Opinie o PKO Bank Polski w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PKO Bank Polski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PKO Bank Polski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKO Bank Polski w Warszawa

VENDETA

T(usunięte przez administratora) Zabiorą Twoje pieniądze i naliczą odsetki na Twoim koncie bez żadnego powodu. Wkładasz pieniądze, aby go uratować, ale nie, zabiorą ci je co miesiąc!N(usunięte przez administratora) Ten bank zabrał moje pieniądze i nie zwróci ich. Jest dział wsparcia, ale w rzeczywistości jest fałszywy, nikt tam nie pomoże. Proszę, daj mi moje pieniądze, nie chcą.

@VENDETA

Bank nie zabrał twoich pieniędzy. Nie masz nawet konta u nas.

Bank nie zatrudnia w oddziałach mężczyzn w równej proporcji. Dyskryminacja.

Też jestem rozczarowana... :(

Wybieramy najlepszych kandydatów.

Kasjereczka

Czy ktoś pracował w oddziale w Legionowie i może sie wypowiedzieć? Albo wie cokolwiek na temat tego oddziału?

Xx

Czy Pko BP zwraca koszty dojazdu do pracy?

@Xx

Dobre. Popłakałem się, ze śmiechu. To znaczy jako dyrektor możesz służbowym autem sobie ulżyć w przejazdach.

Chciałam podziękować bardzo Panu Przemysławowi K za proces przeprowadzenie mnie przez etapy rekrutacji.Super kontakt, wszystko wytłumaczone, cierpiwy,uprzejmy.Dostawałam na bierząco informację co czeka mnie w kolejnych etapach rekrutacji..Rekrutacja była przeprowadzona w bardzo profesjonalny sposób.Rozmowa przeprowadzona na bardzo wysokim poziomie .Bardzo profesjonalna rozmowa ! Cały proces rekrutacyjny oceniam wzorowo. Nie spotkałam się z żadnymi pytaniami wykraczającymi poza zakres merytoryczny. Czytelnie przedstawiono mi warunki pracy na jakich będę zatrudniona oraz zadania. Cały proces rekrutacji oceniam bardzo dobrze .POLECAM pracę w PKO BANKU POLSKIM

Pytań było bardzo dużo np: Mój najtrudniejszy klient?Jak radzę sobie z trudnym klientem ? Moje cele i wiele innych . Nie spotkałam się z żadnymi pytaniami wykraczającymi poza zakres merytoryczny.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Ile płacą teraz na produkcji? Miasto ok 150 tys mieszkańców, śląskie.

O

Będą jakieś pkt benefit na jesień ?

@O

Przecież nigdy nie ma. Waloryzacji punktów tez

pracownik kp

Kiedy były? Niemożliwe. Jeśli już to ma spotkanie integracyjne :info że należy wykorzystać.

Pegi
@O

Właśnie . Również jestem ciekawa. Czy ktoś ma jakie info ? Jest na co liczyć ?:)

Aa

Myślicie, że w tym roku czeka nas nagroda roczna?

@Aa

Nagroda nie. Miniaturowy ochłap być może (oczywiście nazwą go antyinflacyjnym lub opałowym).

@Dyrektor

też dobrze, bo premii wyrobić wysokiej się nie da jeśli trzeba pomagać innym …:/

byłoby fajnie :)

Xxx

Hej! Będę miała drugi etap rekrutacji z Dyrektorem oddziału. Dowiedziałam się, że rozmowa będzie trwała około godziny. Czego mogę się spodziewać? Pytania będą pokrywały się z pytaniami z pierwszego etapu? Mógłby mi ktoś przybliżyć?

@Xxx

Wszystkiego. Twoje słabe strony, Twoje porażki, Twoje obawy. Co wiesz o PKO, czemu bank ma Ci zaufać, dlaczego Ty, a nie młodsza / bardziej doświadczona. Sprzedaj długopis / samochód za oknem / kalendarz / konto osobiste. Twoje sukcesy / Twoje zainteresowania / Twoja rodzina. Oczekiwania finansowe. Zapytaj o system premiowy i szkolenia wprowadzające, nie przesadzaj z pokazywaniem ambicji.

Dyrektor

Że mu nie zagrozisz za 5 lat, albo jego kierownikowi za 3 lata.

KornelIa

Witam wszystkich :) Jakie były podwyżki u Was w Oddziałach przez ostatnie 2 lata (nie licząc 500zl ? Więcej budżetówki ostatnio danej ). Czy zarabiacie ponad 3 tysiące ? Pozdrawiam Was kochani

@KornelIa

Jakie 500zl? Każdy dostał po 200 plus to, co zechciał dać ci dyrektor oddziału. Później i tak ingerowali w to dyrektorzy pionu, więc niektórzy dostali po 500zl a niektórzy tylko 200. Rok temu wybrańcy dostali podwyżki, ale też nie każdy.

Kornella
@Kropka

Kropka , dzieki za odpowiedz . Słyszałam ze było wyrównanie tj 500 zł do wypłaty by było 3 tys na rękę netto , z racji inflacji itd . Może dlatego różnice bo pracownicy zarabiają różnie niezależnie ze obowiązki maja np te same… przykre to jest bo robisz co inni a masz mniej . Gdzie sprawiedliwość . Szkoda .

