Opinie o Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

slawek

Niestety umów o pracę nie dają. Pracujesz na zlecenie cały czas. Nawet 5 lat.

kolka
@slawek

Umowy o pracę dają, tylko zależy od wyników wszystko i od projektu na którym się pracuje.

Kto Ci takich głupot naopowiadał? Szerzycie tu jakieś herezje!! Dlaczego kasujecie negatywne wpisy?

serio?

8,h na godzine podstawy co daje przecietnie kolo 1500 to zacne warunki? Chyba dla studenciakow, ktorych utrzymuja rodzice;) Szanujmy sie na rynku pracy.. Co z tego ze sypna potem 2 czy 3 stowy premii? Jak wyżyć za taki pieniądz?

fdgdf
@serio?

w takim Białymstoku to stawka którą daje 3/4 pracodawców wiec tutaj transcom nie nalezy do najgorszych firm, bo w innych nie dosc ze stawka niska to i bardzo złe traktowanie pracowników, złe warunki pracy, a tutaj praca biurowa, siedzenie na tylku. W dodatku do transcom można się łatwo dostać, a w innych firmach białostockich albo znajomości albo wieloetapowa rekrutacja gdzie na 1 miejsce za minimalna jest 30 pracowników. Jeszcze jako ciekawostke podam to co opisał gowoek to reprezentuje równiez pewien ogromny telekomunikacyjny moloch w białymstoku mieszczacy sie przy pułkowej. Wiec warunki sa podobne w tych call center..

erf

hje hej wiedze ich najnoszwa oferta rpacy ejst na stanowisko specjaslity do spraw oblsugi klienta tylko trzeba znac jezyk angieslki albo hiszpanski..:)

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
logo firmy Recruitment and Employer Branding Specialist
Jankowo Gdańskie
NRF Poland Sp. z o.o.
ak

Czy to prawda, że firma straciła Gdańsk na rzecz Olsztyna i że ludzie, którzy deklarowali się, że będą pracowali do końca na starej lokalizacji poszli po rozum do głowy i jednak się pozwalniali? Czy to prawda? Co się stało z ludźmi z Gdańska?

OBSERWATOR

Czy to prawda, że z Waszej firmy pozwalniało się sporo ludzi a atmosfera spowodowana systemem motywacyjnym stała się jeszcze gorsza? Podobno mieliście też przeprowadzkę?

konsultant

Oczywiście jeśli chcecie możecie o coś mnie tutaj zapytać.

BO

Pracownik Olsztyn GU :) gratulacje :) cała esencja tego co sie dzieje na florze :)

max

ciągle rekrutują xD to chyba nie przypadek, polecam iść do innej firmy

jajajaija

(usunięte przez administratora) Nie idź do transcomu, poszukaj czegoś w normalnych warunkach :). Pozdrawiam.

ewelina

Pracowałam w TRANSCOM Olsztyn jakieś 2 lata temu i na maksa zraziłam się do pracy na słuchawkach.(usunięte przez administratora)Zatrudniłam się na projekt ponagleniowy a za chwilę zaczęli nas przerzucać na migrację i sprzedaż. Chyba tylko wrogowi poleciłabym pracę w tej firmie.

...

Śmieszy mnie podejście ludzi którzy potrafią tylko krytykować, firma jest w porządku. Może nie zawsze z każdym kierownikiem uda się zawsze dogadać, ale na tyle różnych działów, które są dostępne każdy może znaleźć własne miejsce gdzie będzie czul się dobrze. A stawki nie są aż tak złe, patrząc na to że 8 zł/h w zimie siedzisz w ciepłym, na głowę nie pada. A premie są możliwe do otrzymania, tylko trzeba spełnić postawiony cel, mieć jakiś staż i doświadczenie na danym stanowisku. Nie sprawiedliwe by było gdyby rozdawali pieniądze dla osób nowo przyjętych, które dopiero się wdrążają albo chodzących do pracy jak sobie chcą. myślę że negatywne komentarze piszą właśnie osoby z tej drugiej grupy, którym nie wyszło z własnej winy. A na koniec Transcom to w końcu korporacja wiec stawiane są cele i trzeba je realizować, albo przynajmniej się starać. A jak człowiek nie chce takiej pracy to niech idzie na budowę albo do spożywczego i haruje za najniższą krajową.

marta

Widziałam ogłoszenie specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim. Chciałabym aplikować jednak mam obawy czy w 100% dogadałabym się z klientem, przez telefon na pewno jest trudniej, a ja uczyłam się języka w szkole. Interesuje mnie opinia osób, które pracują lub pracowały na podobnym stanowisku.

marta

nowa

Pracuje od niedawna i nie moge narzekc :D Hajs sie zgadza atmosfera miła czego chciec wiecej :) Posiedzisz pogadasz, mile towarzystwo a cele jak cele spelniasz masz hajs a jak nie nie masz jak w kazdej firmie. Osoby, ktore pisza negatywne opnie chyba sobie nie radziły i stad te slowa:) Pozdrawiam TRANSCOM !! :)

mała

Dzięki za odpowiedź. Generalnie wczoraj byłam na rozmowie kwalifikacyjnej odnośnie projektu Play . Dostałam tą pracę . Od wtorku zaczynam szkolenie , które trwa siedem dni. Podstawa nie za duża ale może z premii cos uda się dorobić heh Co do godzin to w teorii widać , że da się to pogodzić z innymi zajęciami .

mała

Witam . A jak wygląda praca jeżeli chodzi o godziny ? Jak długo pracujesz w ciągu jednego dnia ? Po 8 h czy więcej ? I ile dni w tygodniu ? Pozdrawiam

Darek
@mała

W zależności od projektu na którym chciałabyś pracować. Grafik jest elastyczny. Spytaj się rekruterów mailem albo telefonicznie.

Darek
@mała

ann

Polecam zglosić się do osób, które pracują w HR, powinny wiedzieć najlepiej jakie są zarobki

robcio

basti

Watro tam isc na projekt jezyjowy

Zostaw merytoryczną opinię o Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 9 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 397 ocen.

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.