Opinie o Randstad p. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Randstad p. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Randstad p. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Randstad p. z o.o. w Poznań

Banderas

Jak w tej firmie może być normalnie jeśli jest zarządzana przez osoby humorzaste, aroganckie; niekompetentność pachnie z daleka. Ej frej jej

Aneta

Jakaś ukrainka decyduje czy mamy przedłużona umowę czy nie

Mirosław

Nie polecam firmy randstad , wyrabiałem norme oraz przechodziłem cały czas do pracy bez dnia wolnego lub (N) . Brak powodu zwolnienia !

K.

Byłxm zatrudnionx przez randstad w dużej firmie. Niestety, po upływie niespełna 4 miesięcy moja umowa bez konkretnego powodu nie została przedłużona - dodam, że zależało mi na stabilności, dlatego starałxm się wówczas o zatrudnienie bezpośrednio przez firmę, natomiast agencja po prostu zerwała umowę nie podając przyczyny tego stanu rzeczy. Byłxm osobą pracowitą, o ponadprzeciętnych wynikach, zawsze rzetelną, praktycznie nie wykorzystująca przysługującego urlopu, jednak moja umowa nie została przedłużona, pomimo znacznej poprawy wyników (porównując z dniem zatrudnienia). Znajomej, która często korzystała z dni wolnych, w tym także urlopu na żądanie, mającej przeciętne wyniki umowę przedłużono. Jaki jest sens pozostawiania mniej wydajnych pracowników - nie wiem. Kolejny minus za miesięczne umowy i konieczność oczekiwania do ostatnich dni miesiąca, aby, uzyskać wiedzę na temat tego, czy umowa została przedłużona. Jeśli zależy Wam na stałej pracy bez tzw. niespodzianek w postaci bezpodstawnego zerwania umowy na tydzień przed jej wygaśnięciem, to radzę omijać.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
kandydat

Zaproszono mnie na rozmowę o pracę w strukturach tejże agencji... ale od początku. Sam pracodawca wydawał się dosyć atrakcyjny - znana firma, dobra lokalizacja biura, ciekawe benefity. Niestety już na początku rozmowy telefonicznej Pani, która do mnie zadzwoniła miała niemiły ton rozmowy. Pytając o stawkę, która mnie interesuje zadała pytanie "A CO TO ZNACZY NA START?" (stawka ta to raptem 3000 zł netto) Myślę, że po tym pytaniu trzeba było podziękować za zainteresowanie i odpuścić dalsze rozmowy. Spotkanie w siedzibie Randstad jednakże się odbyło. Jakie było moje zdziwienie, kiedy na umówioną rozmowę przyszła inna pracownica, a nie ta, z którą odbyła się rozmowa. Pani zadawała pytania dobre 30 minut, pomijając fakt, że w trakcie wspomnianej rozmowy wyszła jak gdyby nigdy nic po obiad. Oczywiście jako kandydat dało się zauważyć, że po 10 minutach rozmowy Pani nie słucha tego, o czym do niej mówię. W zamian za to skupia uwagę na szklanych drzwiach wypatrując cateringu. Pomimo zapewnień o informacji zwrotnej (czy to pozytywnej czy negatywnej) GŁUCHA CISZA. Pani dała sobie prawie 2 tygodnie czasu na feedback. Szkoda tylko, że przez ten cały czas człowiek czeka na jakikolwiek odzew ze strony potencjalnego pracodawcy. Rozumiem, że nie każde spotkanie rekrutacyjne kończy się nawiązaniem stosunku pracy, jednakże szanując KANDYDATA I JEGO CZAS miło byłoby chociaż podziękować za spotkanie, a jeszcze miłej gdyby owa pracownica wskazała co zaważyło na decyzji oraz nad czym dobrze byłoby popracować, żeby być może w przyszłości ubiegać się o podobne stanowisko. Biorąc pod uwagę obszar działania Randstad - czyli szeroko rozumiany HR, niestety słabo to wygląda...ale jak wiadomo "szewc w dziurawych butach chodzi".

Transportowy

Praca w Randstad w Unileverze to było straszna pomyłka. Proszę jeśli się szanujcie nie podejmujcie pracy w Unileverze.

ludwik
@Transportowy

Ja pracuje i mam ciągle luz i zarabiam nieźle. Jak jesteś murzynem co był tak głupi że go na majonezy dali do układania na palecie bo do czego innego sie nie nadawał to może ci sie nie podobać

zbychu
@ludwik

Po prostu od pierwszego dnia i godz. na majonezy i tyle.

