Bank Spółdzielczy Rumia Bank Spółdzielczy

Rumia

Opinie o Bank Spółdzielczy Rumia Bank Spółdzielczy

Rurek

Niskie pensje...bardzo niskie...przełożeni niekompetentni. Nieograniczona władza panu prezes!!

aga

chciałam podziękować pani Michalinie Kudlickiej w doradzeniu kredytu gotówkowego i pomocy jego udzieleniu oraz pani Joannie Mandrysz za zaproponowanie lokaty na dobrych warunkach.Mogę polecić znajomym bank spółdzielczy Rumia ponieważ obsługa tego banku jest naprawdę uprzejma. pozdrawiam

B.N

MARTWI MNIE TO ŻE PRACOWNICY BANKÓW SAMI OPINIE POZYTYWNE SOBIE WYSTAWIAJĄ, A KLIENTÓW NABICI W "BUTELKE" SIĘ KASUJE... CHODZI MI TU O TAK REKLAMOWANE KREDYTY HIPOTECZNE, JAK BANK NIE MA NA TO KASY TO NIECH SKASUJE TĘ OFERTE ZE SWOJEJ REKLAMY, PO CHOLERKE UDAWAĆ GREKA JAK SIĘ MA BRAKI W KASIE !

ciekawe jaki Marek, zaden Marek tam nie pracowal i nie pracuje

Zostaw opinię o Bank Spółdzielczy Rumia Bank Spółdzielczy - Rumia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank Spółdzielczy Rumia Bank Spółdzielczy