Opinie o Monika Gościniak Niku Bowling w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Monika Gościniak Niku Bowling. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Monika Gościniak Niku Bowling o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monika Gościniak Niku Bowling w Poznań

Jakim pracodawcą jest Monika Gościniak Niku Bowling? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Iga

Praca w Niku jest na 100 % najlepszym początkiem jeżeli chodzi o przygotowanie do rynku pracy, Barman/Kelner na swoim stanowisku uczy się wielu rzeczy, które później z pewnością będą jego atutem dla przyszłego pracodawcy. Co do benefitów , jak najbardziej są za wyniki i zaangażowanie

Marzena

@Michał Dobrze wiedzieć. Mogę Cię prosić zatem o wypowiedź na temat pracy w firmie Niku Bowling? Czy polecasz pracę w tej firmie? Co powiesz na temat atmosfery? Zachęcam Cię do wyrażenia swojej opinii.

Gutek

Co słychać w firmie? Jaki jest powód, że przestaliście pisać na forum?

@Gutek

U nas we firmie wszystko w najlepszym porządku ,ale dziękujemy za troskę :)

pola

Ok, czyli tak naparwde jeśli chodzi o rotacje to nie ma sie czego obawiać - wydaje mi sie tylko, że u nich ta praca jako Kierownik restauracji to jest wymagająca, bo wymagane jest minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w branży gastronomicznej no i doświadczenie w zarządzaniu kilkunastoosobowym zespołem.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Monika Gościniak Niku Bowling? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Agnieszka

Pracowałam prawie rok podczas ost roku studiów wypłata zawsze była na czas, atmosfera super , kierownicy zarówno bowlingu jak i restauracji wymagający ale to moim zdaniem dobrze. Ludzie pracują tam od lat mała rotacja największa na barze tam gdzie pracowałam ale to normalne w Gastro Polecam :)

PS

Polecam ! :) fajna ekipa , miła atmosfera ;) Wypłaty zawsze na czas!

ES

Hej , mam doświadczenie w gastronomi ponad 10 letnie i wiem co sie z czym je. Młode pokolenie nie jest nauczone pracy. Uważają że czy się siedzi czy leży to mu sie należy. Pracowała tam , i uważam że jest bardzo profesjonale podejście do klienta( jak mało gdzie) jak i też do szkolenia pracowników. Chcecie nabyć doświadczenie profesjonalnego to tylko tam . Harmonogram pracy zawsze jest ustalony wcześniej, i można sobie cokolwiek zaplanować. A uwierzcie w gastronomii to cud. Pozdrawiam

MX

Jak najbardziej polecam. Wypłaty zawsze na czas!

Ruda

Polecam to miejsce, jestem pracownikiem już 4 lata, bardzo dobrze mi się pracuje. Ludzie w firmie są bardzo pomocni i życzliwi.

sss

Miejsce pracy godne polecenia, wymagające ale rzetelne !

gastro

Jak najbardziej polecam, fajna ekipa , miła atmosfera ;)

Pracowałem 11 lat i jestem zadowolony

mmm

nie polecam....

Michał z Niku

Witam joljol, uważam,że najlepszym sposobem aby przekonać się o profesjonalizmie firmy są opinię klientów, którzy tego typu imprezy organizowali. Zapraszam na Naszą stronę do prześledzenia referencji http://nikubowling.pl/integracja-dla-firm

Tomek z Grupy Allegro

Ja serdecznie polecam robię tam w listopadzie kolejna imprezę firmowa juz chyba czwarta:) profesjonalna obsługa pyszne jedzonko miła atmosfera świetne miejsce na wyjście firmowe. Kolego z wpisu powyżej za każda usługę trzeba zapłacić na tym świecie nie ma nic za darmo!!!!

xyz

nie polecam, zapłacicie dużo więcej niż myślicie, wszystko kierowane jest na zarobek a nie na zadowolenie klienta tylko na wyciągnięcie kasy , ale rób jak chcesz

Witam serdecznie zapraszam do nawiązania współpracy, tak jak zostało wyliczone faktycznie idzie zarobić przy stawce 8 zł w okolicy 1280-1360 zł, dodatkowo napiwki oczywiście są indywidualną sprawą barmana-kelnera.Jako bonusy po okresie próbnym,każdy pracownik otrzymuje miesięcznie 4 godziny bowlingu, które może wykorzystać z przyjaciółmi w wolnych dniach od pracy oraz ma możliwość korzystania z fitness w godzinach 7:00-17:00. Tak więc oprócz stawki godzinowej, napiwków mamy dość ciekawe bonusy.

Bardzo fajna udana współpraca:)

Witam aby rozpatrzyć Pana kandydaturę proszę o przesłanie CV na adres praca@nikubowling.pl

Pracownik Niku Bowling

Piotrze jest Nam niezmiernie miło.

Zostaw merytoryczną opinię o Monika Gościniak Niku Bowling - Poznań

• Jak się pracuje w Monika Gościniak Niku Bowling?

Zobacz opinie na temat firmy Monika Gościniak Niku Bowling tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Monika Gościniak Niku Bowling
2.6/5 Na podstawie 73 ocen.
  • Piątkowska 200
    61-693 Poznań