logo PKO Bank Polski

PKO Bank Polski

Opinie o PKO Bank Polski

2222a 2016-07-19 15:21:38
Portal Serwis21 (http://serwis21.blogspot.com) przeprowadza ankietę dla pracowników PKO BP nt. ewentualnego przystąpienia do bojowego nowego związku zawodowego oraz do ewentualnego strajku w PKO BP. Zachęcam do udziału
Nowa pracownica 2016-07-26 18:42:40
Jestem w PKO od wiosny. NIE POLECAM! 3 miesiące uczyłam się ofert, posadzili mnie na obsługę i nagle całą tą wiedzą można się podetrzeć. Tak się nie da, że jedna osoba jest od wszystkiego... wieczne docinki ze strony kierownictwa "już powinnaś to wiedzieć". Powierzanie zadań, którym nie jesteś w stanie podołać. Koleżanki i opiekun nie kapie się do pomocy. Codzienne rozliczanie z punktów, w międzyczasie scenki sprzedażowe, kontrole liderów nowych standardów... Wychodząc o czasie kierownicy krzywo patrzą, bo powinnam zostać po godzinach i dzwonić po klientach.
hard_worker 2016-07-26 20:14:34
Ty se jaja z tym naganianiem do call center robisz. Poprawcie tam warunki pracy do poziomu chociaż dostatecznego a pracownicy sami się ustawią ... a ta cudowna umowa zlecenie to juz w ogole przegięcie pały..
Bebe 2016-07-28 21:17:21
Umowa zlecenie w pko bp jako stabilne zatrudnienie. hehe jaja sobie robisz szefie....
bebe 2016-07-30 15:01:20
umowa zlecenie to umowa zlecenie, potem się przyjmuje kolejną osobę na ten sam rodzaj umowy tak to działa. Skoro PKO BP to robi to znaczy że są chętni....
co to znaczy okres próbny??? masz siadać i pracować..
krysia 2016-07-30 16:54:35
wcześniej pracowało sie w różnych miejscach. W banku pracuję od 2 lat. Normalniejszego pracodawcy ni emogłam sie spodziewać. wszystko wg zasad i ustaleń i to mi sie podoba.
Bebe 2016-07-30 21:59:47
Trollu podpisujacy sie pod kilkoma nickami ile dostajesz za swoje wpisy???
hard_worker 2016-07-31 11:41:30
Takiego wysypu wpisów HRowców dawno nie było, widać, że są duże problemy z zatrudnieniem, a jak się nic nie zmieni, będą jeszcze większe.
Janek 2016-08-16 14:13:59
Specjalista ds windykacji w Gdyni, jakich zarobków można się spodziewać? Czy ktoś wie jaka jest atmosfera w gdyńskim oddziale windykacji?
aaaaaaaaaaaaa 2016-08-16 21:48:35
Ale o Ci chodzi?????????????? Polski to jednak trudny język
Już prawie były pracownik 2016-08-17 23:06:49
Dziękuję Ci, że mi przypomniałaś dlaczego się zwalniam...... Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Klient 2016-08-22 10:08:13
Kiedyś (5-6 lat temu) byłem Bardzo Zadowolony z wizyt w oddziałach tego banku. Niestety obecnie nie. W tej firmie chyba źle się dzieje, bo ilość pracowników do obsługi spadła o 50%. Zauważyłem też, że bank bardzo się zbiurokratyzował, a klienci stoją i czekają.
aaaaaa 2016-08-22 18:23:43
2 razy nie... niech Cię reka broni przed składaniem swoich papierów...lepiej pracować w biedrze mniejszy stres wieksza kasa
jacek z pcimia dolnego 2016-08-25 16:38:25
PKO obecnie poszukuje w Gdyni wszelakich "specjalistów" od restrukturyzacji, od partnerstwa, od pozyskiwania zapomnianych długów itp. itd. ogłoszenia od około maja 2016 roku mnożą się wszędzie - na różnych portalach. a stanowisko i tak to samo - obsługa połączeń przychodzących i przez 90 sekund upominanie o dokonanie zapomnianej płatności. I z pewnością sporo ludzi już było na rozmowach - usłyszeli zapewne o skomplikowanym systemie wynagrodzeń o którym tu nie ma sensu się rozpisywać. Problem polega na tym, że to taki suchy okres studencki - wakacje. Więc szukają dalej... Na rozmowy zapraszają wszystkich z wykształceniem maturalnym i wyższym. Ale jeśli nie jesteś łosiem, któremu można wcisnąć ciemnotę - nie zaproponują ci żadnego stanowiska - co oczywiste. Zatem powodzenia dla PKO i dla tych którzy na własnej skórze muszą się przekonać czym jest obecnie PKO...
