Opinie o Faurecia Legnica Decorations S.A. w Legnickie Pole

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Faurecia Legnica Decorations S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Faurecia Legnica Decorations S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faurecia Legnica Decorations S.A. w Legnickie Pole

operator

Przyszedł Pan Blachura z inicjatywą naprawy zakładu,a chyba jest co raz to gorzej, podwyżki śmiech na sali (10-20zł) to więcej na papier wydaliśmy żeby te aneksy wydrukować:) odbije się to skąpstwo i Panu i całej Faureci Legnica 2 , bo już brakuje ludzi a robotnikami z Ukrainy nie zakleicie dziury

lucky
@operator

nie wiem o czym piszesz. Ja dostałam w styczniu 150 złoty podwyżki a nie 20.

@lucky

No i tu jest cały śmiech bo w styczniu nowym operatorą dali podwyżki po 150zł aby zrównać płacę, a w kwietniu starzy i doświadczeni operatorzy zostali bardzo pięknie docenienie przez Pana Blachurę i dostali podwyżki rzędu 10-20zł. Ale dzieję się tak jak myślałem, jeden wyjeżdża na jabłka do Niemiec , drugi przechodzi na logistykę bo większe płacę, trzeci idzie do konkurencji a 20 kolejnych woli ciągnąć L4 niż do pracy przychodzić:) oby tak dalej Panie Piotrze a niedługo na maszynach będzie stała Pani z BHP i święta czwórca z HR:)

łysy
@operator

nie do końca piszesz prawdę. Dla starych pracowników podwyżkę podzielili na styczeń i kwiecień. W kwietniu wypłacili nam tylko różnice.

ed
@operator

kazdy robi co chce i pracuje gdzie chce ,nikt nikogo nie zmusza a ci ktorym sie nie oplaca lub nie sa zadowoleni albo maja wieksze ambicje po prostu odchodza i tyle i szacun dla takich bo przynajmniej nie marudza

Kolejny czwarty juz kier na wtrysku za tego dyrektora w ciagu roku oby wreszcie jakoś bylo

~waluś
@Piotr

Nie dziwię się bo wtrysk to najtrudniejszy dział. Trzeba mieć jaja żeby to ogarnąć.

operator

mistrzyni z trysków zastanów się nad swoim zachowaniem...

Ktoś

Osobiście odradzam pracę w Faurecii 2. Syf i nic po za tym. Mistrzowie robią co chcą gnoja ludzi jak się da a zwłaszcza Wielka pani mistrzyni z wtryskarek która jeszcze trochę i sama pogubi się w swoich kłamstwach. Nie pozdrawiam!!!

operator produkcji

Rozmowa rekrutacyjna w samej Faurecii była przeprowadzona z Panem z kadr, w przytulnym pomieszczeniu. Rozmowa rzetelna, która krótko trwała.

Czy dam radę na nockach wytrzymać, gdyż to moja pierwsza praca, oraz czy sobie poradzę.

Leszno
jakieś bzdury

Operatorowi proponują stawkę 1850 brutto (nie na rękę, musisz odjąć około 30 %) przez agencję, umowy na dwa tygodnie Stażystom proponują 2000 brutto, umowa na trzy miesiące

@jakieś bzdury

głupoty piszesz ! Pracownicy z agencji mają te same pieniądze co z Faurencji. Koszty ich zatrudnienia płaci dodatkowo Faurencja ze swojej kieszeni a nie z kieszeni pracownika. Każdy to wie.

robal
@wiki

to Ty piszesz głupoty mają zupełnie inne zasady zatrudnienia na przykład inny urlop a umowa tymczasowa naprzykład na dwa tygodnie i nie obejmuje ich żaden socjal zakładu, doucz się lub nie kłam

@robal

robal z tego co wiem to takie są przepisy i zakład nic do tego nie ma.

młoda tania

Markus Aurelius 2016-09-08 12:44:35 @młoda - 2016-02-23 08:32:56 Zatrudnianie na staż to sprytny zabieg dużych zakładów, pewnie po to, aby dać na początku minimalne wynagrodzenie (no bo przecież stażysta nie ma doświadczenia, a tu je zdobędzie, więc niech się cieszy) za pracę na full obrotach, po czym po zakończeniu stażu dostaje się propozycję już normalnej pracy za te same stawki lub trochę wyższe. Ale wiadomo, że jakby chcieli od razu zatrudniać specjalistę do tych zadań, nie stażystę, to musieliby mu dać za to samo dużo więcej, bo specjaliści się cenią, a za wiedzę i doświadczenie się płaci. Tak więc sprytna metoda szukania tanich pracowników, którzy na stażu wykonują pracę specjalistów, po stażu stają się specjalistami, ale zarabiają wciąż tylko nieco więcej niż stażyści.

faurecjanka

to są zasady we wszystkich Faurencjach w Polsce.

lala

to prawda że u nas jednego mistrza zwolnili ? Dla wielu ludzi to szok, ale układ słabnie. Jeden kierownik zostawił swoj towarzystwo i poszedł do Wałbrzycha a nasz super mistrz Al Capone gdzieś zniknoł z zakładu.

