Opinie o Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Jacek

Hubi napisz do nich albo zadzwoń, info o stawkach podają podczas rozmowy rekrutacyjnej.

german

czy ktoś z was pracował w transcom na infolinii niemieckojęzycznej? jaka atmosfera? są dodatkowe premie? dzięki za wszelkie informacje :)

Jakoś osoby, które traktują tą pracę poważnie , nie narzekają. Jeżeli jesteś dobrym sprzedawcą to masz wysokie premie, a na godz. płacą 8,5, a nie 6,5.

As a co to znaczy, że umowa jest niekorzystna i że warunki takiej umowy nie są respektowane?

german

mozesz napisac cos wiecej o projekcie obcojęzycznym? jaka atmosfera czy są premie itp. planuje tam aplikować (usunięte przez administratora)

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
secundo

nie wiadomo co się dzieje .... (usunięte przez administratora)

Gosia

Praca w Transcom polega na kompleksowej obsłudze klienta zarówno telefonicznie, przez e-mail bądź live chat. Jeśli chodzi o stawki są one zróżnicowane w zależności od projektu, w którym się pracuje. Przyjdź na rozmowę rekrutacyjną to dostaniesz pełną informacje od rekrutera.

Paulina

No rozglądam się i widzę, że jest normalnie jak w każdej pracy. A sytuacji o której piszesz nie znam i nie będę komentować. A Ty co byłaś przy tym? Jak się tylko zna relacje z jednej strony to ciężko być obiektywnym.

Bronek

Sam piszesz, że jest to logiczne kiedy firma płaci za faktycznie przepracowane godziny. Tylko zobacz przychodzisz do pracy zgodnie z ustalonym wspólnie z przełożonym grafikiem, wg zdeklarowanych przez Ciebie godzin (zaakceptowanych przez obie strony). Pracodawca wie, że na tej zmianie będzie dysponował obsadą składającą się z danej liczby Konsultantów, którzy będą w stanie zrealizować np. dzisiejsze zadania. I mogą oczywiście wydarzyć się różne sytuacje losowe. Ale z szacunku do drugiej strony, każdy powinien dać znać pracodawcy, że niestety w tym dniu nie może się pojawić w pracy - ponieważ pojawiła się taka a taka przeszkoda (oczywiście można wyjaśnić przyczynę swojej nieobecności później). Jeśli więc pracodawca powinien i ma obowiązek rozumieć różne sytuacje losowe swoich pracowników, to jak ma egzekwować brak jakiejkolwiek informacji i usprawiedliwienia o nieobecności swojego pracownika. Jego nieusprawiedliwiona nieobecność osłabiła zespół (tak szybko nikt nie znajdzie zastępstwa). Któryś z kolegów z zespołu musi więc wykonywać podwójną pracę (swoje zadania i nieobecnego kolegi). Zapewne zdarzyło Ci się słyszeć bądź być w podobnej sytuacji, że musiałeś wykonywać dodatkowe obowiązki za nieobecnego kolegę i dowiedziałeś się o tym nagle. A wiesz, że niektórzy wykorzystywaliby inaczej sytuacje chodząc do pracy w kratkę. Więc to, że pracodawca próbuje w ten sposób wprowadzić pewien regulamin, w którym prosi i informuje pracownika, żeby przestrzegał wprowadzonych zasad jest chyba sprawiedliwe nie tylko dla pracownika ale również dla całego zespołu.

Bronek

Skąd masz taką opinię o tej firmie. Pracowałaś w niej czy opierasz swój pogląd na informacjach od osób trzecich? Akurat pracowałem w Transcomie i wiem, że forma zatrudnienia jest uzależniona od stanowiska na jakie zostaję przyjęty pracownik, czy to umowa o pracę czy umowa zlecenie z opłaconymi składkami na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne. Ścieżka kariery jest przejrzysta - nie wiem do czego masz pretensje. A jeśli zaś chodzi o wspomniane przez ciebie "kary za nieobecności" i niewypłacanie pensji za dzień, w którym nie było pracownika - to firma nie wypłaca wynagrodzenia w przypadku NIEUSPRAWIEDLIWIONEJ NIEOBECNOŚCI. Każdy pracownik jest o tym informowany przy podpisywaniu umowy i otrzymuje wynagrodzenie za faktycznie przepracowane godziny. To chyba logiczne i sprawiedliwe.

Hej, Cały czas jestes zainteresowana? Daj znac.

ruda

Scyzoryk sam sie ostrzy jak czytam te pierdoly... Skoro praca w zabce jest lepsza to skladaj cv. Bo przeciez 12 godzin stania za ladą, rozkladanie towaru, pilnowanie porządku to luksus w porównaniu z 6 godzinami siedzenia na tyłku w klimatyzowanej sali, kontaktem z naprawdę fajnymi ludźmi, z ktorymi pracujesz i popijaniem sobie kawki podczas rozmowy z klientem... Tyranie po cale dnie bije przecież o glowe prace w cc, gdzie premie potrafią przebić godzinowke. No ale czego mozna sie spodziewać przychodząc na 6 godzin do pracy a będąc 2 godziny na przerwie i 3 na treningu...JAK TO NIE WYROBIŁAM GODZIN?! Najstarsi czerwcowie i kwietniowie nie wiedzą. Nikt mnie w tej pracy jeszcze nie straszył zwolnieniem a pracuję ponad pol roku. Bywają gorsze i lepsze dni ale jeszcze nigdy nie zalowalam ze pracuje w transcomie :-) Pozdrawiam wszystkich nierobów. Życzę wam żeby wasza praca polegała na pisaniu głupot w internecie i niech bozia da wam za to te 10 na rękę :-D

