Opinie o E.T. Ewa Tomczak w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy E.T. Ewa Tomczak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w E.T. Ewa Tomczak o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E.T. Ewa Tomczak w Łódź

Karo Nowy wpis

Kilka msc temu pojawiła się w sieci oferta pracy na stanowisko pracownika działu obsługi klienta. Zaintrygowała mnie wzmianka na temat kwartalnych nagród rzeczowych. To są jakieś konkursy? Co ciekawego można dostać? Oprócz tego jakieś premie co msc dochodzą do wynagrodzenia? Jeżeli jest ktoś w stanie przedstawić przynajmniej widełki zarobkowe, będę wdzięczny :)

Cyk Nowy wpis
@Karo

Nie ma kwartalnych nagród,już zrezygnowali z tego.Premi też nie ma.

Roma Nowy wpis
@Cyk

A kiedy dostawaliście ostatnie nagrody kwartalne i co było powodem rezygnacji z nich? Można było dostać jakieś konkretne rzeczy? Z tego co rozumiem to macie tylko samą podstawę?

Jakie wartości są cenione w E.T. Ewa Tomczak?

Odpowiedzialność, pracowitość i zaangażowanie.

Maria

Jak to? To co docenia ta firma? Doświadczenie?

Przyszly pracownik

Dzień dobry Czy mogę prosić o informacje jaka atmosfera jest w biurze tej firmy?

Helena

Cóż takiego można tu wygrać jako kwartalna nagroda? Pytam w kontekście posady Szef Produkcji. W benefitach w ogłoszeniu podali, że są tu jakieś kwartalne nagrody rzeczowe. A co to takiego? Jakie rzeczy?

Xxx Nowy wpis
@Helena

Już nic zrezygnowano z kwartalnych nagród. A do wygrania były np. Telewizory, czajniki, telefony, słuchawki sprzed agd rtv

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w E.T. Ewa Tomczak spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Agnieszka

odniósłby się ktoś do tych opinii na temat zanieczyszczenia itp? bo pisali różnie na ten temat, ciekawa jestem tych rozbieżności w zdaniach i sytuacji bieżącej. Praca aktualnie jak tutaj jest zorganizowana i na jakie warunki można liczyć? Czy teraz od nowego roku wprowadzają jakiekolwiek zmiany czy wszystko będzie po staremu?

Proszę zwrócić uwagę na liderek. Mają zachęcać do pracy i mieć podejście do zwykłych pracowników, a nie na odwrót :)

Nowypracownik

Zacznę od początku czyli od procesu rekrutacji. Rekrutacja odbywa się szybciutko co śmieszne w tej samej chwili jest parę osób w pokoju.. Taka rekrutacja grupowa. Pani informuje nas o rodzaju umowy i tu warto dodać że jest to praca przez agencje, ale nie musicie się martwić ta agencja rekrutuje tylko dla E.T.. W skrócie wujek ciocia albo dobra koleżanka ma tą agencję, dowiadujemy się też o zarobkach i że pracownicy agencyjni mają tą samą stawkę co pracownicy E.T. Czyli agencja nic nie zarabia jest samowystarczalna. Ale to już nie nasz problem. Co do pracy... Osobiście pracowałem tylko na henklu i tylko o nim mogę opowiedzieć, jeśli chodzi o bhp to czegoś takiego niema, pracownicy w sportowym obuwiu bez nosków , noże stanleye z metalowym ostrzem już nie mówię o tym że łatwo się skaleczyć ale tam podobno na drugiej hali jest spożywka i łatwo o zanieczyszczenie produktu np. Kawałkiem złamanego ostrza, magazynierzy bez kamizelek odblaskowych, dobrze że chociaż kask mają. Co do pracy czułem się jakbym cofnął się 10 lat wstecz..miałem wrażenie że jakbym ogarnął takiego mądrzejszego goryla to spokojnie dałby radę. 80% na hali to Ukraina to wiele wyjaśnia... O tym co dzisiaj zobaczyłem mógłbym pisać i pisac ale może jeszcze wszystkiego nie widziałem. Reasumując jeśli nie masz co robić z życiem to możesz iść, jeśli jesteś z Ukrainy to możesz iść, natomiast jeśli jesteś normalny to znajdź normalna pracę. Ja przez koronawirusa i skurczony rynek pracy muszę w tym cyrku przez jakiś czas uczestniczyć. Co do mobbingu to nic takiego nie miało miejsca wszyscy uprzejmi i pomocni.. Może po prostu z wami ludzie jest coś nie tak? Właściwie to napewno bo kto do takiej roboty z wyboru chodzi.. Erudyci...

