Opinie o PKO Bank Polski w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PKO Bank Polski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PKO Bank Polski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKO Bank Polski w Warszawa

Paweł Ko

Najlepszy bank roku 2022 w Polsce. PKO Bank Polski jest niekwestionowanym liderem polskiego sektora bankowego, systematycznie zwiększa skalę działania i notuje poprawę wyniku na działalności biznesowej. Jest podstawowym dostawcą usług finansowych dla wszystkich segmentów klientów, osiągając najwyższe udziały m.in. w rynku depozytów i kredytów. Liczba klientów banku sięga 11,6 mln, a wartość jego aktywów wynosi 439 mld zł. Bank pełni ważną rolę w systemie gospodarczym kraju i konsekwentnie rozwija nowoczesne usługi oraz produkty, w tym te, oferowane w kanałach zdalnych. Aplikacja mobilna IKO oferuje coraz szerszy i stale się rozwijający wachlarz funkcji. Rekordem na polskim rynku jest liczba aktywnych aplikacji mobilnych IKO, która wynosi już ponad 7 mln. Kolejnym jest liczba transakcji przeprowadzonych w aplikacji IKO: 172 mln, co oznacza wzrost o ponad 40 proc. r/r.

Bogdan
@Paweł Ko

Skopiowałeś to z Google??

IT

Praca w PKO to była próba ostateczna, jak źle może być nawet w tak lukratywnej branży jaką jest IT. Jeżeli pragniesz wyzwania, chcesz zarabiać mniej niż koledzy z branży to jest to miejsce właśnie dla Ciebie! Możesz być pewny, że nic gorszego już cię nie czeka i dalsza ścieżka kariery będzie niesamowicie ekscytującą i lukratywną finansowo przygodą. Możesz być też pewny, że jako inżynier poznasz na własnej skórze co to jest brak szacunku do pracownika, ale to praca dla twardzieli zatem jak nie jesteś w stanie tego znieść to znaczy, że po prostu nie nadajesz się do pracy jaką ci powierzono!

@IT

Mamy wspaniałych informatyków, których bardzo dobrze wynagradzamy za ich ciężką pracę. W XVII edycji rankingu IT@Bank, PKO Bank Polski został nagrodzony w kategorii „Lider innowacyjności według firm IT”. Branża IT doceniła bank za wspieranie innowacyjności, wdrażanie nowoczesnych technologii oraz wyznaczanie kierunków rewolucji cyfrowej w sektorze finansowym i publicznym. Ranking IT@Bank jest inicjatywą redakcji „Miesięcznika Finansowego BANK”. Jego celem jest wyróżnienie osób, rozwiązań technologicznych i firm związanych z sektorem finansowym, które czynią go coraz bardziej innowacyjnym.

jane
@Paweł Ko

PKO wygrywa w tych konkursach, które sobie kupi. Tam, gdzie nie kupi, ląduje na ostatnich miejscach. https://www.forbes.pl/rankingi/ranking-najlepsi-pracodawcy-polska-2022-oto-firmy-dla-ktorych-chce-sie-pracowac/6h7ct2l

Doradca/opiekun
@IT

A co, konkurencja inżyniera nie chciała? Nic dziwnego, IT w PKO to zespół specjalnej troski rodzący same buble.

@jane

Forbes to niemiecki Ringier Axel Springer. Bardzo niewiarygodne źródło informacji. ING Bank Śląski niby najlepszym pracodawcą. Ciekawe ile zapłacili za to wyróżnienie? To jeden z gorszych banków w Polsce.

Krystian

Cześć, złożyłam wypowiedzenie kilka dni temu , mam miesięczne wypowiedzenie, plan już zrobiony na 150% Czy dostanę premie?

Lol

Jakie otrzymaliście wynagrodzenie- gdzie ta podwyżka?

Taksamo
@Lol

U nas w oddziale każda z nas dostała dużo za mało niż powinno wynikać z listopadowej podwyżki. Do kadr dodzwonić się wczoraj nie mogłyśmy i nikt nic nie wie.

