Opinie o Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Normalny

Pracować tu moze każdy i pracuje każdy. Ludzie są durni, bardzo polscy i fałszywi. Spróbuj sie wykazać to obsmarują Cię od góry do dołu tylko dlatego żeby wyleczyć swoje kompleksy. Mysla ze jak maja wyższy staz to wszystkie rozumy pozjadali.

utracona nadzieja

Transcom to miejsce, które zabije w Tobie jakiekolwiek nadzieje. Jako pracownik tej firmy jestem w stanie powiedzieć, że została mi odebrana chęć rozwoju i pracy. Ciągłe pomiatanie, znajomości na działach, niekompetentni ludzie na stanowiskach zarządczych. Ta firma jest jednym wielkim żartem. Oby w końcu ktoś zrobił z Wami porządek... Tymczasem ja dam z siebie wszystko u innego pracodawcy, bo Wy nie doceniacie talentów i ludzi kompetentnych.

AAAA

Pracowałam na projekcie Back Office, praca bardzo stresująca i ciężka. Klienci bardzo często są mocno roszczeniowi a tak naprawdę mało można zrobić w ich sytuacji. Należy powtarzać te same standardowe teksty. Szkolenie nie przygotowało odpowiednio do pracy, wszystkich programów uczyliśmy się na bieżąco podczas pracy. Nikt nie wiedział o co tak na prawde chodzi. Bardzo często konsultanci gadali bzdury z powodu braku pomocy, nowi zostawali sami bez pomocy popołudniami. Team lederzy pomagają ale nie łatwo jest się do nich dostać i efektywność leci na łeb na szyje. Grafik mało elastyczny, często wybrane godzinny i dni wolne są już zajęte. Ludzie fajni i sympatyczni ale chyba moja najgorsza praca z powodu ciągłego napięcia na odpowiednią efektywność oraz bardzo często agresywnych Klientów.

Ola

Takie miejsca jak Transcom odbierają chęć do życia. Na wstępnym szkoleniu wszystko jest opisywane jako luzik, fajna praca z bonusami i premią. Rzeczywistość jest całkiem inna. Ludzie usadzeni w boxach jak kurczaki na fermie, duchota, hałas. Praca pod ciągłą presją. W bardzo trudnych warunkach. Bazy tak ułożone, ze caly dzien nic nie sprzedasz. Żenujące miejsce. Stawka 13.70 brutto śmieciówka na czas nieoznaczony a twój czas wypowiedzenia to 30 dni. Ciągłe straszenie karami finansowymi. Podnieceni team liderzy, którzy zapominają jak gówniane są początki w tej firmie. Żenada. Praca fajna dla kogoś, kto dopiero pójdzie na studia. Może i dla studenta na wakacje też. Ale dla absolwenta, który ukończył studia to praca poniżej godności. Pracowałam w innym korpo, mam porównanie standardów pracy w różnych firmach. W to (usunięte przez administratora) nie ma co się ładować. Kogo by się w tej firmie nie zapytać, to każdy na pytanie ile tam pracuje mówi: za długo. No cóż. Też pracowałam tam za długo!

OLA
@Ola

Cóż korpo i to w najgorszym wydaniu do tego ta aplikacja elektywność która liczy Ci czas podczas wykonywania zadania nie biorąc pod uwagę że wspaniałe oprogramowanie muli jak sam skurczybyk. DRAMAT!

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Pomoc

Jak jest z zarobkami? Ile placa za godzine? Call center w Play.

ala
@Pomoc

10 lub 11 zł

oli
@Pomoc

jak zleceniówka to nie polecam, przychodzisz do pracy na zagrafikowane 8h, a po godzinie przyjdą i wylogują cie z telefonu bo nie jesteś już potrzebny dziś, biorąc pod uwagę to że tak jest przez większość dni w miesiącu to zarobisz ok 800zł niestety

100zlkarynaumowieswiadczenieus

koniec zabawy. U je ba lisc ie mi 100 zl z uczciwie zarobionej forsy. Zrobie wam w gazetach taki Pr ze az sie ze s r a c i e i koniec mamienia mediow o wwszej wspanialej firmie

....
@100zlkarynaumowieswiadczenieus

W tej firmie to standard. Zero uczciwości

Asia Koleżeńska

Najgorszą osobą z jaką przyszło mi współpracować w tej firmie był kierownik Damian Brojewski na dziale akcyzy i logistyki niemieckiej w Transcom. Człowiek upierdliwy, śmierdzący i niechlujny. Jak szedł do łazienki to zostawiał drzwi otwarte i śmiał się kiedy pierdział. Mobbing na sortowni to norma, krzyki i wrzaski, a potem płacz, sami kierownicy histerycy, (usunięte przez administratora) i monotonia.

