Opinie o Master-Sport Automobiltechnik (MS) Production-Distribution Center w Gorlice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Master-Sport Automobiltechnik (MS) Production-Distribution Center. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Master-Sport Automobiltechnik (MS) Production-Distribution Center o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Master-Sport Automobiltechnik (MS) Production-Distribution Center w Gorlice

ALEKSI

Rotacja w tej firmie jest taka, że powinni mieć obrotowe drzwi wejściowe. Najlepszy pracownik to darmowy pracownik (a jak by ktoś chciał dopłacać do pracy w tak zacnej firmie to nawet wskazane). Widać że szef żyje jeszcze w czasach - człowiek powinien się cieszyć że jest praca, a nie pytać o jakąś wypłatę SZKODA CZASU

@Piotrek

To ile trzeba czekać na tą część poza oficjalną umową? Kilka dni od wypłaty? Tydzień? Czy dłużej? Piszesz o ucinaniu pensji... Za co w takim razie ją obniżają? Jakieś konkretne argumenty jesteś w stanie podać?

ALEKSI

Piotrek

@ANDZIA przysłowiowa miotła stoi krzywo pod ścianą, a nie trzyma kontu 90 stopni to dla szefa -100 albo -200 zł z wypłaty (jak ma zły dzień, jak ma czasem/rzadko dobry to ok)

@Piotrek

Nie mów że potrąca z wypłaty za takie głupoty. To jest zapisane w umowie że może obciąć wynagrodzenie czy po prostu taka wolna amerykanka i szef robi co chce? Często to się zdarza?

Piotrek Nowy wpis

Wypłata tam jest w zasadzie uznaniowa. Najniższa + coś, jakoś (czary mary). Szef się bardzo niechętnie rozstaje z pieniędzmi, więc w zasadzie co miesiąc ucina komuś kasę. Wypłatę jaką masz na umowie dostaniesz nawet na czas (tego zarzucić nie można), ale tą część, którą dostajesz poza oficjalną umową to już inna bajka

Zainteresowana

Firma szuka Kierownika Działu Logistyki oraz Kierownika ds. Rozwoju Systemów Magazynowych. Czy na tych stanowiskach jest duża rotacja? Czy są to może nowo utworzone stanowiska?

Kiko
@Zainteresowana

Ogromną rotacja

Aaa Nowy wpis
@Kiko

Niedobrze bo teraz szukają pracownika działu IT i chciałem aplikować. Ale trochę zaniepokoiła mnie ta rotacja. W dziale IT też tak ludzie odchodzą? Wiesz może?

Hubi

Szukają niezależnego agenta-handlowca. Z tego co napisali to oferują atrakcyjny system prowizyjny oraz premie. A podstawa? Jest jakaś czy tylko żyje się z prowizji? Jest dowolna forma współpracy. To znaczy że można też na umowie o pracę czy raczej preferowana jest własna działalność? Ktoś był na rekrutacji i może podpowiedzieć?

Była pracowniczka

Rozmowa rekrutacyjna bardzo dziwna, pytania głównie osobiste. W sumie nie wiem co mają do rzeczy moje długi i stan rodzinny. Sam szef spóźnił się na rozmowę ponad godzinę ale trudno, poczekałam. Moja praca skończyła się po pierwszym dniu ponieważ zupelnie co innego miałam robić wg samego szefa, a co innego było do zrobienia faktycznie - obowiązków sporo, ale stanowisko odniosłam wrażenie inne niż mi obiecano. Nie jestem pewna czy właściciel firmy celowo wprowadził mnie w błąd czy nie ma pojęcia jak praca wygląda naprawdę. Na rozmowie podkreślał że obowiązków będę mieć mało w związku ze zmianą organizacji firmy, jednak jak się okazało te zmiany wchodzą od kilku lat i nadal wejść nie mogą. Nie polecam. Mam wrażenie że pracują tam ludzie którzy zwyczajnie muszą.

