Opinie o PKO Bank Polski w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PKO Bank Polski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PKO Bank Polski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKO Bank Polski w Warszawa

Doradca

Jak tam temat podwyżek? Widzę że temat umarł a wszyscy czekają. Najniższa krajowa podniesiona dwa razy, coraz większe wydatki a u nas cisza. Mam nadzieję, że to po to, by nas pozytywnie zaskoczyć (usunięte przez administratora) Inne Banki ten temat mają za sobą.

Wieloletni doradca
@Doradca

Podwyżki o ile będą, pojawią się najwcześniej we wrześniu.

Esyfloresy

Jak tam w CRW?piotr ze swoją świta pozwalaniał już ludzi z zamiejscowych biur i wszystko zautomatyzował?slynna kierowniczka że ściany wschodniej dalej funkcjonuje ?

Xxxx

Czy ktoś coś wie o podwyżkach w tym roku?

Ktoś coś

Czy ktoś coś wie o podwyżkach czy w każdym oddziale taka cisza jest. Plany większe punkty mniejsze. Cisną z ubezpieczeniami jak ktoś mieszka w małym mieście to ludzi nie przybywa nie długo zabraknie komu oferować jak ubezpieczalni jest sporo czy też multiagnecji. Czasami można poczuć się jak Pani na poczcie.

Chciałam podziękować bardzo Panu Przemysławowi K za proces przeprowadzenie mnie przez etapy rekrutacji.Super kontakt, wszystko wytłumaczone, cierpiwy,uprzejmy.Dostawałam na bierząco informację co czeka mnie w kolejnych etapach rekrutacji..Rekrutacja była przeprowadzona w bardzo profesjonalny sposób.Rozmowa przeprowadzona na bardzo wysokim poziomie .Bardzo profesjonalna rozmowa ! Cały proces rekrutacyjny oceniam wzorowo. Nie spotkałam się z żadnymi pytaniami wykraczającymi poza zakres merytoryczny. Czytelnie przedstawiono mi warunki pracy na jakich będę zatrudniona oraz zadania. Cały proces rekrutacji oceniam bardzo dobrze .POLECAM pracę w PKO BANKU POLSKIM

Pytań było bardzo dużo np: Mój najtrudniejszy klient?Jak radzę sobie z trudnym klientem ? Moje cele i wiele innych . Nie spotkałam się z żadnymi pytaniami wykraczającymi poza zakres merytoryczny.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Kosik

Jak tam u Was z Kos-em ? Już podobno wyruszyli w teren. U nas w dużym oddziale popłoch i strach bo TK ma być we wszystkich biznesach . O podwyżkach cisza a jeżeli będą to znowu mogą być przyznane po cichutku tylko niektórym bo zawsze znajdzie się powód żeby nie dać.

Nie będzie. I tak jak ktoś pisał wcześniej. Trzeba te towarzystwo pogonić w czasie wyborów. Innego wyjścia nie ma. Oni będą sobie pensje podwyższać, brać nie wiadomo jakie premie a zwykłemu pracownikowi nic. Pamiętajcie, że jest nas dużo i trzeba każdemu powtarzać by nie głosował na tych (usunięte przez administratora) Im więcej osób się przekona tym lepiej. U mnie ja, mąż, syn, jego żona i 2 koleżanki plus ich mężowie. 8 osób. Jakby każdy z nas tak mnożył razy 8 to by naprawdę była to znaczna siła.Do banku są ciągle rekrutacje, bo nikt w nim pracować nie chce za tą kasę a tak jak ktoś pisał wcześniej system punktacji, jest ciągle psuty. Jedyna szansa to wybory, bo gorzej już nie będzie.

PKO BP XIV O. Łódź

Polecam usługi oferowane przez pracowników PKO BP. Obsługa klientów jest realizowana przez kompetentne i profesjonalnie podchodzące do wykonywanych zadań osoby, dbające o zadowolenie klientów. Szczególnie doceniam doradztwo finansowe oferowane przez panią M. W. (PKO BP, XIV O. Łódź ) która w prosty ale fachowy sposób przedstawia pozytywy, jak i ograniczenia prezentowanych instrumentów finansowych, których zrozumienie nie zawsze było dla mnie łatwe i bezproblemowe. Podkreślam także punktualność umawianych spotkań. Tak trzymać!