realista 2016-08-25 21:19:10
czy wy nie widzicie, że taki osobnik jak @flara to anonim z HR bankowego, zwykły człowiek nie pisze postów w takim stylu...
aaa1 2016-08-26 20:57:03
Fora pracownicze nie są od znajdowania ofert a od oceny pracodawcy... od tego jest intra ciekawe czy wiesz co to jest? obstawiam ze nie masz pojęcia i portale z ofertami pracy... nie pozdrawiam
kidler 2016-08-26 22:13:04
najgorszemu wrogowi nie życzyłbym pracy(usunięte przez administratora)
procivili 2016-08-29 22:42:20
No tak dobrze, że w pakiecie są też wizyty u psychiatry :)
oszalalam 2016-08-30 17:32:40
Czytam i czytam te Wasze wypociny i muszę napisać, że jestem w szoku. Pracuje w innym Banku - również takim gdzie powszechna opinia brzmi: mordor. Uważam jednak, że osoby zadowolone rzadko udzielają się na forach, bo nie mają powodu. Osoby niezadowolone wejdą i zawsze będą siać ferment.
Pamiętajcie - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Plany są już praktycznie wszędzie - nie tylko w bankach .... albo się to lubi, albo nie. :)
aaa1 2016-08-30 18:51:06
To napisz pozytywne rzeczy.,o pracy w Banku. ja pracuję z masą ludzi i nie widzę tych zadowolonych za wyjątkiem kadry zarządzającej i to tej bardzo specyficznej. Yyw opieka medyczna to standard w Bankach, w biedronce teź ją masz....(usunięte przez administratora)
aaa1 2016-08-31 17:50:17
Sorry ale czy Ci się podoba Czy nie będę wyrazał swoje zdanie bo jest wolność słowa. Ktoś zapytał to udzieliłem odpowiedzi i nie dokładaj do mojej wypowiedzi tego czego nie napisałem. od banku który jeszcze jest najwiekszy na rynku trzeba wymagać więcej niź pakiet medyczny zresztą w okrojonej postaci..Chciałbym i ponownie to,powtarzam przeczytać pozytywny wpis osoby zadowolonej która napisze z jakiej jest komórki
PEKAŁOWIEC 2016-09-01 17:23:33
a to ja napiszę może. pracuje w PKO 6 lat- zatrudniłem się na przekór wielu osobom które mnie ostrzegały przed pracą w tym Banku. Pracuje w oddziale typu S3, w ZOK-u. Plany- oczywiście że są, tak jak wszędzie. Czy duże? tak, zwłaszcza w tym kwartale Centrala zaszalała- z drugiej strony przy takich wynikach jakie były w 2 Q to ciężko się dziwić. Tablica i zeszyt- może to i śmieszne, ale takie są zasady i po co z tym walczyć ? taki przykaz by z tym pracować to się pracuje - w różnych firmach mają różne dziwne pomysły :)
Dla mnie największym problemem są procedury- to akurat jest kosmos- audyt uważa tak, ROD tak, HD merytoryczny jeszcze inaczej i jest ogień- i to naprawdę jest masakra.
Oferta Banku ? ani zła ani wyjątkowo dobra- średnia rynkowa, ale na brak klientów nie narzekam. back Office- faktycznie bardzo duży, ale nie znam się na tym czy aż taki jest potrzebny czy nie- według mnie nie, ale mój wpływa na to jest zerowy wiec po prostu robię swoje.
Od dwóch lat co kwartał wyrabiam 100 % , czasem 101 a czasem 120, ale zawsze powyżej 100 %- planuje co mam do zrobienia i to robię. Odprawy i pytania o punkty ? cóż oni muszą nas pytać my musimy odpowiadać, a potem po prostu zrobić swoje.
