Opinie o PKO Bank Polski w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PKO Bank Polski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PKO Bank Polski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKO Bank Polski w Warszawa

Oles

Pytanie w sprawie 2 godzin wolnych - związanych z mammografią. Czy musicie przedstawiać dokument zarejestrowania się na te badania? No jakoś nie pamiętam, żeby ktoś wymagał okazania certyfikatu , że jesteśmy zaszczepieni przeciw covid.

@Oles

Żadnych dokumentów. To są 2 godziny dla zdrowia. Równie dobrze możesz iść do innego lekarza gdzie leczysz jakąś chorobę. Czy coś diagnozujesz

doradca
@Stara

Otóż nie … dziś dostałem wykład że chodzi o wizyty zarejestrowane w luxmed a nie tam inne na które mam potrzebę

DKI

Dzień dobry, czy ktoś może określić widełki płacowe na stanowisku doradcy klienta indywidualnego w Poznaniu? Jakiej wysokości są premie i jak to się ma stosunku do podstawy (np. 50 procent podstawy za 100 planu). Jak wygląda proces rekrutacji, po jakim czasie bank sie kontaktuje?

Dzień dobry, proszę o informację, czy będą jakieś punkty na platformie mybenefit.pl? Przebywam obecnie na urlopie macierzyńskim i nie mam dostępu do takich informacji. Dziękuję za odpowiedź.

kandydat

Dzien dobry, prosiłbym o informację jakie jest WYNAGRODZENIE ZASADNICZE (mogą być małe widełki na wszelki wypadek:) na stanowisku doradcy klienta indywidualnego- region Śląsk i na jaki okres czasu jest oferowana pierwsza umowa o pracę ?Pozdraiwam

@kandydat

Min stawka 5 000 ( z doświadczeniem możesz starać się o więcej). Pierwsza umowa na czas określony 12 mcy. Powodzenia

@Stara

Dziękuje za informację, mówimy oczywiscie o kwocie brutto,tak? A takie średnie premie miesięczne przekroczą 1000zł netto (ok 1500zł miesiecznie)?

@kandydat

Tak. Kwota brutto. Premia w zależności od realizacji celu indywidualnego od 10% wynagrodzenia kwartalnego do prawie 50% (realizacja na poziomie 150 %)

Chciałam podziękować bardzo Panu Przemysławowi K za proces przeprowadzenie mnie przez etapy rekrutacji.Super kontakt, wszystko wytłumaczone, cierpiwy,uprzejmy.Dostawałam na bierząco informację co czeka mnie w kolejnych etapach rekrutacji..Rekrutacja była przeprowadzona w bardzo profesjonalny sposób.Rozmowa przeprowadzona na bardzo wysokim poziomie .Bardzo profesjonalna rozmowa ! Cały proces rekrutacyjny oceniam wzorowo. Nie spotkałam się z żadnymi pytaniami wykraczającymi poza zakres merytoryczny. Czytelnie przedstawiono mi warunki pracy na jakich będę zatrudniona oraz zadania. Cały proces rekrutacji oceniam bardzo dobrze .POLECAM pracę w PKO BANKU POLSKIM

Pytań było bardzo dużo np: Mój najtrudniejszy klient?Jak radzę sobie z trudnym klientem ? Moje cele i wiele innych . Nie spotkałam się z żadnymi pytaniami wykraczającymi poza zakres merytoryczny.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Paweł Ko

Zostaliśmy wyróżnieni tytułem bankowej Top Marki 2023 roku! ???? Oprócz tego, nasza siła medialna została oszacowana na 8,4 mln punktów, co dało nam miejsce wicelidera w generalnym zestawieniu, obejmującym aż 500 marek.

Król Lew

Nadchodzą dodatkowe pieniądze w postaci nagrody specjalnej! Dla wszystkich do 13 października!

doradca
@Król Lew

a skąd takie info? o jakich kwotach mówimy ?

Fabian

To nieprawda o nagrodzie specjalnej? Nie będzie dodatkowej kasy? Skąd w ogóle się wzięła taka plotka? Mieli coś wypłacać?

@Król Lew

Na jakie zarobki mogę liczyć jako doradca w bankowości osobistej? (Aurum). Jakiej wysokości są premie, wypłacane kwartalnie czy miesięcznie?