@Kornella

Teraz już każdy ma chyba 4200, ale nowi pracownicy oczywiście dostają więcej. Generalnie nie polecam pracy

Malina
@Kropka

Powiedz coś więcej... dlaczego nie

@Kropka

Ja polecam ten Bank wszystkim. Ogłosiłem upadłość konsumencką i umorzono mi 100 tys. zł kredytu. Jeszcze wcześniej Bank przelał na moje konto kilka tysięcy złotych extra. PKO Bank Polski to najlepsza firma na świecie. Pozdrawiam.

kropki
@Kornella

I tu niestety się mylisz, bo nie każdy np. w oddziale robi to samo. Jeden zapierdziela i robi plany, co generuje dochody dla firmy, a drugi dłubie w nosie i tych planów nie robi nie generując tak dużego dochodu - dlaczego więc mają zarabiać tyle samo?

Kornella
@kropki

Myśle ze takich osob które nic nie robią czy dłubią w nosie jest mniej niż malo . Pracując w banku mas czas na nic nie robienie ? A po drugie to skoro się wymaga od pracownika takich samych umiejętności i takiej samej pracy , stawka powinna być taka sama . A może pasuje Ci otrzymywać wynagrodzenie mniejsze od nowego pracownika .. który będzie się uczył Twoich zadań dopiero. Może spójrz na to w ten sposób . Nie zmienia się jedno. Wynagrodzenie powinno dawać pracownikowi poczucie satysfakcji i zadowolenia. Trzymam za wszystkich kciuki by otrzymali podwyżki i takie wynagrodzenia ktore ucieszą.

(usunięte przez administratora) Przestań pisać głupoty. Ten Bank to porządna firma.

Malina
@Kornella

A ja się zgadzam z kropki...niby bank wymaga ale to jak w szkole. Niby każdy uczeń powinien umieć to samo ale jeden ma szóstki a drugi jedynki. No i w pracy tak samo. Jak czasem słyszę co moje koleżanki opowiadają....to masakra. A pracują ponad 5 lat. A niektóre jak widać że będzie coś skomplikowanego ( bo to serio widać ;))))) uciekają do toalety....no i jedni robią plany a inni nie robią. Może nie dłubią w nosie ale dla nich nic się nie da

Doradca z KP
@Malina

Ja myślałam , że tylko u mnie tak jest. Nawet nie muszę sprawdzać kto jest w kolejce bo nagle ten musi iść na rozmowę nagrywaną , której oczywiście nie ma , ten do toalety , następny do szefa i zostają dwie ofiary na obsłudze a tamci jak już widzą , że kolejka przeszła dalej to nagle wracają. Ale najlepsza jest reakcja jak wchodzą osoby ubrane na czarno albo z jakąś teczką bo już przeczuwają, że to będzie sprawa spadkowa.Ręce opadają. I jedni bujają się ze spadkiem na kilka osób albo z kś. a tamten siada i pożyczka :)

Pracownik banku
@Doradca z KP

Oj tak u nas podobnie;) Sprawy spadkowe , obligacje , książeczki oszczędnościowe i mieszkaniowe. Cwane liski nagle maja coś do zrobienia. Smutne to jest. Osobiście zawsze ambitnie podchodzę do sprawy. Jedyny plus ze zrobię wszystko jest taki ze już będę umieć . Jednakże korpo, system liczy ilość Klientów obsłużonych przez Nas , Kierownictwo powinno się tez tym sugerować . Branie na siebie większej ilości klientów ( by zwolnić kolejkę ) jest na dłuższa metę męczące biorąc pod uwagę , ze dochodzą jeszcze inne obowiązki .

Pracownik kp
@Pracownik banku

Tu racja. Młodzi uciekają z sali gdy jest jakiś spadek, czy nawet głupia wpłata na km a o obligacjach już nie wspomnę. Ale kredyt na 200 tys PLN i owszem… tu okazują się kopalnią wiedzy i kompetencji. To powinno ulec zmianie. Męczy mnie to…

Pracownik banku
@Pracownik kp

Akurat sama należę do młodych , i niestety spotykałam się z uciekaniem starszej kadry .. jednakże takie zjawisko zależy po prostu od samej postawy człowieka. I chyba jest w każdej branży .

@Pracownik banku

Ja wcale nie twierdzę, że to młodzi uciekają. Po prostu jest pewien typ pracownika i już...i to był mój argument za tym żeby zarobki były zróżnicowane.

@KornelIa

Zdecydowanie ponad 3 tysiące.

@KornelIa

Zarabiamy ponad 5 tysięcy zł netto. Pozdrawiam :)

Masz rację. Zarabiamy ponad 10 tysięcy złotych netto :)

@Malinka

Premia różnicuje. Różnicowanie pensji przez wspólne papierosy i kawę z panią dyrektor to zwykła .....cja.

@kropki

Premia. Kojarzysz to słowo?

@Dyrektor

Premia jest za zrobienie planu. Jak trafi na oddział w którym jest ona niemożliwa do zrobienia albo, w którym każdy podprowadza sobie klientów, to premii nie zrobi.