Pracę oceniam na czwórkę w skali od 1 do 6. Ważne żeby oddzielić życie od pracy i dać obu szansę :)
jeszcze.pracownik@pkobp 2016-09-05 21:48:50
witajcie ponownie!

chciałem już nie pisać, bo to i tak nic nie zmieni, ale jak się uzewnętrznię to czasem jest mi lepiej -to forum to najtańszy psychoanalityk;-)
Dziś zwolnił się z naszego zespoły - fajny kolega, dobrze rokujący - wytrzymał niecały rok. Na odchodne powiedział, że pracował w 3 innych bankach i nigdzie nie traktowano go tak podle jak w pko. Nigdzie nie ma takiej "BUŁY" LUDZI ZAJMUJĄCYCH SIĘ TYLKO LICZENIEM PUNKTÓW............ Codzienna spowiedź pod tablicą - i znoszenie upokorzeń - oczywiście w asyście ADEPTÓW - żeby wiedzieli , że pracownik to śmieć... wiem, że są oddziały gdzie da się pracować - tylko gdzie.
o i już mi lepiej - do jutra - gdy pod tablicą będę odpowiadać na żenujące pytania PUNKCIARZY (LICZĄCY PUNKTY)......
kandydat 2016-09-08 10:33:17
Interesuje mnie praca w tym banku na stanowisku DYSPONENT DS. HELPDESKU MERYTORYCZNEGO w Lublinie (może być też w innym mieście, ale ogłoszenie widzę na Lublin). Jakie są godziny pracy? zarobki? No i może przede wszystkim czy też jest tak źle jak w oddziałach co piszecie.
aaa1 2016-09-08 18:18:03
tego dysponenta szukają na okrągło więc się zastanów czemu tak jest ... na rozmowę jak najbardziej idź bo dowiesz się o kasę ale trafisz na starych wyjadaczy i zapomnij o możliwości awansu....
aaa1 2016-09-08 18:18:23
Bebe 2016-09-11 20:56:24
A ja nie trollu poprzednich wpisów nie czytałeś....
ameba 2016-09-13 11:58:29
mam wrazenie ze zle pisza Ci których zwolnili za brak wyników....
aaaaaaa 2016-09-13 17:02:59
będziesz kserować.....
ameba a ja mam odmienne wrażenie, mnie przeraża pasywność kolegów i koleżanek w tym banku..
jeszcze.pracownik@pkobp 2016-09-13 21:12:11
"ameba" - za to takie komentarze dają osoby bez doświadczenia na sprzedaży........ Proszę zatrudnij się i oceń sama :-(
bajka112 2016-09-13 22:41:16
Jetem długoletnią pracownicą tego banku-staż 34 lata.Pracowałam na wielu stanowiskach -obecnie po uniwersalizacji kasjero dysponet.Powiem tak: bardzo ciężko,brakuje czasu na normalną pracę,Stres nie daje spać-kładziesz się ciągle myślisz o pracy . Presja sprzedażowa nawet teraz gdy plan wyrobiłqam przeszło 100 % to jeszcze im mało bo brak jest wyrobionej dniówki,Dużo by pisać zadne słowa nie oddadzą tego co się czuje - ogromnego strachu .Bo jak nie kijem to go pałą. Teraz ciągle nas straszą Mister Choper .Pranie mozgu mówienie i zachowanie jak małpy w cyrku.
Cieszę się ze mam już taki długi staż Jeszcze trochę i wreszcie emerytura.Ale czy dotrwam jeżeli jest coraz gorzej...........????????
jeszcze.pracownik@pkobp 2016-09-14 20:44:18
"bajka112" trzymam za Ciebie kciuki. Za Ciebie i za siebie , bo też mam ponad dwie dekady pracy za sobą. Zmęczenie, stres i strach towarzyszą mi już za długo........
aaa1 2016-09-17 12:55:33
Rozumiem źe masz zlecenie na wpisy na kilkudziesięciu a moźe i wiecej firmach źeby walić wpisy w jedna mańkę .... choć z drugiej strony moźe faktycznie juź niedługo kiedowców będą szukać... w koncu przemęczona kadra kierownicza zasługuje na to jak nikt inny..
