Agencja Bankowa Monetia

Opinie o Agencja Bankowa Monetia

Kamillkaa 2012-01-03 08:54:13
Nie do końca można zgodzić się z tym co kolega pisze.Pracownicy owszem bardzo w porządku ale co raz częściej słyszy się o napadach na te Agencje.Co mają powiedzieć pracownicy którzy tam pracują?Narażają własne życie dlatego że ich pracodawca nie jest w stanie zamontować tam kamer????No ludzie przy obrocie pieniędzmi żeby kamer nie było nie mówiąc o ochroniarzu!!!!Ostatnio spłonęły by dwie osoby!!!Niech ten Właściciel pomyśli lepiej bo ludzie mają rodziny.Nikt się nie postawi przecież bo każdy boi się o pracę.Ale włos się na głowie jeży jak się takie rzeczy słyszy!!!!!!
Pracownik 2012-03-26 16:30:37
Ja pracuje w takiej Agencji i mamy alarm i ochronę. Pracodawca zabronił nam ryzykować w razie napadu, mamy oddać pieniądze i tyle. Agencja jest ubezpieczona od tego typu napadów. Pracujemy bez strachu o siebie.
szukajaca pracy 2012-04-13 12:32:56
Witam wszytskich:) pracowalam kiedys w agencji moneti i super mi sie pracowalo:) wiecie moze gdzie aktualnie w wojewodztwie pomorskim poszukuja wlasnie do rpacy w tej agencji ? bylabym wdzieczna jak cos to email: [usunięte przez moderatora]
pracownik 2013-12-10 04:19:29
Witam bardzo goraco,
Hmm o firmie moge sie wypowiedziec gdyz jestem pracownikiem, a wiec marna placa [usunięte przez moderatora] i śmieciowe umowy. To jest codziennosc, do tego dochodzi obciazenie majatkowe pracownikow.... Smiesza mnie wypowiedzi na tym forum, to z pewnoscia ustawka pracownikow. Pracujac w tej firmie mozna dostac siwych wlosow.... Glupie gadanie przelozonych, minimum jedna kontrol niezapowiedziana w tygodniu, gdzie sie sprawdza wszstko poczawszy od stanu pienieznego (to mus ) do szuflad i zawartosci skonczywszy. Obiecuja umowe o prace po czym dostaje sie co 3 msc umowe zlecenie. W ktorej ma sie 6.5 brutto na godz. + prowizje. To w praktyce wychodzi na to ze czlowiek napracuje sie, nauzera z klientela a przy 10 ma depresje bo dostal 600 zl z groszami wyplaty.....
pyskacz 2013-12-10 04:22:47
To jak sie tak super pracowalo, to czemu juz nie pracujesz ?????
zawiedziona, 2014-01-31 14:13:45
hej, ja pracowałąm w agecnji, moja szefowa na początku była spoko, ale później krzyki wiecznie nadęta naburmuszona ,ciągle nie zadowolona. może miała problemy i musiała odreagować. Pracowałam za 5.50 za h masakra , zawsze było to coś ale obowiązki były masakryczne. Wygąd obrzydzał wiecznie rozwalające sie biurko, dziurawy kosz na śmieci drukarka z przed 10 lat -jak poprosiłam o naprawę to kazano mi chodzić do koleżanki obok i prosić o wydrukowanie czegoś, wstyd . Przywoziła swoje mydło, odliczony papier, nawet tusz do drukarki nie wspomnę o prośbie żeby koszulki do dokumentów dostałam przywiozła swoje powybierane a koszt takiej koszulki to 5 gr za sztukę w markecie. Zenada i cieszę sie że już tam nie pracuje i nie polecam bo jedziesz na umowie zlecenie i jeszcze traktowali cie jak świnie!
Pracownik 2014-03-23 19:47:52
Witam
Praca owszem fajna jeśli są fajni współpracownicy i zależy jaki właściciel się trafi i to tyle plusów za to wiele minusów - umowy śmieciowe to standard,pensja żenująca,u nas żadnych premii nie ma tylko goła pensja,kontrole są ale nie tak często bo kilka w ciągu roku jest i nikt w szuflady nie zagląda tylko kasa,dokumentacja,procedury ot i tyle.Brak jakichkolwiek szkoleń poza wstępnym.Oszczędności na podstawowych sprawach. Praca fajna dla emeryta który chce dorobić do emerytury.