@Nowypracownik

Jeszcze dodam że jeśli chodzi o wynagrodzenie to nie napisze konkretnie ale wygląda to mniej więcej tak że w poprzedniej firmie w której pracowałem (Global corpo) więcej miałem PODSTAWY netto niż tutaj wypłaty brutto razem z premią ????

Jacek78
@Nowypracownik

Człowieku skoro dowiedziałeś się na wstępie o słabej stawce i podjąłes mimo to pracę to jaki to ma sen ? Mogłeś szukać pracy godnej ciebie i nie wylewać swoich żali. Koronawirus nie jest wymówką.

@Jacek78

To nie są żale tylko opinia. Po ilorazie inteligencji widać że sztandarowy pracownik E. T to pisał. Ale spoko ja ci wytłumaczę, portal gowork służy do wyrażania opinii i właśnie taką wyraziłem, ogarnął to twój mózg wielkości embriona? A jak jeszcze nie rozumiesz to poczekaj pod bramą i ci wytłumaczę.

@Jacek78

Jeszcze napiszę jaki jest sens żeby Ci się mózg nie przepalił, otóż nie jestem fanatykiem socjalu ale widzę że ty jesteś skoro nie wiesz jaki jest sens. Wyobraź sobie geniuszu że można pracować i szukać pracy! I wyjdziesz lepiej niż nie robiąc nic i szukając pracy. Wow ale trudne było nie?

Żanklod Van Tadam
@Nowypracownik

Dobra, koniec tej zabawy. Kiedy sparing przed szlabanem? Dwa mocarze się trafili, więc walka może być zacięta!

Pracownik.
@Nowypracownik

Co za bzdura. Jakie zanieczyszczenie. Chyba ktoś się nie sprawdził o szybko go zwolniło dlatego taka opinia. Pracuje tu ponad 7 lat i nie mogę narzekać.

Kaziu
@Nowypracownik

Polityka firmy jest taka zatrudnić tanią siłę roboczą nie ważne że Ukraińcy nie mówią i nie rozumieją nic po polsku a później zdarzają się wpadki,plastyki w zasypie itp.Niech zatrudnia samych obcokrajowców i będzie git wtedy nie będzie nieporozumień...sajgon....

Byly pracownik

Ta firma to porażka. Panie w kadrach nadasane jakby mialy zaraz eksplodowac. Zatrudniaja na umowy zlecenie przez agencje ktora prowadzi Pani z rodziny i interes sie kreci. A po 3 miesiacach wypad i kolejny za 2300. Makabra. Jedna wielka rodzina. Dziwie sie ze jeszcze ktos chce tam pracować.

Rudy
@Byly pracownik

O losowanie nagród co kwartał... To losowanie polega tak tej się należy a tej nie a temu tak takie to losowanie wygląda jakby by się wydało to dopiero była afera....

Helena
@Byly pracownik

Po 3 miesiącach osoby są zwalniane czy po prostu ich umowa się kończy i firma nie chce z nimi ich przedłużyć?

On nn
@Helena

Zazwyczaj jest tak że żeby zostać zwolnionym to trzeba się postarać ????

Qwertypop
@Helena

Tak żeby zostać zwolnionym trzeba się postarać. Jak ktoś nie rzuca się w oczy za bardzo robi swoje to nie zostanie zwolniony

Agnieszka
@Qwertypop

Co to znaczy, że jak się nie rzuca w oczy? To jakoś super pracowitym też się tu nie opłaca być?

