Opinie o PKO Bank Polski w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PKO Bank Polski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PKO Bank Polski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKO Bank Polski w Warszawa

pracownik kp

Proszę o informację, wczoraj przeczytałam tu że 18/11 na intrze była informacja o benefitach z mybenefit i że czeka na nas tylko 150 pln; nic nie znajduje w informatorze. Proszę o więcej szczegółów.Pozdrawiam!

@pracownik kp

Zadzwoń do swojego doradcy z HR to dowiesz się u źródła

@pracownik kp

Na forum i w mailach do tych, którzy pytali związki zawodowe. Tak 150/180/200 zależnie od dochodu.

Kiedy mają udostępnić?

dziękuję

@pracownik kp

Nie było informacji na mailu będzie pewnie jak rok temu 1grudnia. Tylko pisali o tym na forum.

Hej orientuje się ktoś jak to działa. 30.09 zakończyłem prace w pko czyli z ostatnim dniem kwartału plan wyrobiłem orientuje się ktoś czy normalnie wypłaca mi premie w listopadzie ? Czy zostałem (usunięte przez administratora)

Doradca/opiekun

Zależy od dobrej woli ,,góry". Jakie były uzgodnienia z dyrekcją i kadrami?

@Doradca/opiekun

Konkretnych uzgodnień nie było ale dyrektorka słyszała ze mówię o premii i nie zaprzeczyla ze nie dostane Dobrej woli ? Czy to zgodne z umowa przecież skoro cały kwartał przepracowany plan zrobiony to nie należy mi się ?

Doradca/opiekun

Premia jest wypłacana pracownikom. W przypadku byłych pracowników nie ma obowiązku. Dzwoń do byłej szefowej albo kadr.

ja nie dostałem . to co było "moje" zostało podzielone pomiędzy pozostałe osoby z zespołu. Ale był przypadek że dostała dziewczyna za okres w którym jej w pracy nie było ale przyznali jej bo się podlizywała.

@Doradca/opiekun

No to dziwne bo według ustawy ta premia mi się należy jeżeli nie to poświęcę ostatnie grosze ale pójdę do (usunięte przez administratora)

katarzyna

jeżeli pracowałeś do końca kwartału ( umowa nie skończyła sie w trakcie jego trwania ) bank wypłaci premię do końca listopada :)

Doradca/opiekun

Słuchaj, jeśli wiesz to po co pytasz? Słuchaj, czemu nie wyjaśnisz sobie tego przed czasem z bankiem?

Albercik

No i ? Dostaniesz ?

pracownik kp

Jest regulamin, tam jest wszystko opisane.

Czyżby?

Dzień dobry czy bank oferuje pracownikom benefity, bony na święta czy wczasy pod gruszą? W jakich wysokościach?

@Ewa

Są benefity z platformy mybenefit. Dwa razy w roku w zależności od dochodu bodajże 400-650 zł. Oprócz tego czasem wpada coś na majówkę i Mikołaja 200-400 zł. Nie ma "13" i wczasów pod gruszą. Benefity można wymienić na kartę Multisport lub dofinansowanie na żłobek/przedszkole. Tak na marginesie wiadomo czy wpadnie coś na święta??

@DoradcaKlienta

Tak informacja z dzisiaj 150zl w bonach mybenefit i nic więcej nie przewidują

M
@Jola

Ktoś chyba z nas żartuje.

@Jola

Wiadomo kiedy mają wypłacić? W zeszłym roku dali 450-600... Te 150 zł to śmiesznie mało... Nie mam dostępu do Intry bo siedzę na macierzyńskim;)

Kasjer-doradca
@M

Nie chyba TYLKO NAPEWNO! Kpina!

@DoradcaKlienta

Rok temu dali 1.12 a później druga turę co zz iby wywalczyły 6.12

@Jola

To info z informatora który nam wchodzi o 15.00 na skrzynkę e-mail? Nic nie znalazłam

Prezeska
@Ewa

Benefity 2x po 500zl w roku zależy od dochodu na członka rodziny. Żadnych wakacji

JAck

Pierwsza umowa na jaki okres? Na rok?

