Opinie o PKO Bank Polski w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PKO Bank Polski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PKO Bank Polski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKO Bank Polski w Warszawa

Nowy_pracownik

Czy premię świąteczną dostaje każdy pracownik ? Czy trzeba mieć jakiś czas przepracowany, aby ją dostać ? Ile wynosi ta premia?

Aurum
@Nowy_pracownik

O jakiej premii mówisz? Czasem benefity wchodzą na święta 200-400 zł ale premii świątecznej nie było nigdy...

Pracownik KP
@Aurum

Od kilku lat w grudniu przed świętami jest wypłacana premia ???? dodatkowa premia.

Tomcio
@Pracownik KP

Powiesz w jakiej wysokości? Zależy od wyników pracownika albo kondycji finansowej firmy? Benefity na święta są w formie bonów czy przelew na konto?

Aurum
@Pracownik KP

Piszesz o nagrodzie? Niby tak ale nigdy nie wiadomo ile i czy będzie... wydaje mi się że jest zależna od sytuacji firmy i zysków jakie wyrobi

Plusy stabilność, niskie wymagania od pracownika (jesli komus to pasuje); Minusy: socjal, kultura i organizacja pracy (archaizm); skłócone środowisko, wrzutki polityczne, biurokratyzm

aaa1

Panie jaka stabilność chyba żeś był kierownik ..przyjeżdżają i wręczają wypowiedzenia bez uprzedzenia

Max
@aaa1

Kto przyjeżdża? Ktoś z zewnątrz wręcza wypowiedzenia pracownikom, a nie kierownik placówki? Często się tak zdarza czy była to jednorazowa sytuacja? Nie bardzo rozumiem za co można tak bez uprzedzenia dostać wypowiedzenie ... A jest umowa o pracę?

@Max

Co ma umowa do zwolnienia.. Informuja Cie przy wręczeniu wyoowiedzenia ze albo odprawa albo ustawowo 3 miechy i jak nie pasuje to zakładaj sprawę w sądzie ale jest to czasochłonne.. Przyjeżdża osoba z HR plus druga osoba najczęściej przełożony bo się boją dawać kwity pojedynczo.. Można od tak bo ta instytucja jedyne co ma dobre to swój PR. Jesteś tak dobra/dobry jak twój ostatni kwartał to powinno być hasło w banku

Doradca_aurum
@aaa1

Pracuję tu od dawna i nigdy nie byłam świadkiem takiej sytuacji. Nie dostaje się zwolnienia od tak z dnia na dzień

B
@Doradca_aurum

Słabe jest to usuwanie niewygodnych wpisów .zwalnia tyle że tym nie wiesz..Co ciekawe w takim CRW zwolniono w ramach restrukturyzacji pracowników z obsługi a trzyma się kadrę kierowniczą w wieku emerytalnym

Galamonim
@B

Problem jest taki , ze trzymają na dyrektorskich stanowiskach osoby które się nie nadają do zarządzania ludźmi. Po za tym nie maja żadnych umiejętności sprzedażowych. Zamiast dać szanse osoba młodym , ambitnym trzymają na stołkach osoby , które maja plecy i się do niczego nadają a na pewno nie do pracy w banku

Askier
@Galamonim

Co więcej będąc już w wieku emerytalnym blokują młodym miejsca.. Prezesie Pko bp dlaczego to tolerujesz choćby w takim CRW?

Pracownik KP

Cześć, pracuje na KP, jest różnie w zależności od humoru kierownika, dyrektora oddziału…, jak wszędzie są lepsze i gorsze dni. Mam jednak do Was pytanie, czy macie odprawy codziennie ze zliczaniem pkt? Tablicy już nie ma, za to sa raporty codziennie i uzupełnianie tablicy elektroniczne.Czy u Was tez tak jest ?