Karla 2016-09-20 11:20:16
Żeby sobie dorobić to praca na call center nie jest zła
Już prawie były pracownik 2016-09-24 22:49:00
Żenada.... nawet krytyki nie potraficie przyjąć. Mój wpis, który spotkał się ze sporym poparciem został USUNIĘTY. Panie/Pani Yyvv może zamiast siedzieć na forum i czyścić wpisy siądzie Pan/Pani na obsługę i sprosta zadaniom, które otrzymują Doradco-Kasjerzy od niekompetentnych kierowników i dyrektorów placówek, bo tylko na takich Was stać. Pozdrawiam
Już prawie były pracownik 2016-09-24 23:40:25
Nie , nie używam niecenzuralnych słów. W odróżnieniu od nich umiem się zachować.. Nie zniżyłabym się też do ich poziomu i nie mieszałabym z błotem konkretnej osoby publicznie...
Pracownik 2016-09-25 09:45:34
3000 brutto i premia kwartalna do 90% podstawy. Super pracodawca!
aaa1 2016-09-25 19:27:57
Jakie 3 tys brutto???? Kasjer doradca zarabia o wiele mniej. Młodszy doradca kasjer najniźszą krajową 1850 zł brutto. Zastanów sie po tych wszystkich wpisach czy To jest warte Twojego zycia... W oddzialach juź nie bardzo kto ma pracować. Podobno brakuje kasy na odprawy.
bajka112 2016-09-26 20:06:04
Ja po tylu latach pracy nie korzystałam z pakietu LUX MED ,w małych miastach nie ma tych przychodni a jak chcę zrobić badania to i tak muszę mięć skierowanie i godzinami stać do lekarza
bajka112 2016-09-26 20:12:44
i po paru latach pracy nerwica i wizyty u psychiatry
Pani Konsternacja 2016-10-01 21:08:27
Około 3000 - 3400 brutto w większych miastach. W Wawie może więcej. Do tego trudna do wyrobienia premia kwartalna, przy ww. zarobkach w naj naj najlepszym wypadku około 5000 brutto. Ciśnienie ogromne. Mobbing straszny. Sama tam pracuje od 4 tygodni, a w zasadzie szkole się. Widzimy co się tu dzieje i bardzo żałujemy, że tu trafiłyśmy. Cała moja grupa szkoleniowa wysyła już cv-ki do innych miejsc, bo przyszłości w tej instytucji finansowej nie widzimy. Zdrowie psychiczne też jest ważne. Tu go nie uchowasz. Najgorsze miejsce pracy jakie w życiu widziałam, a widziałam już wiele.
ben 2016-10-17 21:08:06
A ile zarabia się w Centrali? Jak tam można się wcisnąć?
kulik 2016-10-28 20:41:21
czy dla doradcow w oddziale przewiduja szkolenia? ile one trwaja tak mniej wiecej :) jakich stawek mozna sie w oddziale spodziewac,. warszawa
justyna 1122 2016-11-04 09:04:29
W jakim regionie pracujesz?
Niezadowolona 2016-11-08 16:40:48
Dzisiejsze odwiedziny w banku PKO o Toruń ul. Grudziądzka wielka porażka!!! Wpłatomat nie czynny drugi raz w miesiącu. Chcąc wpłacić pieniądze niestety musiałam stać w kolejce do kasy. A,że wyszłam z domu szybko bez dokumentów, przy okienku usłyszałam że niestety ale nie mogę WPŁACIĆ pieniędzy na własne konto. Nie mogłam w to uwierzyć ,Pani która mnie obsługiwała nie pofatygowała się nawet znaleźć mojego konta po nazwisku, po karcie którą trzymałam w ręku lub po moim Peselu który znam na pamięć. Kto wpłaca pieniądze na obce konto, żenada i brak słów.Gdzie tu jest logika,miałam udowodnić że nie jestem robotem. Dziesięć stanowisk w oddziale i nikt mi nie chciał pomóc. Po co tych ludzi zatrudniają nie wiem. Na pewno do tego oddziału już moja noga nie stanie. Są inne oddziały w Toruniu które takiego problemu nie robią z wpłaceniem środków na konto.