baska 2014-07-14 09:32:19
(usunięte przez administratora)dziadostwo pobrało mi 9,5zł prowizji. (usunięte przez administratora)
ona82 2014-09-26 12:18:29
Pracowałam tam przez 3 lata. Mialam umowe na czas nieokreslony, zarabiałam ok 1500pln pensja + premia. Praca o tyle dobra, ze po 8 godzin dziennie pon-pt. Jest o tyle fajnie, ze jestem sama. Szefowa pojawia się raz w mc na max 30 minut. Jezeli cos chce to mamy kontakt telefoniczny a kontrole są dwie w roku. Sprawdzają kase, i wszystkie dokumenty. Zaszłam w ciąze, poszłam na maciezynski,pozniej i gdy chcialam wrocic okazalo sie ze firma musi sie przeksztalcic ze sp.c na sp zoo co automatycznie idzie z moim zwolnieniem z winy pracodawcy. Dostalam rozwiazanie umowy. Po pół roku szefowa przywróciła mnie do pracy i obiecała etat tak jak dotychczas,Póki co pracuje na zlecenia raz na jakis czas stawke mam 80 pln brutto plus 0,10 gr brutto za kazda operacje. Smiech na sali. Dodam ze pracuje w Warszawie. Jestem na etapie szukania pracy, bo za takie pieniądze nie da się zyc.
ona82 2014-09-30 08:55:20
Dostałam rozwiązanie umowy z winy pracodwacy bez żadnej odprawy, odprawa należy się wtedy gdy pracodawca zatrudnia więcej niż ileś osób, a u mnie w firmie umowy stałe mialy dwie osoby łącznie ze mną reszta zlecenia. dokładnie to 61.60 pln za dzień a operacji w mc od 4500-5500 także szału nie ma.
bella 1980 2014-12-27 16:30:26
pracowałam w 3 monetiach i jak czytam te teksty to mam wrażenie że nie macie pojęcia o kształcie tej firmy. Firma ma część placówek własnych i czesc agencyjnych. Zależy u ktorego agenta pracujesz i stąd różne sa warunki. Pracowałam na zastępstwach u agenta w centrum , w placówce włąsnej w spółdzielni i w zeorku. O ile w pierwszym przypadku było nie najlepiej z kasą to w monetii własnej już lepiej choć to prawda , że stary sprzęt :) W zeorku dotsawałam najwięcej i byłam dobrze traktowana. Więc nie możemy dawać pod jedna krechę wszystkich agencji bo każda ma innego właściciela i inne warunki pracy i płacy. I tak wolę tą pracę niż market !!!
pozytywna 2015-03-31 14:14:41
To jak już tak straszysz ;) to napisz chociaż gdzie pracowałaś lub daj inicjały tej chimerycznej szefowej :) bo ja też mam szefową w W-wie i ona do tego opisu w ogóle nie pasuje. Widocznie kiepsko trafiłaś :( Ja studiuję. Nie ma żadnego problemu z dniami wolnymi na egzaminy. W okresie świąt idzie się zawsze dogadać z wolnym. Pensja też jak dla mnie ok. Praca pn-pt. W okresie płatności, nie powiem, dużo pracy, ale potem luzik. Gazetki, książki przeczytane ;) Masz tak gdzieś indziej ?
lulu 2015-08-09 23:50:54
Hej mam pytanie co dokładnie sprawdzają na tych kontrolach i o co chodzi z tym rejestrem stępli
slaba 2015-09-13 13:04:32
zlecenie przez agencje pracy i nawet nie masz najnizszej krajowej
slaba 2015-11-19 16:07:16
jak Cię potrzebuję to robisz po 8h a jak nie to kroją Ci godziny i robisz po5h dodatkowo rzucają Cię po wszystkich agencjach w okolicy. STała praca mówili pff 9,50brutto za godzinę i 10gr brutto za obce wpłaty. Dla studentów praca ok ale dla ludzi samodzielnych nie daj Boże z dziećmi słaba opcja
d.n.o. 2015-12-19 22:32:28
rekrutacja w Bydgoszczy odbyła się w czwartek,,odp. na ogłoszenie z którego nic nie wiadomo, ale cóż tak jest w tym kraju // treść:Zatrudnię osobę do okienka kasowego. Praca w niepełnym wymiarze godzin. Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, bądź w dziale obsługi klienta. Aplikacje CV. proszę przesyłać na adres mail.// i tyle .. rozmowa na korytarzu - porażka, żadnych pytań, jedynie krótka inf. że szukają kogoś na 0,6 wymiaru czasu pracy i odp. od najniższej krajowej kwota na rękę... ogólnie nie polecam! szkoda czasu!
