotacja na tym stanowisku?

Żarek

Magazyn w ciągu roku doprowadzony został do ruiny. Najlepsi ludzi już się zwolnili lub są na wypowiedzeniach. Firma żeruje na młodych ludziach bez rodzin. Praca w lato na popołudnie to 14 do północ lub 1-2 w nocy.

@Żarek

Tu jest brak kontroli czemu wszyscy ludzie jak jest 22 nie wychodzą do domu jeden dzień drugi dzień by tak zrobili to może by się wrescie prezes opamiętał jak można tyle brać zamówień jak wie że ma mało ludzi do pracy oni siedzą w klimatyzowanym pomieszczeniu i jest dobrze a pracownikom każą nie dość że pracować w ciepłych pomieszczeniach bo niestety te wentylatory to nic nie dawaja tylko tyle jak koło nich przechodzisz to jeszcze szybko robić bo trza wyrobić normę i trzeba siedzieć do późnych godzin nocnych jak ludzie mają wyrabiać normę jak to jest nierealne mam propozycję do zarządu jak by tak przez tydzień zejdą na dół do nas i pracuja na tym zadusznym magazynie do nocy daje głowę że po dwóch dniach mieli by dosc prezesie pan mam żywych ludzi zatrudnionych a nie jakiś robotów co mogę non stop pracować poprostu 32 wychodzimy resztę nie h oni dokończą co pan ma firmę czy (usunięte przez administratora)

Szarak

Z jakiej racji? Pracodawca powinien nas informować o możliwości wystąpienia nadgodzin, jeśli do godziny 10 nie dostał takiej informacji to już ich wina

Obserwator

Za to co czytam, to chyba tylko mogę być wdzięczna za to podarowane wypowiedzenie

Kontrola PIP

Prosimy o kontrolę Państwowej Inspekcji Pracy. Inspekcji należy poddać dokumenty potwierdzające ilość przepracowanych godzin oraz zasady Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz kontrolę przeciwpożarową oczywiście na obu halach w obu budynkach, bo Moto-Profil to 2 budynki. Szczególnie proszę zajrzeć do szatni i jadalni. Jest ich zdecydowanie za mała ilość, przez co ludzie spożywaja posiłki i przebierają się w miejscach do tego nie wyznaczonych. Pozdrawiam.

Miłka

A ktoś wie o co chodzi z tym, że w sobotę przed urlopem ludzie nie muszą przychodzić do pracy? Zawsze było że przed urlopem przychodziliśmy jeśli to była moja sobota. Czy Dyrektorzy zdają sobie sprawę z tego że w sobotę na zmianie A (druga grupa) nie ma praktycznie ludzi na wz? Ostatnio wyszłam o 19!! Bo do 12 był wazjnieszy Wms niż wz :( Skoro przychodzi grupa od 6-12 i robią wms to osoby, które przychodzą od 10-18 powinny robic Wz przy tak małej ilości osób. Nic chyba mnie tak nie denerwuje jak soboty.

Okro
@Miłka

"A ktoś wie o co chodzi z tym, że w sobotę przed urlopem ludzie nie muszą przychodzić do pracy? Zawsze było że przed urlopem przychodziliśmy jeśli to była moja sobota." I bardzo dobrze, że nie trzeba przychodzić chociaż mały gest w naszą stronę. Faktem jest, że brygadziści żeby nie stracić swojej premii dają ludziom inne zadania w soboty, by wz-tek się nazbierało i mieli lepsze normy. A czy ludzie wyjdą o 18 czy o 20 to już dla nich mało ważne. Trochę to żałosne, tak jak większość rzeczy tutaj z systemem norm na czele przez który magazyn stracił wielu dobrych pracowników. Chociaż zwolnienie kierownika jak dla mnie było dobrym ruchem, powinno jeszcze parę osób polecieć.

LTSB

Uwaga Dawid ps: Skwara, konfident, sprzedaje jak się nic nie robi a sam jeździ tylko na tzw: 'psie' i nic więcej nie robi, a rano zgrywa brygadzistę, ogólnie liże d*pe brygadzistą.