TeamKP
@Pracownik KP

U mnie jest tak samo… Mimo braku tablicy codzienne raportowanie do dyrektora i kierownika, wizyty raz w tygodniu u dyrektora na wyjaśnienie dlaczego biznes kp w naszym oddziale tak słabo idzie z planem. Co kwartał przy zbliżającym się końcu składanie dla kierownika deklaracji „podpisanych krwią” ile punktów jeszcze dowiozę

Galanonim

Nie polecam pracy w PKO BP. (usunięte przez administratora) , ośmieszanie pracowników , zamiatanie pod dywan sytuacji , która dzieje się w jednym z wrocławskich oddziałów. Może to już czas aby ktoś pochylił się z Warszawy i sprawdził co się dzieje zanim stanie się jakaś tragedia.

Kaja
@Galanonim

Który oddział?

Galanonim

Jeszcze raz potwierdzam ze 10. Sytuacja która dzieje się w tym oddziale jest zamiatana pod dywan przez dyrektora regionalnego

Doświadczona
@Galanonim

To wpisz to w enps to raz, a dwa zgłoś do HR.

aaa

Najlepiej zmienić Oddział jak chcesz dalej pracować w banku i pożegnać toksyczne miejsce.. A że wpuszczasz ciociu dobra rada kogoś w kanał swoim poprzednim wpisem to inna bajka. Narzekać można ale to niczego nie zmieni...

Chciałam podziękować bardzo Panu Przemysławowi K za proces przeprowadzenie mnie przez etapy rekrutacji.Super kontakt, wszystko wytłumaczone, cierpiwy,uprzejmy.Dostawałam na bierząco informację co czeka mnie w kolejnych etapach rekrutacji..Rekrutacja była przeprowadzona w bardzo profesjonalny sposób.Rozmowa przeprowadzona na bardzo wysokim poziomie .Bardzo profesjonalna rozmowa ! Cały proces rekrutacyjny oceniam wzorowo. Nie spotkałam się z żadnymi pytaniami wykraczającymi poza zakres merytoryczny. Czytelnie przedstawiono mi warunki pracy na jakich będę zatrudniona oraz zadania. Cały proces rekrutacji oceniam bardzo dobrze .POLECAM pracę w PKO BANKU POLSKIM

Pytań było bardzo dużo np: Mój najtrudniejszy klient?Jak radzę sobie z trudnym klientem ? Moje cele i wiele innych . Nie spotkałam się z żadnymi pytaniami wykraczającymi poza zakres merytoryczny.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Elf

Czy w pko na kp jest takie coś jak wczasy pod grusza?

A jak ktoś przebywa na zwolnieniu czy podwyżkę dostaje z automatu? Ma ktoś może taka wiedzę

Jeżeli zarabiam teraz 4300 brutto i jestem zatrudniony od listopad to po podwyżce zarobię 5000 brutto czy 5650 brutto?

Szkoda, że jesteś taki/taka nieuprzejmy/a. Człowiek widocznie nie ma informacji czy będzie najpierw wyrównanie do min 5k plus podwyżka stażowa czy tylko stażowa jeśli pozwoli to na przekroczenie progu. Proste pytanie. Ale niestety też nie znam odpowiedzi. Powodzenia i życzliwszych kolegów życzę

aaa1

To się pytajcie przewodniczącego zz co ustalił z prezesem. ja z kolei życzę przede wszystkim dbania o własne zdrowie i własną pensję..i słowo własne jest kluczem w miejscu pracy. Zabawne jest uzywanie słowo empatia w banku przez pracownika wciskającego produkty klientom których sam by nie wziął......

Rafał

Najniższa 5000 brutto plus stażowe zależności od lat pracy...proste

Jolanta
@Rafał

No ja widać nie dla każdego :P Często zdarzają się takie podwyżki, jak te zapowiadane we wrześniu? A nowo przyjęta osoba może liczyć na jakieś inne podwyżki, niż za staż pracy?

Pea
@Rafał

A to akurat bardzo słabe posuniecie. Pracownik który pracuje 10 miesięcy dostanie wiec 1350 zł podwyżki?!?! I będzie zarabiał tylko 300 zł mniej od pracowników, którzy pracują 5-6 lat. Masakra.