@Lol

13 461,65 PLN

Chciałam podziękować bardzo Panu Przemysławowi K za proces przeprowadzenie mnie przez etapy rekrutacji.Super kontakt, wszystko wytłumaczone, cierpiwy,uprzejmy.Dostawałam na bierząco informację co czeka mnie w kolejnych etapach rekrutacji..Rekrutacja była przeprowadzona w bardzo profesjonalny sposób.Rozmowa przeprowadzona na bardzo wysokim poziomie .Bardzo profesjonalna rozmowa ! Cały proces rekrutacyjny oceniam wzorowo. Nie spotkałam się z żadnymi pytaniami wykraczającymi poza zakres merytoryczny. Czytelnie przedstawiono mi warunki pracy na jakich będę zatrudniona oraz zadania. Cały proces rekrutacji oceniam bardzo dobrze .POLECAM pracę w PKO BANKU POLSKIM

Pytań było bardzo dużo np: Mój najtrudniejszy klient?Jak radzę sobie z trudnym klientem ? Moje cele i wiele innych . Nie spotkałam się z żadnymi pytaniami wykraczającymi poza zakres merytoryczny.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Paweł Ko

PKO BP powoli zabiera się do rozmów z Pocztą o odkupieniu akcji Banku Pocztowego. Transakcja wpisuje się w nową strategię państwowego giganta. Zyskają na tym pracownicy oraz klienci. Oby transakcja doszła jak najszybciej do skutku.

aaa
@Paweł Ko

Ale ci się trollu nudzi żeby takie bzdety wklejać i to w okresie świątecznym..

Koniec

Czy jeśli umowa kończy mi się ostatniego dnia grudnia a nie wykorzystałem urlopu to otrzymam ekwiwalent za niewykorzystany urlop?

@Koniec

Nie przedłużyli Tobie umowy?

Kasjerka

Oddział, w którym pracuję (Łódź, Aleksandrowska) chyba jest jakimś ewenementem. Oczywiście doradcy-kasjerzy przymierają głodem, ale już doradcy klienta zamożnego i tym podobni żyją co najmniej jak burżuazja. Aż ciężko uwierzyć, że w tak krótkim czasie można dojść do takiego poziomu życia. W ciągu kilku lat (4-5) są w stanie dorobić się kilku mieszkań, domów, samochodów. Więc albo na forum mamy tylko reprezentantów jednej strony, albo dysproporcje między oddziałami są olbrzymie i wypowiadaj się tylko osoby z miejsc, gdzie jest rzeczywiście bardzo źle.

@Kasjerka

Część ludzi ma poprostu płacone za pisanie negatywnych opinii o pracy w Banku PKO BP.

@Paweł Ko

Pytanie czemu te dysproporcje są tak olbrzymie, w naszym przypadku to wygląda jakby BO zarabiała 10x więcej, a sama odpowiedzialność jest dyskusyjna.

@Kasjerka

A rynek próbowałaś zmienić czy tylko tak skomlisz?

@Kasjerka

Ale o czym ty piszesz? Kilka domów/mieszkań? Jakieś zwidy czy wojna z koleżanką z BO?

@Kasjerka

Złóż podanie o podwyżkę. Nie czekaj aż Ci przyznają sami. Nie bój się, na pewno Cię nie zwolnią. Pozdrawiam.

@Kasjerka

Wojna? Co to ma wspólnego z moją wiadomością? Różnice są ogromne i do tego się odnoszę, zastanawiam się też z czego wynikają bo raczej nie z odpowiedzialności. I kolejna kwestia czy tak wygląda to w każdym oddziale i na forum udzielają się tylko kasjerzy?

@Paweł Ko

teraz to dowaliłaś, Ciekawe kto by chciał płacić za pisanie negatywów. PKO samo na siebie bat kręci od dawna.

No nie wiem
@Kasjerka

W waszym przypadku należałoby się przyjrzeć BO

@No nie wiem

Być może, ciężko mi się odnieść nie wiedząc jakie mogą być realne różnice. Część osób na forum potwierdza, że BO może zarabiać dużo, ale że aż takie różnice atmosfery w oddziale nie poprawiają.