@Dyrektor

To może u Ciebie tak jest….u nas podwyżki dostają Ci co robią plany i te inne gowna co każe dyr

@Kropka

Premię dostaje każdy pracownik nawet jeśli nie wyrobi planu. Pozdrawiam.

@Paweł

Zawsze się zastanawiam co powoduje, że w necie są trolle...ciekawe czy jesteś sfrustrowanym facetem czy złośliwą przez nikogo nie lubianą kobietą, której jedynym celem jest bycie złośliwym....mam nadzieję że nigdy na Ciebie nie trafię w realu a Tobie życzę powodzenia

@Malinka

Pracuję w Zarządzie PKO Bank Polski.

6mg

Hahahahahahaha!

M

Bzdura!!!

Stara
@Paweł

Premia jest za wykonany plan jeśli jesteś między 80-99.99% to dostajesz nędzne grosze. Fajna kasa jak przekroczysz 100% o ile przekroczysz. Moja premia składa się w 70% z czynników ode mnie nie zależnych. Jeśli za nie wykonanie planu jest premia prosze powiedzieć gdzie pisać. W ciągu 15lat pracy miałam kilka kwartałów gdzie jej nie wyrobiłam

@Stara

Jakie czynniki są niezależne od Ciebie?

@Malinka

Plany z czapy i beznadziejna oferta. Przecież sama wiesz.

Szczwana lisica
@KornelIa

5100brutto w większym mieście ???? Starszy doradca kasjer. Plany się robią, choć są kosmiczne. Jest ok.

@Szczwana lisica

Plany się robią... okłamywanie sprawia Ci frajdę?

@Szczwana lisica

To napisz jak u ciebie się robią choć są kosmiczne? Z przyjemnością poczytam

@Askier

Ciężką pracą i to w małym mieście ale to tyranie ponad siły a jeszcze prostacka dyrektorka będzie się radować, że Ci na złość zrobi i będziesz wściekła albo smutna

@Opiekun

Jak się robia plany ? Siedzisz obok drugiego doradcy to słyszysz co mówi klient a co jest wprowadzane do systemu we wniosku o PG. Tym bardziej , że tych klientów się zna i się wie co i jak.

@Per

Napisz jeszcze raz o co Ci chodzi i jak realizujesz plany po polsku

@Maria Daria

Ty piszesz o zwyczajnym dniu nieszczęsnego pracownika w tym cudownym miejscu .. Ja czekam na odpowiedź lisicy bo u niej plany robią się same.

Taka sobie ja

Czy ktoś może mi powiedzieć jaka dostal premię extra za 1 kwartał, za lojalność wobec pracodawcy...??

@Taka sobie ja

Jeszcze nie można powiedzieć, gdyż jeszcze nie wpłynęły na konto.

Ona

Nam nikt nic nie mówił o wysokości premie, jedynie ze mogą być z bonusem za wykazanie się w czasach pandemii

@Ona

To jak będziesz coś wiedziała albo po wpłynięciu to proszę daj znac. Dzięki :)

toja
@Taka sobie ja

o jakiej ekstra premii piszesz??? ma być kilkadziesiąt złotych na osobę. ma być wpłacona 30-06-2020. kwota uzależniona od wykonania planu za styczeń-luty lub na koniec kwartału. to co korzystniej dla pracownika + dodatek za pracę w okresie pandemii. ale nie spodziewam sie dodatkowych kokosów. dyr obetnie 50% premii za niezgodny podpis klienta (on tak uważa/. a wykonanie miałem 148%. co z tego ze tyrałem cały kwartał - jak zabierze połowę. przeważnie tak jest co kwartał. pracuje w tym banku 30 lat i jest coraz gorzej. 26-06 zamykaja nasz oddział. mamy ok 6 tys. rachunków. nie licza sie z ludzmi. oddział mieści sie w majej miejscowości. najbliśzy oddalony jest k. 18 km. czym tam dojadą, jak autobusy co 3 godziny jeżdża. proponuja nam przejscie do tego oddzialu. już 2 osoby złożyly wypowiedzenia, bo musiałyby dojeżdżac rowerem ok 14 km. to jest podziękowanie za długoletnią i oddaną prace.

@toja

To jest premia dodatkową za to , ze w trudnym czasie nie byłas np. Na L 4 nie mam na myśli premii za wykon.

@Taka sobie ja

Ok dam znać jeśli nie wpłynie do czwartku to pierwsze będzie wynagrodzenie, a premia dopiero po weekendzie. Wiec niebawem się dowiem.

Załamany
@Taka sobie ja

Bank przesuwa wypłatę premii za 1 kwartał, wypłaca dodatek w kwocie 70 brutto, gdzie inne mniejsze banki bardziej narażone na kryzys wypłacają premie bez zmian a za pracę w pandemii minimum wypłacane to np. BNP Paribas około 700 zl. Porażka z tym vanjkem. Czekają z poinformowaniem nas abyśmy jeszcze do końca czerwca sprzedawali w konkursie który jest tak wymyślony aby nikt nie dostał i tych środków.

Porażka
@Taka sobie ja

Nie każdy dostanie tak premie

Zaintrygowana
@Porażka

Co to znaczy? Nie każdy dostanie tak premie?