Chciałam podziękować bardzo Panu Przemysławowi K za proces przeprowadzenie mnie przez etapy rekrutacji.Super kontakt, wszystko wytłumaczone, cierpiwy,uprzejmy.Dostawałam na bierząco informację co czeka mnie w kolejnych etapach rekrutacji..Rekrutacja była przeprowadzona w bardzo profesjonalny sposób.Rozmowa przeprowadzona na bardzo wysokim poziomie .Bardzo profesjonalna rozmowa ! Cały proces rekrutacyjny oceniam wzorowo. Nie spotkałam się z żadnymi pytaniami wykraczającymi poza zakres merytoryczny. Czytelnie przedstawiono mi warunki pracy na jakich będę zatrudniona oraz zadania. Cały proces rekrutacji oceniam bardzo dobrze .POLECAM pracę w PKO BANKU POLSKIM

Pytań było bardzo dużo np: Mój najtrudniejszy klient?Jak radzę sobie z trudnym klientem ? Moje cele i wiele innych . Nie spotkałam się z żadnymi pytaniami wykraczającymi poza zakres merytoryczny.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.

Czy ktoś ma jakaś informację na temat dodatku świątecznego w grudniu? Jest na co liczyć?

Iwe

To.slij czym prędzej ile się tylko da listów z niespodzianka dla Prezesa:)

Zawiedziona

Ja pracuje w tym cyrku zaledwie 5 miesiący właśnie złożyłam wypowiedzenie, nie zamierzam za wszelką cenę robić tych (usunięte przez administratora) Targetów, nie w ten osób, to jest czyste (usunięte przez administratora) jeżeli klient nie ma zdolność kredytowej to jej po prostu nie ma, w tym Banku naprawdę zawyża się jego dochody, w ten sposób klient wpada w spirale długów, to nie ma moje nerwy, dziwię się tym ludziom co tam jeszcze pracują, (usunięte przez administratora) brak szacunku, mam nadzieję, że kiedyś się odważą bo gdyby nie oni to chyba nikt tam już nie będzie chciał pracować.

@Zawiedziona

A ja myślę, że po prostu sobie nie radzisz i tyle. Pracujesz ledwo co i już narzekasz...przecież 3 mies byłaś bez planów i wtedy jakoś Ci to nie przeszkadzało. Jak wszyscy zawyżają i (usunięte przez administratora) to zgłoś. Takie Wasze gadanie. A my w kółko mamy Wam pomagać

Ta "pracownik"

Chyba jesteś kierownik. Albo menadżer. Pracownicy, czy dobrzy czy słabi, wszyscy jednomyślnie twierdzą, że praca w tym miejscu to tortura na wielu płaszczyznach. Ale w kraju gdzie nie ma pracy ludzie znoszą różne warunki by mieć za co jeść. I tak jest teraz wysyp wypowiedzeń pracowników, a Ci co odchodzą zamiast być jakoś zatrzymywani to słyszą "aha okej" i jest robiona kolejna rekrutacja na kolejne owce które musza się przekonać jak jest. Nawet jeżeli ten pracownik robił cele i robił je na wysokim poziomie. Czyli jak nie robisz celów to jesteś beznadziejny ale jak robisz cele to jesteś.. zbyteczny. Wolą zapłacić pustą pensję osobie na kolejnej rekrutacji a potem szkoleniu niż dać podwyżkę dobremu sprawdzonemu pracownikowi. Takie jest podejście. (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora)i jeszcze raz (usunięte przez administratora). Cele coraz wyższe, obowiązków coraz więcej, do premii coraz dalej nie mówiąc o możliwości osiągnięciu tych celów i tylko przełożony bardziej zdenerwowany bo mu premia ucieka.

@Ta "pracownik"

W jakim oddziale jest (usunięte przez administratora)? Pojadę i sprawdzę osobiście jaka jest atmosfera w Banku. Jestem przekonany, że kłamiesz, żeby zdyskredytować tą instytucję finansową.