Pracownica Unilever

Jestem pracownikiem tej agencji po raz kolejny. Za pierwszym razem nie miałam problemu z umowami. Dostawałam je miesięcznie na czas. Nadmienię że to był Amazon. Jednym słowem rekrutacja i sprawy można było załatwić bez problemu. Później w Unileverze również nie było z umowami problemu. Umowy na czas tak samo jak paski od wypłaty. Gdy coś było nie tak to zawsze można było załatwić wszystko na miejscu. (nie zawsze odbierają telefony i nie oddzwaniają). Jak wróciłam do tej agencji (Nivea) to z początku Pani była miła, ogarnięta i również nie mogę powiedzieć nic złego na nią. Dopiero po zmianie osoby odpowiedzialnej za pracowników zaczęły się problemy. Umowa nie doszła na czas przez co cofnięto pracowników do domu, teraz w Unileverze również umowy tygodniowe nie przychodzą na czas. Pracuję am od kilku tygodni i już jednej nie dostałam na czas (dopiero po tygodniu walki o umowę) teraz również nie dostałam umowy. A skontaktować się z Panią w biurze nie idzie. Nie odpowiada na smsy. Gdy zadzwoniłam do Pana który tam pracuje stwierdził mi, że umów nikt nie ma i że mają 3 dni robocze na wystawienie umowy, która już wygasła. Skąd mam wiedzieć że mam umowę nadal skoro oni nie odbierają ani nie odpisują na smsy? Pan zasłania się kodeksem pracy. A jak mu powiedziałam, że nie podejmę pracy bez umowy to powiedział lekceważąco że ja jestem ekspertem i mogę nie podejmować pracy jak nie chcę bo w poniedziałki nikt umowy nie dostaje. A może ktoś z Państwa się orientuje czy oni mają prawo wystawiać umowy z takim opóźnieniem?

Ona
@Pracownica Unilever

A ja od miesiąca próbuje dostać się do unilevera, CV złożone dwukrotnie wysłany SMS, żadnego odzewu ,pomimo że ogłoszenie jest nadal aktualizowane i wisi i na olx i na pracuj.pl i na FB, a tym bardziej że podkreślają w ogłoszeniu że nawet bez doświadczenia przyjmuja, ale ludzi co składają aplikację to albo w jajo robią albo nie wiem

Ona
@Pracownica Unilever

A nie orientujesz się może czy jest jakaś inna droga do dostania się tam ,czy tylko Randstad ?

Pracownica Unilever
@Ona

Z tego co widziałam to mają jeszcze progress ale nie wiem czy zatrudniają. W każdym razie Randstad po zmianach nie polecam

@Pracownica Unilever

Nie uginać się, proszę przeczytać co grozi za podjęcie pracy na czarno. Natychmiast zgłosić do PIP nie czekać bo zrobią w bambuko pracownika. Jak firma ma chęć płacić od 5 do 30 000 zł za brak skarbówki i ZUS itd. To nie ma problemu, gdyby mi się stawiał kodeksem to bym go tym kodeksem właśnie zgasił. Kto mieczem wojuje, od miecza ginie. Pozdrawiam i polecam zgłosić sprawę do PIP

Artysta
@Pracownica Unilever

W kodeksie o prawa pracy , pracowników oraz pracodawcy jest to niedopuszczalne a wręcz z takim podejściem karalne . Pracodawca jeśli w ciągu 14 dni nie powie pracownikowi że albo go zwalnia albo nie da umowy , żeby ten pracownik mógł w tym czasie znaleźć gdzie indziej pracę to ta osoba która jest pracownikiem tej firmy uznaje się że jest najbardziej poszkodowana i może w tym samym czasie starać się o sprawę w sądzie cywilno-prawnym o zamknięcie tej firmy lub o odszkodowanie od pracodawcy za niedopełnienie swoich obowiązków. Więc na przyszłość warto pamiętać o obowiązkach i prawach pracownika i pracodawcy żeby później nie było takich sytuacji.

Wojciech
@Artysta

Sam wiesz, że prawo pracy nie wszędzie jest respektowane i mówienie takich regułek niewiele daje. Najlepiej podchodzić elastycznie i się dogadywać ale masz racje zgodnie z kodeksem pracy. Ty też jesteś pracownikiem firmy?

Zzzz
@Wojciech

Nie zawsze się można dogadać i nie z każdym. Rozumiesz?

Beata
@Zzzz

Ciężko to zrozumieć. Wszystko da się jakoś załatwić, a rozmowa to zawsze dobre rozwiązanie. W jaki sposób próbowaliście dojść do porozumienia?