Kara

75 zł brutto ŻENADA

Młody
@Zaintrygowana

Premia jest tylko dla wybranych osób

@Taka sobie ja

U na 1500zł puli na oddział czyli po 100zł brutto na pracownika. Takie info od dyrektora. W związku z tym jutro napisze oświadczenie że nie chce otrzymać takich środków za prace po 10-12h dziennie w czasie pandemii, wykonywanie dodatkowych zadań, etc. bo to po prostu jest upokarzające.

@Kara

To ja i tak mam się z czego cieszyć bo mam 100brutto hahahaha

@Ash

A pracujecie dalej zdalnie??

@Taka sobie ja

Od 1 czerwca pracujemy już normalnie.

My dalej zdalnie

Xyz
@Taka sobie ja

Ta premia jest żenująca, już mogli się nie ośmieszać tymi kwotami. Bank poraz kolejny osiąga sukcesy (np. złoty bankier), a pracowników jak zwykle się nie docenia. Cóż przynajmniej zwrócą się koszty rękawic i płynów do dezynfekcji jakie na początku pokrywaliśmy w oddziale na swój koszt, bo bank nie zapewnił bezpieczeństwa od samego początku...

pracownik PKO
@Taka sobie ja

ależ to żadna tajemnica. W Szczecinie za lojalność wobec pracodawcy , za prace non stop od marca ( poczatkowo bez rekawic i srodkow dezynfekujacych) dostalysmy 75 zł brutto. Jak widac "wysoko" ceni sie nas jako pracownikow narazajacych swoje zdrowie.

@pracownik PKO

No rozumiem u nas było to samo, mieliśmy swoje rzeczy (żele, rękawiczki) , a potem wyliczane dwie sztuki na dzień. I mieliśmy się cieszyć, że pracowdawca płaci 100 % wynagrodzenia, takie argumenty dyrektora.

Łubudubu łubudubu
@Ash

A komu przedstawisz to oświadczenie,bo sama o tym myślałam.

@Łubudubu łubudubu

Złożone do dyrektora albo wysłane do centrali A jak kasa przyjdzie na konto to chcemy zwrócić ponownie na rachunek z którego przyszły z opisem że bardziej upokorzyć pracownika chyba nie można

Bak
@Ash

Wszystko dobrze popieram ale żeby to zrobić trzeba mieć zgrany zespół,a nie samych starych pracowników ,którzy boją się kichnąć i same (usunięte przez administratora)

@Bak

No właśnie dobrze powiedziane trzeba mieć zgrany zespół, u mnie też tego nie ma , pracowałam w innych bankach i tak się trzymalysny razem a teraz to ... Brak słów.

Mistrz
@Ash

Lepiej przekażcie na jakąś akcję charytatywną. Np Franio Kępa chorujący na SMA ( zanik mięśni)

Pracownica kp
@Taka sobie ja

A to czyli to wytłumaczenie o tym, se mamy się cieszyć ze nam nie ucięli pensji dali im z góry, bo nasza dyrektorka powiedziała nam to samo

@Pracownica kp

Brak słów ma to wszystko , trzeba odświeżyć CV i zacząć działać;)

Basia
@Taka sobie ja

Czy dane o wynagrodzeniach jak i o otrzymywanych premiach nie są tajne?

@Basia

Niby tajne a każdy wie...

??????

Czy dostaliście premię?

Smutny
@??????

Ciesz się, że dostaliśmy pensję. Premię o ile te pieniądze można nazwać premia wypłaca w poniedziałek albo wtorek.

Hej hej
@??????

Czy dostaliście premie ????

@Hej hej

Tak

Doradca

Premia za 1q już wplynela tak?

Lovelove
@Doradca

Pewnie fake ????

?!?!?
@Lovelove

I jak wpłynęła komuś czy nie ????

Lovelove

Ja nic nie mam

Jeszcze pracownik
@?!?!?

Nie ale im wpłynęło moje wypowiedzenie :)

@Jeszcze pracownik

dzis nie będzie, ma być jutro

bla bla

Ja tez nie mam

Łubudubu łubudubu

Zrobiłaś to?

30 zł????

Jonasz
@Młody

Dokładnie ja ani 1dnia nie nie opuściłem w pracy nie licząc urlopu i nic dodatkowego nie wpłynęło na konto. Dostały u mnie osoby co były na zwolnieniu lekarskim

doradca

75 zł za cały okres

Milka 325

130zl śmiechu warte

Xyz

53 zł brutto. Wpłynęło to razem z pensja

Rozgoryczona
@Taka sobie ja

Premia za 1 kwartał 2020 jaką otrzymałam to 72 zł brutto.

Hahaha
@Taka sobie ja

Chyba na poziomie 80%od planu który byłby zrealizowany na poziomie 80%-albo i mniej????????????

Pracowników obowiązuje tajemnica.

@Rozgoryczona

Nieprawda

Pkopracownik
@Taka sobie ja

A wiadomo kiedy łaskawie wypłaca premie za 2 kwartał ?