Kandydat na pracownika
@Paweł

Pracowałam ponad 4 lata w Aliorze również pod skrzydłami Pani prezes Dudy i powiem tylko tyle, albo nic nie powiem po prostu zakończyłam współpracę i wystarczy poczytać jakie Wy macie nastroje po zmianie prezesa. Słów kilka na temat Waszej rekrutacji. Atmosfera w oddziale na sali jak z horroru, czuć to od progu. Rozmowa kwalifikacyjna rozpoczęta niepunktualnie, ale ostatecznie zniechęciło mnie usilne przekonywanie do sprzedaży FI. W jakim banku kasjer sprzedaje FI ?czy to normalne ? Czy kasjer ma czas obsługiwac klientów skoro FI i wszystkie mifidowe procedury są tak bardzo czasochłonne?

Askier

Ponownie trollu.. Jakie my?

Askier

Wpis zgłoszony.. . Informuję że wpisy takie jak ten podlegają pod art. 212 kk więc radzę tonować swoje chamstwo pod rygorem konsekwencji karnych.

Spokojnie misiu spokojnie..

@Ta "pracownik"

Dokładnie-nie robisz planów jest beznadziejny i będziesz co chwile na rozmowach na dywaniku.A jak robisz plan i to ponad 100% to jesteś zbyteczny.Idealny pracownik to taki co ciągle mimo 7-10 lat nadal jest doradcą klienta-ma małą podstawę, nie prosi o podwyżki i awans.Nowy przychodzi jak zrobi plan w 1 kwartale gdzie jest na niego zalozony to go żegnają a jak nie zrobi to pod naporem (usunięte przez administratora)i presji ucieka.

BH

To jest prawda

Potencjalny pracownik

Czy jako doradca firm będę miał dofinansowanie do tzw. Wczasów pod gruszą?

Kropka
@Potencjalny pracownik

Nie, zabrali to pracownikom

Systematyczna

Mogę się wypowiedzieć z punktu widzenia kogoś kto jeszcze tu pracuje... Jeszcze... bo obserwując to co się dzieje, zastanawiam się czy w dobrym kierunku podąża ta organizacja. Zacznę jednak od plusów: atmosfera pracy - do oddziału gdzie trafiłam już kilka lat temu jest raczej normalnie, ludzie pomocni, w większości życzliwi, bez zbędnego zadęcia, nie są to na pewno korpo-szczury. Jeśli chodzi o zwierzchników to idzie się dogadać, można powiedzieć że da się zauważyć pewne przejawy partnerstwa. Niestety im dalej w las, tym jest jednak gorzej: niezrozumiała i mało przejrzysta polityka kadrowa to pierwszy kamyczek, awanse niekoniecznie otrzymują Ci rzetelni a osoby, które... no właśnie. Druga wada to pozorna możliwość wypowiedzenia swojego zdania, pozorna bo dopóki nie wykracza poza pewne ramy to jest dopuszczalna. Generalnie jednak przejawy bardziej krytycznego myślenia, które grożą zachwianiem status-quo są mocno brane pod lupę. Trzecia to kwestia wynagrodzeń: niby największy polski bank a stawki... są mocno nieadekwatne do pozycji rynkowej PKO BP. Czwarta kwestia wreszcie: to wyczuwalny brak wizji i rozchwianie na szczycie Banku, to nie sprzyja stabilizacji niżej jednak nieprzypadkowo mówi się, że ryba psuje się od głowy.

@Systematyczna

Samo sedno

Tojeto

Wiecie coś o likwidacji placówek ? Niby 500 osób maja zwolnic ?

PAP
@Tojeto

Niech setki zbędnych menagerów pozwalniają. I DSów. Bo już od 10 lat słyszę, że ich mają likwidować. Zamiast tego tworzą nowe wynalazki mikro regiony i zatrudniają nowych. A pensja jednego DS to pewnie pensje 5 pracowników KP

Tojeto
@PAP

DS zawsze sobie radzili jak przyjdzie na nich kolej to pewnie znajda sobie lepszy oddział i tam zagrzeje ciepłe stanowisko oczywiście dając poprzedniemu dyrektorowi propozycje nie do odrzucenia :/ A pytałam bo już są nowe artykuły w internatach .. wiec pewnie komunikują się z nami i dają jakaś sugestie. Zapewne w najgorszym położeniu są oddziału które nie robią wyniki nie tylko punktowego ale i także finansowego. No i pewnie oddziały nie poddawane modernizacji samo to sugeruje ze widać przed nimi świetlana przyszłość.