Inny

W tej firmie mobbing jest podstawową zasadą pracy, niekompetentna dyrekcja robi wszystko aby udowodnić że winni są wszyscy tylko nie oni , właściciele udają że nic niewiedzą bo tak jest lepiej, za błędy dyrekcji płacą szeregowi pracownicy, a interes się kręci

Ruda
@Inny

Zgadzam

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w E.T. Ewa Tomczak? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Qwertypop

Nie ma żadnych etapów. Rozmowa. Bajki o zarobkach i od razu wiesz czy masz pracę czy Nie Mam na myśli pracę na magazynie lub produkcji bo jeśli chodzi o pracę w biurze to nie wiem.

Dziku

(usunięte przez administratora) jakiego mało omijać szerokim lukiem. Chyba że bardzo chcemy sie zdziwić z godzinami i wyplata za przepracowany czas. Nie polecam

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w E.T. Ewa Tomczak?

Byly pracownik

Czy to pytanie to jakies jaja? Masz w tej firmie zap... pracowac jak mroweczka, nie bawic sie angielskim.

Byla

Niestety nie polecam tego pracodawcy osóbą które chcą mieć pracę na stałe. Atmosfera dziwna ciągle narzekanie ze za wolno rozumiem że można nie być najszybszym pracownikiem po tygodniu, trudno. Jeżeli jesteś studentem i chcesz dorobić miesiąc jak najbardziej za mojej kadencji 3 tygodni zwolnili i zatrudnili już kilkanaście osób widząc po ogłoszeniach stałych jest to normalny cykl działania firmy.

Niestety bardzo duża rotacja mam wrażenie że nie da się w tej firmie pracować dłużej co kilka dni nowe przyjęcia i zwolnienia. Raczej nie jest to praca na stałe chyba i ja tu nie zostanę na dłużej właśnie zwolnili osobę z która przyszłam do pracy że podobno za wolna tylko ze szybsza ode mnie w układaniu tych zakichanych klocków. Bardzo duża ilość ludzi z Ukrainy dlatego ostatnio zwolniono kilka Polek. Już szukam innej pracy nie polecam szukajcie coś lepszego.

tydel

Jak bardzo firma zabezpieczyła pracowników w obawie przed koronawirusem?

Xaxa2943
@tydel

Maseczki, płyn dezynfekujący.

Kco

Z donosicielstwem prawda, porażka. Podlizustwo, jedna pani na bezszczela stanęła i przyglądała mi się od stóp do głowy i podsłuchiwała o czym ja mówię do innej pani.... Norma, co to akord jedna pani robi wolniej druga szybciej normalne, w pracy zespołowej najważniejsza jest współpraca między pracownikami, pomoc i szacunek

@mala

Ja wróciłam po dłuższej przerwie do tej firmy i uważam że dużo się zmieniło na plus. Wynagrodzenie poszło w góre, normy się prawie nie zmieniły w większości są do wykonania nie na wszystkim ale na większości tylko wystarczy chcieć a jeśli się przychodzi do pracy na pogaduchy i popiepszac to normy się nie zrobi. Przeważnie siedzi się 8 godzin na (usunięte przez administratora) i czasami trzeba wstać i przynieść sobie towar i tyle jeśli jest ktoś sprawny manualnie da radę. Nie rozumiem tych komentarzy. W niektórych pracach przerwa tylko 15 min a w et 25 i nie trzeba stać cały dzień chyba że zdarzy się taka robota ale to jest zadkosc. Nie narzekajcie pracowałam w dużo gorszych firmach i warunkach, normalna praca na produkcji i tyle

Czy zdarzają się nadgodziny w E.T. Ewa Tomczak?

Tak

ŻanKlod

Dziewczyny bez czepusi i fartuchów na ostatnim Pikniku w Pabianicach zmieniają oblicze firmy. Miodzio... :-PPP

Czy ktoś wie czy jest to praca dla studentów dziennych?

Czak
@Paweł

Zapraszamy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Zostaw merytoryczną opinię o E.T. Ewa Tomczak - Łódź

• Jak się pracuje w E.T. Ewa Tomczak?

Zobacz opinie na temat firmy E.T. Ewa Tomczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E.T. Ewa Tomczak?

E.T. Ewa Tomczak