Opinie o Faurecia Legnica Decorations S.A. w Legnickie Pole

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Faurecia Legnica Decorations S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Faurecia Legnica Decorations S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faurecia Legnica Decorations S.A. w Legnickie Pole

administrator

Ciekawe dlaczego usunięty został link do oficjalnej strony faurecia.com z treści wiadomości?

zmiany

szukają kierownika jakości, controlingowca, kierowników produkcji i innych, zmiany, zmiany, zmiany(usunięte przez administratora)

UAP6

Najgorzej to jest chyba na alfie drewnie. Same leszcze tak jak na prasach. Wtryskarki sobie frezarki sobie. A chciałam sie przenieść na drewno. Ktoś cos wie? Pomóż? Bedą jakieś zmiany? Podobno można sie tam niezłe opierda....ac. Ktoś cos wie?

były ;-)

ciekawe, czy ktoś mądry się odniesie... i ewentualnie skoryguje, szkoda gadać...

operator produkcji

Rozmowa rekrutacyjna w samej Faurecii była przeprowadzona z Panem z kadr, w przytulnym pomieszczeniu. Rozmowa rzetelna, która krótko trwała.

Czy dam radę na nockach wytrzymać, gdyż to moja pierwsza praca, oraz czy sobie poradzę.

były

To nieważne, liczy się data, przekazania, nie dojścia do wiadomości, możesz nawet wysłać dziś pocztą i będzie się liczyło od piątku, jeśli masz 2-a tygodnie do soboty za dwa tygodnie, dziwie się, bo do mistrza powinno mieć się zaufanie i to on powinien zajmować się takimi sprawami, jak udzielanie informacji, proponowanie rozwiązań, np. porozumienia stron, itd. Ale w tym zakładzie poziom kadry zarządzającej jest taki, że pracownicy zadają pytania na takim forum jak to... gdzie kadry, gdzie lider, gdzie mistrz, gdzie kierownik

prawie były operator

Witam możne to nie jest odpowiednie miejsce na to pytanie ale gdzie lepiej dać wypowiedzenie umowy do mistrza czy od razu do kadr??? Pracuje na umowę w Faureci

stary

handelrobotnikami@dżimail.com

zainteresowany pracą
@stary

jeśli nie masz nic sensownego do napisania, to nie odpisuj. Czy zna ktoś może tego maila do Działu Kadr? Z góry dzięki.

Faurecia, przyjmuja kogo tylko chca, przychodzi czlowiek na rozmowe w sprawie stazu aby zdobyc doswiadczenie a oni chca z doswiadczeniem juz. Co za ludzie, nie moga o tym napisac. Nie polecam nikomu tej firmy, a na pewno oddzialu w Legnicy !!!

zainteresowany pracą
@Nowy

Witam. Mógłby ktoś podać maila do Działu Rekrutacji / Personalnego? z góry dzięki. Pozdrawiam

jb

Firma totalna beznadzieja, wyzysko, rotacja ludzi, placa grosze najnizsza krajowa, robisz non stop swiatek piatek i niedziele wtedy moze 1900 zarobisz, pomiatanie ludzmi, ewidentnie faworyzowanie kumpli, mobbing widoczny golym okiem, atmosfera niezaciekawa, nasmiwanie sie i straszenie, moim skromnym zdaniem przyda sie dobra kontrola i to nie jedna odpowiednich jednostek, pozdrawiam

~

co tam u was?

do maciek

maciek jesteś z hr ? ;-)))))))))))))))))))

łysa baba

ciekawe ile fajek pali biuro na zmianę pewnie wyszłoby jakieś 8 godzin pracy ;-)

aaaa

Może ludzie weźmiecie się za swoją robotę zamiast kursować 20 razy w ciągu zmiany na fajkę i plotkowaniem.

Stallion

W zakładzie... logistyka nie jest samotną wyspą. Okopują się, wskazują palcem winnego, zamiast proponować i rozwiązywać. Robią to ze strachu, odsuwają odpowiedzialność, byle dalej od siebie... Niektórzy pracują w tym zakładzie od początku, czas wziąć odpowiedzialność za tę patologię...

łysy dziad
@Stallion

Jakieś konkrety? Kto kogo oskarża?Kto się boi, a kto nie? Na goworku każdy mocny...:(

Juliana

A w logistyce szachemacher :) padologi ciąg dalszy

takijeden

Nie wiecie czy nadal potrzebuja inzyniera procesu na wtryski? zastanawiam sie czy warto aplikować

onaja

jak kazaka czekac to czekaj ,my w jaki sposob mamy cie uspokoic? wyluzuj i tyle.

Natalia

Byłam na rozmowie parę dni temu. Pani z agencji powiedziała że odezwie się. Mam czekać na jej telefon w sprawie badań lekarskich czy raczej nie ? Uspokójcie moje myśli w tej sprawie :)

niki

żeby spadł scrap to ludziom musi zacząć zależeć a nie przychodzić tylko żeby odbębnić 8h dlaczego na niektórych zmianach scrap jest mniejszy a niektóre to po 100 szt. się dopiero orientują że babola puścili bo mają w (usunięte przez administratora) i nie sprawdzają a później dziwne, że scrap. Wszystko zależy od ludzi.

gienia

ja to bym się zabrała za jakość produkcji scrap jest niepoliczalny w tym zakładzie, ósmy kier w logistyce w ciągu 2 lat i któryś tam dyrektor zakładu nic nie zmieni jak się produkcja nie weźmie do roboty...

Zostaw merytoryczną opinię o Faurecia Legnica Decorations S.A. - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w Faurecia Legnica Decorations S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Faurecia Legnica Decorations S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faurecia Legnica Decorations S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Faurecia Legnica Decorations S.A.?

Kandydaci do pracy w Faurecia Legnica Decorations S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Faurecia Legnica Decorations S.A.
2.7/5 Na podstawie 475 ocen.

Faurecia Legnica Decorations S.A.