Opinie o PKO Bank Polski w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PKO Bank Polski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PKO Bank Polski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKO Bank Polski w Warszawa

Czy wiecie coś o podwyżkach uznaniowych, które mają być wypłacane z podwyżkami stazowymi we wrześniu?

PKO

Bardzo dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojego problemu , kradzieży pieniędzy z konta bankowego, Fachowa pomoc doradcy co robić w takiej sprawie. Pieniądze wróciły na konto. Bardzo dziękuję.

Wolny

Pracowalem ponad 10 lat wielokrotnie widzac naginanie przepisow by wyrobic plan czesto nie dla premi ale dla spokoju. Przelozeni akceptowali wiedzieli .jak sie cos wysypalo widzislem jak wszyscy umyli rece. Pracowalem w oddziale potem ze swietnym szefostwem .bylo naprawde super. Jednak wsrod nas byla jedna wg nas niepoczytalna osoba. Zazdrosna o wszystko i wszystkich zachowujaca sie jakby miala dwubiegunowosc czasem od euforii az po nagly placz. Nienawidzila naszej kierowniczki wiec jak tylko nadarzyla sie okazja zrobila wszysyko by sie jej pozbyc podkladajac swinie.o a pracuje tam andal wiekszosc z nas juz nie.zniszczyla dwoch wspanialych ludzi. Ale takich co robia 300 proc oszukujac sie ceni.

Per
@Wolny

To prawda , że dopóki robisz plan a tym bardziej powyżej 100 % na wszystko przymykają oko. U mnie też każą zwracać uwagę na nie etyczną sprzedaż a jak pójdziesz powiesz , że coś jest robione na szkodę klienta to nie,że szef to i tak wie i nic z tym nie zrobi bo rankingi i punkty ponad

Beka

I co ja sobie kupię za te dodatkowe 650 zł brutto podwyżki? Dostałem tyle samo co nowy pracownik z mojego działu który się nie sprawdza i nie nadaje do tej pracy? To jest żart. Kto w dzisiejszych czasach pracuje dłużej niż 20 lat w pracy (kto ustala te widełki?)?

Ana

Ja jestem zadowolona. Nie liczę zbytnio na premię (plan pow 10000) ale i ta 80 % będzie wyższa. Pracuje trzy lata i w ciągu tego okresu 2 podwyzki po 650 ????

Kamil
@Beka

Od kiedy trzeba pracować aby załapać się na te 650 zł?

Rozgoryczona
@Beka

Zdziwiłbyś się ile ludzi pracuje

Chciałam podziękować bardzo Panu Przemysławowi K za proces przeprowadzenie mnie przez etapy rekrutacji.Super kontakt, wszystko wytłumaczone, cierpiwy,uprzejmy.Dostawałam na bierząco informację co czeka mnie w kolejnych etapach rekrutacji..Rekrutacja była przeprowadzona w bardzo profesjonalny sposób.Rozmowa przeprowadzona na bardzo wysokim poziomie .Bardzo profesjonalna rozmowa ! Cały proces rekrutacyjny oceniam wzorowo. Nie spotkałam się z żadnymi pytaniami wykraczającymi poza zakres merytoryczny. Czytelnie przedstawiono mi warunki pracy na jakich będę zatrudniona oraz zadania. Cały proces rekrutacji oceniam bardzo dobrze .POLECAM pracę w PKO BANKU POLSKIM

Pytań było bardzo dużo np: Mój najtrudniejszy klient?Jak radzę sobie z trudnym klientem ? Moje cele i wiele innych . Nie spotkałam się z żadnymi pytaniami wykraczającymi poza zakres merytoryczny.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Witam, jestem nowym pracownikiem, wiem że pensje wypłacane są na koniec miesiąca. Czy wypłata pod koniec lipca jest za miesiąc lipiec, czy za czerwiec?

Kamil

Cześć Czy na infolinii pko jest możliwość pracy z angielskim i jakie teraz zarobki dają na start?

doradca__kp

A jak tam ustalenia z naszym pracodawcą? Dziś trwały rozmowy nad naszą podwyżką. Czy są tu osoby które mają informacje na ten temat?

Jane
@doradca__kp

Przesunięte na poniedziałek. Proponuję zapisać się do nowych ZZ, informacje są przesyłane na bieżąco. Jeżeli chcemy mieć mocne związki to zapiszmy się do nich. Naprawdę nie rozumiem tego biadolenia na wszystko a jak jest szansa, żeby o coś zawalczyć (a przynajmniej dać szanse) to nikt nic nie wie i czeka na informacje od członków. Czy to chodzi o te 18 zł składki, bo naprawdę nie rozumiem

@Jane

Ale to do mnie ten tekst ze składką? Nie rozumiem postawy…..