M.A.

TRANSCOM - NIE MA JUŻ PREMII Zwolniłam się w momencie gdy wprowadzono niekorzystne zmiany czyli zabrano premie. Od teraz jest to dodatek uznaniowy czyli business manager (dla którego ważne są jedynie wyniki) ustala czy otrzymasz dodatek. Przed świętami owa pani pozabierała ludziom do 300 zł premii motywując to faktem, że przepracowali małą ilość godzin (a robili świetne wyniki). Płacą od 9,30 do 11 na godzinę, zależnie od statusu studenta. Za tak mały pieniądz codziennie użerasz się z klientami, którzy nie znają regulaminów i uważają się za pępek świata. I błagasz o oceny (nawet gdy ktoś cię wyzywa i nie jesteś w stanie mu pomóc) aby mieć premię (którą zresztą BM może zabrać). Premia jest loterią i zazwyczaj nie wyniesie więcej niż 350 zł (chyba że pracujesz tam kilka lat). Jest woda, poczęstunki, są przerwy, są wspaniali i uczynni team leaderzy, są nagrody, wyjścia grupowe, pomocni współpracownicy. Nie ma tylko pieniędzy a osoby, które siedzą na górze wciąż podwyższają progi i oczekują więcej. Praca dobra aby dorobić sobie przez kilka miesięcy gdy szuka się czegoś na stałe.

employer

Hej!! czy są tu jakieś osoby, które brały udział w rekrutacji na kurs j. niemieckiego w Transcomie ??

dddd

1. Umowa zlecenie najlepiej jeśli masz status studenta to maja pół darmowego pracownika i na te formie zatrudnienia pracujesz nieskonczonosc 2. Stawka 13 brutto/godzina i nigdy nie daja wiecej 3, Skoro umowa zlecenie to firma nie przestrzega prawa pracy czyli przerw 5 minutowych od przepracowane godziny oraz nie zleca badan lekarskich ( zrobili tylko szkolenie bhp wtf? po co na smieciowce takie szkolenie) 4. BRAK PRZERW lub przerwy RZADKO o roznych godzinach i nie wtedy kiedy potrzebujesz czyli umierasz z głodu. Ja rozumiem, że nie mozna jesc przy komputerach czy pić ale bez przesady zeby mdlec z glodu, bo trzeba zapisac sie na przerwe i czekac wraz z kilkunastoa osobami w kolejce na przerwe poki lider zgody nie udzieli, zeby finalnie mozna bylo isc do kuchni zjesc.. 5. Firma nie zapewnia wody pracownikom- to fikcja, bo kazdy musi przyniesc swoja wode w butelce, a jak nie to siedzisz o suchym pysku. DNO, DNA!!!! 6. Firma ma swoje automaty w kuchni z kawa i herbata platną i dodatkowo zarabia na pracownikach ( i tak biednych) 7. Jeśli liczysz, że zarobisz minimalna w tej firmie to sie grubo przeliczysz, bo na umowie zlecceniu nie ma takiego obowiazku, zeby pracodawca wypalcal minimalna wiec ile przepracujesz tyle masz, a co najlepsze godziny sa narzucone z gory przez firme jak nie ma zgloszen to idziesz do domu i nie masz pieniedzy! 8. Jak nie ma pracy wiecej zaplanowanej na dany dzien to dniowka to tylko 3 przepracowane godziny!! Szok dlaczego zaden urzad, zadna gazeta nie zajela sie ta firma? 9. KARY!!!!!! 100zl - za nieusprawiedliwiona nieobecnosc, kaza przyniesc zwolnienie, zaden lekarz nie da zwolnienia jak nie jestes ubezpeiczony na smieciowce.. 10 zl za spoznienie i najlepsze!! nie mozesz odejsc z pracy z dnia na dzien, bo wypowiedzenie na smieciowce trwa u nich, a miesiac. Jak nie dotrzymasz terminu to 100 zl kary. 10. Praca u nich jest ciezka psychicznie, klienci rozszczeniowi, kazdy partaczy prace i nic nie wie, bo kazdy praktycznie jest nowy w firmie, bo maja rotacje taką, że az brak słow 11. Robia co miesiac szkolenia, bo rotacja jest ogromna 12. agencja oklamuje ze jest caly etat a tak naprawde nawet 100 godzin sie nie przepracue 13. agencja zajmuje sie tylko liczeniem godzin, bo ze wszystkim innym trzeba sie zwracac do lidera 14. Szkolenie trwa tylko 8 dni i est robione powierzchownie. Nie ma sie zadnej wiedzy i jest sie rzucanym na gleboka wode i kaza Ci mysslec samemu nad rozwiazywaniem najtrudniejszych spraw, ktore zglaszaja klienci, a klienci maja niezla fantazje i niezle i niespotykane problemy, liderzy nie chca pomagac bo maja swoja robote, a jest kolejka konsultantow do liderow,ktorzy nic nie umieja i czekaja na pomoc