Dwadzieścia
@Król Lew

Czesc, czy coś wiadomo o nagrodzie dla pracowników?

doradca_kp
@Dwadzieścia

a jakie nagrody masz na myśli?

Sajjad

I had several visits to the 2nd PKO branch in Lublin. The employees were very respectful and kind, and my problems were solved quickly.

Paweł Ko

Dzień dobry Włokół PKO nabrzmjało wiele mitów i przejnaczeń. Tymczasem to pożondany pracodawca. Wynagrodzenie pożądne, godziny pracy odpowiednie, mnustwo dodatkuw socjalnych.

Irek

Doradcy BO ile brutto zarabiacie po wrześniowej podwyżce?

@Irek

To była podwyżka? Tylko dla doradców czy dla wszystkich pracowników? Wiesz ile procent mniej więcej?

@Irek

Podstawa 7200 nr. Razem z premią coś koło 10-11 tyś brutto w zależności od kwartału

7200 brutto miało być

@Aurum

Czy to jest podstawa na stanowiku doradcy klienta? czy jakimś innym

No nie wiem
@Aurum

Ale to 10-11 masz tylko kwartalnie gdy jest premia czy dzielisz tę premię i wychodzi Ci 10-11 miesięcznie?

@No nie wiem

Premię dzielę na trzy i wychodzi mi miesięcznie ok 7300-7500 na rękę

@No nie wiem

Jeśli nie zrobię planu 5600 na rękę

Beata

Ja na MSP nawet 5 na rękę nie mam podstawy. :/

@Aurum

Hmm to nie jest zbyt dużo przy obecnych cenach, zwłaszcza że w BO 5 lat temu zarabiało się z premią podobnie..

@Beata

To chyba niemożliwe.. przecież na MŚP są większe wynagrodzenia lub porównywalne z BO. Chyba że masz wynagrodzenie z KP po podwyżkach.

Były Pracownik

Nie polecam pracy na stanowisku Doradca-Kasjer. Dużo odpowiedzialności, stresu. Najczęściej pracy jest tak dużo, że ledwo jest czas na zjedzenie obiadu i to na miejscu, ponieważ najczęściej na 8 godzin pracy jest tylko 20 minut przerwy, a to jest stanowczo zbyt mało. Codziennie wpłaca się, wypłaca, robi przelewy na wiele tysięcy. W Warszawie nie jest niczym nie zwykłym jak ktoś przyjdzie, bo chce np. wpłacić walutę obcą o wartości 50 000 zł. Jeżeli pracownik się pomyli i np. fałszywe pieniądze przyjmie lub waluta obca będzie w niedostatecznie dobrym stanie albo przez pomyłkę zbyt dużo wyda pieniędzy to oddaje z własnej kieszeni. Między innymi dlatego przerwy powinny być dłuższe, żeby można było wypocząć psychicznie i co za tym idzie zmniejszyć ryzyko popełnienia błędu. Pracowałem wcześniej na paru stanowiskach sprzedażowych i moje przerwy były w nich znacznie dłuższe pomimo tego, że było w tych pracach znacznie mniej stresu... Jeśli chodzi o zarobki to na samym początku wydawać by się mogło, że nie ma tragedii, ale po rozpoczęciu pracy, gdy pracownik dowiaduje się ile w niej stresu, odpowiedzialności itp. to okazuje się, że zarobki są tak naprawdę kiepskie. Rotacja na tym stanowisku (przynajmniej w moim oddziale) była bardzo duża, na innych stanowiskach w moim oddziale rotacja była dużo mniejsza. Przez większość czasu na tym stanowisku zajmujemy się obsługą starych ludzi, którzy czasami nie potrafią, a najczęściej po prostu nie chcą korzystać z bankomatów czy przelewów poprzez IKO/IPKO. Klienci, którzy często przychodzą do oddziału to specyficzna grupa ludzi, codziennie natrafiałem na klientów, którzy na tablecie próbowali podpisać się zwykłym długopisem. Jak przychodzę do pracy 20-30 minut przed otwarciem oddziału to już klienci pod drzwiami czekają... Na tym stanowisku jesteśmy prawie od wszystkiego. Od między innymi przelewów, wpłat, wypłat, lokat, inwestycji np. obligacji, ubezpieczeń majątkowych i do kredytów, produktów kredytowych, zakładania, zamykania kont. Pracy jest tak dużo, że współpracownicy nie zawsze mają czas pomóc nowej osobie... Czasami trzeba zostać dłużej w pracy, bo klienci często lubią przychodzić na sam koniec przed zamknięciem oddziału. Zdarza się, że są długie kolejki powyżej 10 osób, ponieważ ludzie często przychodzą z wieloma rzeczami do oddziału, które mogliby załatwić po za oddziałem np. zrobić przelew czy wypłacić pieniądze z bankomatu.