@Jane

W poniedziałek pracodawca ma poinformować pracowników o podwyżkach z zaznaczeniem że będą one od września. Taka informacja wpłynęła od ZZ

Ciekawy
@Doradca

Czy będzie ktoś mógł tu podać jakieś przybliżone informacje na temat podwyżek w poniedziałek ? Jestem na wakacjach i nie będę miał dostępu do sprzętu służbowego.

Aurum

Coś w tym jest. U nas też powinny być przejrzyste zasady odn podwyżek wynagrodzeń tak jak w innych instytucjach. Forum na intrze wrze. Wszyscy czekają i nikt nic nie wie. Dyrekcja milczy.

@Ciekawy

Podwyżki stażowe jak w zeszłym roku: Do 6 lat 650 zł 6-20 800 zł i pow 20 lat 950 zł. Pracownicy zatrudnieni po 01.04.2023 nie dostaną podwyżki. Ci co zarabiają mniej niż 5000 brutto dostaną wyrównanie + stażowe

Rolniczka
@Doradca

Czy to są podwyżki dla wszystkich pracowników, nawet tych, którzy przebywają na urlopie macierzyńskim? Rozumiem, że przy powrocie do pracy mając podstawę 4200 będę miała automatycznie wyrównanie do 5000 + 800 zł stażowego (jestem zatrudniona powyżej 6 lat).

Anka

Czy wiadomo już coś na temat wrześniowych podwyżek?

Multikulti

Szanowna centralo, Liczę, że wiecie jak duży problem pojawił się w tzw CH. Jeżeli liczycie, że problem ten zostanie rozwiązany przez wybranych doradców w "czynie społecznym" to źle liczycie. Razem z rodami daliście wielu doradcom zbyt mocno przeszacowany plan, doradcy nie wyrabiają się na zakrętach, a teraz myślicie, że będą oni jeszcze dodatkowo zasuwać na realizację planów CH (tu tylko przypomnę, że ewentualne wstrzymanie/zwrot/przetrzymanie robią większą kukę w ogólnym wskaźniku premiowym niż przychód z ewentualnie podpisanej umowy). Brak natychmiastowego ogłoszenia atrakcyjnych benefitów lub konkretnych korekt w planach i punktach z tych wniosków będzie skutkować tym, że tematy na dziesiątki milionów z każdym dniem będą jedynie "nabierały mocy", a tzw partnerzy biznesowi będą co raz bardziej .... sami wiecie co....

Wczasy pod gruszą

Przyjmując, że wysokość świadczenia urlopowego jest równa odpisowi podstawowego na Zakładowym Funduszu Świadczeń Socjalnych (ZFŚS), w 2023 roku osoby zatrudnione na pełnym etacie mogą otrzymać 1662,97 zł. Drogi prcodwco co ty na to?

Wkurzona z KP
@Wczasy pod gruszą

Pracodawca ma to gdzieś bo syty głodnego nie zrozumie. Powiedzą Ci , że od tego masz premię , wyrabiaj ponad 200 % i nie marudź bo masz możliwość a że jej nie wykorzystujesz to Twoja sprawa . My to słyszymy na okrągło.

@Wczasy pod gruszą

Cóż, dziś rozmawiałam z kimś z kadr, wczasy mogą być refundowane do wysokości bonu jaki mamy w mybenefit, nic ponadto

Maja

Jakie dostaliście plany na ten urlopowy kwartał . My dostaliśmy o 900 pkt większy od poprzedniego kwartału . Ręce opadły . Jest nie do zrobienia

Magda

Idiotyczna odpowiedz. W pytaniu Mai nie było żadnego bohaterstwa . U mnie tez dostaliśmy wyższy plan o 800 p a na nasze żale na żywo i tak nic nie dały . Decyzje idą z Warszawki a nie od kierownika i dyrektora oddziału .

Paweł Kociński
@Maja

Na pewno poradzicie sobie. PKO Bank Polski wykorzystuje sztuczną inteligencję w celu automatyzacji coraz więcej procesów wewnętrznych i wspierania pracowników w codziennej pracy. Sztuczna inteligencja znajduje coraz szersze zastosowanie w PKO Banku Polskim. Wykorzystywana jest, m.in. w obsłudze klienta i procesach wewnętrznych, a także coraz szerzej w ocenie ryzyka i na potrzeby CRM. Pozdrawiam najlepszych pracowników na świecie i dziękuję za dotychczasową pracę :)

Pracownik23
@Maja

U nas też wyższy, ale w tamtym kwartale i poprzednim po 150% miałam wykonania. Telefony, zagajenia i brać się do roboty. Dla chcącego każdy plan jest się w stanie wykonać.