Optimus

Starałem się o pracę przez tą agencję i na końcu mnie odrzucili. Jednak najbardziej mnie wkurzyło to, że żadna z tych Pań od rekrutacji nie potrafiła mnie rzetelnie poinformować o tym, że już mnie nie zatrudnią. Wypełniłem wszystkie ich polecenia, dopełniłem wszystkich formalności i powiedzieli, żeby czekać na ich telefon z informacją co dalej.....................więc czekałem i czekałem i czekałem.....................czekałem i czekałem.................i czekałem... zadzwoniłem po kilku dniach dopytać do dalej ?? Na to powiedzieli mi żebym czekał, no to czekałem, czekałem i czekałem.........................czekałem.............i czekałem............. po jakimś czasie znów dzwonię żeby się dowiedzieć co dalej ?? Pani mi powiedziała żeby czekać, więc czekam i czekam i czekam........................................................................................................................................... aż w końcu zadzwoniła do mnie przeurocza Pani i poinformowała mnie, że mnie nie zatrudnią. Rozumiem, że oni muszą postępować według określonych z góry procedur, ale skoro zostałem przez nich odrzucony to dlaczego mnie nie poinformowali o tym z od razu, tylko kazali czekać, a ja miałem ich za poważnych ludzi i czekałem jak baran. Zmarnowali mój czas, a mogłem przecież już od miesiąca pracować w innej firmie bo czas to pieniądz, tym bardziej przed świętami. Rozumiem, że oni mają nas szeregowych pracowników za bydło do roboty, ale niech chociaż nie marnują naszego czasu. Pozdrawiam ludzi, którzy cały czas jeszcze czekają i przemiłe Panie z agencji.

Optimus
@Optimus

Dodam jeszcze tylko jedną uwagę... Do tej pory miałem dobrą opinię o agencji Randstad, ale teraz to się zmieniło i daje im 1/5.

Roman
@Optimus

Niestety to polska rzeczywistość...

Kaja

Czy nadgodziny (o ile są) to są dobrowolne czy konieczne aby utrzymać się w pracy?

KIT

Totalny chaos, nie da się powiedzieć nic pozytywnego na temat tej agencji. Od spraw administracyjnych po finansowe - najniższy poziom z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia. Omijać szerokim łukiem.

@KIT

Potwierdzam. Bardzo niekompetentny koleś tam pracuje. Omijać te agencje

Wkurzony
@KIT

Nie polecam totalny chaos. Nikt nie ma pojęcia o umowie o dokumentach i nawet o tym kto pracuje. Ginie nawet to że pracujesz a oni nawet w systemie tego nie mogą znaleźć. Brak kompetencji, obsługa telefoniczna totalne zero. Przepływ info między Randstad główny oddział a inne oddziały kompletne (usunięte przez administratora) Nawet nie panują nad tym kogo i kiedy zatrudnili. Do dziś proszę się o umowę by nie robić na czarno, a oni każą mi wydzwaniać wszędzie po za nimi, mimo iż to Randstad jest i chyba już był Moim pracodawca. W dodatku wszystkim wysłali przelewy z brakami. Masakra z tym Randstadem. Nigdy nie polecę nikomu i raczej wprost namawiam by zgłaszać wszędzie gdzie się da, przy pierwszej próbie oszostw jakie robią. Praca na czarno jest nielegalna to jest raz, a dwa, że nie widzę problemu by tak 30 000zł za skarbówkę im załatwić. Brak umowy równa się brak składek ZUS i Skarbówki, a więc mamy do czynienia z oszustwem skarbowym itd. Nie chcę mi się wymieniać wszystkich artykułów i kodeksu łamanego przez ludzi pracujących w Randstad, poprzez własne zaniechanie obowiązków. Ja tam się nie bawię, skoro ma rzutować to na Mojej przyszłości to jeden błąd i odrazu PIP, ZUS i Skarbówka i zamiatamy tak na dzień dobry. Potem sprawa na której przymusza się o ustalenie miejsca pracy przez sąd, a więc umowa natychmiast pod rygorem kary. Dobra starczy, myślę że to już wystarczy dla tych co jeszcze się łudzą że w randstad jest dobrze.

Micky

Opinia o moim pracodawcy jest bardzo negatywna. W biurze panuje niewyobrażalny chaos. Brak wsparcia pracowników wyższego szczebla. Wynagrodzenie śmiechu warte!!!! Pracownicy fizyczni, których zatrudniam otrzymują większe wynagrodzenie. Podejmując pracę w Randstad (nie ważne na jakim stanowisku) nie zyskasza zbyt wiele. Wyzysk i ucisk. Nadmiar obowiązków powoli niszczy moje życie prywatne. Nowy rok, nowa praca???? NIE POLECAM

Pracuje przez tą agencję w Amazonie i jeśli ktoś z agencji zagłada w opinie to doszkolcie te dziewuchy co dla was pracują na miejscu, bo g... wiedzą. Kilka razy pytałam czy skoro zgodnie z grafikiem kończę zmianę o 10 to zapewnią mi transport do domu? I za każdym razem babska powtarzały mi że tak, a jak przyszło co do czego nagle zaczęły sprawdzać i jednak k... Nie! Sami g....niarze tam pracują i nawet ciężko im poznać podstawowe zasady funkcjonowania miejsca pracy w którym się znajdują!