@Pkopracownik

Wiele rzeczy w tym Banku mnie drażni ale też kilka jest ok. I premia jest zawsze wypłacana w ostatnim roboczym dniu drugiego miesięca po zakończeniu kwartału. Od lat i niezmiennie. A tu pytanie kiedy łaskawie. Bez sensu

Roman
@Malinka

Dzięki za komentarz, a powiesz co Cię drażni? Skoro jest premia, to i wynagrodzenie pewnie na plus. A jak z atmosferą, idzie się porozumieć z pracownikami/szefostwem?

@Roman

Co mnie drażni...chyba jak większość, że wszystko skupia się na detalu przy niskim w porównaniu z innymi biznesami i innymi bankami, wynagrodzeniu. Że plany na detalu zupełnie nie obejmuje sytuacja rynkowa. Na Bo korekta, teraz korekta na hipotekach. A detal? Nie...no przecież cena pożyczki jest ok i na pewno klienci będą brali. Że nikt tak naprawdę nie słucha ani doradców ani mezedzerow średniego stopnia. Że DS to kolejni ludzie od statystyk i tabelek ze zbyt wielkim wynagrodzeniem w stosunku do wykonywanej pracy. Że cały czas jest covid...tylko nie na produkcji...itd. Itd. Że my sami się opluwamy a razem pracujemy. Że jak powiesz, że coś dobrego jedt w tym banku to dostaniesz mnóstwo negatywnych lajkow.Ale jak sam zauważasz premia jest. Ja mam i moje koleżanki też.

@Roman

Niestety większość kadry kierowniczej w regionie Lbl-Podkarpacie zabetonowana. Pewna Pani dyrektor mobbingujac pracowników nawet sprawy sobie nie zdaje, że to co robi jest mobbingiem. Aż się płakać chce jak się widzi tę głupotę. Ale jak się z jednego oddziału do innego przenosi Panią Dyrektor żeby ukryć tego typu działania to już wszystko mówi. Wy w Rzeszowie wiecie o czym, kim mowa????

@Malinka

Od razu widać, że swoje przepracowalas. Podpisuje się pod tym. Połowa osób decyzyjnych w regionach nigdy nie powinno tutaj pracować - przez brak wiedzy, kompetencji. A. Kierownicy detalu to są tu jak sekretarki

Czy obecnie szkolenie nowych pracowników nadal odbywa się zdanie?

Ola

Jestem pracownikiem zatrudnionym 01.09, na rozmowie rekrutacyjnej była mowa o premii uznaniowej po pierwszym kwartale, w którym nie mamy planu sprzedażowego. Czy ktoś może to potwierdzić? A jeśli taka premia rzeczywiście przysługuje to w jakiej wysokości?

@Ola

Za nadchodzący kwartał możesz dostać jeśli oddział wyrobi plan I szefostwo uzna, że i Twoja to zasługa. Wysokość to złożona sprawa, czasem połowa miesięcznej pensji, czasem mniej, czasem więcej.

https://www.money.pl/banki/wzbiera-fala-zwolnien-bankierzy-masowo-traca-prace-6684072565390304a.html?amp=1 Raczej nagród rocznych nie będzie, Ten kryzys który idzie wymiecie spora czesc pracowników. Teraz będą przyjęcia ale tylko w centrali dla IT oraz prawników.

PAP

Przecież to z zeszłego roku.

@PAP

Może to i ma z rok ale to mną najmniejsze znaczenie. Głównymi przesłankami to przecież rosnąca tendencja i przekonanie nawet tych starszych klientów do samodzielnej obsługi. W okresie pandemi były przykazy z góry żeby wyrabiać klientom karty myślicie ze ten przykaz zaraz nie powróci . Po drugie ludzie zaczynaj być coraz bardziej świadomi ze korzystniejsza ofertę ( pożyczki , lokat itp)to raczej na iPKO czy IKO znajda niż w oddziale gdzie ty jako doradca musisz chodzić w trakcie obsługi do kierownika żeby obmyśleć plan co tutaj jeszcze dosprzedać ( ubez do Pg czy PE) temu klientowi a tak obsłużony klient może i nie zamknie konta ale już sam nie przyjdzie do oddziału a sam ewentualnie spróbuje przez IKO. Po trzecie rosnące koszty bankow( frankowicze, zapowiedzi zwrotu prowizji dla klientów hipotek za wpisy do księgi wieczystej, także nasze koszty czyli koszty pracownicze a one są zbyt wysokie, teraz rosnące koszty ogrzewania większość placówek na gaz będziemy siedzieć w kalesonach a kobiety w rajtkach pod spodniami bo wydadzą nakaz 19 stopni i bez możliwości dogrzewania klimatyzacja i zapewne masę innych kosztów ). Tak zmasowane koszty odbija się albo na obniżaniu etatów lub zamykaniu placówek lub zwiększeniu planów sprzedażowych już tak niemożliwych do realizacji. Po czwarte sytuacja na rynku europejskim światowym cały czas mówi o kryzysie ekonomicznym to będzie stagflacja a za tym bezrobocie..