Pracownik3

Pomagam, ale myśle o sobie. Nikt za nikogo planu robić nie będzie. Pomóc owszem można, ale bez przesady. Ja nie pracuje charytatywnie i myśle, że nikt z Nas tego nie robi.

@Pracownik3

Dokładnie jak piszesz. W pracy nie ma kolegów czy przyjaciół to są obcy ludzie jadący na planach którzy nie maja żadnych skrupułów jak jest gorszy kwartał..

Joop
@Pracownik3

Taa i właśnie przez takich nie charytatywnych wciskających bez skrupułów i po trupach, analizujących kolejkę i wybierających sobie odpowiednich klientów . Trzeba do spodu robić byle tylko 150% było. A potem plany reszta dostaje , bo jakiś pazerniak umiaru nie ma

@Maja

Wyższy o 1600 pkt a doradcy w dużym mieście Wyższy o 2000 pkt. Popresni też był duży ale ten jest kosmiczny na KP. Z czego wynikają az tak duże podwyżki planów? Czy ktoś się może wypowiedzieć?

@Maja

Małe miasto powiatowe kp1500 więcej, bo 2500 + 1/3 dochodu więcej. To jest jakiś kosmos, o kredyty nikt nie pyta ale góry to nie interesuje ma być 120% minimum i oczywiście wszystko z ubezpieczeniem

@Wieloletni doradca

I elegancko. Nie po to zatrudnia się kolejnych znajomych królika w Centrali żebyście siedzieli na starych planach a Dyrektorzy nie mieli premii.. Ktoś na to musi zapracować.. .. I tak nic innego nie zrobicie anonimowe płaczki na forum marząc tylko o dotrwaniu do emerytury bo nic innego nie potraficie.. Do roboty....

@First

Do emerytury mi jeszcze daleko... Premie centrali i dyrektorów mam gdzieś. Interesuje mnie moja premia, zrobie ile będę w stanie, bo to moje pieniądze. Ale podkrecanie planów jest słabe. Od 15lat nie miałam tak wysokiego jak teraz

Ryszard
@Wieloletni doradca

Twoim zdaniem obecnie zwiększony plan będzie trudny do realizacji? Generalnie ciekawi mnie, czy wysokość premii ulegnie też zmianie, czy zmieniono tylko próg do ich osiągnięcia? Tak się przyglądam temu, co piszecie, bo szukam pracy i się zastanawiam, czy dałbym sobie tu radę.

@Wieloletni doradca

Pracujesz 15 lat i jeszcze nie pojmujesz że jesteś tylko numerem kadrowym który ma robić wyniki? Jeszcze nie rozumiesz czemu ma służyć podkręcanie planów? Nie przyszło Ci na myśl że będzie taka grupa ludzi która sama odejdzie bo nie da rady plus 2 grupę zwolnią za brak wyników i będzie kasa i etaty dla swoich w Centrali?

@Ryszard

Zwiększony plan jest bardzo trudny do realizacji. Premia ulegnie zmniejszeniu adekwatnie do wykonanego planu albo zniknie gdy go nie zrealizujesz. Klienci są przeorani. Nie ma potencjału na nową sprzedaż. Siatka punktów regularnie się zmienia i zmniejsza punktacja. Coraz trudniej wyrobić satysfakcjonującą premię.

@Ryszard

Premia nie ulegnie zmianie, bo jest zależna od podstawy wynagrodzenia, max 150%. Biorąc pod uwagę capy na koszykach podstawowym i inwestycyjnym, będzie ciężko. Nie mniej jednak mam nadzieję, że się uda

https://warszawawpigulce.pl/pko-bp-wprowadzil-ogromne-zmiany-klienci-patrza-i-nie-moga-uwierzyc/ Istotna i wymowna jest informacja w podanym wyżej artykule; „Interia zwraca uwagę na to, że PKO BP konsekwentnie kieruje się w stronę cyfryzacji. W oddziałach banku pojawia się coraz więcej terminali samoobsługowych, a znaczenie bankowości internetowej rośnie. Jako dowód tej tendencji, portal podaje, że aż 90 procent klientów PKO korzysta z bankowości online.” To znaczy ze za niedługo większość oddziałów pod młotek czyli do likwidacji bo po co będą utrzymywać placówki nierentowne skoro już 90 procent klientów obsługuje się samodzielnie czyli od płatności na kontach po kredyty, lokaty itp.

W banku minimalne zarobki mają być na poziomie 5000 zł. Ma być podwyżka dla wszystkich i pula uznaniowe, którą rozdysponuje przełożony według kryteriów podanych z góry. Czyli wychodzi na to, że wszyscy będziemy zarabiać po równo.

Doradca

Czy to sprawdzone info? Związki podawały że podwyżki będą we wrześniu

Tylko plotki, nic potwierdzonego.

