Da Grasso Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Da Grasso Sp. z o.o.

Paulina

Widzieliście już nowy wystrój lokalu Da Grasso ŁÓDŹ BAŁUTY? restauracja zmieniła kolor kafelków, łuków i stoliki. Zmiany widać na pierwszy rzut oka. http://www.dagrassogroup.pl/aktualnosci/mamy-to-pierwsza-realizacja-nowego-wystroju-w-da-grasso-lodz-baluty Jak Wam się podoba zmiana? Która wersja lokalu podobała Wam się najbardziej? Jak odwiedzicie lokal dajcie znać co sądzicie i napiszcie firmie, czy inne lokale też powinny być w tym klimacie.

Paulina

Chcecie być na bieżąco z tym, co dzieje się w Da Grasso Sp. z o.o.? Na ich stronie internetowej, w zakładce 'Aktualności' znajdziecie najświeższe informacje: http://www.dagrassogroup.pl/aktualnosci

romeke

aktualnie firma poszukuje na stanowisko doradca klienta @igrok, nie podaje jakie są tam stawki ale oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę i dla mnie to jest bardzo ważne. Ponadto można liczyć na pakiet socjalny, min. opiekę medyczną

żywczliwy

Miałem okazje być zaproszony na rozmowę i dzień próbny do Centrali Da Grasso w Łodzi. Nie polecam tam nawet chodzic na rozmowy kwalifikacyjne! Atmosfera na rozmowie co najmniej jakbyście aplikowali na prezydenta RP. Mnóstwo pytań z kosmosu i nie związanych z tematem. Pani Agniesia i Pan Michał sami nie wiedzą czego chcą a ogłoszenie na pracownika biurowego w dziale jakość ukazuje sie ponownie od pół roku! Szukają asystenta a wymagania mają jakbys mial zostać tam Managerem od NPD,Qualiy i Sales.Żenada i strata czasu!

an0tak

centrala : pracodawca hołubiący tzw swoich ludzi, którzy dość często mają niewielkie kompetencje, ale wielkie plecy. brak systemu motywacyjnego - szkoda ze szefowa nie widzi, że amtosfera przekłada się na wydajność i efektywnośc, życzliwością można więcej osiągnąć niż sianiem atmosfery strachu. firma specjalizująca się w zatrudnianiu firm zewnętrznych do wszystkiego za krocie, po ktorych czesto trzeba sprzątać.

y

Irek - to co czytasz w tym wątku tyczy się centrali firmy a nie lokaliku w jakiejs tam miejscowosci, a to zmienia postac rzecze, ale ok chcesz wiedziec wiecej - pracowniy w lokalach sa zatrudniani na zleceniówkach

y

wydaje mi sie ze kierowanie z pozycji ja wam pokaze nie sprawdzi sie na dluzsza mete, brak tolerancji ze strony zarzadu- zrob cos nie tak a juz ci daja wypowiedzenie, przyjdz pozniej o 2min(co z tego ze stales w korku) juz masz spoznienie, zostan dluzej slowa dziekuje nie uswiadczysz. przydaloby sie szkolenie co poniektorym z zarzadzania kadra. jak na razie bawimy sie w bycie korporacja choc nam bardzo daleko do tego

x

dziwny pracodawca, mozna by rzec, że firma prowadzi się sama - bo szefostwo na wieczych wczasach lub nieobecne, brak szacunku do pracownikow, ciagla rotacja, brak rozwoju osobistego, polityka strachu, wszystko u tzw przyjaciol od pizzy, chcesz się poczuc jak guma na czyims bucie, dostac spoznienie za przyjscie min po czasie do pracy to dobrze trafiles, o finansach szkoda pisac

x

no i ciągła rotacja

rekrut

Faktycznie dziwna firma.. rekrutacja taka sobie, zadają prace domowe i obiecują kokosy.

Nie polecam,[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Da Grasso Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Da Grasso Sp. z o.o.