pracownik35
@Kasjerka

Nie tylko w twoim Oddziale są różnice w pensji pomiędzy doradcami KP, a BO,MSP,Hipotekami i to sięgające już tysięcy brutto.Zapytałam kiedyś przełożonego dlaczego tak ,odpowiedział że są to klienci bardziej dochodowi od KP,pomyślałam dobrze, ale czy jest w tym jakaś nasza wina ,że obsługujemy takich klientów, a nie innych,że mamy na głowie cały obrót gotówkowy,że doradca MSP nie może zrobić nawet przelewu bo nie ma tego w zakresie obowiązków,że pracujemy na hali produkcyjnej, a nie w pokojach i za to jeszcze mamy niższe pensje,gdzie tu sprawiedliwość. Dlatego trzeba przyłączyć się do nowego Związku Zawodowego ,który naszą Firmę przyjął w swoje szeregi 12 10 2022 r. (informacja Intra-Forum),będziemy wnioskować o zmiany,zarówno dotyczące tego tematu, wyrównania naszych pensji z pracownikami innych biznesów, przywrócenie dodatku stażowego od piątego roku pracy, który było zabrany 30 lat temu(teraz nowy pracownik zarabia niewiele mniej niż ten z 35 letnim stażem(do czego to podobne.) Będziemy również wnioskować aby premia była wypłacana za każdy wypracowany procent ,nie 80 minimum jak dotychczas. Zwiększenie odpraw emerytalnych do 6- krotnych poborów. Są to tylko niektóre punkty. Wiem ,że nam na KP ciężko jest zajrzeć na forum lub wpisać jakiś komentarz , bo nie mamy na to po prostu czasu, ale proszę piszmy tam swoje opinie na pewno warto.Jest jeszcze dużo do poprawy. pozdrawiam

@pracownik35

Jeszcze kilka lat a do pracy będziecie przychodzić z przyjemnością. Niestety to musi trochę potrwać zanim będzie doskonale. Pozdrawiam pracowników. Dziękuję, że jesteście :)

Dyrektor
@pracownik35

Tysięcy brutto? Góra dwa. Tak, na KP jest bardzo dużo czasu na forum. Tak, ciągle są wolne miejsca na rynkach, tylko kasjerom się nie chce wyjść z strefy komfortu.

@Dyrektor

Daruj sobie te swoje opinie. Nic mądrego nie piszesz. Nie jesteś żaden Dyrektor. Na pewno nie w PKO Bank Polski.

@Kasjerka

Przy ulicy Aleksandrowskiej w Łodzi są dwa oddziały PKO BP. Większość opinii w Google jest pozytywnych. Porozmawiaj z Dyrektorem na temat podwyżki. Nie bój się, nic nie stracisz, a możesz zyskać. Pozdrawiam :)

kasjerka
@Paweł Ko

Jeden z nich to trochę przesada nazywać oddziałem, raczej mu daleko do obłożenia tego drugiego, do którego się odnoszę.

Zawsze za a nawet przeciw ...

Od poniedziałku będzie udostępniona ankieta satysfakcji. Zostaliście przeszkoleni jak wypełniać ? ;) I jeszcze to gadanie , że jest anonimowa , wypełniaj zgodnie ze swoimi odczuciami a na podsumowaniu takie głupie docinki , że i tak wiadomo kto tak odpowiedział ... Czy słyszeliście, że w dużych oddziałach planują przenieść obsługę złotych kont na KP ?

@Zawsze za a nawet przeciw ...

Nam kazano dawać same 10tki, żeby znów nie było bury od góry do dołu na teamsach. Malowanie trawy na zielono in progress..

@Zawsze za a nawet przeciw ...

Niestety, skomlą o 10 bo premia od tego im zależy.

Izabela
@Zawsze za a nawet przeciw ...

No ile w sumie jak mają udowodnić,że akurat to była ankieta wypelniona przez Ciebie? Powiedzieli wprost,że macie dawać same 10?

@Anonim

Kto Ci kazał dawać same 10tki? Jeżeli Dyrektor, to bardzo źle z jego strony. Napisz do PKO BP. W jakim oddziale tak kazano zrobić? Dyrektor pożegna się ze stanowiskiem. https://www.pkobp.pl/napisz-do-nas/ Pozdrawiam.

@Izabela

Kto Ci kazał dawać same 10tki? Jeżeli Dyrektor, to bardzo źle z jego strony. Napisz do PKO BP. W jakim oddziale tak kazano zrobić? Dyrektor pożegna się ze stanowiskiem. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam.

Xxxxxxx Podkarpackie
@Paweł Ko

W. Każdym oddziale. Teraz. Przed drugą Ankietą też było polecenie od dyrektora. A pytania były zrobione pod gotowe wyniki więc szkoda

@Xxxxxxx Podkarpackie

To nie jest fair. Nie bójcie się pisać do Banku. Wyraźcie swoją opinię. To naprawdę jest bezpieczne. Tylko w ten sposób możecie zlikwidować tą całą patologię w Banku. https://www.pkobp.pl/napisz-do-nas/ Dla takich Dyrektorów nie powinno być miejsca w PKO BP.

