Opinie o PKO Bank Polski w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PKO Bank Polski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PKO Bank Polski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKO Bank Polski w Warszawa

KacperK

Pytanie do pracowników banku. Czy system wynagrodzeń (premii) jest uzależniony od osiąganych wyników sprzedażowych? Konkretnie, czy pracownik dostaje bonusy za otworzenie nowego konta i wydanie karty dla klienta?

Kolos

Dzisiaj zobaczyłem, że szukają doradcę klienta indywidualnego. Jak wygląda ta praca? Zarobki?

No nie wiem
@Kolos

Poczytaj sobie, przecież tu wszystko jest

Ranyjulek

Ptaszki ćwierkają, że premie zobaczymy dzisiaj tak jak (usunięte przez administratora) niebo. Pracodawca roku powiadają..

Zmieniający Bank

Piszę z zapytaniem o radę. Od kilku lat pracuję w konkurencji. Po obecnym pracodawcy rozważam PKO BP i Santandera. Potrzebuje informacji o wynagrodzeniu czy w Bydgoszczy/Toruniu jest szansa na podstawę 6500 brutto wzwyż, czy taka podstawa jest nieosiągalna? Ewentualnie jakiego przedziału mogę się spodziewać. Czy plany są realne, prowizję sensowne? Będę wdzięczna za podpowiedź.

@Zmieniający Bank

Zapraszam do PKO Bank Polski w Bydgoszczy. Potrzebujemy takiego pracownika jak Pani. Będzie miła, rodzinna atmosfera i fajne pieniądze. Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów postawił Santander Bankowi Polska zarzuty stosowania praktyki naruszającej zbiorowe interesy konsumentów - przekazał UOKiK. Zarzuty wobec banku dotyczą nierozliczania się z pobranych opłat w przypadku całkowitej wcześniejszej spłaty kredytu hipotecznego.

Rafał
@Paweł Ko

W jakim Oddziale czy jednostce pracujesz w Bydgoszczy??

JPA
@Zmieniający Bank

Santander i PKO to dwa światy. Nie skupiaj się na wynagrodzeniu tylko na zakresie czynności.

@Paweł Ko

Panie Pawle, oczekuję porady na zasadzie wyboru. Jak wiadomo, poszukując pracy każdy z Nas szuka polepszenia - nie pogorszenia. Oczekuje "realnej" opinii. "Będzie miła, rodzinna atmosfera i fajne pieniądze." Na każdej rozmowie, oferują to co Pan wskazał :) - oczywiście w praktyce bez pokrycia . Jakich zarobków mogę się spodziewać jako doradca klienta Bydgoszcz/Toruń? Czy plany są realne czy jest to wciskanie (usunięte przez administratora)klientom, byle było?

@Zmieniający Bank

Jeśli masz już doświadczenie w pracy w banku to jak najbardziej możesz liczyć na 6,5 tys. zł a nawet więcej. Bank potrzebuje takich ludzi jak Ty. Rozwijamy się w niesamowitym tempie. Pracownik dla nas do skarb. Zachęcam do złożenia CV. Kiedyś plany były ciężkie do zrealizowania, ale teraz Twoją pracę wspomoże sztuczna inteligencja. Zobaczysz, będzie miło i przyjemnie. PKO BP to Bank Przyszłości. Pozdrawiam :)

@Paweł Ko

To gdzie konkretnie (usunięte przez administratora), w którym Oddziale pracownik na dzień dobry dostanie 6,5 tys zł a nawet wiecej?

Chciałam podziękować bardzo Panu Przemysławowi K za proces przeprowadzenie mnie przez etapy rekrutacji.Super kontakt, wszystko wytłumaczone, cierpiwy,uprzejmy.Dostawałam na bierząco informację co czeka mnie w kolejnych etapach rekrutacji..Rekrutacja była przeprowadzona w bardzo profesjonalny sposób.Rozmowa przeprowadzona na bardzo wysokim poziomie .Bardzo profesjonalna rozmowa ! Cały proces rekrutacyjny oceniam wzorowo. Nie spotkałam się z żadnymi pytaniami wykraczającymi poza zakres merytoryczny. Czytelnie przedstawiono mi warunki pracy na jakich będę zatrudniona oraz zadania. Cały proces rekrutacji oceniam bardzo dobrze .POLECAM pracę w PKO BANKU POLSKIM

Pytań było bardzo dużo np: Mój najtrudniejszy klient?Jak radzę sobie z trudnym klientem ? Moje cele i wiele innych . Nie spotkałam się z żadnymi pytaniami wykraczającymi poza zakres merytoryczny.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Potencjalna kandydatka

