Opinie o E.T. Ewa Tomczak w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy E.T. Ewa Tomczak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w E.T. Ewa Tomczak o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E.T. Ewa Tomczak w Łódź

anika

dlaczego p. Ania i p. Gosia czyli kadra zarządzająca już nie pracują w E.T?

iks

Praca nie zawsze jest siedząca, więc o jej ciężkości ciężko mówić, bo wiadomo- inaczej się czujesz po 8 godzinach siedzenia, a inaczej po 8 godzinach stania w pochylonej pozycji, a i takie i takie dni pracy się zdarzały. I wbrew temu, co mówią w agencjach pracy- kosmetyki to ostatnia rzecz, z jaką możemy się zetknąć przy pracy na hali- wszystko tam jest pakowane- cukierki, klocki, maszynki jednorazowe, ale nie kosmetyki. Obiekt jest klimatyzowany, szczególnie po przerwie na hali potrafi być bardzo zimno, a prośby do koordynatorek o wyłączenie klimatyzacji rzadko kiedy są wysłuchiwane. Do wc można wychodzić wtedy, kiedy się chce i ile razy potrzeba, nie spotkałam się z żadnymi komentarzami, żeby ktoś za często odchodził od stanowiska pracy do toalety... Atmosfera w pracy- średnio przyjemna, koordynatorkom wiecznie coś nie pasuje, zawsze robione jest za wolno albo mało dokładnie. Potrafią się przyczepić o lekko krzywo przyklejoną naklejkę na pudełku. Liderki zespołów też poganiają, bo mają premię w momencie, gdy zespół wyrabia normę. Zwykłe pracownice też są specyficzne, oczywiście wszystko zależy na jaką zmianę się trafi, może na innej zmianie niż moja ludzie byli sympatyczniejsi. Jedyna rada na to to się nie przejmować i jednym uchem wpuszczać, a drugim wypuszczać, gdy jakaś nadgorliwa stara się Ci wjechać na ambicję, żeby przyspieszyć Twoją pracę. inaczej zwariować idzie. stawkę za jaką się pracuje każdy zna, nic się nie zmieniło. Nadgodziny można, ale nie trzeba robić. ale przez nadgodziny rozumiemy dodatkowe 6 godzin pracy, ciągiem przed lub po obowiązkowym czasie pracy. Podziwiam pracownice, które potrafiły wysiedzieć 14 godzin na hali, nie mam bladego pojęcia jak one tego dokonywały. plusy - elastyczne godziny pracy. rzeczywiście, gdy nie przyjdziesz na dzienną zmianę- nic się nie stanie, nie trzeba się w ogóle tłumaczyć. z nocką gorzej, bo tam produkcja jest szykowana dokładnie pod określoną ilość ludzi. ale dla studenta, który ma plan zajęć nieco zagmatwany, praca w tej firmie jest jakimś wyjściem, żeby sobie dorobić. ale generalnie miejsca nie polecam jako stałe miejsce zatrudnienia.

pracownicaa

Witam, właśnie pracuje w tej firmie, lecz zatrudniona jestem przez biuro pośrednictwa tak samo jak większość dziewczyn na obecną chwile. Płaca jest w porządku, to trzeba przyznać, ale rzeczywiści gonienie za normą, zapieprzanie to jest fakt niezaprzeczalny. Aczkolwiek zatrudniona przez biuro pośrednictwa nie musze chodzić codziennie, tylko kiedy chce więc jak dla osoby która się uczy i chce sobie dorobić praca jest jak najbardziej ok. Bądź co bądź jest to praca siedząca, myślę że nie taka znowu ciężka a zarobki są w porządku.

xxx

Dokładnie potrafią tylko ponaglać!!!NIe CZEPIAJCIE SIE LUDZI ZA TO ZE I TAK (usunięte przez moderatora)nKAZDY PRACUJE JK UMIE A TA NIBY "KIEROWNICZKA" NA NOCNEJ ZMIANIE TO JEsT ZAL!!!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w E.T. Ewa Tomczak spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
kałe jakha

w firmie E.T szczególnie rzuciło mi się w oczy, iż nawet pracownice z długoletnim stażem nie wyrabiają normy i są nieustannie ponaglane do wydajniejszej pracy, poszczególne zespoły są porównywane jako "gorsze i lepsze", norma rośnie, a zarobki stoją w miejscu, firma się bogaci, bo młode osoby uczące się nie znają jeszcze wartości swojej pracy i pracują ponad normę, bez dodatkowych zysków. Nakręca się spirala absurdu, gdyż niektóre pracownice wyprodukują więcej za darmo, pokazując szefostwu, że normy są za niskie. Nikt im za to nawet nie podziękuje w zamian usłyszą "mogłyście zrobić więcej".