Doradca/opiekun

Powiem tak: zrobienie w moim rynku planów w moim mieście jest nierealne. Skoro premi nie będzie to w jelicie mam cele kierownika, cele zespołu, całą dochodowość i wszelką relacyjność. Nie ma szans na premię to i nie ma pracy. Przyjdę, zaloguję się, podzwonię, poprzesuwam wszelkie możliwe sprzedaże na nieokreśloną przyszłość. Za gołą pensję, praca na luzie totalnym. Poszukam ciekawej oferty, może znajdę, może nie, ale zapomnę co to stres i pośpiech przynajmniej na ten kwartał. Przecież kryzys, przecież inflacja. I jakoś groźba niby-zwolnienia mnie nie rusza. Bo ja cwana kobitka jestem i prawo trochę znam, a i to i owo wiem o tym i tamtym. Zwłaszcza tamtym.

@Doradca/opiekun

Niestety w każdym oddziale będzie wkrótce przynajmniej jedna taka osoba. Nie jest to sytuacja komfortowa, niemniej to głównie zarząd ponosi winę za rozpasanie centrali i regionów. Finalnie cały bałagan spada na takich jak ja.

@Doradca/opiekun

Podobno za niewykonanie planu już nie zwalniają. Nowy HRS narazie nas przeraża. Słyszymy tylko od szefostwa , że Ci co byli w pilotażu to zrobili plan ponad 150 % Od lipca BH ma otwierać konta i wnioskować o KK a my mamy robić dalszą obróbkę łącznie z tłumaczeniem klientowi tego i tamtego. Obiecane były zmiany , że w końcu pracownicy firm będą robili przelewy , BO przekazy zagraniczne . No niestety nic na lepsze , znowu KP dostało po odwłoku.

Takaja
@Per

Procedury mówią wyraźnie że doradcy BO mają robić przekazy zagraniczne, jak im pokazaliśmy to się tłumaczyli że nie mają uprawnień. A co nas na KP to interesuje. Mają swoich klientów obsługiwać a nie siedzieć i się śmiać że " Debile na KP" Za nich robią. Na KP pensji za nich nie dostają. Jeszcze powinno tak być jak w innych bankach że doradca BO ma kasę i swoim wypłaca. My na KP ostatnio to tylko obsługa klientów z BO i MŚP gotówką, przelewu i nieszczęsne obligacje dla klientów spoza banku. Kiedy robić plan?

@Takaja

U nas mają na BO robić przelewy to odsyłają klientów bo nie byli umówieni. Zrobię się głupia :) ale w jakich procedurach jest napisane , że doradca BO robi te przekazy , bo w tych do kont nie ma.

@Dyrektor

Finalnie to czekam kiedy takich jak Ty czytaj kadrę dyrektorsko managerską zagonią do obsługi klienta i skończy się wasze siedzenie w pokoju, videokonferencje i uciekanie przed klientami. Powoli sobie i pracownicy obsługi ale i zaplecza czy crw uświadamiają że jest bardzo nie teges obciążenie pracą i celami premiowymi i w końcu i was jak kadry brak wykonania celów zaboli. A chętnych do pracy dodam z wiedzą coraz mniej.

Miko
@Doradca/opiekun

Niby tak, ale bez stresu jednak się nie da. My codziennie mamy ile punktów , ile domków , ile pg z ub. Nikt nas nie pyta ile obligacji od zera założyłeś , ile książeczek było czy spadków . To wg góry robi się samo :/ Mamy ciagle wakaty bo nowi uciekają . Często zdarzają się pomyłki w kasie, przelewach , na skarbcu i od razu jest wielki krzyk. Że jest się na ceznurowanym w regionie . A teraz dochodzi dochodowość i jeszcze łażący shoper po dwa razy. No i doszło coś tam z dzieciakami - tez będą oceniać obsługę takich ważniaków . I tak będę sobie z nimi pitolić… Eh … nawet już mi się nie chce

Baba
@Per

Oni zawsze tak mówią , że inni zrobili, inni mają a wy nie. Zawsze inne oddziały robią a my nie . A prawda jest taka, że każdy się stara, bo chce dostać premie bo z tej marnej pensyjki to nie bardzo można wyżyć

@Miko

Niech sobie gadają, niech meile wysyłają... Mi to będzie powiewać. Co Ci niby mogą zrobić? No co? Awansu nie dadzą albo podwyżki wynagrodzenia? Nikt nawet nie postraszy poważnie, że Cię zwolni.

Taka ja

Procedury do przekazów zagranicznych

www
@Taka ja

U nas to same zachowania. Też mi się to przyda :)

Giełda

Słusznie!

Mam tak samo. Mogą mi...

Zuza
@Doradca/opiekun

Bezmyślna polityka dojenia pracownika uderzy w dochodowość banku.

Doświadczony

Mam tak samo.

Zuza

Dokładnie. Duda może...

Zofia
@Per

Tzn niewykonanie planu w jakim stopniu? Jak ktoś robi 10-30% to jakoś by mnie taki obrót spraw nie zdziwił? No sam pomysł

@Zofia

Znajdź chętnego na jego miejsce z jego pensją. Nowemu trzeba większą pensję dać i szkolić miesiącami. Wszystko policzone i zważone.

@Doradca/opiekun

I wykonanie na 21.07 poniżej 5%. Mam to w .... Pani zasługa, Francja Duda.

Kort

Beznadziejna zagrywka PiSmenagerów.

Albert
@Doradca/opiekun

Na MSP leżymy i w gwieździe mamy absurdalne plany! Nikt leasingu sensownego lub kredytu nie weźmie przy takich stopach procentowych! Sama se prezesko rób, a chyżo!