Sss 2016-01-20 19:26:06
Zgadzam się z koleżanką też tam pracuję i mam te same warunki
Lola 2016-01-24 15:49:53
Ja pracowałam w tej firmie w Łodzi u pani E.S. Masakra zero konkretów w rozmowach, niekompetentna bo nie potrafiła udzielić odpowiedzi na wiele podstawowych pytań tylko ze wszystkim odsyłała do biura obsługi,umowa zlecenie ( miała być tylko czasowo była cały czas), pensja 1200 zł przy takiej odpowiedzialności finansowej, zero jakiejś premii no może 30 zł za wpłaty szał ,bardzo ciężko z dniem wolnym czy urlopem, ciągłe pretensje, praca w stresie. Praca może dla studentów na utrzymaniu rodziców żeby dorobić na własne wydatki choć studentki też szybko rezygnowały z tej pracy. Nigdy więcej Nie polecam
Beata 2016-02-10 12:14:42
Ogłoszenia sa non stop bo otwieraja mnóstwo punktów a rotacja ludzi duża jak zobaczą jak to wygląda w praktyce. Umowa o prace na etat to marzenie a pensje żenujące.
Misia 2016-02-25 15:43:00
Pracowalam w Ag.Monetii w firmie Łódzkiej zeczywiscie umowa o prace marzenie ale pani A... przy rekrutacji powiedziala ze nie ma umow o prace .Po 8 mc odeszlam do konkurencji by poprawic sobie warunki pracy jednak okazalo sie po 1 mc ze to byl blad .W Moneti nie wymagali Kredytow lokat itd praca od pon.do pt. soboty wolne nie trzeba bylo zostawac po godzinach jesli juz to bylam doceniana.Uwazam za kazda z nas ma wybor WSZEDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIEMA .....
bydgoszczanka 2016-05-02 21:32:48
Witam :) ja pracuję w bydgoszczy,w urzędzie skarbowym i teraz jestem bardzo zadowolona.co prawda,w kwietniu było sporo pracy,nerwów i użerania klientów ale teraz się zacznie spokojniejszy okres,będzie można poczytać spokojnie gazetkę.w innej pracy tak nie ma :) mimo że nie zarabiam wiele to jestem zadowolona.gdzie się znajdzie pracę bez weekendów i to na jedną poranną zmianę?godziny pracy odpowiadają,mam czas na życie prywatne.a menagerka też spoko :)
aaj 2016-08-01 22:26:54
Mam pytanie, właśnie się zatrudniłam w tej firmie, i czy ktoś dostał umowe o prace? bardzo mi na tym zalezy po 3 miesiacach, tak mi obiecano i nie wiem czy mam na co liczyć..
M 2016-08-09 17:18:10
A pracujesz pod Agentem czy w placówce własnej?
praownica 2016-09-07 22:06:20
zarobić pfff. Najniższa krajowa,a jak się pomylisz to oddajesz,gdy wybija 10 w kalendarzu ruch jak na dworcu. Zapominasz jak się nazywasz
M 2016-09-21 10:50:01
Z tymi obietnicami to różnie. bywa... Ja kiedyś w placówce partnerskiej Aliora pracowałam i mówiono mi że miesiąc góra 2 m-ce umowa zlecenie później umowa o prace a jak się okazało później to chcieli żebym miała umowę zlecenie do końca studiów czyli jeszcze jakieś 7 m-cy bo nie muszą zusu za mnie płacić a na dodatek pensja najniższa krajowa. Żenada Ja już się w żadne takie umowy nie pcham bo ja nic z tego nie mam bo ani więcej kasy zero urlopu i żadnego L4 w przypadku ciąży aaaa i ani żadnych korzyści po rozwiązaniu umowy. Więc radze ci po 3 miesiącach ostro napierać na umowe i nie daj się wykorzystywać
pracownica 2016-09-29 15:17:09
serio najniższa krajowa, na święta też nie ma żadnych dodatków
pracownica 2016-09-29 15:18:50
ja po roku dostałam umowę o pracę na 0,5etatu a pracuję cały etat.
laoap 2016-10-01 22:11:17
widizalem ze jest tez praca jako operator wozka widlowego- magazynier w Sosnowcu trzbea tutaj miec jednak na pewno doświadczenie w operowaniu wózkiem widłowym wysokiego składowania (warunek konieczny)
Gonia 1234 2016-11-10 19:39:13
Ja też pracuję w Monetii w urzędzie skarbowym i jestem mega zadowolona.na kontroli sprawdzają kasę,druczki czy prawidlowo wypisane,umowę z firmą ubezpieczeniową.,zeszyt rejestru stempli,czy trzeba codziennie rano wbijac stempel z aktualną datą.pozdrawiam.ps.szefowa super,zaglada co 2/3miesiące.
Ola 2016-12-01 09:19:43
Ile zarabiasz w US na kasie? Masz pełny etat? Czy są jakieś bony na święta, wczasy pod grupą itp? Jeśli tak to w jakiej wysokości
Zostaw swoją opinię o Agencja Bankowa Monetia - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Bankowa Monetia