@LTSB

Teraz sam jest brygadzistą xD

Hehehue
@LTSB

To prawda dużo gada a sam mało robi, a jeszcze każe pracownikom zapiepszać, zgrywa kozaka drze sie a przyjdzie co do czego przy innych kierownikach już nie jest taki odważny

Przyszły pracownik

Dlaczego firma okłamuje przyszłych pracowników? W ogłoszeniach o pracę jest podane , że istnieje ścieżka zawowoda i mozliwosc awansu i rozwoju ? Jak to się ma do osób pracujących na magazynie od 10-15 lat którzy chcą awansować? Mial być w pierwszym pół roczu program ścieżki zawodowej . Dlatego nie ma się co dziwić ze wszyscy się zwalniają, nawet nie ma szans na awans i rozwój.

Pionek

Czy ktoś wie co z wolnym za sobotę w lipcu? Jest koniec czerwca, nikt nas nie informuje kiedy wolne za sobote w lipcu, a brygadziści wmawiają, że nie będzie wolnego za sobote, kazdy sie ma zrzec! To są żarty czy co!

@Pionek

Spokojnie, wolne za sobotę będzie normalne. Harmonogram pracy jest zrobiony, problem w tym że firma ma gdzieś k.p. i to że powinniśmy dostać harmonogram minimum tydzień przed rozpoczęciem nowego miesiąca. Podobno jutro mają chodzić po podpisy :)

Hejty

Czytam te żale wszystkich osób i nie wiem kogo mi szkoda bardziej, czy pana T.S który niegdyś pracował na magazynie i poniósł normy nie wiedząc jak je wyliczył czy brygadzistów którzy żeby nie stracili swojej premii pracowników wrzucają na inną funkcję która nie jest objęta norma. Są nowe zmiany których nie było wcześniej i teraz każdy oczekuje typu jak jak szybciej- ludzie mamy tyle palet że te całe bhp się chowa nich Ci z góry zejdą i zatrzymają te zamówienia na chwilę żeby uporządkować magazyn. Ale jeśli Cię goni brygadzista a sam popija kawkę lub bajera z innymi bo nie jesteś ulubieńcem albo durnie odpowiada na twoje pytanie robiąc z Ciebie de bi la. To cos nie tak. Pracowałem na zmienię A i B mam większą wiedzę niż te parobki które żyją wygodnie za ponad 5 na rękę bez szkół i matur a nie jedna osoba na magazynie ma w/ wykształcenie lub jakąś specjalizacje pracuje aby dobrze wypadła. Jeśli wiesz że dobrze mówisz zrobią z ciebie idiotę lub podważasz ich kompetencje dostanie po premii albo (usunięte przez administratora) Cię na koniec miesiąca gdzieś żeby Ci premia spadła. Zgadzam się z którymś postem że brygadziści do wymiany bądź do przeszkolenia lub do napisania testu w który musiałoby odpowiedzieć ile to jest 2x8 połowa obleje ale szacun za to że mamy w nich wsparcie i są zawsze pomocni :) wkurza mnie czasem fakt że są za bardzo zapracowani i nie można się nich o nic zapytać ani poradzić :(((((

Obserwator.

Zgodzę się z tobą. Nie znają się na zarządzaniu zasobami ludzkimi, to dzięki ich niekompetencji atmosfera pracy jest nie do zniesienia i panuje tak ogromny chaos. Myślę że ich wymiana wpłynęłaby pozytywnie na efektywność i ekonomię pracy ich zespołów.

Firma MotoProfil upada... Pracownicy, którzy pracują ponad 10 lat to na palcach jednej ręki można zliczyć. Firma żeruje na ludziach młodych, nie mających rodzin. Pan Łukasz i Bartek to jakieś nie porozumienie. Na temat motoryzacji nic nie wiedzą. A zapędy mają z Tessco, które jak wiemy jak skończyło w naszym kraju. Pan Tochowicz, ewidentnie się pogubił. Szkoda firmy, ale mnie już tam nie będzie w przyszłym roku ????

Zostaw merytoryczną opinię o MOTO-PROFIL SP ZOO - Katowice

• Jak się pracuje w MOTO-PROFIL SP ZOO?

Zobacz opinie na temat firmy MOTO-PROFIL SP ZOO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 267.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MOTO-PROFIL SP ZOO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 235, z czego 25 to opinie pozytywne, 121 to opinie negatywne, a 89 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MOTO-PROFIL SP ZOO