Praca nie jest bynajmniej ciężka, ale uciążliwe są warunki pracy. Pomieszczenia klimatyzowane- klima podkręcona tak, że czujesz się w niektórych pomieszczeniach jak w chłodni. O zakazach już wszyscy rozpisywali się wcześniej.(dla mnie zakaz palenia jest najcięższym zakazem :-) Niestety w czasie ośmiogodzinnej pracy jest tylko jedna przerwa, a wyjście do toalety poza przerwą nie jest mile widziane. Ginące jedzenie i napoje z lodówki. Popieram przedmówców dziewczyny pracujące są specyficzne. Marne pieniądze...

Zapewne powyższy tekst napisał ktoś pracujący tam :D. Dniówka 55 zl? ciekawe hehe , bo przez 3 lata cały czas było 50zł i żadnej podwyżki 0 brak słow, cały czas normy i nirmy żal. Dajcie umowę o pracę NIE CAŁY CZAS umowe zlecenie

?

z tego co wiem jest 55 zl dniówki są nadgodziny dla chętnych jak sie idzie na zmianę popołudniowa oraz na dzienną i nocki również dla chętnych, ale tylko jeśli jest dużo zleceń. moim zdaniem nie ma tragedii, ale jeśli ktoś przychodzi do pracy żaby pogadać, pośmiać się, albo ponudzić, to sorry ale to jest produkcja, powinni być naszykowani że będą się krzywo patrzeć jak ktoś będzie narzekał, albo siedział i mówił jak to bardzo rączki ją bolą. NIKT nie zmusza żeby tam iść do pracy...

Płaca 50 zł dniówki. (usunięte przez moderatora)

k.

nie, nie chcę nawet tego wspominać

aaaaa

Ha Ha Ha chyba brak osób do pracy :D . Nic dziwnego za takie grosze hahahaha.

dawny pracownik

Pracowałam tam chyba w 2007 r - myślałam, ze coś się zmieniło(usunięte przez moderatora) Umowy o prace to tam praktycznie nie istnieją, pieniądze są wypłacane z ręki (dziwię się że nikt się jeszcze tym nie zainteresował). Generalnie - właściciele udają że są tacy światowi, a w praktyce słoma im z butów wystaje.

*****

HaHa żenada z tą firmą!!! Żadnych postępów na lepsze!!!:D Trzeba zacząć od tego , żeby ta firma wziela sie za swoich pracownikow tzn - żeby niektóre osoby miały wykształcenie :) jakieś. Boz tego co wiem (usunięte przez moderatora) to chyba nawet nie ma wykształcenia licencjata:D a zajmuje takie poważne stanowisko. (usunięte przez moderatora) z Biura jako chyba jedyna ma wykształcenie :) iwydaje sie spoko. Żeby awansować i dostać umowe o prace, trzeba sie niezle naskakać ( kablowac itp) i mieć znajomości w biurze. Gdyby była normalna atmosfera w tej firmie było by inaczej. Stanie nad zespołem i patrzenie czy robią szybko tragedia. Ciekawe jak by pracownicy z biura sie zamienilio na 1 dzień normalnej pracy napewno nie dali by sobie rady a nie wspomnąć o normie i jeszcze raz normie. :D

nohnljpl

Mnie się póki co podoba, dla studentki dziennej praca nie najgorsza, na swoje potrzeby zarobię. Zobaczymy jak bedzie, czy nowa umowa, jeśli nie to trudno.

W tej firmie jest tak , ze jak sa postoje to wiadomo ze zostawia stalych pracownikow a nowych zwalniaja tak jest zawsze hehhe .Nie radze tam pracowac co to za pieniadze są! marne a premia to tylko dla liderek ! Żal....

czy ktoś wie jak wyglada sytuacja w grudniu? czy tam są jakies zastoje. czy zwalniaja ludzi wtedy?

aaaa

Pewnie znajdą osobę spośród swoich normalka , ciekawe czy coś się zmieniło w tej firmie czy nadal jest wyzysk za 50 zl hahahha;d i mobbing . Dziwie się że nikt nic z tym nie robi!!!!

jest ogłoszenie, ze poszukują menadżera ds. jakości. Czy na tym stanowisku też taki mobbing i wyzysk??

Dziwie sie , ze jeszcze tam ktos pracuje!!!! Totalna porazka. Nie polecam tam pracować. Po co dawac podwyzke jak wolą wiecej dla siebie

gosssscccc

pracowałam tam 2 razy i faktycznie tragedia ze wszystkim się zgadzam.

A wydawało mi się, że nie może być gorzej a jednak... Wciąż podwyższają normy, jak jej się nie wyrobi to straszą, że zwolnią następnego dnia. Zero używania telefonów-NORMA!, kontrola przez kierownictwo w toalecie-NORMA!, nie gadać-NORMA!, lizodupy i donoszące lidereczki-NORMA!, 50zł dzień (70zł/noc)-NORMA, oraz jednorazowe fartuszki wielokrotnego użytku -stało się już NORMĄ !

Zostaw merytoryczną opinię o E.T. Ewa Tomczak - Łódź

• Jak się pracuje w E.T. Ewa Tomczak?

Zobacz opinie na temat firmy E.T. Ewa Tomczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E.T. Ewa Tomczak?

E.T. Ewa Tomczak