Firma Master-Sport Automobiltechnik (MS) Production-Distribution Center w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pracownik działu IT. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Akso99

Nie polecam pracy w tej firmie. Przemiał pracowników ogromny, wynika to zarówno z niskich zarobków jak również z atmosfery za którą głównie odpowiedzialny jest sam właściciel. To osoba bardzo nie zdecydowana, traktująca ludzi przedmiotowo i bez szacunku: dzisiaj pracujesz, jutro zobaczymy, sam odejść nie możesz bo będę ci robić pod górę. Sama rozmowa kwalifikacyjna dziwna (pytania czy ma się żonę, dzieci, długi,komornika...) później praca najlepiej na staż (czyli bezpłatnie), ewentualnie umowę zlecenie. Tylko część godzin jest wykazywana oficjalnie.

Może ktoś napisać jak wygląda praca na magazynie? Chciałbym aplikować ale nie wiem czy warto?

Lidia

Niestety ale najdłuższy komentarz o tym pracodawcy przeczytałam dwa razy i dalej jest dla mnie zupełnie nieczytelny. Ktoś w nim narzeka ale sensu tego wywodu nie rozumiem. Mógłby więc ktoś jakoś w miarę składnie wyjaśnić jak tam wygląda praca? Widzę że inna osoba twierdzi że duża rotacja - z czego ona wynika? Z atmosfery czy może z niskich zarobków?

Karo

Generalnie nie wiem co napisać. Rotacja w tej firmie większa niż w betoniarce na budowie. Najlepszy pracownik to ten na stażu-za darmo. Non stop zmiany. Wszyscy siedzą na kupie. Dziwna firma...brak organizacji ciągle zmiany.

Odrzucnyy

Nie wiem jak opisać sytuację jako poproszony o przyjście na ochotnika, z niby braku pracowników chorych na covida bezinteresowne potowarzyszenie koleżance tam wysłanej szkoleń dla potrzebujących, pomocy, gdzie napluto mi w twarz po 40 sec od wejscia w małpio gaj Prezesa , krótka piłka po pytaniu gdzie kto pracował szczerze mu mówiąc na magazynach ,całe życie next ,spytał czy dobrze się czuje jak zgłupiałem bo nie zrozumiałem na co v id a nie zachorowałem nie choruje end of story. Proszę poczekać w pokoju obok a pani od drzwi tam jest wyjście pisze tylko o moim przypadku gdzie w skrócie gość mnie na wstępie skreślił za twarzowe jak za jakąś zakazaną mordę i wygląd. Nie dziwię się że ogłoszenia pracy cały rok są rotacja musi być non stop. Nie zniechęcam nikogo do podjęcia tam pracy. Pozdrawiam

Alek

Czy praca jest spokojna czy może jednak jest sporo stresów? Jak atmosfera?

Patrycja

Czy język niemiecki jest wymagany w firmie ?

bbb

Jaka jest obecnie atmosfera w firmie w czasach korony? Chciałbym starać się o pracę.

Franek

Przestaliście zupełnie pisać. Czy jest tego powód?

megen

Może nawet nie wiedzą,że występuja jakies problemy ze strona lub też prowadzone byly jakies techniczne przerwy, w każdym razie po przeczytaniu ich ogłoszenia na przedstawiciela handlowego uważam, że orety sa na miejscu.

ciekawy2

Czy ktoś tu miał rozmowę?

Ciekawy

Czy ktoś tu w ogóle pracuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Master-Sport Automobiltechnik (MS) Production-Distribution Center - Gorlice

• Jak się pracuje w Master-Sport Automobiltechnik (MS) Production-Distribution Center?

Zobacz opinie na temat firmy Master-Sport Automobiltechnik (MS) Production-Distribution Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Master-Sport Automobiltechnik (MS) Production-Distribution Center
2.3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • 11 Listopada 68
    38-300 Gorlice