Podkarpackie
@Izabela

Oczywiście, że wprost.

Ktoś

Czy wiecie może kiedy wypłaty wynagrodzeń w grudniu?

Paweł Ko

Bank ma nowego szefa korporacji i nowego dyrektora finansowego. Pierwszy przyszedł z rynku, drugi zmienił miejsce w zarządzie. Notowania na Giełdzie Papierów Wartościowych wzrosły. Inne Banki zanotowały spadek.

Paweł Ko

Grupa na Facebooku. Zapraszam :) ???? Dzień dobry! ???? Cieszymy się, że jesteście z nami. Wspólnie chcemy stworzyć przyjazne miejsce gdzie można porozmawiać o pracy i nie tylko. Dzielcie się z nami swoim doświadczeniem, a jeśli chcecie pochwalić się tym co pasjonuje Was po godzinach pracy dodajcie do swojego wpisu #PKOPoGodzinach Jeśli jesteście tu pierwszy raz, prosimy zapoznajcie się z zasadami poniżej: 1. CEL I TEMATYKA GRUPY 1.1 Celem istnienia grupy (https://www.facebook.com/groups/dziendobrykariero/ ) jest stworzenie bezpiecznego i przyjaznego miejsca wymiany komentarzy i dyskusji dotyczących pracy w PKO Banku Polskim oraz możliwości rozwoju swojej kariery zawodowej. Zachęcamy do rozmowy także osoby ubiegające się o pracę w PKO Banku Polskim, a naszych pracowników również do dzielenia się swoimi pasjami i osiągnięciami, którym oddają się po godzinach pracy w ramach postów oznaczonych #PKOPoGodzinach. Jeden bank, wiele pasji! 1.2 Tematyka poruszana wewnątrz grupy powinna służyć przede wszystkim dyskusji na tematy związane z celami istnienia grupy, w tym między innymi: • Wymianą poglądów oraz informacji dotyczących pracy w PKO Banku Polskim • Wzajemnym poznaniem się członków grupy , dyskusji o pracy oraz swoich pasjach w ramach postów oznaczonych hashtagiem #PKOPoGodzinach • Możliwości zatrudnienia w PKO Banku Polskim – aktualne oferty pracy, praktyk oraz staży • Możliwości rozwoju kariery zawodowej - aktualne trendy na rynku pracy • Wydarzeń o charakterze branżowym, charytatywnym, kulturalnym oraz sportowym, w których bierze udział PKO Bank Polski lub jego pracownicy 1.3. Grupa ma charakter otwarty i podlega moderacji. Członkowie grupy zatwierdzani są każdorazowo przez administratorów grupy. 1.4 Poglądy i wpisy publikowane wewnątrz grupy nie są i nie powinny być utożsamiane z wartościami i z oficjalnym stanowiskiem PKO Banku Polskiego (za wyjątkiem wpisów publikowanych bezpośrednio przez profil - (usunięte przez administratora) 2. ZASADY OGÓLNE 2.1 Dyskutujemy i przekazujemy informacje w jasny sposób, zachowując szacunek i życzliwość wobec innych osób. 2.2 Wspólnie dbamy o to, by grupa Dzień Dobry Kariero! była miejscem bezpiecznym, życzliwym i sprzyjającym rozmowom o pracy i nie tylko. 2.3 Każdy członek grupy może publikować posty dzieląc się swoimi doświadczeniami, pasjami i informacjami, które uważa za użyteczne dla innych członków grupy. 2.4 Administratorzy mają prawo usuwać wszelkie osoby i/lub treści, które uznają za niezgodne z celem i zasadami grupy. Do takich treści należą w szczególności wpisy zawierające wulgaryzmy, nawołujące do nienawiści i przemocy lub obraźliwe dla osób trzecich oraz spam. 2.5 Członkowie grupy mogą pomóc w administracji grupy poprzez zgłaszanie komentarzy/wpisów Ich zdaniem naruszających regulamin albo oznaczenie w dyskusji oficjalnego profilu PKO Banku Polskiego (@PKOBP)

Kraków kandydat

Cześć! Dostałam oferte pracy na stanowisko doradcy klienta, na wstępnej rozmowie na pytanie o moje finansowe wymagania powiedziałam, że chce otrzymać 4k netto do negocjacji. Od wielu lat pracuje w sprzedaży i wcale mnie to nie przeraża, osiągam cele powyżej założonego limitu zawsze. zastanawia mnie jednak czy faktycznie takie pieniądze da się uzyskać? Czy to jest tylko obiecanka, a na umowie okaże się coś innego? Mam ofertę z Krakowa :)

Nnnnnn
@Kraków kandydat

Ale podpucha ten komentarz.