Doświadczony

Tak, prezeska beznadziejna.

@Melchior

Pisowska polityczka.

@Kasjerka

Czas na gigantyczną odprawę i kolejnego głodnego z PiS.

Moje

Beznadziejny pracodawcą.

@Doradca/opiekun

I jak? Zmiana nastawienia?

Nie!

@Doradca/opiekun

Kto powiedział, że nie będzie premii?

Kropka

Jakiej innej osobie? Jak nikt nowy nie chce do tej pracy przychodzić. Jak już to tylko, gdy stoi pod ścianą i zmienia ja jak najszybciej.

Bonzo
@Kropka

Przecież to (usunięte przez administratora) który nie ma pojęcia o pracy w banku i jeszcze jest zwyczajnym burakiem. Nawet na tym centrala poszła po najmniejszym koszcie. Nie warto z trollem wchodzić w dyskusje bo szkoda czasu.

Kasjerka

Jakiej innej trollu z zawodówki?

@Kropka

Skąd ty to możesz wiedzieć? Pracujesz w kadrach?

@Paweł

Widać i czuć po wpisach. Słaby jesteś, zero merytoryki i jeszcze nie daj Boże może za te bzdety ci płacą.. Szkoda kasy na te wypociny. I to na tyle.. Nie pozdrawiam i nie odpisuj bo szkoda fatygi.

Askier

Czytaj aż pojmiesz mój poprzedni wpis. Nie pozdrawiam i nie odpowiadaj trollu

Karol
@Kropka

To pracujesz w kadrach czy nie? Bo w końcu nie napisałaś

@Karol

Nie zmieniaj nicka trollu i nie wstydź się go..

@Karol

Nie muszę pracować w kadrach żeby wiedzieć, że nie ma chętnych. Do niektórych oddziałów szukają ludzi już kilka miesięcy, a jak już ktoś na rozmowę przyjdzie to rezygnuje. Wypad trollu, bo ile można już czytać twoich bzdur na forum.

@Kropka

Kto ci płaci za pisanie takich kłamstw?

@Paweł

Trollu pytanie to brzmi ile i kto tobie płaci...

@Askier

Nikt mu nie płaci, PKO nie jest aktywne w tym serwisie, to zwykły frustrat pomiatany w oddziale.

@Dyrektor

Ty jesteś Dyrektor od siedmiu boleści. Zamilcz!!

Krzycz, krzycz trollku.

@Doradca/opiekun

Tylko redukcja planu o 1/3 by coś pomogła.

@Opiekun

Masz rację. Pozdrawiam :)

Doradca
@Doradca/opiekun

Pewnie znów redukcją tylko BH pomogą, no i może BO. Zawsze najgłośniej skomlą... Może MSP I KP winny brać z nich przykład.

@Doradca/opiekun

W przyszłym kwartale chyba też sobie odpuszczę. Nie ma szans na premię to i nie ma nerwów, prawda paniczu Gruza?

stanley
@Doradca

nam już powiedzieli o redukcji na BH, czekać tylko kiedy pójdzie w eter

Aa
@stanley

Dopiero? Mail był chyba tydzień temu.

Worker
@Aa

No i co z tego maila wynikało?

Kasia32

Witam, w poniedziałek mam rozmowę o pracę w banku PKO, chciałam zapytać o jakieś wskazówki dotyczące rozmowy, jak się przygotować? Proszę o pomoc :)

@Kasia32

Hej. Jestem przekonany, że sobie poradzisz i dostaniesz tą pracę. Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

@Kasia32

Zależy na jakie stanowisko aplikujesz ale zakładam że na sprzedażowe. Miło gdybyś wiedziała cos o produktach jakie posiada PKO w swojej ofercie. Zajrzyj na stronę pkobp. No i jakie są powody Twojej aplikacji. Czego oczekujesz od pracy, pracodawcy, zespołu, przełożonego. Co Ty wniesiesz do zespołu. Co chcesz robić w życiu. No i powodzenia:)

Pannaanna
@Malinka

Cześć, domyślam się, że pracujesz w PKO, powiedz, jak wyglądają wstępne szkolenia tzn są wyjazdowe do Stolicy, jesli tak to ile trwają czy możliwość zdalnie jest? Dzięki za odpowiedź

@Pannaanna

Niestety dla Was ale szkolenia są tylko zdalne. Szkoda bo fajnie było jak zawiera liście nowe kontaktu. No i jednak szkolenia zdalne pomimo tego, że interaktywne są po prostu nudniejsze.

Pannaanna
@Malinka

Dziękuję Ci za odpowiedź, dla mnie wersja zdalną jako doradcy będzie w obecnej chwili na plus. ????

Zbyszek

A o to, dlaczego pracodawca, czyli se facto państwo=pis, dociska śrubę i mamy co kwartał wyższe plany: https://wiadomosci.wp.pl/otwarcie-przekopu-mierzei-wislanej-ministerstwo-wybralo-gwiazde-wieczoru-6809073503889952a

Sylwia

A skąd wiesz czy tam pracuje czy nie? Jak to sprawdzić po anonimowej opinii?