Leszek

Płakać mi się chce jak gadacie takie głupoty 550 zł ? za mies pracy sorry pracuje tam i moja pierwsza wypłata była 1200 potem gdy są premie za sprzedaż zarabiałem 1600-1700 teraz 2200 i co ? po prostu te opinie są 18 latków którzy nie wiedzą co to praca nawet 6 godzin dziennie nie wytrzymujecie a potem smarujecie dupsko dla TL,s o co chodzi wiec ja się pytam ? 550 zł to ja sama premie taką mam żal (usunięte przez administratora) ciska jesteś gimbusem mama zmusza cię do pracy wolisz siedzieć na garnuszku to ok ale chociaż nie gadaj głupot i jeszcze nikt mi nie groził zwolnieniem hahah xd szkoda gadać ale firma jest good pracuje juz 8 mies i jest naprawde dobrze 6 godzin dziennie 2 soboty wolne = min 1400 + beckendy + jagoda =2000zl do 2500zl

maciek

Wole bezrobocie

Transcom na Kortowiadzie, będzie robić mega SELFIE i ROZDAWAĆ smartforny :) WOW. Kortowiada będzie w Transcomie - Masa atrakcji z tego co wiem. BĘDZIE SIĘ DZIAŁO !!! :)

nikuś

pracuje tam ponad rok. raz jest gorzej raz lepiej. powiem nie zarabiam sporo ale na pewno więcej niż w realu. Kasa na czas i do tego TL nawet fajny. nie wiem jak na innych projektach ale u mnie ok. Co mnie tylko denerwuje umowa śmieciowa bo to na starość do niczego się nie liczy. Wiadomo zawsze i tak pozostanie siec play jest najdroższa siecią w Polsce i oferty są nudne dla potencjalnych klientów, ale po to nas mają by wciskać kity klientom. Powiem atmosfera jest ok :P. teraz wymyślają nie przekraczaj przerw bo za to kara itd ale idziesz tam pracować a nie siedzieć. Pozdrawiam TL.

Ja też

Ja też pracuje w tej firmie i muszę powiedzieć patrząc na całokształt że jest ok i mega wesoło, zresztą sami zobaczcie na ich face... że ciągle się coś dzieje. Pracowałam też w innych firmach i nigdy oprócz paczek na święta nic nie robiono - tutaj jest tak ludzko. Ja osobiście polecam pracę na start i do zebrania doświadczenia. (usunięte przez administratora)

ludzie ogarnijcie sie :/ ludzie ciagle odchodza z tej firmy. Bo jest rzeczywiscie czego bronic. Tak wyglada wasza praca marzen?

A4

do ww Pani pogadaj z ludzmi to sie dowiesz co wszyscy o tobie gadaja. Myslisz ze jestes taka sweet i fajna. To nie ja plakalam jak on odchodzil. A odeszlam bo praca na umowe zlecenie to nie praca

ww Pani

'A4' no to chyba tylko Tobie, nie pomagał Twój były TL. Jakoś nigdy nie zauważyłam żeby odmówił pomocy komukolwiek , a nawet jeśli... Za mało Ci było TL do pomocy ? :) z resztą skoro pracowałaś tam pół roku ,to uważam, ze większa pomoc nie była Ci potrzebna. Agent z półrocznym stażem jest na tyle samodzielny, że sam powinien znaleźć sposób na swój problem ( z ewentualną pomocą TL). Może to brak Twojej zaradności przyczynił się do braku Twojego awansu ? :) Tak Cię straszono brakiem wyniku, że pewnie to główny powód zrezygnowania z pracy :D ( jedyne poważne pogróżki w tej firmie ,to wyrzucenie BRUDNEGO kubka do śmieci, przez Nasze, Panie sprzątaczki). Konsola jest dla każdego, jak zazdrościłaś było trzeba przeznaczyć swoje 25 min na grę z chłopakami. Ogółem obrażanie tu pracowników zarówno jak i byłych jest żałosne, a nie firma - jak to Ty zasugerowałaś. PS. proponuję poczytać trochę lektur na temat obozów pracy i zapoznać się bardziej ze znaczeniem tego stwierdzenia. Pozdrawiam Cię, serdecznie Droga Koleżanko ! :)

Obiektywna

Pracuje od 3 miesiecy w tej firmie i czasami zaglądam na ta strone aby poczytac jak niektorzy brednie pisza bo im sie nie udało przeslizgnac na testach albo z nudow lubia ponarzekac na tl. Rozmawialam ostatio z Maksem (Maksymilianem) o tych wpisachna tej stronie i widac było ze jest naprawde zaskoczony ze temat toczy sie wokol jego osoby. Więc ktos się podszywa pod niego. poza tym nie sadze aby sie podpisal z malej litery... I chyba wiem nawet kto, to ktos kto olal sobie sprawe i pomyslał ze jak ma umowe juz podpisana to trener nie moze wywalic. Otoz moze i popieram go w 100%. W mojej grupie tez byl taki koles jak sie szkolilismy który otwarcie mowił ze nie ma zamiaru ani czasu sie uczyc w domu na test. nastepnego dnia przyszedl i napisal poprawe tego samego testu na 40% i go trener pozegnal. Skoro ktos olewa sobie sprawe od samego poczadku to co z niego ma byc za pracownik. Ja do testów uczylam sie w domu 20 minut i zaliczylam 3 testy powyzej 90 %, zresztą wszystko było na szkoleniu. I jeszcze jedno zdarza mi sie jak czegos nie wiem lub klient na jakies dziwne pytanie pojsc do Maksa lub Jacka i nigdy mi nie odmówili pomocy i tez nigdy nie słyszałam zeby kogokolwiek obrazali. Pozdrawiam Kamilkę - najlepsza TL.

Zostaw merytoryczną opinię o Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 9 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 397 ocen.

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.