Ktotam

Problemy z umowami, kasa się nie zgadza, nie wystawiają świadectwa pracy... . Sprawa poszła do PIP.

Ile płacą dodatkowo za nocki przez agencję Randstad w Amazonie

Kandydatka

Witam, złożyłam swoje cv na ogłoszenie prowadzone przez tą firmę. Dość szybko zadzwoniła do mnie miła pani. Zadała kilka pytań, po czym na koniec powiedziała, że do końca tygodnia na pewno oddzwoni do mnie jej koleżanka, która aktualnie przebywa na urlopie. A dzwoniła do mnie na początku tygodnia. Tak minął już miesiąc i cisza... Żadnego telefonu, e-maila, informacji. Nic. Także chyba mało projesonalne podejście.

19 76

Witam,spotkanie z firmą Randstad to mega nieporozumienie.Osoba rekrutująca nie ma zielonego pojęcia o swojej pracy i pracy którą przekazuje. Pół godziny spóznienia i stanie pod śmierdzącą fabryka Unilever ...nie polecam ...pracy nie przyjąłem.

Dumbo
@19 76

Poproś o rozmowę z LISNER :)

Danuta

Orientujecie się czy jest szansa odbyć praktyki w firmie?.

xw

Na wstępie napiszę: STANOWCZO ODRADZAM! Nie dość, że wypłata się nie zgadzała to jeszcze po wypadku nie dostałam w terminie wypełnionego protokołu powypadkowego. Po 2 miesiącach moich nerwów, telefonów do firmy i słyszenia w telefonie: tak, tak protokół już został wysłany - zainterweniował na moją prośbę Inspektor Pracy :) Nagle, jakimś cudem protokół przyszedł tydzień po tym... Na domiar tego ta o to "cudowna" firma NIE ZGŁOSIŁA MOJEGO WYPADKU DO ZUS'u. Świadectwo pracy otrzymałam po 5 miesiącach od zakończenia umowy - kpina. Radzę omijać szerokim łukiem, no chyba, że ktoś ma stalowe nerwy.

Niezadowolona

Nie polecam aplikować! Rekruterki niekompetentne, ginące dokumenty, brak śladów po rozmowie rekrutacyjnej... tragedia.Brak profesjonalizmu!

Prggg
@Niezadowolona

Rekruterki niekompetentne to mało powiedziane. Ma się wrażenie ze rekrutuje cie (usunięte przez administratora) Nie polecam. Nie szanują człowieka zapraszają nq rozmowy człowiek traci czas kasę a one mają to w d. - przepraszam jestem (usunięte przez administratora) zapomniałam ze pracy już nie ma.

Tiaaa

Pracuję w tej pseudoagencji ponad 3 miesiace. Przez ten czas nie mogę doprosić się RMUA i paska płacowego (coś nie zgadza mi się w cyferkach). Na dniach mają dostarczyć nową umowę, bo firma dla której pracuję, zapewnia że mnie nadal chcą. Czekam nadal, choć coraz mniej cierpliwie. Podejrzewam że się skończy w inspekcji pracy... Mało tego, wczoraj dzwoniła do mnie dziewczyna z randstad z zapytaniem czy nadal jestem zainteresowana pracą o którą się ubiegalam kilka miesięcy wcześniej. Tylko że to praca dla tej samej firmy, dla której obecnie pracuję (nie mają takich info w systemie?). Przyjemniej mam taką nadzieję, bo może wypowiedzenie dostarczyli mi jak RMUA, tzn przypadkiem nie dotarło... Gdyby nie to, że praca fajna, i o dziwo nawet fajnie płatna, już dawno by mnie tam nie było...

Goty
@Tiaaa

Sprawdź czy cie w konia nie robią. Brak RMUA = brak opłacanych składek. Potwierdzam, że ludzie w tej agencji to poziom naprawdę żenujący. Niczego nie ogarniają zwroty grzecznosciowe na poziomie gimbazy. Jeden koleś to jakieś nieporozumienie. Poziom naprawdę niski. Kiedyś to ludzie obsługujący byli inni. Teraz ma się wrażenie że niedorozwoje same tam są

Zostaw merytoryczną opinię o Randstad p. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Randstad p. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Randstad p. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Randstad p. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Randstad p. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Randstad p. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Randstad p. z o.o.