@Kraków kandydat

Jak trafisz na dobrego Dyrektora to nawet 5 tys. netto dostaniesz i więcej. Trzymaj się. Powodzenia.

@Nnnnnn

Podpucha? Dość ciekawe. A na jakiej podstawie takie stwierdzenie? Zadałam pytanie, różne opinie są. Jak w każdej firmie. Dlatego o to pytam.

@Kraków kandydat

Klient podstawowy tzw. detal? Zapomnij. Ciekawi mnie jedno, jak poważny kandydat może operować kwotami netto?

@Paweł Ko

Dbaj choć o pozory dziewczynko. Brutto! BRUTTO!

@Kraków

Każdy poważny, który chce wiedzieć ile na prawdę pieniędzy otrzyma za swoja pracę. Nie widzę nic zdrożnego z tym. Dalej żyjemy w czasach że boimy się rozmawiać o finansach. Kandydat na tyle poważny że w momencie gdy była scenka, pani nie wiedziała co ma z siebie wydukać. :) W momencie pytania o zarobki padło pytanie o kwotę netto, więc mowa o kwocie netto. Jeśli upieramy się na które brutto to będzie jakieś 5500 brutto ;)

@Kraków

Kogo obchodzi ile brutto? Ważniejsze jest ile pracownik dostanie na konto. Ty tego nie rozumiesz.

Iza
@Kraków kandydat

Powiedz ze za mniej nie będziesz pracował i koniec. Do nich przemawia tylko brutto. Nie netto. Koleżanka powiedziała im że chce x netto to dali jej na umowie brutto.(usunięte przez administratora). byka jak szalg.

Dyrektor

Poważny... taaaaa...

Pracownik kp
@Kraków kandydat

Jeśli doradca klienta podstawowego to 4500 brutto, jeśli doradca osobisty to niestety nie wiem ile zarabiają koleżanki. Ale w przypadku klienta podstawowego na 4000 na rękę nie masz co liczyć.

Yes

Bez kłopotu

Paweł Ko

PKO BP rozważa odkupienie od Poczty Polskiej pakietu akcji Banku Pocztowego. Zgoda zarządu PKO BP na udział Banku w procesie ewentualnego nabycia akcji Banku Pocztowego została udzielona już w kwietniu 2022 roku, ale PKO BP opóźnił przekazanie tej informacji. PKO BP zaznacza, że prace przygotowawcze dotyczące ewentualnego nabycia przez bank pakietu akcji Banku Pocztowego są na wczesnym etapie, a docelowa struktura rozważanej transakcji i jej warunki komercyjne i prawne zależą od negocjacji pomiędzy stronami.

Paweł Ko

Rada Nadzorcza PKO BP odwołała Bartosza Drabikowskiego z zarządu banku i zdecydowała o powołaniu na to stanowisko od 1 stycznia 2023 r. Andrzeja Kopyrskiego, który w ostatnim czasie pracował w Polskim Funduszu Rozwoju.

jk

problemem banku jest bardzo rozbudowana struktura , pracownik, kierownik,dyrektor,dyrektror sprzedaży, dyrektor regiony, dyrektorzy biur wsparcia ,dyrektorzy pionów ,dyrektorzy departamentów ehhhhh

Malinka
@jk

W punkt. I nie wiem czy ktoś to zmieni.

Ola
@jk

Ta są dyrektorzy od spraw zbędnych ????

Gosc
@jk

Dyrektorzy od spraw zbędnych na których my musimy robić.

Becia

Ktos nie zrobi jeszcze planu w tym kwartale na MSP?