Dawid 2016-11-10 00:09:27
Pani niezadowolona to nie jest miejsce na wypisywanie opinii na temat tego jak pani zostala obsluzona w oddziale. Jest to portal dotyczacy informacji o pracy w danym miejscu. Zawsze ma Pani prawo do reklamacji, jesli cos sie nie spodobalo. Jednak Bank na pewno nie dziala niezgodnie z procedurami i nie dziala po to zeby uprzykrzyć Pani zycie. Jestem pewny ze jesli doradca moglby pomoc to by udzielil pomocy. Jesli nie i uwaza Pani ze tak sie nie stalo to ma Pani prawo do reklamacji. PS. jestem pracownikiem innego banku i nie wystepuje jako osoba reprezentujaca pko bp. Pozdrawiam :)

zachecam do dyskusji odnosnie atmosfery, managerow ,traktowania pracownikow w oddzialach, zarobkach
Sarame 2016-11-23 09:03:57
Wlasnie sie zastanawialam czy zlozyc swoje cv do tego banku na stanowikso specjalisty ds bancassurance w W-wie ale czytam i czytam to forum i juz mi sie troche odechciewa.Naprawde jest az tak tragicznie?i takie niskie zarobki?
Gość 2016-11-23 18:20:16
Witam! Ja właśnie mam zamiar zacząć pracę w tym banku. Na początek zaproponowali mi 3500 brutto podstawy + prowizja. Więc proszę nie mówić o najniższej krajowej bo też będę pracować jako doradca-kasjer
aaa1 2016-11-23 18:49:47
spokojne Twoja rozczochrana, napisz w jakim mieście otrzymałeś/aś to wynagrodzenie bo to jest clou Twojego wpisu i pogadamy za kwartał czy było warto
GWE 2016-11-29 02:06:51
Nie znalazłam miejsca, w którym mogłabym się podzielić opinią na temat oddziału PKO w Redzie, więc postanowiłam zrobić to tutaj. Najpierw zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której dyrektorka Teresa Tkaczyk powiedziała, że już kogoś innego ma, kto mieszka bliżej o kilka kilometrów (!) i kto ma doświadczenie w pracy w banku. Pomyślałam sobie: "po co w takim razie marnuje mój czas i pieniądze na dojazd?". Stwierdziła, że zadzwoni do mnie jak zwolni się miejsce w placówce. Często tak pracodawcy gadają na odczepnego, wiec nie brałam tego sobie do serca. Zadzwoniła po dwóch miesiącach, Zaprosiła mnie na kolejną rozmowę, była chętna by zatrudnić mnie na 3 m-czny okres próbny, kazała mi podpisać pierdyliard dokumentów, miały być zweryfikowane moje dane itd. Po czym nagle do mnie dzwoni: "Pani jest niepełnosprawna". Tak jestem w lekkim stopniu ze względu na oczy. Nie ukrywałam tego, było napisane jak byk w CV, tylko pania dyrektor interesowało wyłącznie wykształcenie i doświadczenie, szkoda czasu na doczytanie do końca. Przez telefon powiedziała mi, że boi się, że oślepnę w pracy (!) i już po głosie usłyszałam, że nic z tego nie będzie. Było mi tak przykro, że aż popłynęły mi łzy. Skoczyłam studia, co dzień korzystam z komputera, na poprzednich stanowiskach również korzystałam z nich. Wada mi się nie pogarsza od urodzenia, a ona do mnie z takimi tekstami. Kolejnego dnia zadzwoniła, bo dowiedziała się, że na zatrudnienie osoby niepełnosprawnej może otrzymać pieniądze. Powiedziała: "bo wie pani, jeśli pracodawca może na pani zarobić, to wzrasta pani pozycja jako pracownika". Byłam w szoku, najpierw mówi, że oślepnę, a potem chce na mnie zarobić i to jeszcze najlepiej bym sama się dowiadywała czegoś w tej sprawie. Z tego co wiem mam za niski stopień by pracodawca dostał na pieniądze, owa pani musiała się tego dowiedzieć, więc przestała się do mnie odzywać. To jest jawna dyskryminacja i pazerstwo.
Zostaw swoją opinię o PKO Bank Polski - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKO Bank Polski