Alina
@lala

AL Capone ma misje w drugiej Faurencji. Za mistrzów się teraz zabrali i bendzie porządek.

jar
@Alina

ciekawe :) juz w to wierze pewnie i tak nic nie zrobia

jar
@Alina

ciekawe :) juz w to wierze pewnie i tak nic nie zrobia

sara

szukałam informacji o tej firmie i pierwsze hasło mi się wyświetliło "wyzysk pracowników" w necie

żal

"bl 2016-08-27 11:13:19 @wózkowy - 2016-08-26 14:26:50 Juź widzę jak ci francuzi się cieszą źe mają tylu białych murzynów za 2100 zeta brutto. " Szkoda ze pomimo obfitych szkoleń pracownicy nadal posługują się takimi schematami... Cytat z zakładu the best of w Gorzowie...

byhypy

Nick 2016-08-22 16:01:43 ilonka "Naprawde? Jakież to benefity tam Cię spotkały albo zamieżają spotkać ? darmowa karetka i trzy dni w szpitalu jak zasłabniesz na linii z nadmiaru chemii i 45 stopniowego upału? O jakiej umowie o prace raczysz mówić? Faurecia już dano nie zatrudnia na produkcje nikogo w oparciu o umowę o pracę. Tak sie tylko mówi, że bedziesz miał umowę o pracę za 3 miesiące , ale tak naprawde nikt tam tak długo nie wytrzymuje. I tak w sumie to dobrze bo kazdy dzień tam to niszczenie własnego zdrowia za marne grosze. Żal mi wszystkich ludzi, którzy muszą znosić te warunki. Ale może wg Ciebie po takich 8 godzinach na linii po drugiej zmianie albo nocce można sobie przecież pójść na siłke w ramach benefitu Multisport. No czemu nie, myśle że każda pani po 50, która tam pracuje marzy o tym. 3 polubienia" tak się ktoś odniosł do obfitych benefitUw ;-)

@byhypy

do byhypy Ja tu robię już prawie dwa lata i idzie przywyknąć. Ciebie to chyba nic nie zadowoli. Najlepiej to leżej i brać kasę :). Jak tak możesz to rób. Praca może nie jest idealna, ale wczęsniej miałam dużo gorzej :(.

nnn

ile zarabiają ustawiacze wtryskarek bo jest oferta pracy

wiki

księgowych ie szukają bo księgowości w fabryce nie ma. Co za głupoty !

faurecjanka

do kacha Staże są na zasadach Faurencji i płacą rzeczywiście 3000 PLN brutto. Umowa na 12 miesiecy. Jak się komuś uda to się nauczy i zostanie na stałe.

Stażysta ostatniego kierunku

Czytałem na forum faurecia grojec ze tam stażyści zarabiają zarabiają 3 tys to w końcu ile? Według zasad korporacyjnych ktoś pisał. W każdym zakładzie inaczej?

waldi

to jakaś bzdura...:)

vdr

Czesc wszystkim, właśnie mialem Tel z firrmy rekrutującej na inżyniera jakości. Proponuja mi dobra stawkę, chce się tylko dowiedzieć czy dojazd do pracy jest wliczony do podstawy czy widnieje jako dodatek do podstawy? Co do benefitów jak to wygląda, można mieć kartę sportowa + inne benefity czy tylko jedna rzecz do wyboru? Ile tak naprawde zarabia w faurecii inżynier? Mi proponują 6500 brutto podstawy. Pozdro

Johny bravo
@vdr

Tak dostaniesz dodatek na paliwo 7500 netto + obiady z Hiltona. Będziesz pracował 2 dni a resztę leżał w hamaku. Szkoda ze nie zapytałeś gimbusie w czasie rozmowy. Co za pajac.....

gimbus
@Johny bravo

Właśnie gimbusie miałem pierwszy etap rozmowy i proponują mi taką właśnie stawke :P Jak się jest specjalistą w tym co się robi to ma się zarobki, a skoro kopanie rowów cie satysfakcjonuję to życzę lekkiej łopaty :)

Wiki

głupoty piszesz. U nas w każdym dziale jest po jednym stażyście. Można się czegoś nauczyć a w przyszłości dostać stałą pracę . Każdy wybiera...

Elizabeth

nietylko zatrudniają studentów, rownież ludzi którzy już dawno są po studiach. Trzeba próbować

Elizabeth

To znaczy 2 brutto przez 3 miechy potem jeśli masz przedłużony staż na kolejne 9 miesięcy to 2,5. Uczysz sie zawodu nawet zapierniczasz jak specjalista tylko za niższy hajs.

faurecjanka

uczysz się i pracujesz. Dla baristów nie ma tu miejsca:).

Zostaw merytoryczną opinię o Faurecia Legnica Decorations S.A. - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w Faurecia Legnica Decorations S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Faurecia Legnica Decorations S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faurecia Legnica Decorations S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Faurecia Legnica Decorations S.A.?

Kandydaci do pracy w Faurecia Legnica Decorations S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Faurecia Legnica Decorations S.A.
2.7/5 Na podstawie 475 ocen.

Faurecia Legnica Decorations S.A.