Doradcaklienta

Pracuję w PKO BP prawie rok czasu. Akurat tak wyszło, że zostałam zatrudniona w bardzo ciężkim okresie - nagle zwolniły się dwie osoby z działu klient podstawowy (a jednej brakowało od dłuższego czasu), w dodatku wybuchła wojna i w oddziale były naprawdę olbrzymie kolejki. Czyli jednak doświadczona pracownica, ja i druga nowa koleżanka. Nie było czasu, żebyśmy się mogły spokojnie wdrażać i szkolić, trzeba było praktycznie od razu obsługiwać klientów. Jednak chce zaznaczyć, że z perspektywy czasu uważam takie rzucenie na głęboką wodę za olbrzymi plus. Wszystkiego nauczyłam się poprzez praktykę, ale gdy miałam jakiś problem kierowniczka i koleżanka ze stażem zawsze służyły mi pomocą. Normalnie szkolenia wdrażające trwają miesiąc, ale jak widać po mnie spokojnie można dać radę po kilku dniach, a muszę zaznaczyć, że nie miałam wcześniej doświadczenia w pracy w banku. Co do wynagrodzenia, zostało teraz podniesione i na najniższym stanowisku jest już 4500 brutto. Plany owszem są kosmiczne, ale żeby dostać premię wystarczy wyrobić 80%, a nie da się tego nie zrobić. Oczywiście im więcej %, tym większa premia, ale 80 jest na spokojnie do zrobienia. Minusem tej pracy są ciągłe telefony, które trzeba robić co klientów i niestety system podstawia cały czas tych samych klientów, a że są to kampanie, trzeba te telefony robić. Ogolnie prace w PKO BP oceniam 7/10. Na pewno fajna pierwsza praca, żeby zdobyć jakieś poważniejsze doświadczenie.

Alojzy

Przestrzegam ew chętnych przed jakąkolwiek ofertą pracy przy umowie na zastępstwo bo takowa umowa nie zostanie wam w żaden sposób przedłużona. Osoba którą zastępujęcie wraca z urlopu i nie ma dla was etatu.. Tu nie ma skrupułów i nie wierzcie w jakiekolwiek bajdurzenia kierownika komórki czy dyrektora. Wszystko wam obiecają a rzeczywistośc jest zupełnie inna. .

Róda
@Alojzy

No to właśnie chcę sprostować Twoje bajdurzenie. Rzeczywiście kodeksowo taka umowa wygasa gdy pracownik którego zastępujemy wraca do pracy ale....po pierwsze czy wraca? To raz...a dwa...u nas w Rod wszyscy, którzy realizowali plany ( No niestety takie jest kryterium i już) zostali zatrudnieni

@Róda

Najpierw słownik języka polskiego otwórz i poczytaj. Ruda przez u zwykłe. Ja znam tylko przypadki braku umów i to sporo. I kto tu bajurzy a raczej kłamie?

Chciałbyś..

TS

Czy pracownikom banku są wypłacane tzw. trzynastki?

Pracownik kp

Nagroda roczna dla zatrudnionych przed 01.07.2022? Wie ktoś jak to wygląda?

Doradca_Klienta
@Pracownik kp

Czy na macierzyńskim też łapię się na nagrodę? Zatrudniona ponad 10 lat ..

Ruda
@Doradca_Klienta

Też jestem ciekawa, ale zapewne nie…

Inna.
@Doradca_Klienta

Ja niestety 3 lata temu będąc na macierzyńskim nie dostałam. Uważam to za duża niesprawiedliwość.

Ken
@Doradca_Klienta

A to już pewne że nagroda będzie ?

Doradca_Klienta
@Ken

Nie wiem nic. Sugerowałam się wypowiedzią na forum. W kadrach nic nie wiedzą...

Bolo
@Pracownik kp

Skąd takie info ? W zeszłym roku były takie nagrody to zatrudnieni w roku 2021 i na wypowiedzeniu nie dostali nagrody.

@Pracownik kp

Nagroda z pewnością będzie jeśli masz w porządku Dyrektora.

@Doradca_Klienta

Ja w zeszłym roku nagrodę roczną otrzymałam będąc na macierzyńskim.

Ruda
@Gość

A zależało to od czegoś? Bo jestem ciekawa, przebywam od lipca na macierzyńskim

@Pracownik kp

Na wychowawczym tez otrzymam nagrodę?

Jola

Jak nie otrzymałaś dzisiaj na konto to nie.

Net

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o PKO Bank Polski - Warszawa

• Jak się pracuje w PKO Bank Polski?

Zobacz opinie na temat firmy PKO Bank Polski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 913.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKO Bank Polski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 744, z czego 78 to opinie pozytywne, 266 to opinie negatywne, a 400 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKO Bank Polski?

Kandydaci do pracy w PKO Bank Polski napisali 23 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKO Bank Polski
1.8/5 Na podstawie 626 ocen.

PKO Bank Polski