@PAP

To chyba dobrze, że zatrudniamy nowych pracowników. Bank się bardzo szybko rozwija.

Zbędny dyrektor
@PAP

Cześć, jestem w tej grupie zbędnych. Tak się zastanawiam….dlaczego codziennie doradcy odsyłają do mnie min kilku klientów? Dlaczego każdy z nich przychodzi do mnie po pomoc kilka razy dziennie? To teraz już wiem:)))) chyba żeby nie było mi przykro, że jestem zbędny. Wszystkim Wam życzę oddziałów bez dyrektorów i kierowników.

@Zbędny dyrektor

Raczej dlatego że masz wiedzę. Niestety dla Ciebie jesteś w olbrzymiej mniejszości

Dyrektor
@Zbędny dyrektor

Trochę godności kolego. Ja jestem zbędny i Ty jesteś zbędny. No i najwyraźniej marny z Ciebie mentor - bez obrazy, szczerość nie boli, prawda? PS. Bierzmy kasę póki dają :)

@Tojeto

To są fakenewsy. Nie wierz w takie rzeczy. Pozdrawiam.

Miśka
@Paweł

Przestań tu trollować i bzdury pisać jest oficjalna informacja o tym że 500 osób PKO zgłosiło do zwolnień w Urzędzie pracy na ul. Młynarskiej w Warszawie jest pełno informacji w mediach na ten temat. PKO wtłumaczyło się nawet w związku z czym planuje zwolnienia. Kim Ty człowieku jesteś chyba wynajęty przez kogoś z góry nikt tu nie pisze tak cudownie o PKO jak Ty. Każdy normalny człowiek czytając to forum i widząc wszystkie wpisy widzi że z Tobą coś nie tak...

qwertz

Witam, moze mi ktos konkretnie odpowiedziec, jakie benefity dostaje sie pracujac w centrali w Warszawie, a moze wszedzie sa takie same? Chodzi mi najbardziej o -preferencyjne pozyczki- Jakie? -zniżki na firmowe produkty i usługi - kredyty wchodza w gre? Np. hipoteki??? Jakies konkrety? -dodatkowe świadczenia socjalne- Jakie? Co sie pod tym kryje konrektnie? Jakies szczegoly moze mi ktos podac, tak by ewentualnie sobie i pracownikom PKO zaoszczedzic czasu na rekrtutacje.

qwertz
@qwertz

Ewentualnie, moze byc na maila: kosmopolak.mks@gmail.com Z gory dzieki.

Miśka
@qwertz

Nie ma nic pracowniczego... jest oferta branżona dla klientów instytucji finansowych np. Na hipotecznym jest 0.3 % mniej niż normalnie ale jak przestajesz być pracownikiem instytucji finansowej czyli banku (to może być też inny bank, nie tylko Pko) to tracisz te warunki , i płacisz jak inni. Jest konto za kartę kredytową połowa opłaty rocznej zamiast 250 to 125 ot i całe zniżki

Nowy pracownik

Hej, czy będzie jakiś dodatek pieniężny/mybenefit/paczka na święta? Co było w 2021?

Doradca

O
@Sana

Może na mikołaja:⁠-⁠)

Joker

Zdaje się, że pytanie o to czy będą dodatkowe punkty benefit.

Bank PKO BP
@Joker

Nagroda roczna została wypłacona w tamtym roku. Ze względu na obecne uwarunkowania, Bank nie przewiduje kolejnych gratyfikacji finansowych.

Jak informują media: PKO BP kupił od Ministerstwa Aktywów Państwowych akcje Orlenu za 769 mln zł. Trzy tygodnie później sprzedał je za ok. 715 mln zł - zatem z 55 milionową stratą. 55 milionów zł wystarczyłoby na rozdysponowanie pracownikom jednorazowego dodatku antyinflacyjnego w wysokości ponad 2 tys zł.

@Anonim

W jakich mediach o tym piszą? Pokaż źródło?