Ola

Słabo, ja wiem tylko tyle, że dziś związki były na spotkaniu w tej sprawie

Wanda

Dlaczego w PKOBP zatrudnia się osoby po szkole zawodowej? Oddział Poznań Pastelowa.

No nie wiem
@Wanda

Bo tyle wystarczy. W drugą stronę - ja nie rozumiem ludzi, którzy po studiach siedzą na okienkach i dają się tak upokarzać. Chyba coś im nie wyszło

Zadowolona

Pracuje od 2 lat. Wiedziałam że praca w PKO polega na sprzedaży od początku zatrudnienia. Jestem zadowolona z kadry przedłożonych, ze współpracy między biznesami. Tematyka bankowa nie jest łatwa, jednakże z czasem wszystko wydaje się jaśniejsze i przejrzystsze. Plany są ciężkie do realizacji i sama obsługa bieżąca na KP nie pomoże w tym momencie zrobić planu po to aby uzyskać premie. Praca polega na telefonach i proponowaniu każdemu przeróżnych rozwiązań finansowych. Na dzień dzisiejszy jestem zadowolonona z pracy w PKO. Pozdrawiam :)

Aga

Na którym etapie rekrutacji poznaje się stawkę? Jestem po pierwszym etapie rekrutacji i rozmowa wywarła na mnie niezbyt pozytywne wrażenia, pytania o rzeczy oczywiste, brak konkretnych odpowiedzi na moje pytania, po każdej wypowiedzi rekruterki pytanie - czy nadal interesuje mnie ta praca, jakby na siłę starała się udowodnić, że nie wiem na jakie stanowisko aplikuję i jak wygląda ta praca, mimo, że mam doświadczenie na podobnych stanowiskach.

Luiza

Witam forumowiczów. Nie byłam w pracy od 2 lat ( urodzenie dziecka + macierzyństwo ) i zastanawiam się nad powrotem do pracy , niemam kontaktu z nikim z oddziału i zastanawiam się jak obecnie się pracuje ? Czy były podwyżki związane z inflacja.? Wysokie plany ? Zawsze miałam plan między 4000-5000 pkt. Od dłuższego czasu nie widzę tez żadnych bonów, zawsze było lato z bankiem itd. Czy coś nie dobrego się dzieje w firmie jeżeli chodzi o pracowników na kasach w oddziałach bo z tego co można przeczytać to tam na Puławskiej 15 maja się bardzo dobrze ???? tłuste koty ????

Paweł Kociński
@Luiza

Mam nadzieję, że będzie Pani mile zaskoczona po powrocie do pracy. Bank zmienił się na lepsze. Podwyżki płac były i regularnie będą co roku. Pozdrawiam :)

@Luiza

Hej. Co do podwyżki- były dwie inflacyjne. Co do wielkości, zadzwoń do swojego opiekuna kadrowego to Ci powie co i jak. Plany są większe a produkty są słabiej punktowane jak kiedyś czyli trudniej zrobić plan ale idzie zrobić;). Co do benefitów- trudno powiedzieć - czekamy:) może w drugim półroczu coś się ruszy tak jak i podwyżki ???????? wracaj bo brakuje rąk do pracy i szkoda że nie utrzymywałaś kontaktu z oddziałem - to ułatwia powrót na stare śmiecie

Prac

A co jest niejasne? Piszę, że u nas w zespole obsługi klienta detalicznego wszystkie robimy na ponad 100%. Plan na osobę 6600. Oczywiscie, że wolę mniejsze. Jak każdy normalny

Askier
@Prac

Polski to jednak trudny język.. Napisz konkretnie który Oddział żeby kontrola sprawdziła jakość i prawidłowość wykonanej przez was pracy..

Ubaw po pachy ...

Już zapomniałem jak nazywał się ten program , gdzie można było się zapisać i skorzystać ze szkoleń w innych biznesach. Podobno po zakończeniu miały być odczytane dobrowolnie napisane podsumowania z tych warsztatów . Góra myślała, że będą zachwyty , podziękowania a tam wylała się żółć na temat traktowania pracowników . Szkoda , że nie wiemy nic więcej i czy będzie jakaś reakcja szefostwa , może da im to do myślenia .

Zostaw merytoryczną opinię o PKO Bank Polski - Warszawa

• Jak się pracuje w PKO Bank Polski?

Zobacz opinie na temat firmy PKO Bank Polski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 903.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKO Bank Polski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 736, z czego 78 to opinie pozytywne, 262 to opinie negatywne, a 396 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKO Bank Polski?

Kandydaci do pracy w PKO Bank Polski napisali 23 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKO Bank Polski
1.8/5 Na podstawie 622 ocen.

PKO Bank Polski