Askier
@Były Pracownik

Twój wpis powinien być jako załącznik do ofert pracy na to stanowisko a i tak jest ugładzony bo nic nie ma o planach, sfrustrowanych klientach, nie działającym sprzęcie czy kadrze kierowniczej bez wiedzy.....

@Były Pracownik

Bardzo dobrze, że jest wielu klientów. Niestety brakuje pracowników. Zgadzam się, że przerwy powinny być dłuższe a zarobki wyższe. Zadzwonię do Banku i przekażę Twoje uwagi. Dziękuję za opinię i jest mi przykro, że nie jesteś już pracownikiem PKO BP. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów w nowej pracy.

Ex

W PKO dużo rzeczy jest nie tak. Z perspektywy młodej osoby - dlaczego Oskar szafarowicz wciąż tam pracuje nie chodząc na 8 godzin dziennie do pracy, a młodych ludzi z tego powodu się zwalnia? Mam udokumentowane wieeeeeele dni gdzie Oskar na tygodniu nie był w pracy, a jednak go trzymacie. Innym mówicie że zasady nie pozwalają nawet na jeden dzień dodatkowo zdalnie. Ten wpis mógłby mieć kilometr ale nie chce mi się pisać, generalnie młodym ludziom odradzam - idźcie do jakiejś amerykańskiej korpo.

@Pracodawca

Moje nazwisko Łucja Knapik jestem klientem Banku PKO O/Trzebinia, pragnę przekazać moją pozytywną opinię o uprzejmej ,kompetentnej,cierpliwej obsłudze Waszych Pracownic Pani Anna Bartos-Zabawa i Pani Marta Kostuch. Jestem emerytką i trudno mi poruszać się w przepisach. Pani Anna Kostuch dokładnie i cierpliwie wytłumaczyła moją sprawę. Tą drogą pragnę podziękować za obsługę w Waszym Oddziale. Łucja Knapik ul. Trzebińska 4 32-543 Trzebinia

Obiecny klient banku
@@Pracodawca

Banku PKO pracuję pani paszek ta nie sanuje nikomu ta pani w szczecinie PKO Bank Polski i polecam pani paszek znami pracy bo nie turzy się nie na dajom czego lnie ta pani z szczecin bank polski PKO bardzo serdecznie pozdrawiam dnia życzę

Doradca_aurum

Nie ma. Tylko podstawa, premia, opieka medyczna i mybenefit

@Doradca_aurum

Na jakie zarobki mogę liczyć jako doradca w bankowości osobistej?. Jakiej wysokości są premie, wypłacane kwartalnie czy miesięcznie?

Praca w Agencji PKO

Agentka pewnej Agencji PKO to osoba która wykorzystuje swoje pracownice psychicznie wykańcza. Sama wychodzi do domku po kilku godzinach a pracownik sam wszystko ma robić. Płaci najniższą krajową. Miały być premie za zrobienie pożyczki za każde zrobione 10 tysięcy - 100 zł premii. Dostałam tylko na początek na zachętę. Potrafi tylko wymagać a sama siedzi i patrzy na cudze konta i transakcje. (usunięte przez administratora) Wykończyła mnie psychicznie bo jestem osobą która nie umiała odpyskować do momentu aż coś pękło we mnie i wygarnelam jej i się zwolniłam z tego cyrku, żałuję że nie założyłam jej sprawy o (usunięte przez administratora) Nienawidzę jej

Kama

Praca w Agencji PKO BP to koszmar. Płaca to najniższa krajowa, zero premi i straszenie pracownika że jak nie będzie robił kredytów to nie zapłaci mi pensji .