fdf
@dddd

elastyczny grafik to fikcja, jest ograniczona ilosc miejsc na dany dzien, ktory mozna oznaczyc sobie jako wolny!! godzin tez nie mozna wybierac czy ranne , czy popoludniowe i finalnie jak nie zdazysz oznaczyc przed innymi to nie ma sie zadnego wplywu na grafik! A akazdy jak najaszybciej klika.

Hmmmm
@dddd

Wszystko powyżej jest niestety prawdą. Ten Transcom to masakra, najgorsze miejsce, w jakim pracowałam

D.W.

Super praca dla ludzi ambitnych... Trzeba byc ogarnietym zeby dac sobie tutaj rade. Mega fajna atmosfera+ludzie, dobre godziny pracy, elastyczny grafik, dbaja o pracownika ;)

ex-pracownik aka nigdy więcej
@D.W.

g-prawda. atmosfera stresu, godziny pracy takie jakie są narzucone, elastyczność to fikcja, szkolenie to fikcja, płaca najniższa możliwa, umowa w najgorszej wersji typu zlecenie z możliwością zwolnienia w każdej chwili bez powodu. podpisywana z agencją pracy tymczasowej. generalnie okropne miejsce pracy, ciężko szukać pozytywów. średnio ludzie pracują tam 2-3 miesiące i szukają czegoś lepszego. po co marnować czas i nerwy?

dupa
@ex-pracownik aka nigdy więcej

oni moga zwolnic w kazdej chwili a my musimy miec miesiac wypowiedzenia buahaha. Zadne dbanie o pracownika to tylko dbanie o interes firmy

efouigouh
@D.W.

Praca dla ambitnych za 1450zł? W jakim to kabarecie było?

qwerty
@D.W.

Praca dla ambitnych za 11zł na godzinę? W jakim kabarecie to było?

Magdalena

Czy to nie oszusci???

Była pracownica
@Magdalena

Są oszustami,kary pieniężne są za byle co i to po 400, 700 zł

Morusz

Jestem pracownikiem Transcom Worldwide Poland i do tego bardzo zadowolonym pracownikiem. Mam prostą receptę dla osób bardzo niezadowolonych z pracy w firmie. Gdyby każdy pracował z zaangażowaniem i jeszcze myślał to mieliby super pracę. Radzę spróbować.

Mariusz

Co można robić zgodnie z ofertą - Praca od zaraz 4000/msc w Olsztynie? Może ktoś podpowiedzieć kilka informacji?

Robert
@Mariusz

4000 brutto jest na dziale językowym, czyli na rękę wychodzi jakos 3800 jeśli jesteś dziale z językiem niemieckim

rolski
@Robert

4000 pln brutto czyli 3800 netto??? dobrze się czujesz?