Takaja
@PKO BP XIV O. Łódź

No oczywiście tzw doradztwo finansowe zawsze idzie w parze z tzw punktami , wiec my już wiemy co doradzić żeby coś z tego mieć ;)

Allan

Czytali pracownicy jak was nominaci pisowscy rabia w (usunięte przez administratora) z kasą.. Dla nich miliony dla was radość z codziennego przychodzenia do pracy i zwiększone plany.. Taka Duda Iwona 1,3 mln zgarnęła choć jej jedyna zasługa było obcinanie wstęgi w wyremontowanych Oddziałach..Patologia

Jurek
@Allan

Spokojnie. Przyjdą wybory to im pracownicy, ich rodziny i przyjaciele podziękują. Przez ich działania inflacja rośnie a pracownicy nie mają podwyżek. Nawet na święta nic nie dali. Pracownicy jednak w głowie wszystko zapisują i wiedzą co mają robić jak przyjdzie głosowanie. Wtedy te zgredy z góry co żałowali pieniądzy na pracowników poleca ze stołków i będzie spokój. Już nie mogę się doczekać. A pracownicy z rodzinami i przyjaciółmi to potężna grupa ludzi. Za taką odpowiedzialność przy pracy z pieniądzmi są grosze i ciągle psucie punktacji do premii. Odpłacimy wam za to. Spokojnie.

Paweł Kociński

PKO BP S.A.to znakomite miejsce pracy. Pensja wypłacana regularnie, respektowane prawo do urlopów, wolne soboty i niedziele, brak nocnych zmian, premie dla skutecznych i ambitnych, pomoc kadry menedżerskiej oraz wsparcie zaplecza technicznego i merytorycznego. Co najważniejsze etyka obowiązująca w banku sprawia, że stres praktycznie nie istnieje w relacjach podwładny - przełożony.

Rafał
@Paweł Kociński

Jak piszesz to pisz prawdę...jest taka jednostka w Banku Jak CZG która pracuje w nocy I jak trzeba to nawet soboty i niedziele Jak jest sytuacja kryzysowa... I pracuje tam prawie 400 osób...nie zaśmiecaj takimi informacjami forum. Pozdrawiam

@Rafał

Masz rację. Ludzie pracują w nocy oraz w weekendy.

Jeśli chodzi o zwrot opłat za żłobek - to w jaki sposób można o to wnioskować?

Doradca

Musisz mieć zaświadczenie że żłobka/przedszkola o wpłatach i potwierdzenia wpłat. Pobierasz wniosek o dofinansowanie z intry i wysyłasz z załącznikami. Zasada jest taka że za okres styczeń -czerwiec zwracają z lipcowego świadczenia ale za czerwiec-grudzien już nie weźmiesz ze stycznia bo to nowy rok chyba że sobie zostawisz z poprzedniej puli;)

merci

Proces rekrutacyjny na stanowisko analityka odbył się w lutym, do dnia dzisiejszego zero informacji zwrotnej.

@merci

Czyli jednak to standard... Niestety ja również wysłałem cv i nawet informacji z systemu, zero feedbacku a stanowisko od kilku miesięcy wypostowane.

@merci
@Kandydat

profesjonalizm pań z hr zawodzi, bo chyba zapomniały wysłać maila choćby z podziękowaniem za udział w rozmowie :)

Legendy głoszą, że kiedyś kandydat otrzymał feedback po aplikacji / rozmowie.

Paweł Kociński

PKO Bank Polski jest pierwszą polską instytucją komercyjną wybieraną jako miejsce do pracy przez studentów. W rankingu - Biznes TOP 100 Universum Global –znalazł się wśród najlepszych pracodawców w Polsce. Wśród firm wyróżnionych tym tytułem znalazły się, poza naszym Bankiem, m.in. Google Poland, Microsoft, Narodowy Bank Polski. Universum Global co roku sporządza ranking najlepszych pracodawców na świecie. W badaniu uczestniczyło 27,6 tysiąca młodych ludzi z 64 krajowych uczelni. Na podstawie ich opinii wyłoniono 100 najlepszych pracodawców w naszym kraju.