A ja mam takie pytanie: jestem już po rozmowie online oraz po rozmowie z dyrektorem i kierownikiem, dostałam informację zwrotna, że chcą mnie zatrudnić na stanowisko doradcy klienta indywidualnego. Powiedzcie proszę jak to dalej by wyglądało jeśli się zgodzę? Czy szkolenia mam na miejscu, tam gdzie będę pracować czy będą wyjazdowe? Na jak długo i jak często? Mam mętlik w głowie, bo nie wiem jaką dać odpowiedź. Czy ten okres szkoleń jest w pełni płatny i jest to już umowa o pracę? Proszę o odpowiedź:)

Doradca
@Potencjalna kandydatka

To o co Ty pytałaś na dwóch rozmowach???

@Potencjalna kandydatka

Niech Pani bierze tą pracę. Na pewno będzie miło i fajnie. Zostanie Pani dobrze przeszkolona na miejscu. Ja bym się nie zastanawiał. Pozdrawiam :)

@Paweł Ko

Miło i fajnie w tym banku?.. Dobrze przeszkolona? Kociński spamerze Ty bierzesz przed wrzuceniem spamu..

Dyrektor
@Potencjalna kandydatka

Umowa. Rozpoczęcie pracy od okresu adaptacyjnego z szkoleniami. Pierwszy kwartał beż planu sprzedażowego, w drugim zazwyczaj jego połowa, a potem...

Potencjalna kandydatka
@Dyrektor

A jak to jest z tymi szkoleniami? Są na miejscu w oddziale w którym podejmuje pracę czy trzeba gdzieś jeździć?

@Potencjalna kandydatka

Na miejscu, online, zaczynają się przeważnie w 2-3 tygodniu zatrudnienia. Trwają około 2 tygodnie. Umowę masz od pierwszego dnia kiedy przyjdziesz do pracy. Plan w drugim kwartale pół, w następnym 3/4 i w następnym już cały. Spokojnie do zrobienia jak robisz z 150 tel tygodniowo.

Dyrektor

Bynajmniej. Nawet aktywność telefoniczna powyżej 40 rozmów dziennie nie gwarantuje 80 % wykonania planu.

Joanna
@Dyrektor

W naszym oddziale nowi pracownicy dostają plan już w pierwszym kwartale pracy. "Papierowy" - czyli wie o nim tylko kierownik dyrektor i inni pracownicy oddziału. Jedna z dziewczyn ma zrobić 5000 pkt, bez portfela, gdzie na doradcę plan kwartalny to niewiele ponad 5000pkt.

Paweł Ko

Jakie są zarobki w banku PKO BP? Przykładowo: doradca klienta detalicznego (zwykle to pracownicy obsługi klienta w placówkach stacjonarnych) może zarobić od 4 tys. zł do 6,5 tys. zł brutto, doradca „klienta zamożnego” – 7–10 tys. zł, a doradca klienta w bankowości prywatnej – 10–20 tys.

@Paweł Ko

Kociński podaj żródło tych rewelacji .. W szczególności zarobków doradców bankowości prywatnej.. Dalej nie napisałeś na pytania czy wpisy które są spamem są uzgadniane i akceptowane z faktycznym pracownikiem banku PKO BP sa oraz o nicki jakimi posługujesz sie tutaj.. Paweł Ko, Paweł K i Paweł..

@Paweł Ko

A dyrektor? Bo ja chce być od razu dyrektorem

Paweł Ko

Dyrektora Oddziału poszukujemy w miejscowości Police, zachodniopomorskie.

Najniższa stawka na KP to 4K brutto a najwyższa to 6 k brutto

No nie wiem
@pracownik

Jestem z KP i mam więcej

Rafał
@No nie wiem

Paweł Ko jesteś pracownikiem POO BP czy tylko udajesz?? A jak jesteś to w jakiej jednostce/ mieście pracujesz??

Jane

Czy to prawda, ze doradcy BH mają w tym kwartale dodatkowo płacone za przyjęte wnioski dot. mediacji CHF?

Aa
@Jane

Tak

Potencjalny pracownik

Jakie są zarobki na stanowisku doradcy klienta indywidualnego? Bez premii

Ktoś

Wie ktoś czy będą może jakieś punkty benefit przed Wielkanocą?

O

Którego wypłata będzie w tym miesiącu ?

Kiedy będą podwyżki??

Paweł Ko

Po zakończeniu wojny, a może i wcześniej. Cierpliwości. Pozdrawiam :)

Dor

Na pewno nie prędko. Dopiero co dali kasę więc pewnie nie w tym roku

doradca_kp
@Dor

a kiedy dali kasę?