B-sacewicz123@wp.pl
@Pea

Cieszcie się teraz pracodawca dba o Was daje podwyżki . Ja jestem od 2 miesięcy emerytką z miesięczną odprawą. Szkoda tylko że nie dba o emerytach , którzy też włożyli dużo więcej pracy przez dużo lat za małe pensje a dzisiaj Wy Młodzi chcecie od razu kokosy zbierać za krótki okres pracy . Może znajdzie się osoba a taką mam nadzieję ,że poruszy los emerytów ,którzy pracowali za niewielkie pieniądze i pomoże swoim emerytom.Każda pomoc dla nas jest ważna. Pozdrawiam wszystkich bankowców. Bożena

Zaduzo

Taaaa… zatrudniona/y od niedawna i liczy na podwyżki. Zapewne wiedzę masz jak 5…10…15 letni pracownik… i równać się będziesz wynagrodzeniem z nimi… Nowi nie powinni być tak „rozpieszczani”.. najpierw się naucz, bądź samodzielna/y… pokaż, że coś umiesz a nie.. ledwie przyjdzie i już patrzy na kasę… zgroza i nie dziwi mnie fakt, że starzy pracownicy się wkurzają na ten system…

@Zaduzo

prawda. Na szkoleniach zdalnych zamiast słuchać i coś z nich wynieść to siedzą w prywatnych telefonach a jak trafi się coś nie punktowanego to do starszych pracowników odsyłają albo ich wołają. Uczą się tylko tego co im pasuje np, że mają dwie przerwy na papierosa po 15 min i choćby się paliło to wyjdą a reszta niech zasuwa. Młodych pracodawca szanuje bo chce ich zatrzymać a starych ma się za nic, pogadają, ponarzekają ale i tak zrobią...

@pp

Frustraci którzy nawet nie potraficie wywalczyć porządnych podwyżek a potem płacz że emerytura mała i pretensje do wszystkich dookoła ale nie do siebie. Czy się wam podobs czy też nie walczy się ale to młodość jest przyszłością..

@aaa1

a co robią młodzi, jak walczą ? bo nie widać :( jak wypełniają ankiety, zgodnie z prawdą ?- wątpię

@pp

Ankiet nikt nie czyta.. To cy.. rk żeby można było dostać tytuł cudownego pracodawcy którym można się pochwalić.. .. Młodzi potrafią powiedzieć nie jak im nie pasuje a stary podkuli uszy i robi dalej a potem żali się jak przedmówczyni że ma niska emeryturę.. Młodzi są nastawieni na siebie i w sumie to dla nich dobrze.. .. A co robią starzy pracownicy żeby mieć lepsze warunki pracy i płacy? Śmiem twierdzić że nic.. Zz co roku choćby klepią te same warunki odpraw. Podwyżki to też żadna łaska bo bez nich w niektórych miejscach byłoby jak w skokach czy banku pocztowym.. Nie miałby kto pracować poza pracownikami 55plus którzy są w desperze żeby dopracować do emerytury..

@B-sacewicz123@wp.pl

Teraz mlodzi się szanują...I za byle jakie pieniądze pracować nie chcą...Mogłaś zmienić pracę, nikt Ci nie kazal pracować za takie pieniądze...

BO

Aplikuje na stanowisko Doradcy Bankowości Osobistej. Zastanawiam się jaką kwotę brutto podać podczas rozmowy.

Zainreresowana_pracą

Ja mam pytanie o zarobki w HR. Orientuje się ktoś ile można dostać na początek?

Zoja

Jak tam u Was wyniki po wizycie szopera?

Ramona

Witam, mam pytanie ile obecnie mniej więcej zarabia na początek osoba zatrudniona na stanowisku doradcy klienta indywidualnego ? Chodzi mi o podstawę, bez premii za plan sprzedażowy.

PPracownik
@Ramona

Od września nowo zatrudnieni będą mieć 5k brutto

Poczatkujacy

Ile zarabia nowy pracownik w tym banku?

łukasz
@Poczatkujacy

10 tys brutto +/-

PPracownik
@łukasz

Niby gdzie ? Pracuje od prawie 8 lat - nie na KP - i nie mam takiej podstawy nawet założeniem że liczę plus podwyżka z września… po co ludzi (usunięte przez administratora) ?

Zafirek

Czy dla Pracowników są karty lunchowe?

Zaciekawiona

Dzień dobry, jaka jest podstawa brutto dla doradcy klienta indywidualnego rozpoczynającego teraz pracę? Czytałam też o jakimś dofinansowaniu do żłobka?