Doradca/opiekun
@Paweł Kociński

Szanujcie ludzie to co macie.. Wcześniej praca w pko bp teraz w innym miejscu. Aktualnie w pracy zero benefitow czy prywatnego ubezpieczenia.Zero porozumień i odpraw...Plus macie klientów którzy sami jeszcze przychodzą do Oddziałów czego za bardzo nie ma w innych miejscach. Macie wszystko poukładane jeśli chodzi o procedury a gdzie indziej rzeźbisz.. Pozdrawiam byłych pracowników pko bp sa

Paweł Ko

Szanujcie ludzie to co macie.. Wcześniej praca w pko bp teraz w innym miejscu. Aktualnie w pracy zero benefitow czy prywatnego ubezpieczenia.Zero porozumień i odpraw...Plus macie klientów którzy sami jeszcze przychodzą do Oddziałów czego za bardzo nie ma w innych miejscach. Macie wszystko poukładane jeśli chodzi o procedury a gdzie indziej rzeźbisz.. Pozdrawiam byłych pracowników PKO BP SA.

Kamil

Jaki obowiązuje dres code w oddziałach przy obsłudze klienta detalicznego?

Al

Paweł Ko

Rachunek inwestycyjny Biura Maklerskiego PKO Banku Polskiego z tytułem „Najlepszego rachunku maklerskiego w Polsce". https://media.pkobp.pl/244552-rachunek-inwestycyjny-biura-maklerskiego-pko-banku-polskiego-z-tytulem-najlepszego-rachunku-maklerskiego-w-polsce

Bogdan

Uwaga podwyżki w Pko Bp w lipcu o 5%!!!

@Bogdan

Zauważalnie więcej.

Agunia
@Paweł Ko

Paweł pracuje w innym banku komercyjnym ale chciałam dopytać bo słyszałam, że w PKO były podwyżki rzędu 2000 zł brutto. Taka wiesz ciekawość ludzka :)

Julia
@Paweł Ko

To sarkazm, czy faktycznie więcej firma ma podnieść? Ile %? A teraz podstawa jak tam wygląda? Jesteś zadowolony?

krzysio

Prośba o info jak się pracuje i ile można zarobić na stanowisku specjalista ds monitoringu telefonicznego w CRW Gdynia? Jaka jest podstawa, jakie premie i czy trudno je wyrobić? Na jaki okres 1 umowa? i najważniejsze jaka jest atmosfera w tej komórce plus czy pracuje się zdalnie wna tym konkretnie stanowisku?

Paweł Ko

PKO Bank Polski jest na drodze transformacji cyfrowej, która sprawia, że zmieniamy sposób naszej pracy. Nowy model to podejście oparte o metodyki zwinne, przede wszystkim o scrum-a. Praca w zespołach scrumowych polega na łączeniu specjalistów z różnych działów w jeden interdyscyplinarny zespół skupiony wokół konkretnego celu. Dzięki temu pracownicy mogę stale uczyć się od siebie nowych rzeczy, czują się prawdziwym zespołem. Wierzymy, że nowy model pracy pomoże nam w utrzymaniu pozycji lidera, a także wesprze nas w dostarczaniu lepiej dopasowanych rozwiązań dla naszych klientów.

Zostaw merytoryczną opinię o PKO Bank Polski - Warszawa

• Jak się pracuje w PKO Bank Polski?

Zobacz opinie na temat firmy PKO Bank Polski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 903.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKO Bank Polski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 736, z czego 78 to opinie pozytywne, 262 to opinie negatywne, a 396 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKO Bank Polski?

Kandydaci do pracy w PKO Bank Polski napisali 23 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKO Bank Polski
1.8/5 Na podstawie 622 ocen.

PKO Bank Polski