Mirek

Czy może ktoś napisać jaka jest przyczyna tak długiej ciszy na tym wątku? Ofert pracy Transcom Worldwide również ma bardzo mało. Sadzę, że jest bardzo dobrze i ludzie nie odchodzą. Może ktoś cos napisać?

gowoek

Pracowałem w Transcomie blisko 2 lat. Jeśli chodzi o sam proces rekrutacji, ja dostałem pracę od razu. Tego dnia, co przyszedłem na rozmowę klasyfikacyjną podpisywałem umowę. Nie chcę za bardzo się rozpisać, więc w punktach wymienie plusy i minusy pracy. plusy: - atmosfera w pracy (ludzie tam pracujący są niesamowici tj. zawsze pomocni, uśmiechnięci ,wyluzowani, nie trzeba się bać poznawać nowe osoby) - luźne podejście, z każdym jesteś na "TY" - Duża wiedza Team Liderów - premie od nowych aktywacji, jak i od przedłużenia abonamentu - sporo konkursów, gdzie do wygrania są np telefony, pieniądze - wyjścia integracyjne i spore budżety na nie - elastyczny grafik (można pracować nawet po 5h więc idealnie dla studentów) - jeśli masz dobre stosunki z TLami (tj. nie podpadłeś niczym), jesteś w stanie załatwić sobie wszystko - Team liderzy traktują wszystkich jednakowo - jeśli jesteś w miarę ogarnięty i potrzebujesz pieniędzy tylko na opłacenie mieszkania, przeżycie i nic więcej jesteś w stanie przeżyć za wypłatę - 11 zł na rękę - umowa zlecenie, jak i umowa o pracę (jeśli wykażesz się wynikami) - karty multisport, dofinansowanie do karty miejskiej, LUXMED - Platforma LEVELUP, w której zbiera się punkty i wymienia na ciekawe nagrody - Jeśli byłeś już pracownikiem, masz możliwość powrotu "od zaraz" - relaxroom (możliwość pogrania na xboxie, w ping-ponga, piłkarzyki) - super lokalizacja, pod transcomem sklep spożywczy, niedaleko żabka, skm, przystanki autobusowe jak i tramwajowe i centrum handlowe minusy: - stres - zdenerwowani klienci (do tego przeważnie chcą wszystkiego za darmo) - stanowiska pracy (stare telefony, zamulające komputery,) - coraz wyższe wskaźniki aby uzyskać premię ( w momencie kiedy przychdziłem premie można było dostać od ręki, teraz jest ciężej) - słabe premie (raz premie są dobre, a w następnym miesiącu najlepsi konsultanci dostają po 90zł) - bardzo duży ruch od czerwca- października oraz na swięta bożego narodzenia - krótkie przerwy i bardzo nieregularne (raz czekasz 5h na przerwę, raz 30minut) - system, na którym trzeba pracować - konsultanci nie mają żadnej ingerencji w oferty (dosłownie te same co na stronie internetowej) - duża rotacja - brud na stanowiskach pracy (sprzątaczki dbają tylko o toalety, a wykładziny które są na florze nie widziały odkurzacza przynajmniej od momentu kiedy tam pracuję) Można by wymieniać jeszcze sporo plusów i minusów. Jednak odejście stamtąd było bardzo cieżkie i nie wiem czy kiedyś jeszcze tam nie zawitam. Jednak dla mnie największym plusem są ludzie którzy tam pracują. Oni tworzą tę firmę i dopóki pracują tam tacy ludzie jak teraz, to Transcom nigdy nie zginie. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś poznam podobnych ludzi. Będę wspominał tę pracę z łezką w oku i z dużym sentymentem. :')

Mariusz

Transcom Worldwide ma fajne oferty, czy ktoś już pracuje jako teleurzędnik?

annn

A ile zarabiają osoby na projekcie językowym na rękę?

Mania

Wydaje mi się, że to są fajne etaty? Znam dobrze niemiecki i taka praca w dodatku jak czytam dobrze płatna to może być strzał w dziesiątkę. Powiedzcie mi jeszcze jaka jest atmosfera w pracy? Jakie są umowy?

Monia

Mają super ofertę. Mam pytanie na jakie zarobki można liczyć pracując w Gdańsku jako teleurzędnik?.

Baśka
@Monia

Słyszałam, że na tego teleurzędnika 4500 brutto samej podstawy i prowizje. Też byłam na rozmowie wczoraj i w piątek albo pon mają odezwać się z wynikiem. Bardzo fajna Pani od rekrutacji wszystko wyjaśniła, mówiła, że to nowy projekt i polega na weryfikacji tożsamości Niemców online. Bardzo mi się spodobało i słyszałam, że mają też inne projekty z niemieckim.

Baśka
@Monia

Zostaw merytoryczną opinię o Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 9 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 397 ocen.

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.