Plany w MSP

Cześć. Ktoś może walczył o zmniejszenie planu? Jest jakaś szansa? Czy dyrektor ma jakiś wplyw na mój plan?

Worker
@Plany w MSP

Nie ma żadnej szansy, plany dzieli rod i z planami się nie dyskutuje. Żaden dyrektor nie odważy się zakwestionować zadań nałożonych na oddział.

Fiju fiju

Ostatni wpis na intrze o docenianiu współpracowników , koleżanek i kolegów, rozwalił mnie całkowicie. Przyznawanie odznak , że dobrze mi się z Tobą pracuje itp. itd. Na jak ja mam doceniać i dziękować komuś kto podkrada klientów, rekordy , wnioski , odsyła spadkobrania , reklamacje do innych . Za co dziękować takiemu ...

Fotki
@Fiju fiju

Najważniejsze aby badanie nps było poprawnie wypełnione przez zastraszone osoby. Na Podkarpaciu padło wprost, że poprzez informatyków będzie drazone kto źle wypełnił

@Fotki

Co to jest za badanie nps? Jakieś wewnątrz firmowe ankiety czy o co chodzi? Czemu aż tak im na tym zalezy, że potem informatycy to sprawdzają?

@Fiju fiju

Dokładnie. W naszym oddziale atmosfera tragiczna. Podkradanie klientów i udawanie głupa. Jak można dać na to przyzwolenie? Gdzie manager kierownik przełożony?

Fiju Fiju
@Stara

Nasz menadżer ma to gdzieś , zero wsparcia i chęci wyjaśnienia innym pracownikom zasad współpracy i etycznej sprzedaży . Ważne , że są punktu a reszta schodzi na dalszy plan. Zapytałam, to po co te telefony , umawianie spotkań nawet z sms jeżeli nadal inni podkradają klienta ? Nie dostałam odpowiedzi . Źle się pracuje w takim bagnie.

Doradca KP

Zmiana zasad premiowania, ta nowa, nigdzie nie pisze ze za sps 80% będą płacić premię na KP. Pisze ze za łączną realizację. Łączna to 100%. Niby zmiany nie dotyczą KP tak? A jest to zastanawiające

Tez doradca
@Doradca KP

Ida wybory i zamiast zadbać o pracowników to kombinują tak by pracownicy nie zrobili premii. Co, że zrobili podwyżkę jak premią sobie odrobią. Myślę, że góra śledzi te forum to wieccie, że po tym psuciu punktacji,wielu pracowników tak zagłosuje byście polecieli że stolkow. Zrozumcie, że jak inni dojdą do władzy to was góry już nie będzie. Nam już wszystko jedno, ale wam nie powinno być wszystko jedno. Czekam na październik z utęsknieniem.

Annaznr

Cześć , mam rozmowę na dniach do oddziału na doradcę klienta . Czego mogę spodziewać się na rozmowie ? Ile jest etapów ? Czy muszę znać ofertę Banku PKO BP? Jak odbywają się szkolenia ( stacjonarnie w oddziale , w siedzibie czy online ) ?

@Annaznr

Są dwa etapy. Rozmowa online i rozmowa z przełożonym. Nie musisz znać oferty banku, niewiele ich to interesuje, ale jednak jeśli nie chcesz czuć się jak (usunięte przez administratora) lub inny (usunięte przez administratora) to poszukaj pracy w inni firmie. PKO to naciąganie ludzi na kredyty droższe niż provident. Przygotuj się na (usunięte przez administratora) i wykładanie własnej kasy na zakup produktów, jak plan sprzedażowy nie idzie.

Szkolenia są online

Annaznr

szkolenia są online z domu czy z oddziału ? Ile trwają ?

Pytek

Czy ktoś wie jakie zmiany szykują się od października na KP ? Jakieś inne rozliczanie ?

Zostaw merytoryczną opinię o PKO Bank Polski - Warszawa

• Jak się pracuje w PKO Bank Polski?

Zobacz opinie na temat firmy PKO Bank Polski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 903.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKO Bank Polski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 736, z czego 78 to opinie pozytywne, 262 to opinie negatywne, a 396 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKO Bank Polski?

Kandydaci do pracy w PKO Bank Polski napisali 23 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKO Bank Polski
1.8/5 Na podstawie 622 ocen.

PKO Bank Polski