Paweł Ko

Myślisz o karierze w naszej firmie? Spotkaj się z nami na Festiwalu Pracy JOBICON. Nasi pracownicy podczas wydarzenia będą czekali na Ciebie. Jak wygląda proces rekrutacji? Na co zwrócić uwagę aplikując na nasze oferty pracy? Jaka jest atmosfera w naszym biurze i jak się u nas pracuje? Spotkaj się z przedstawicielami naszej firmy i poznaj odpowiedzi na te i inne pytania. Jesteśmy dostępni dla Ciebie 6 marca w EXPO XXI w Warszawie! Weź ze sobą telefon z przygotowanym CV – będziesz mógł zaaplikować do nas podczas Wydarzenia.

Martak

Dzień dobry. Czy jest tu ktoś kto mógłby wypowiedzieć się na temat stanowiska SPECJALISTA DS. IDENTYFIKACJI, WERYFIKACJI I PRZEGLĄDÓW KLIENTA? Jak wygląda praca , zarobki , co powinnam wiedzieć kandydując ? Pozdrawiam

JPA

Pomagam terapeutycznie i merytorycznie pracownikom i byłym pracownikom banków. Tel. 882072111 Zadzwoń

Zmieniający Bank

Piszę z zapytaniem o radę. Od kilku lat pracuję w konkurencji. Po obecnym pracodawcy rozważam PKO BP i Santandera. Czy w Bydgoszczy/Toruniu jest szansa na podstawę 6500 brutto wzwyż, czy taka podstawa jest nieosiągalna? Ewentualnie jakiego przedziału mogę się spodziewać. Czy plany są realne, prowizję sensowne? Będę wdzięczna za podpowiedź.

Paweł Ko

PKO Bank Polski SA Tradycja, doświadczenie, innowacyjne pomysły, nowoczesna technologia – tak w kilku słowach możemy opisać PKO Bank Polski. W codziennej pracy kierujemy się naszymi wartościami, czyli wiarygodnością, satysfakcją klienta, ciągłym doskonaleniem i przedsiębiorczością. Wiemy, że za naszym sukcesem stoją ludzie - nasi pracownicy i klienci. Nie chcemy ich zawieść, dlatego nieustannie się rozwijamy i staramy się jak najlepiej sprostać ich oczekiwaniom. Dołącz do nas i razem twórzmy PKO Bank Przyszłości!

@Paweł Ko

Kociński jakie my i dołącz jak ty nie jesteś pracownikiem banku? Ponownie pytam spamerze czy spam którym zarzucasz to forum jest akceptowany przez faktycznego pracownika pko bp sa? Czy posługujesz się nickiem Paweł Ko, Paweł K. czy też Paweł? Pozdrawiam i oczekuję odpowiedzi. Swoje drogą dur.. niu nie pojmujesz że tym bezmyślnie wrzucanym spamem tylko szkodzisz wizerunkowi banku..

Paweł Ko

PKO Bank Polski SA W PKO Banku Polskim sami tworzymy, rozwijamy oraz zabezpieczamy nasze systemy i produkty. Z rozmachem korzystamy z innowacyjnych rozwiązań oraz nowoczesnych technologii. Z sukcesem wdrożyliśmy blockchain i sztuczną inteligencję. To nie wszystko! Wspieramy startupy w ich drodze do sukcesu! Od lat wyznaczamy standardy na rynku polskiej bankowości. Aby utrzymać pozycję lidera, zatrudniamy najlepszych specjalistów i ekspertów. Dołącz do nas, żeby wspólnie tworzyć PKO Bank Przyszłości.

OBIECANKI CACANKI

"Damy znać jaka będzie decyzja nie zależenie od wyniku rekrutacji, ale jak Pan znajdzie inną prace proszę nas poinformować" Mija już drugi miesiąc i cisza

aaa1

Z rozmachem to ten bank przede wszystkim zwalnia ludzi. (usunięte przez administratora)

forus

Czy w PKO mozna zarobic min. 5,8- 6k brutto w oddziale lub na infolinii?

Zostaw merytoryczną opinię o PKO Bank Polski - Warszawa

• Jak się pracuje w PKO Bank Polski?

Zobacz opinie na temat firmy PKO Bank Polski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 907.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKO Bank Polski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 740, z czego 78 to opinie pozytywne, 263 to opinie negatywne, a 399 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKO Bank Polski?

Kandydaci do pracy w PKO Bank Polski napisali 23 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKO Bank Polski
1.8/5 Na podstawie 623 ocen.

PKO Bank Polski