Przyzwoity choc polityczny

https://ebok.smdabie.pl/E-bok/Account/UserLogOn?ReturnUrl=%2fE-bok%2f bank.

Oxi

Call center Pko Bp w Łodzi to, najprościej rzecz ujmując, esencja wszelkiego dziadostwa. Skrajnie niekompetentni kierownicy, których jedynymi orężami służacym do współpracy z podwładnymi są: prostackie zastraszanie oraz tworzenie gigantycznej presji. Natomiast, co do trenerów, to w większosci nie mają większego pojęcia o bankowości. Ich kluczowym zadaniem jest próba wyprania głów nowym pracownikom i wmówienie im, że Pko jest najwspanialszym miejscem pracy. Atmosfera w robocie przytłoczy najsilniejszego. Pieniądze, żadne. Odpowiedzialność, duża. Szacunek do szarego pracownika, nie istnieje. Nie polecam nikomu, nie warto pakować się w takie ogromne (usunięte przez administratora) Szkoda na to zdrowia i czasu.

aaa
@Oxi

W sumie ten opis pracuje do prawie każdej komórki w PKO BP SA.. Poganiaczy bez wiedzy za dużo za to wyrobników na dole za mało i za kiepską kasę.Oto Narodowy czampion stworzony przez wizjonera Zbigniewa..

Negros
@aaa

I to jest przerażające jak wiele jest w tej firmie niekompetentnych kierowników, tzw łamaczy kręgosłupów, którzy nawet nie mają woli żeby poznać czym zajmują się podwładni i żeby tworzyć im jakiekolwiek wsparcie. Oczywiście nie wszyscy tacy są ale tych dobrych ze świeca szukać. Przykre to, tak po prostu. Nie wiem do czego to idzie...

Kierownik
@Negros

Jestem kierownikiem. Pytam moich współpracowników doradców jakiego chcą wsparcia. Cisza. Ty mi powiedz w takim razie

M
@Kierownik

To może sam coś wymyśl, zaproponuj, wykaż się kreatywnością. Pracownik produkcji (jak ich nazywają) ma tyle roboty, że nawet mu się myśleć nie chce :)

@Kierownik

Szacunku dla podwładnych, dobrego przykładu i wiedzy, realnego spojrzenia na sytuację , zachowania z kasą i dbania o dobre relacje międzyludzkie a nie pilnowanie tylko swojego stołka kosztem innych ludzii

Negros
@Kierownik

Nie znam Cię, nie chce oceniać, ale u nas kierowniczka też tak zapytała i też była cisza ale to dlatego że znamy jej kompetencje i wiemy że na nic nie możemy liczyć, nawet na zrozumienie..

@Kierownik

Kierownik w PKO to pionek, giermek dyrektora. Kogo to możesz o cokolwiek pytać?

Panie Kierowniku
@Kierownik

Może przestali mówić, dlatego, że ile razy pracownik coś powie tyle razy każdy pomysł jest (usunięte przez administratora) nie da się a potem leci jeszcze ciąg zastraszania i konsekwencji, że się w ogóle odezwał.

Czarna

"Obsługa klienta w banku. Ile można zarobić? Doradca klienta detalicznego to stanowisko będące pierwszym stopniem w hierarchii pracowników obsługi klienta w bankowości. Jak wynika z „Raportu Płacowego 2022” firmy Antal, ich zarobki średnio wynoszą od 4 do 6 tys. zł brutto, jednak osoby rozwijające swoją karierę zawodową w tym kierunku mogą liczyć na znaczne podwyżki przy awansach. Zarobki na stanowisku doradcy ds. leasingu wynoszą od 6 do 10 tys. zł brutto, czyli są na poziomie bliskiej średniej krajowej. Doradca klienta zamożnego zarabia w przedziale od 7 do 10 tys. zł brutto, natomiast doradca klienta MŚP na swoje konto co miesiąc otrzymuje od 8 do 12 tys. zł brutto. Największe wynagrodzenia spływają na konta doradców zajmujących się bankowością prywatną oraz klientami korporacyjnymi. W przypadku tych pierwszych widełki pensji wynoszą od 10 do 20 tys. zł brutto, natomiast drudzy mogą liczyć na zarobki rzędu od 12 do 25 tys. zł brutto." Alan Bartman

BOiP
@Czarna

10 od 20tys????

@Czarna

Żaden z moich nie zbliża się do górnych widełek, nawet z maksymalną premią. I przez wiele lat się nie zbliży. Sporo nawet dolnej nie uświadczy przez brak premi, który stanie się regułą na ,,rynkach".

@BOiP

A Ciebie nie dotyczy 7-10? :)

Zawiedziony

Pracuje w tej firmie 8 lat i zarabiam mniej niż osoba zatrudniona w tym roku. Jak to wytłumaczyć?

Zostaw merytoryczną opinię o PKO Bank Polski - Warszawa

• Jak się pracuje w PKO Bank Polski?

Zobacz opinie na temat firmy PKO Bank Polski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 916.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKO Bank Polski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 744, z czego 78 to opinie pozytywne, 266 to opinie negatywne, a 400 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKO Bank Polski?

Kandydaci do pracy w PKO Bank Polski napisali 23 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKO Bank Polski
1.8/5 Na podstawie 627 ocen.