Ktoś
@Zaciekawiona

Od 09.2023 minimalne wynagrodzenie ma wynosić 5k brutto

Nie jestem z Wieliczki ani nawet z okolicy ale kultura osobista piszącego mail mnie poraziła. Mając takich klientów nie dziwię się, że obsługa może nie wytrzymać.

M

Czy coś się zmieniło w obsłudze klienta indywidualnego?Bardzo długo pracowałam i zawsze klient był weryfikowany po dowodzie osobistym lub paszporcie .Nigdy nie spotkałam się z takim brakiem kultury u klienta.

Hej polecacie pracę w PKO w Wąbrzeźnie jakoś doradca klienta kasjer?

@@anonim

odnośnie pracy w PKO to jest to ciężka, stresująca, nieadekwatnie do obowiązków opłacana praca. Więc jeśli dasz radę psychicznie to próbuj ale musisz się liczyć z "układami, układzikami, pupilkami, podkradaniem klientów itp" niefajnymi sytuacjami

@pp

W tej placówkę Pan/Pani pracowała? Mam propozycję pracy tam i nie wiem co robić

Agf

Witam. Czy kwota min. 7 tys brutto jest realna na stanowisku specjalisty ds restrukturyzacji w Centrum Restrukturyzacji i Windykacji? Jakie są premie i czy są realne do wyrobienia? Plus prośba o info na temat dyrekcji ww komórki bo różne opinie o Panach Dyrektorach i jednej Pani krążą... Pozdrawiam

DoradcaBO

Hej. Pytanie kieruję do pracowników BO. Jak sobie radzicie z dochodowością? Często się zdarza że nie wchodzi i nie macie premii? Macie jakąś strategię? Da się w ogóle jakąś mieć?

Wieloletni doradca
@DoradcaBO

W moim odczuciu nie da się mieć strategii. Nawet jak, jakimś cudem, zrobisz dochód to może przyjść klient i spłacić kredyt z ubezpieczeniem. Wtedy ucieka Ci z nowej sprzedaży a na decyzję klienta nie masz wpływu. Nad dochodowością nie da się zapanować. Stock miał się robić sam, nie pamiętam kiedy ostatnio dowiózł mi wynik. Nowa sprzedaż to głównie kredyty z ubezpieczeniem, gdzie chętnych jakoś brak. Ja nadrabiam lokatą inwestycyjną

Ooo

Witam , czy są prowizje od sprzedaży i ile?

Doradca
@Ooo

Nie. Jest premia kwartalna zależna od sprzedaży. Każdy produkt jest punktowany i masz określaną jakąś ilość punktów do realizacji na kwartał. Masz odcięcie na realizacji- maks 150%- za nadwyżkę Ci nie płacą. Twoje punkty dają Ci 40 % realizacji planu, kolejne 40% dochodowość i 20% jakość -nadwyżki dobijają do 150 %

Ble ble ble

Jestem na urlopie ale chodzą słuchy, że ma być jakiś program pilotażowy dotyczący ewidencjonowania poszczególnych czynności pracowników. Czy ktoś wie coś więcej co to za twór ?

Pracownik 35
@Ble ble ble

Może chodzi o pracę w tym samym czasie na dwóch stanowiskach i trzeba to zweryfikować np doradcy kasjerzy którzy są również skarbnikiem i w tym samym czasie ośmiogodzinnego dnia pracy lub PO Zwróciły na to uwagę zewnętrzne związki zawodowe odpowiedzi jeszcze nie było Pisały o tym związki zawodowe zewnętrzne odpowiedzi jeszcze nie dostały

Zostaw merytoryczną opinię o PKO Bank Polski - Warszawa

• Jak się pracuje w PKO Bank Polski?

Zobacz opinie na temat firmy PKO Bank Polski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 903.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKO Bank Polski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 736, z czego 78 to opinie pozytywne, 262 to opinie negatywne, a 396 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKO Bank Polski?

Kandydaci do pracy w PKO Bank Polski napisali 23 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKO Bank Polski
1.8/5 Na podstawie 622 ocen.

PKO Bank Polski