Kropek
@Anonim

Nieprawda, transakcja była zabezpieczona krótkoterminowym swapem więc wyszło na zero

Antykwariusz

Przestrzegam przed jakąkolwiek pracą w Centrum Restrukruryzacji i Windykacji w Gdyni w szczególności na umowę zlecenie ale nie tylko zresztą w zamiejscowych biurach nie jest lepiej bo Gdynia wszcześniej czy później wszystkie procesy zabierze.. . Ludzie szukają pracy w innych komórkach banku.. Mamią dużymi premiami które zobaczycie jak świnia niebo. Rotacja i przemiał ludzi jak na dworcu centralnym W Warszawie. Chaos, tabuny kierowników i kierowniczek i komórek gdzie każdy przerzuca odpowiedzialność, przerzucanie pracowników między komórkami jak workami z cebulą bo nie ma komu na najniższych szczeblach pracować. Pamiętajcie że macie też odpowiedzialność finansową jak się gdziekolwiek pomylicie albo nie zrobicie w terminie o co nie trudno przy takim obcążeniu czynnoścami i to wy się podpisujecie pod dokumentami a ludzie teraz skarżą na potęgę.

Malinka

Myślisz że jesteś zabawny z tymi durnymi hasłami? Że też administrator tej strony ma do Ciebie cierpliwość

@Malinka

O jakie hasło Ci chodzi?

@Antykwariusz

Errata do wpisu. Umowy na zastępstwo które ma różne formy.. Dodam że jedziecie na bardzo niskiej podstawie plus nie macie szans na stołrek kierowniczy. Dlaczego? O tym się przekonacie zatrudniając się..

Antykwariusz

Jeszcze raz bo nie rozumiesz słowa pisanego.. spadaj psycholu. Dziwne że nikt nie moderuje wpisów ludzi niezrównoważonych których wpisy nic nie wnoszą

dusza

zatrudnia sporo osób ,to prawda

MG
@Antykwariusz

Szkoda czasu na interakcje z tym nikim. Kiedyś każda wieś miała swojego „wioskowego głupka”, my na forum mamy jego :)

ex-test

Jest ok, może być, "inni mają gorzej"

Klient7689

Mi Pani z banku oprocentowanie kredytu zmniejszyła z 14.90 na 8,99. Rata kredytu o 300 zł się zmniejszyła. I to jest bank. Polecam Ruda Śląska

@Klient7689

Dziękuję za pozytywną opinię. Pozdrawiam :)

VENDETA

T(usunięte przez administratora) Zabiorą Twoje pieniądze i naliczą odsetki na Twoim koncie bez żadnego powodu. Wkładasz pieniądze, aby go uratować, ale nie, zabiorą ci je co miesiąc!N(usunięte przez administratora) Ten bank zabrał moje pieniądze i nie zwróci ich. Jest dział wsparcia, ale w rzeczywistości jest fałszywy, nikt tam nie pomoże. Proszę, daj mi moje pieniądze, nie chcą.

@VENDETA

Bank nie zabrał twoich pieniędzy. Nie masz nawet konta u nas.

Bank nie zatrudnia w oddziałach mężczyzn w równej proporcji. Dyskryminacja.

Też jestem rozczarowana... :(

Wybieramy najlepszych kandydatów.

Kasjereczka

Czy ktoś pracował w oddziale w Legionowie i może sie wypowiedzieć? Albo wie cokolwiek na temat tego oddziału?

Xx

Czy Pko BP zwraca koszty dojazdu do pracy?

Dyrektor
@Xx

Dobre. Popłakałem się, ze śmiechu. To znaczy jako dyrektor możesz służbowym autem sobie ulżyć w przejazdach.

Zostaw merytoryczną opinię o PKO Bank Polski - Warszawa

• Jak się pracuje w PKO Bank Polski?

Zobacz opinie na temat firmy PKO Bank Polski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 913.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKO Bank Polski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 744, z czego 78 to opinie pozytywne, 266 to opinie negatywne, a 400 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKO Bank Polski?

Kandydaci do pracy w PKO Bank Polski napisali 23 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKO Bank Polski
1.8/5 Na podstawie 626 ocen.

PKO Bank Polski